💎جنگ نمک، قتل عام خاموش💎 🕎آیا میدانید نمک مصرفی اروپا و آمریکا طبیعی و با قیمت بسیار بالاست؟ 🕎آیا میدانید نمک مصرفی ژاپن ها، نمک طبیعی دریاست ؟ 🕎آیا میدانید سرانه مصرف نمک در ژاپنی ها یازده قاشق چایخوری در روز است و از بیشترین طول عمر برخوردارند ؟ 🕎آیا میدانید خوردن نمک تصفیه شده و شیمیایی برای قوم یهود حرام است؟ 🕎آیا میدانید با جایگزین کردن نمک شیمیایی بجای نمک طبیعی، سالانه بیش از صد هزار نفر در ایران کشته می شوند؟ 🕎آیا میدانید با تغییر نمک، سود بیمارستان ها و شرکت های دارویی بصورت نجومی افزایش پیدا می‌کند؟ 🕎آیا میدانید، نمک طبیعی بهترین درمان فشار خون بالا را، عامل فشار خون معرفی می کنند؟ 🕎آیا میدانید ایران دارای پنجاه دریاچه نمک طبیعی است که در حال محاصره و ممنوعیت استفاده توسط ملت ایران است ؟ 🕎آیا میدانید نمک طبیعی ایران از طریق دبی به اسرائیل صادر می شود؟ 🕎آیا میدانید اروپایی ها در حال غارت نمک طبیعی ایران با هزاران کامیون و کشتی هستند؟ 🕎آیا میدانید دستگاه های تجزیه بزرگترین شرکت تولید نمک شیمیایی ایران در ایام تحریم توسط انگلیسی ها داده شده است؟ 🕎آیا میدانید بزرگترین شرکت تجزیه نمک متعلق به نعمت زاده وزیر فوق نجومی ایران است؟ 🕎آیا میدانید حذف نمک طبیعی موجب افزایش اختلالات شدید روانی، بیماری های عفونی مخوف ،فشار خون، گرفتگی عروق، ناراحتی های کبدی و پوستی و... می شود ؟ 🕎آیا میدانید نمک طبیعی ضد سرطان و نمک شیمیایی عامل سرطان است؟ 🕎آیا میدانید ماموریت فوری وزارت بهداشت، تبدیل نمک طبیعی خوراکی به نمک شیمیایی است؟ 🕎آیا میدانید نمک طبیعی عصاره ی مواد مفید در جهان هستی برای بدن انسان است و هیچ ماده سمی و مضر در آن وجود ندارد و عاری از فلزات سنگین است ؟ 🕎آیا میدانید خرید و فروش نمک طبیعی در ایران ممنوع و فروش سیگار سرطان زا آزاد است؟ 🕎آیا میدانید جنگ نمک، از بزرگترین جنگ های بیولوژیکی جهان است که توسط صهیونیست ها فرماندهی می شود؟ 🕎آیا میدانید نمک طبیعی که طلای سفید است به کلرید سدیم یعنی سم سفید تبدیل شده است؟ 🕎آیا میدانید توصیه به حذف نمک طبیعی از سر سفره ها خلاف مستندترین احادیث و مخالف فتوای تمامی مراجع تقلید و رهبری معظم انقلاب است؟ 🕎آیا میدانید شدیدترین کنترل در سازمان صهیونیستی بهداشت جهانی و بتبع وزارت بهداشت ایران، نسبت به نمک طبیعی و تبدیل نمک شیمیایی است؟ 🕎آیا میدانید هزاران پزشک موافق نمک طبیعی در بایکوت هستند و وزارت بهداشت هرگز حاضر به مناظره ی علمی با دانشمندان مستقل، پیرامون نمک نمی شود؟ 🕎آیا میدانید جنگ نمک، یک جنگ امنیتی، اطلاعاتی،سیاسی است که با جابجایی داده ها و تبلیغات رسانه ای بسیار سنگین و تغییر قوانین و بصورت یک سویه در حال اجرا و فتح الفتوح است؟ قابل توجه مجلس شورای اسلامی و دولت 👌آیا جنگ نمک، در رصد شما قرار گرفته است ؟ لینک عضویت در کانال ایرانیان سوئد 🆑🇮🇷🇸🇪@iranian_sweden https://t.me/joinchat/AAAAAEsp7b8g8wakyyFh-w

💎جنگ نمک، قتل عام خاموش💎

🕎آیا میدانید نمک مصرفی اروپا و آمریکا طبیعی و با قیمت بسیار بالاست؟

🕎آیا میدانید نمک مصرفی ژاپن ها، نمک طبیعی دریاست ؟

🕎آیا میدانید سرانه مصرف نمک در ژاپنی ها یازده قاشق چایخوری در روز است و از بیشترین طول عمر برخوردارند ؟

🕎آیا میدانید خوردن نمک تصفیه شده و شیمیایی برای قوم یهود حرام است؟

🕎آیا میدانید با جایگزین کردن نمک شیمیایی بجای نمک طبیعی، سالانه بیش از صد هزار نفر در ایران کشته می شوند؟

🕎آیا میدانید با تغییر نمک، سود بیمارستان ها و شرکت های دارویی بصورت نجومی افزایش پیدا می‌کند؟

🕎آیا میدانید، نمک طبیعی بهترین درمان فشار خون بالا را، عامل فشار خون معرفی می کنند؟

🕎آیا میدانید ایران دارای پنجاه دریاچه نمک طبیعی است که در حال محاصره و ممنوعیت استفاده توسط ملت ایران است ؟

🕎آیا میدانید نمک طبیعی ایران از طریق دبی به اسرائیل صادر می شود؟

🕎آیا میدانید اروپایی ها در حال غارت نمک طبیعی ایران با هزاران کامیون و کشتی هستند؟

🕎آیا میدانید دستگاه های تجزیه بزرگترین شرکت تولید نمک شیمیایی ایران در ایام تحریم توسط انگلیسی ها داده شده است؟

🕎آیا میدانید بزرگترین شرکت تجزیه نمک متعلق به نعمت زاده وزیر فوق نجومی ایران است؟

🕎آیا میدانید حذف نمک طبیعی موجب افزایش اختلالات شدید روانی، بیماری های عفونی مخوف ،فشار خون، گرفتگی عروق، ناراحتی های کبدی و پوستی و... می شود ؟

🕎آیا میدانید نمک طبیعی ضد سرطان و نمک شیمیایی عامل سرطان است؟

🕎آیا میدانید ماموریت فوری وزارت بهداشت، تبدیل نمک طبیعی خوراکی به نمک شیمیایی است؟

🕎آیا میدانید نمک طبیعی عصاره ی مواد مفید در جهان هستی برای بدن انسان است و هیچ ماده سمی و مضر در آن وجود ندارد و عاری از فلزات سنگین است ؟

🕎آیا میدانید خرید و فروش نمک طبیعی در ایران ممنوع و فروش سیگار سرطان زا آزاد است؟

🕎آیا میدانید جنگ نمک، از بزرگترین جنگ های بیولوژیکی جهان است که توسط صهیونیست ها فرماندهی می شود؟

🕎آیا میدانید نمک طبیعی که طلای سفید است به کلرید سدیم یعنی سم سفید تبدیل شده است؟

🕎آیا میدانید توصیه به حذف نمک طبیعی از سر سفره ها خلاف مستندترین احادیث و مخالف فتوای تمامی مراجع تقلید و رهبری معظم انقلاب است؟

🕎آیا میدانید شدیدترین کنترل در سازمان صهیونیستی بهداشت جهانی و بتبع وزارت بهداشت ایران، نسبت به نمک طبیعی و تبدیل نمک شیمیایی است؟

🕎آیا میدانید هزاران پزشک موافق نمک طبیعی در بایکوت هستند و وزارت بهداشت هرگز حاضر به مناظره ی علمی با دانشمندان مستقل، پیرامون نمک نمی شود؟

🕎آیا میدانید جنگ نمک، یک جنگ امنیتی، اطلاعاتی،سیاسی است که با جابجایی داده ها و تبلیغات رسانه ای بسیار سنگین و تغییر قوانین و بصورت یک سویه در حال اجرا و فتح الفتوح است؟
قابل توجه مجلس شورای اسلامی و دولت

👌آیا جنگ نمک، در رصد شما قرار گرفته است ؟


لینک عضویت در کانال ایرانیان سوئد
🆑🇮🇷🇸🇪@iranian_sweden

https://t.me/joinchat/AAAAAEsp7b8g8wakyyFh-w