https://goo.gl/6ouxD3 توضیحات در خصوص کمک هزینه بابت 10 روز قبل از تولد کودک والدین می توانند هنگام تولد فرزند، حقوق بازنشستگی 10 روزه دریافت کنند . این روزها باید برای زایمان، شناختن کودک و مراقبت از فرزندان دیگر در خانواده است .  جبران خسارت شما به عهده والدین موقت است. آیا می توانم یک جایگزین برای 10 روز بگیرم؟ بله، شمایی که پدر و مادر فرزند هستید میتوانید در مدت 10 روز از کار خودداری کرده و از ثبت نام نقدی استفاده کنید. روزهایی را که قبل از 60 روز از زمان تولد فرزند سپری شده اند، بیرون آورید. شما همچنین می توانید جبران 10 روزه را برای پدر و مادر باردار به دست اورید چقدر پول می گیرم؟ در صندوق ضمانت می توانید به راحتی و به سرعت در مورد مبلغی که شما برای 10 روز دریافت می کنید را ببینید . تقریبا 80 درصد حقوق شما را دریافت می کنید. چگونه می توانم برای جبران 10 روزه درخواست دهم؟ برای دریافت جریمه برای مدت 10 روز، ابتدا باید گزارش کنید که شما قصد دارید به صورت رایگان و سپس پس از ترک کار خود درخواست پول کنید. 1. گزارش - از قبل در دسترس باشد شما نیازی به دانستن تاریخ هایی که در هنگام ثبت نام دارید ندارید و آزاد خواهید بود.  لطفا قبل از اینکه شما می خواهید بروید از دو ماه قبل اعلام کنید، برای روزهایی که می خواهید جبران خسارت بگیرید .  آیا شما فراموش کرده اید که به موقع گزارش دهید؟  مهم نیست، میتوانید برنامه کاریتان را با تاریخ امروز عوض کنید چگونه میتوان برای اولین بار به عنوان یک پدر و مادر ثبت نام کنید؟   اگر این اولین بار است که شما فرزندان دارید، لطفا به سرویس ما گزارش دهید. برای مثال، هنگام درخواست برای جایگزینی، می توانید از My Pages استفاده کنید. لینک ثبت نام 👇👇👇 https://goo.gl/dbqnzd چگونه میتوان ثبت نام کرد زمانی که از قبل دارای کودک هستم ؟   شما که فرزندان دارید، باید به صفحه های من وارد شوید( یعنی اگر قبلا ثبت نام کرده اید) تا درخواست خود را تکمیل کنید. این امر صرف نظر از این که آیا فرزندان با همسر مشابهی دارند یا خیر لینک ثبت نام 👇👇👇👇 https://goo.gl/HRJc6Y 3. پرداخت اگر شما تا روز 15 درخواست کرده اید، این پول تا روز 25 پرداخت می شود.  اگر پس از روز 15 درخواست کرده اید، مبلغ پرداختی را از 25 بعد دریافت خواهید کرد. آیا روز یک شنبه پول روز جمعه می آید؟آیا روز یکشنبه پول روز دوشنبه می آید ؟ ما اطلاعات بیشتری از شما نیاز داریم، ممکن است طول بکشد. ما در چنین مواردی با شما تماس خواهیم گرفت. تاریخ پرداخت های مختلف   پرداخت هایی که تا تاریخ 25 مه انجام شده باشد ، در تاریخ 26 مه 2017 پرداخت صورت می گیرد. پرداخت هایی که تا تاریخ 25 ژوئن صورت گرفته باشد ، 26 ژوئن 2017 تاریخ پرداخت خواهد بود. در تاریخ کریسمس پرداخت در تاریخ 22 دسامبر 2017 صورت می گیرد (اگر شما برای 15 دسامبر درخواست دادید). #اقامت #کمک_هزینه

https://goo.gl/6ouxD3

توضیحات در خصوص

کمک هزینه بابت 10 روز قبل از تولد کودکوالدین می توانند هنگام تولد فرزند، حقوق بازنشستگی 10 روزه دریافت کنند . این روزها باید برای زایمان، شناختن کودک و مراقبت از فرزندان دیگر در خانواده است . 
جبران خسارت شما به عهده والدین موقت است.

آیا می توانم یک جایگزین برای 10 روز بگیرم؟

بله،

شمایی که پدر و مادر فرزند هستید میتوانید در مدت 10 روز از کار خودداری کرده و از ثبت نام نقدی استفاده کنید.
روزهایی را که قبل از 60 روز از زمان تولد فرزند سپری شده اند، بیرون آورید.

شما همچنین می توانید جبران 10 روزه را برای پدر و مادر باردار به دست اورید

چقدر پول می گیرم؟

در صندوق ضمانت می توانید به راحتی و به سرعت در مورد مبلغی که شما برای 10 روز دریافت می کنید را ببینید . تقریبا 80 درصد حقوق شما را دریافت می کنید.

چگونه می توانم برای جبران 10 روزه درخواست دهم؟

برای دریافت جریمه برای مدت 10 روز، ابتدا باید گزارش کنید که شما قصد دارید به صورت رایگان و سپس پس از ترک کار خود درخواست پول کنید.

1. گزارش - از قبل در دسترس باشد

شما نیازی به دانستن تاریخ هایی که در هنگام ثبت نام دارید ندارید و آزاد خواهید بود. 
لطفا قبل از اینکه شما می خواهید بروید از دو ماه قبل اعلام کنید،
برای روزهایی که می خواهید جبران خسارت بگیرید .

 آیا شما فراموش کرده اید که به موقع گزارش دهید؟ 

مهم نیست، میتوانید برنامه کاریتان را با تاریخ امروز عوض کنید


چگونه میتوان برای اولین بار به عنوان یک پدر و مادر ثبت نام کنید؟

 

اگر این اولین بار است که شما فرزندان دارید، لطفا به سرویس ما گزارش دهید. برای مثال، هنگام درخواست برای جایگزینی، می توانید از My Pages استفاده کنید.

لینک ثبت نام 👇👇👇

https://goo.gl/dbqnzd


چگونه میتوان ثبت نام کرد زمانی که از قبل دارای کودک هستم ؟

 

شما که فرزندان دارید، باید به صفحه های من وارد شوید( یعنی اگر قبلا ثبت نام کرده اید) تا درخواست خود را تکمیل کنید. این امر صرف نظر از این که آیا فرزندان با همسر مشابهی دارند یا خیر

لینک ثبت نام 👇👇👇👇

https://goo.gl/HRJc6Y


3. پرداخت

اگر شما تا روز 15 درخواست کرده اید، این پول تا روز 25 پرداخت می شود. 
اگر پس از روز 15 درخواست کرده اید، مبلغ پرداختی را از 25 بعد دریافت خواهید کرد.

آیا روز یک شنبه پول روز جمعه می آید؟آیا روز یکشنبه پول روز دوشنبه می آید ؟

ما اطلاعات بیشتری از شما نیاز داریم، ممکن است طول بکشد. ما در چنین مواردی با شما تماس خواهیم گرفت.


تاریخ پرداخت های مختلف

 

پرداخت هایی که تا تاریخ 25 مه انجام شده باشد ، در تاریخ 26 مه 2017 پرداخت صورت می گیرد.
پرداخت هایی که تا تاریخ 25 ژوئن صورت گرفته باشد ، 26 ژوئن 2017 تاریخ پرداخت خواهد بود.
در تاریخ کریسمس پرداخت در تاریخ 22 دسامبر 2017 صورت می گیرد (اگر شما برای 15 دسامبر درخواست دادید).
#اقامت
#کمک_هزینه