معرفی برنامه #Sky_view زمان آن رسیده که یکی از خارق‌العاده ترین و هیجان انگیز برنامه های اندرویدی را به شما معرفی کنیم که بدون شک احساس شما را نسبت به هستی تغییر خواهد داد. #ویژگیهای_برنامه ۱) نمایش کهکشانها، ستاره ها، صور فلکی، سیاره ها و ماهواره ها فقط با گرفتن دستگاه اندرویدی به سمت آسمان. ۲) دارا بودن حالت مد شب با دو رنگ قرمز و سبز جهت تطبیق نور صفحه با آسمان شب. ۳) شبیه سازی عالی عناصر هستی با کیفیتی فوق العاده بالا. ۴) نمایش مسیر حرکت و اشیای مختلف موجود در آسمان به نحوی که با فعال کردن دوربین گوشی خود تصور میکنید که خودتان در فضا و در کنار اجرام و سیارات قرار گرفته اید. ۵) نمایش اطلاعای مفید درباره هر کدام از اجرام آسمانی. ۶) امکان سفر در زمان و مشاهده گذشته و یا آینده اجرام. ۷) امکان گرفتن عکسهای جالب و به اشتراک گذاری آنها در شبکه های اجتماعی. ۸) امکانات جستجوی اجرام، ماهواره ها و حتی زباله های فضایی. @Sky_Pillars

معرفی برنامه #Sky_view
زمان آن رسیده که یکی از خارق‌العاده ترین و هیجان انگیز برنامه های اندرویدی را به شما معرفی کنیم که بدون شک احساس شما را نسبت به هستی تغییر خواهد داد.

#ویژگیهای_برنامه
۱) نمایش کهکشانها، ستاره ها، صور فلکی، سیاره ها و ماهواره ها فقط با گرفتن دستگاه اندرویدی به سمت آسمان.
۲) دارا بودن حالت مد شب با دو رنگ قرمز و سبز جهت تطبیق نور صفحه با آسمان شب.
۳) شبیه سازی عالی عناصر هستی با کیفیتی فوق العاده بالا.
۴) نمایش مسیر حرکت و اشیای مختلف موجود در آسمان به نحوی که با فعال کردن دوربین گوشی خود تصور میکنید که خودتان در فضا و در کنار اجرام و سیارات قرار گرفته اید.
۵) نمایش اطلاعای مفید درباره هر کدام از اجرام آسمانی.
۶) امکان سفر در زمان و مشاهده گذشته و یا آینده اجرام.
۷) امکان گرفتن عکسهای جالب و به اشتراک گذاری آنها در شبکه های اجتماعی.
۸) امکانات جستجوی اجرام، ماهواره ها و حتی زباله های فضایی.
@Sky_Pillars