با سلام خدمت همکاران عزیز. خوشحال هستم که از طریق کانال موجود با شما در تماس خواهم بود. همچنین از خانم میرزایی بابت راه اندازی ان سپاسگزارم. دوستان عزیز می توانند سوالات خود را از طریق ادمین محترم خانم میرزایی مطرح کنند و بنده سعی می کنم از طریق فایل صوتی و یا فیلم آموزشی بدانها پاسخ دهم. همچنین از انجاییکه برخی از علاقمند مایل به شنیدن فایلها از طریق تلفن همراه یا داخل خودرو خود هستند، بخش صوتی برخی دی وی دیها را خانم میرزایی بر روی کانال قرار خواهند داد و شما می توانید بتدریج و روزانه به انها گوش دهید. لطفا دیدگاهها و سوالات خود را از طریق کانال به بنده منتقل فرمایید. امیدوارم بتوانم به بخشی از انها حداقل در قالب فایل صوتی پاسخ دهم. ارادتمند دوستان و همکاران دکتر مکری
با سلام خدمت همکاران عزیز. خوشحال هستم که از طریق کانال موجود با شما در تماس خواهم بود. همچنین از خانم میرزایی بابت راه اندازی ان سپاسگزارم.
دوستان عزیز می توانند سوالات خود را از طریق ادمین محترم خانم میرزایی مطرح کنند و بنده سعی می کنم از طریق فایل صوتی و یا فیلم آموزشی بدانها پاسخ دهم.
همچنین از انجاییکه برخی از علاقمند مایل به شنیدن فایلها از طریق تلفن همراه یا داخل خودرو خود هستند، بخش صوتی برخی دی وی دیها را خانم میرزایی بر روی کانال قرار خواهند داد و شما می توانید بتدریج و روزانه به انها گوش دهید.
لطفا دیدگاهها و سوالات خود را از طریق کانال به بنده منتقل فرمایید. امیدوارم بتوانم به بخشی از انها حداقل در قالب فایل صوتی پاسخ دهم.
ارادتمند دوستان و همکاران
دکتر مکری