داریم برنامه ریزی میکنیم سمینار و ارائه هایی رو برگزار کنیم، نظر شما چیه؟ پیشنهادتون در چه زمینه هایی هست؟

داریم برنامه ریزی میکنیم سمینار و ارائه هایی رو برگزار کنیم، نظر شما چیه؟ پیشنهادتون در چه زمینه هایی هست؟
درود دوست عزیز
چندین سمینار آخری که من رفتم بیشترین استقبال رو طراحی سایت بود بیشتر مردم علاقه به یاد گیری و همچنین شناختش داشتن...
مهندسی اجتماعی برنامه های که عموم باهاش کار میکنن هم پرطرفداره ولی معمولا اکثریت بهش واقفن مثلا تلگرام.
درود دوست عزیز
چندین سمینار آخری که من رفتم بیشترین استقبال رو طراحی سایت بود بیشتر مردم علاقه به یاد گیری و همچنین شناختش داشتن...
مهندسی اجتماعی برنامه های که عموم باهاش کار میکنن هم پرطرفداره ولی معمولا اکثریت بهش واقفن مثلا تلگرام.
بحث طراحی وب سایت به اندازه کافی جذاب و گسترده هست. یکی از حوزه های مورد علاقه و تمرکز ما هم هست. تکنیکها، ابزارها، رویکردها، فریمورکها. همه و همه میتونه جذاب باشه و کاربردی.
به سلام آقای هنرمند 😃

چقدر بچه های آزاد شیراز هستن اینجا 👏👏👏
به سلام آقای هنرمند 😃

چقدر بچه های آزاد شیراز هستن اینجا 👏👏👏
شما از بچه های دانشگاه آزاد هستید؟
شما از بچه های دانشگاه آزاد هستید؟
manam hastam khkhkh
manam hastam khkhkh
توی اون کارگاه جاوا بودید؟
توی اون کارگاه جاوا بودید؟
kodom?
kodom?