یکی از روشهایی که در کشورهای خارجی می توان تلویزیون زنده ایران را تماشا کرد استفاده از تلویزیون اینترنتی آیو است. مهمترین نکته ای که درباره این سرویس می توان گفت این است که نه تنها می توانید شبکه های تلویزیونی ایران را به صورت زنده تماشا کنید بلکه میتوانید تمام شبکه ها را به مدت ۷ روز به عقب برگردید و برنامه کانال مورد نظرتان در هر زمانی از ۷ روز گذشته را تماشا کنید. مثلا میتوانید برنامه خندوانه را که دیشب پخش شده است و تماشای آن را از دست داده اید به عقب برگردید و مجددا پخش کنید. همچنین امکان تماشای آنلاین تعداد زیادی فیلم و سریال و برنامه های ساخت شرکت باران وجود دارد. برای استفاده از این سرویس باید به سایت www.aionet.ir بروید و ابتدا ثبت نام کنید. ثبت نام رایگان است و با استفاده از شماره موبایل انجام می شود و با وارد کردن شماره موبایل یک کد به موبایل شما sms می شود و با آن کد می توانید ثبت نام خود را کامل کنید. بعد می توانید اپ aionet را از کافه بازار یا گوگل پلی و یا از خود وب سایت aionet.ir (برای کاربران آیفون) دریافت کنید و با وارد کردن کدکاربری و پسورد از سرویس آیو استفاده کنید. نکته دیگر آیو این است که لزوما نیازی به نصب اپ در موبایل ندارد و بعد از ثبت نام، با استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ می توانید به سایت tv.aionet.ir بروید و شبکه های تلویزیونی و محتوای ویدئویی را با استفاده از لپ تاپ تماشا کنید. همچنین جدول پخش برنامه های تلویزیونی در روزهای گذشته و آینده نیز در این سرویس قابل مشاهده است. @MojtabaInFrance

یکی از روشهایی که در کشورهای خارجی می توان تلویزیون زنده ایران را تماشا کرد استفاده از تلویزیون اینترنتی آیو است. مهمترین نکته ای که درباره این سرویس می توان گفت این است که نه تنها می توانید شبکه های تلویزیونی ایران را به صورت زنده تماشا کنید بلکه میتوانید تمام شبکه ها را به مدت ۷ روز به عقب برگردید و برنامه کانال مورد نظرتان در هر زمانی از ۷ روز گذشته را تماشا کنید. مثلا میتوانید برنامه خندوانه را که دیشب پخش شده است و تماشای آن را از دست داده اید به عقب برگردید و مجددا پخش کنید. همچنین امکان تماشای آنلاین تعداد زیادی فیلم و سریال و برنامه های ساخت شرکت باران وجود دارد. برای استفاده از این سرویس باید به سایت www.aionet.ir بروید و ابتدا ثبت نام کنید. ثبت نام رایگان است و با استفاده از شماره موبایل انجام می شود و با وارد کردن شماره موبایل یک کد به موبایل شما sms می شود و با آن کد می توانید ثبت نام خود را کامل کنید. بعد می توانید اپ aionet را از کافه بازار یا گوگل پلی و یا از خود وب سایت aionet.ir (برای کاربران آیفون) دریافت کنید و با وارد کردن کدکاربری و پسورد از سرویس آیو استفاده کنید.
نکته دیگر آیو این است که لزوما نیازی به نصب اپ در موبایل ندارد و بعد از ثبت نام، با استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ می توانید به سایت tv.aionet.ir بروید و شبکه های تلویزیونی و محتوای ویدئویی را با استفاده از لپ تاپ تماشا کنید. همچنین جدول پخش برنامه های تلویزیونی در روزهای گذشته و آینده نیز در این سرویس قابل مشاهده است.
@MojtabaInFrance