⁣⁣🔘چه طور به ساده ترین شکل ممکن مخاطب را به مشتری کسب و کار تبدیل کنیم؟ ☑️یکی از کارهایی که قبل از پیاده‌سازی هر فعالیت بازاریابی باید انجام دهید، طراحی و تست سناریو و فرآیند همراه کردن مشتری با کسب‌وکارتان است. 🔸منظور از Customer onboarding process، فرآیندی است که مخاطب شما بعد از اینکه تصمیم گرفت از محصول شما استفاده کند، باید طی کند تا بتواند به جمع مشتریان شما بپیوندد و به‌صورت موفقیت‌آمیز از محصول شما استفاده کند. 🔹مهم ترین نکته در طراحی سناریوی همراه کردن مشتری، این است که تا حد ممکن بدون اصطکاک باشد و به ساده‌ترین و سریع‌ترین شکل ممکن انجام شود. ✅همراه کردن مشتری به‌صورت دستی 🔸در مراحل اولیه ایجاد کسب‌وکارهای آنلاین که تعداد مشتریان بالا نیست و شما نیاز دارید با تست‌های A/B مختلف فرضیات و حالات مختلف در صفحه فرود را ارزیابی کنید، می‌توانید از سناریوی همراه کردن دستی استفاده کنید. 🔹مزیت این روش آن است که سریع و بدون صرف هزینه و زمان و منابع فنی، قابل پیاده‌سازی است و شما می‌توانید به‌وسیله آن، فرضیات مختلف کسب‌وکارتان را آزمایش کنید. ✅همراه کردن مشتری به‌صورت خودکار 🔸در فرآیند خودکار، پلتفرم نرم‌افزاری که مورداستفاده قرار می‌گیرد، بخش‌های زیادی از مراحل همراه کردن کاربر را انجام می‌دهد و فقط ممکن است مراحل محدودی نیاز به تأیید مدیر سایت داشته باشند. ب❗️رای مطالعه مثال ها و دسترسی به مقاله کامل "طراحی سناریوی همراه کردن مشتری" از لینک زیر استفاده کنید👇 🔗https://goo.gl/rYt8sX 🆔 @dmtbox 💯

 ⁣⁣🔘چه طور به ساده ترین شکل ممکن مخاطب را به مشتری کسب و کار تبدیل کنیم؟

☑️یکی از کارهایی که قبل از پیاده‌سازی هر فعالیت بازاریابی باید انجام دهید، طراحی و تست سناریو و فرآیند همراه کردن مشتری با کسب‌وکارتان است.

🔸منظور از Customer onboarding process، فرآیندی است که مخاطب شما بعد از اینکه تصمیم گرفت از محصول شما استفاده کند، باید طی کند تا بتواند به جمع مشتریان شما بپیوندد و به‌صورت موفقیت‌آمیز از محصول شما استفاده کند.

🔹مهم ترین نکته در طراحی سناریوی همراه کردن مشتری، این است که تا حد ممکن بدون اصطکاک باشد و به ساده‌ترین و سریع‌ترین شکل ممکن انجام شود.

✅همراه کردن مشتری به‌صورت دستی
🔸در مراحل اولیه ایجاد کسب‌وکارهای آنلاین که تعداد مشتریان بالا نیست و شما نیاز دارید با تست‌های A/B مختلف فرضیات و حالات مختلف در صفحه فرود را ارزیابی کنید، می‌توانید از سناریوی همراه کردن دستی استفاده کنید.
🔹مزیت این روش آن است که سریع و بدون صرف هزینه و زمان و منابع فنی، قابل پیاده‌سازی است و شما می‌توانید به‌وسیله آن، فرضیات مختلف کسب‌وکارتان را آزمایش کنید.

✅همراه کردن مشتری به‌صورت خودکار
🔸در فرآیند خودکار، پلتفرم نرم‌افزاری که مورداستفاده قرار می‌گیرد، بخش‌های زیادی از مراحل همراه کردن کاربر را انجام می‌دهد و فقط ممکن است مراحل محدودی نیاز به تأیید مدیر سایت داشته باشند.

ب❗️رای مطالعه مثال ها و دسترسی به مقاله کامل "طراحی سناریوی همراه کردن مشتری" از لینک زیر استفاده کنید👇
🔗https://goo.gl/rYt8sX

🆔 @dmtbox 💯