⁣⁣🔘چه طور جلسات آنلاین با کیفیت‌تری داشته باشیم؟ #ابزار #zoom 🔸روز به روز تعداد افرادی که به برگزاری جلسات انلاین تمایل پیدا می‌کنند، بیشتر می‌شود. 🔹ترافیک و دشواری زمان بندی با وجود مشغله‌های فراوان و همین طور، عدم امکان برگزاری جلسه حضوری به دلیل فاصله زیاد اعضای گروه، از جمله دلایل افزایش جلسات آنلاین هستند. 🔸اسکایپ که چند سالی است توسط شرکت ماکروسافت خریداری شده، اولین گزینه‌ای است که برای برگزاری جلسات آنلاین به ذهنمان می‌رسد. TeamViewer هم اگر نیاز به کنترل صفحه مخاطب داشته باشید، جزو گزینه‌های محبوب است. ☑️با این حال به دلایل زیر من توصیه می‌کنم، جلسه بعدی‌تان را با استفاده از پلتفرم Zoom برگزار کنید: 🔹کیفیت بالاتر صوتی و ویدئویی 🔸امکان برگزاری جلسات آنلاین بدون محدودیت تعداد اعضا 🔹مدیریت جلسات 🔸استفاده از تخته سفید 🔹امکان کنترل کامپیوتر طرف مقابل 🔸و از همه مهم‌تر، امکان رکورد جلسات تنها بخشی از قابلیت‌های فوق العاده این پلتفرم است. 👏و همه اینها باعث شده که Zoom بهترین پلتفرم برگزاری جلسات در سال 2017 شناخته شود. ❗️برای آشنایی بیشتر با این پلتفرم و آموزش نحوه نصب و استفاده از آن به لینک زیر مراجعه کنید: 📎https://goo.gl/kjytn7 🆔 @DMTBOX 💯

⁣⁣🔘چه طور جلسات آنلاین با کیفیت‌تری داشته باشیم؟
#ابزار
#zoom

🔸روز به روز تعداد افرادی که به برگزاری جلسات انلاین تمایل پیدا می‌کنند، بیشتر می‌شود.
🔹ترافیک و دشواری زمان بندی با وجود مشغله‌های فراوان و همین طور، عدم امکان برگزاری جلسه حضوری به دلیل فاصله زیاد اعضای گروه، از جمله دلایل افزایش جلسات آنلاین هستند.

🔸اسکایپ که چند سالی است توسط شرکت ماکروسافت خریداری شده، اولین گزینه‌ای است که برای برگزاری جلسات آنلاین به ذهنمان می‌رسد. TeamViewer هم اگر نیاز به کنترل صفحه مخاطب داشته باشید، جزو گزینه‌های محبوب است.

☑️با این حال به دلایل زیر من توصیه می‌کنم، جلسه بعدی‌تان را با استفاده از پلتفرم Zoom برگزار کنید:
🔹کیفیت بالاتر صوتی و ویدئویی
🔸امکان برگزاری جلسات آنلاین بدون محدودیت تعداد اعضا
🔹مدیریت جلسات
🔸استفاده از تخته سفید
🔹امکان کنترل کامپیوتر طرف مقابل
🔸و از همه مهم‌تر، امکان رکورد جلسات تنها بخشی از قابلیت‌های فوق العاده این پلتفرم است.

👏و همه اینها باعث شده که Zoom بهترین پلتفرم برگزاری جلسات در سال 2017 شناخته شود.

❗️برای آشنایی بیشتر با این پلتفرم و آموزش نحوه نصب و استفاده از آن به لینک زیر مراجعه کنید:

📎https://goo.gl/kjytn7

🆔 @DMTBOX 💯