درود و تبریک سال جدید به همه اساتید، سروان، دوستان و همکاران. ما اخیراً کتابی تحت عنوان «هوش تجاری» با کانون نشر علوم ترجمه و تألیف کردیم. این کتاب برداشتی از کتاب هوش تجاری و تصمیم یار توربن، کتاب داده کاوی هن و کمبر و نیز افزوده های بسیاری از وبگاه های مختلف است. کتاب سیستم های تصمیم یار، هوش تجاری، داده کاوی، انبار داده را پوشش می دهد. همچنین فصلی به معرفی برخی از ابزارهای مشهور پرداخته و فصلی نیز در مورد مثال نمونه ای بحث می کند. ما داخل متن هر جا اصطلاحی آمده، آنرا بصورت تعریف تشریح کردیم که کتاب خودشمول شود. هدف این بوده که کتاب طیف وسیعی از خوانندگان پیدا کند. از گرایش های رشته کامپیوتر، فناوری اطلاعات، مهندسی صنایع و نیز مدیریت. کتاب با آخرین اصلاحات و افزوده ها در نمایشگاه کتاب 97 عرضه می شود. از همگی شما عزیزان درخواست می کنم نظرات سازنده خودتون را به ما منتقل کنید تا راهنمای اصلاحات و بهسازی ویرایش بعدی باشد. سپاسگزارم.

درود و تبریک سال جدید به همه اساتید، سروان، دوستان و همکاران.
ما اخیراً کتابی تحت عنوان «هوش تجاری» با کانون نشر علوم ترجمه و تألیف کردیم. این کتاب برداشتی از کتاب هوش تجاری و تصمیم یار توربن، کتاب داده کاوی هن و کمبر و نیز افزوده های بسیاری از وبگاه های مختلف است.
کتاب سیستم های تصمیم یار، هوش تجاری، داده کاوی، انبار داده را پوشش می دهد. همچنین فصلی به معرفی برخی از ابزارهای مشهور پرداخته و فصلی نیز در مورد مثال نمونه ای بحث می کند.
ما داخل متن هر جا اصطلاحی آمده، آنرا بصورت تعریف تشریح کردیم که کتاب خودشمول شود.
هدف این بوده که کتاب طیف وسیعی از خوانندگان پیدا کند. از گرایش های رشته کامپیوتر، فناوری اطلاعات، مهندسی صنایع و نیز مدیریت.
کتاب با آخرین اصلاحات و افزوده ها در نمایشگاه کتاب 97 عرضه می شود.
از همگی شما عزیزان درخواست می کنم نظرات سازنده خودتون را به ما منتقل کنید تا راهنمای اصلاحات و بهسازی ویرایش بعدی باشد.
سپاسگزارم.
درود و تبریک سال جدید به همه اساتید، سروان، دوستان و همکاران.
ما اخیراً کتابی تحت عنوان «هوش تجاری» با کانون نشر علوم ترجمه و تألیف کردیم. این کتاب برداشتی از کتاب هوش تجاری و تصمیم یار توربن، کتاب داده کاوی هن و کمبر و نیز افزوده های بسیاری از وبگاه های مختلف است.
کتاب سیستم های تصمیم یار، هوش تجاری، داده کاوی، انبار داده را پوشش می دهد. همچنین فصلی به معرفی برخی از ابزارهای مشهور پرداخته و فصلی نیز در مورد مثال نمونه ای بحث می کند.
ما داخل متن هر جا اصطلاحی آمده، آنرا بصورت تعریف تشریح کردیم که کتاب خودشمول شود.
هدف این بوده که کتاب طیف وسیعی از خوانندگان پیدا کند. از گرایش های رشته کامپیوتر، فناوری اطلاعات، مهندسی صنایع و نیز مدیریت.
کتاب با آخرین اصلاحات و افزوده ها در نمایشگاه کتاب 97 عرضه می شود.
از همگی شما عزیزان درخواست می کنم نظرات سازنده خودتون را به ما منتقل کنید تا راهنمای اصلاحات و بهسازی ویرایش بعدی باشد.
سپاسگزارم.
با سلام
ممنون از زحماتتون
این کتاب الان پخش در کتابفروشی های کشور شده تا خریداری کنیم؟
با سلام
ممنون از زحماتتون
این کتاب الان پخش در کتابفروشی های کشور شده تا خریداری کنیم؟
سلام. خواهش می کنم. بله. کتاب آبان ماه 96 چاپ شد و در کتابفروشی ها عرضه شده. از خود ناشر هم میشه تهیه کرد. تهران؛ خ. انقلاب، خ. فخررازی، خ. نظری، پ. 65، واحد 1 تلفن 66494911 ، 66961568
سلام. خواهش می کنم. بله. کتاب آبان ماه 96 چاپ شد و در کتابفروشی ها عرضه شده. از خود ناشر هم میشه تهیه کرد. تهران؛ خ. انقلاب، خ. فخررازی، خ. نظری، پ. 65، واحد 1 تلفن 66494911 ، 66961568
متشکرم جناب خلیلیان
متشکرم جناب خلیلیان
🙏
متشکرم جناب خلیلیان
متشکرم جناب خلیلیان
🙏