سلام. خیلی ممنون به خاطر ایجاد این گروه. دو تا سوال داشتم. آیا برای گرفتن اقامت داشتن مدرک زبان لازم هست؟ در کل برای شروع زندگی در یک کشور مثل کانادا به چه میزان توانایی از زبان نیاز هست؟(البته می‌دونم خیلی سوال کلی هست ولی واقعا تا به حال جواب خوب و مفیدی در مورد این سوال نتونستم پیدا کنم)

سلام. خیلی ممنون به خاطر ایجاد این گروه. دو تا سوال داشتم. آیا برای گرفتن اقامت داشتن مدرک زبان لازم هست؟
در کل برای شروع زندگی در یک کشور مثل کانادا به چه میزان توانایی از زبان نیاز هست؟(البته می‌دونم خیلی سوال کلی هست ولی واقعا تا به حال جواب خوب و مفیدی در مورد این سوال نتونستم پیدا کنم)
سلام. خیلی ممنون به خاطر ایجاد این گروه. دو تا سوال داشتم. آیا برای گرفتن اقامت داشتن مدرک زبان لازم هست؟
در کل برای شروع زندگی در یک کشور مثل کانادا به چه میزان توانایی از زبان نیاز هست؟(البته می‌دونم خیلی سوال کلی هست ولی واقعا تا به حال جواب خوب و مفیدی در مورد این سوال نتونستم پیدا کنم)
جواب قسمت اول، هم بله، هم خیر!

مثلا برنامه نیروی متخصص کبک در ظاهر اگر شما امتیازتون برسه، دیگه به مدرک زبان فرانسه یا انگلیسی نیاز نیست. (هرچند در نهایت کسی رو در رقابت انتخاب میکنن که مدرک زبان داشته باشه!)

بقیه برنامه‌ها نیاز به زبان داره.

یا مثلا میتونید دانشگاه یا کالجی انتخاب کنید که در ابتدا ازتون زبان نخواد و اونجا بگذرونید دوره رو، ولی خب هزینه‌ش خیلی میشه!
جواب قسمت اول، هم بله، هم خیر!

مثلا برنامه نیروی متخصص کبک در ظاهر اگر شما امتیازتون برسه، دیگه به مدرک زبان فرانسه یا انگلیسی نیاز نیست. (هرچند در نهایت کسی رو در رقابت انتخاب میکنن که مدرک زبان داشته باشه!)

بقیه برنامه‌ها نیاز به زبان داره.

یا مثلا میتونید دانشگاه یا کالجی انتخاب کنید که در ابتدا ازتون زبان نخواد و اونجا بگذرونید دوره رو، ولی خب هزینه‌ش خیلی میشه!
خیلی ممنون. آیا سایت خوبی میشناسید که اطلاعات کاملی توی این زمینه داشته باشه؟
خیلی ممنون. آیا سایت خوبی میشناسید که اطلاعات کاملی توی این زمینه داشته باشه؟
بلی. همه چیز اینجا هست 👇
cic.gc.ca