دانلود کتاب الکترونیکی: سیاهچاله ها، از رویا تا واقعیت .‌ هدف از نگاشتن این کتاب، فراهم کردن منبع قابل اعتماد در زمینه سیاهچاله هاست. سیاهچاله ها بسیار عجیب و رازآلودند که دانشمندان زیادی سعی در پژوهش و رمزگشایی این اجرام کیهانی دارند. در کتاب پیش رو سعی شده، گوشه ای از تاریخچه و تلاش محققان برای درک سیاهچاله ها بیان شود. . سیاهچاله ها، از رویا تا واقعیت بررسی تاریخچه و ویژگی سیاهچاله ها نام: Black holes , from dream to reality نویسنده و گرداورندگان: محمد پرگلی – پویا فرخی موضوع: کیهان شناسی، سیاهچاله ها تاریخ انتشار: مهر ۱۳۹۴ تعداد صفحه: ۱۳۱ وب‌سایت منتشر کننده: سایت علمی بیگ بنگ قیمت: ۴۰۰۰ تومان نسخه PDF . خـرید — دانـلود این کـتاب از لـینک زیـر: http://bigbangpage.com/?p=36151 . امروزه می دانیم که بدون شک سیاهچاله ها را باید از شگفت انگیزترین و اسرار آمیز ترین پدیده های کیهان محسوب کرد. سیاهچاله ها با میدان گرانشی خارق العاده خود چنان تاثیرات حیرت انگیز و باور نکردنی را در فضا- زمان پیرامون خود ایجاد می کنند که هیچ چیز حتی نور هم نمی تواند از چنگال آنها بگریزد. بیشتر سیاهچاله ها از مرگ ستاره ای در انفجار ابرنواختری که در گرانش خودش می رُمبد، پدید می آیند. برای دهه ها، ستاره شناسان نمی دانستند که آیا واقعاً سیاهچاله ها اطلاعات درونی خود را برای همیشه نابود می کنند یا خیر؟ اما دانشمندان به دنبال پاسخ برای این پرسش هستند که چه رازی در سیاهچاله ها نهفته است؟ رازی که شاید به رمزگشایی کیهان گره خورده باشد. . برای خرید به سایت بیگ بنگ مراجعه کنید

دانلود کتاب الکترونیکی: سیاهچاله ها، از رویا تا واقعیت
.‌
هدف از نگاشتن این کتاب، فراهم کردن منبع قابل اعتماد در زمینه سیاهچاله هاست. سیاهچاله ها بسیار عجیب و رازآلودند که دانشمندان زیادی سعی در پژوهش و رمزگشایی این اجرام کیهانی دارند. در کتاب پیش رو سعی شده، گوشه ای از تاریخچه و تلاش محققان برای درک سیاهچاله ها بیان شود.
.
سیاهچاله ها، از رویا تا واقعیت
بررسی تاریخچه و ویژگی سیاهچاله ها
نام: Black holes , from dream to reality
نویسنده و گرداورندگان: محمد پرگلی – پویا فرخی
موضوع: کیهان شناسی، سیاهچاله ها
تاریخ انتشار: مهر ۱۳۹۴
تعداد صفحه: ۱۳۱
وب‌سایت منتشر کننده: سایت علمی بیگ بنگ
قیمت: ۴۰۰۰ تومان
نسخه PDF
.
خـرید — دانـلود این کـتاب از لـینک زیـر: http://bigbangpage.com/?p=36151
.
امروزه می دانیم که بدون شک سیاهچاله ها را باید از شگفت انگیزترین و اسرار آمیز ترین پدیده های کیهان محسوب کرد. سیاهچاله ها با میدان گرانشی خارق العاده خود چنان تاثیرات حیرت انگیز و باور نکردنی را در فضا- زمان پیرامون خود ایجاد می کنند که هیچ چیز حتی نور هم نمی تواند از چنگال آنها بگریزد. بیشتر سیاهچاله ها از مرگ ستاره ای در انفجار ابرنواختری که در گرانش خودش می رُمبد، پدید می آیند. برای دهه ها، ستاره شناسان نمی دانستند که آیا واقعاً سیاهچاله ها اطلاعات درونی خود را برای همیشه نابود می کنند یا خیر؟ اما دانشمندان به دنبال پاسخ برای این پرسش هستند که چه رازی در سیاهچاله ها نهفته است؟ رازی که شاید به رمزگشایی کیهان گره خورده باشد.
.
برای خرید به سایت بیگ بنگ مراجعه کنید