دوستان دو‌ تا سوال دارم راجع به سابقه کار یکی اینکه واسه اثبات سابقه کار قراردادی که با شرکت یا کارخونه مورد نظر دارم رو ارایه بدم کافیه یا اینکه مدرک دیگه ای هم باید آماده کنم ؟ و مورد بعدی اینکه به عنوان مثال من لیسانسم رو سال ۹۴ گرفتم اگه از یه سال قبلش سابقه کارم شروع شده باشه اون یه سالم به حساب میاد یا فقط سابقه کار بعد از ۹۴ رو مد نظر قرار میدن ؟ رشته ام مهندسی مواد هستش اگه نیاز هست بدونین

دوستان دو‌ تا سوال دارم راجع به سابقه کار
یکی اینکه واسه اثبات سابقه کار قراردادی که با شرکت یا کارخونه مورد نظر دارم رو ارایه بدم کافیه یا اینکه مدرک دیگه ای هم باید آماده کنم ؟

و مورد بعدی اینکه به عنوان مثال من لیسانسم رو سال ۹۴ گرفتم
اگه از یه سال قبلش سابقه کارم شروع شده باشه اون یه سالم به حساب میاد یا فقط سابقه کار بعد از ۹۴ رو مد نظر قرار میدن ؟

رشته ام مهندسی مواد هستش اگه نیاز هست بدونین
دوستان دو‌ تا سوال دارم راجع به سابقه کار
یکی اینکه واسه اثبات سابقه کار قراردادی که با شرکت یا کارخونه مورد نظر دارم رو ارایه بدم کافیه یا اینکه مدرک دیگه ای هم باید آماده کنم ؟

و مورد بعدی اینکه به عنوان مثال من لیسانسم رو سال ۹۴ گرفتم
اگه از یه سال قبلش سابقه کارم شروع شده باشه اون یه سالم به حساب میاد یا فقط سابقه کار بعد از ۹۴ رو مد نظر قرار میدن ؟

رشته ام مهندسی مواد هستش اگه نیاز هست بدونین
سلام
برای اثبات سابقه کار غیر از قرارداد لازم هست مدارک دیگه هم ارائه بشه
مثل فیش حقوقی ، نامه شرح وظائف ، بیمه.

در رابطه با سابقه کاریتون حین تحصیل هم فکر میکنم میتونید claim کنید.
منتها part time بزن.مشکلی بوجود نمیا ره.

من خودم ۱ سال سابقه کار حین خدمت سربازی رو ارائه دادم.البته part time زدم
سلام
برای اثبات سابقه کار غیر از قرارداد لازم هست مدارک دیگه هم ارائه بشه
مثل فیش حقوقی ، نامه شرح وظائف ، بیمه.

در رابطه با سابقه کاریتون حین تحصیل هم فکر میکنم میتونید claim کنید.
منتها part time بزن.مشکلی بوجود نمیا ره.

من خودم ۱ سال سابقه کار حین خدمت سربازی رو ارائه دادم.البته part time زدم
ممنون از پاسخگوییتون
ببخشید یعنی قرارداد داشته باشم به همراه یکی از موارد (فیش حقوقی،نامه شرح وظایف،بیمه) یا همشون ؟
و اینکه نامه شرح وظایف چیه ؟
ممنون از پاسخگوییتون
ببخشید یعنی قرارداد داشته باشم به همراه یکی از موارد (فیش حقوقی،نامه شرح وظایف،بیمه) یا همشون ؟
و اینکه نامه شرح وظایف چیه ؟
خواهش میکنم 🙏
حسام جان البته اینم بگم بستگی به سازمان Assessor هم داره مثلا من برای ACS اصلا بیمه ارائه ندادم.لازم نداشت

ولی مثلا میدونم vetassess که اینها رو همه لازم داره.

اگر رشته شما رو مثلا EA بخواد Assess کنه علاوه بر مدارکی که گفتم لازمه CDR هم ارائه بدین.

نامه شرح وظایف نامه ای هست که تو اون با فرمت خاصی شما اعلام میکنید که از تاریخی تا تاریخ مشخصی در شرکتی مشغول به کارید و وظایف که اونجا بر عهده شما بوده به شرح زیر است.

مهمه به دلیل اینکه حتما باید مواردی جزو وظایف بیاد که برای رشته مورد نظرتون تعریف شده.
خواهش میکنم 🙏
حسام جان البته اینم بگم بستگی به سازمان Assessor هم داره مثلا من برای ACS اصلا بیمه ارائه ندادم.لازم نداشت

ولی مثلا میدونم vetassess که اینها رو همه لازم داره.

اگر رشته شما رو مثلا EA بخواد Assess کنه علاوه بر مدارکی که گفتم لازمه CDR هم ارائه بدین.

نامه شرح وظایف نامه ای هست که تو اون با فرمت خاصی شما اعلام میکنید که از تاریخی تا تاریخ مشخصی در شرکتی مشغول به کارید و وظایف که اونجا بر عهده شما بوده به شرح زیر است.

مهمه به دلیل اینکه حتما باید مواردی جزو وظایف بیاد که برای رشته مورد نظرتون تعریف شده.
ممنون آقا میثم
من اگه از لیسانسم ۱۵ امتیاز بگیرم دیگه مدرک فنی حرفه‌ای که نوشته ۱۰ امتیاز واسه من منتفیه ؟
ممنون آقا میثم
من اگه از لیسانسم ۱۵ امتیاز بگیرم دیگه مدرک فنی حرفه‌ای که نوشته ۱۰ امتیاز واسه من منتفیه ؟
خواهش میکنم 🙏

آره . این دو تا رو با هم نمیشه ازش امتیاز گرفت
اون ده امتیاز رو معمولا کسانی که مدرک دانشگاهی ندارن استفاده میکنند.