🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 First part 🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 چرا استرالیا را برای مهاجرت انتخاب کنیم؟ اکثر افرادی که برای مهاجرت اقدام میکنند، در مورد کشور مقصد تحقیقات فراوانی انجام میدهند تا خود را برای حضور در جامعه ای جدید با شرایط جدید آماده کنند. در این مقاله(دو بخش) قصد داریم اطلاعاتی در مورد استرالیا و دلایلی که این کشور را جز برترین کشورهای مقصد مهاجرین در دنیا کرده است در اختیار شما قرار دهیم. ✅ موقعیت بهتر شغلی یکی از مهمترین دلایل رواج مهاجرت به استرالیا، اقتصاد قوی این کشور میباشد که حتی در دوره رکود جهانی نیز آسیب چندانی ندید. استرالیا از نرخ بیکاری پایینی بهره میبرد و نیاز زیادی به بسیاری از مشاغلی دارد که میتوانند توسط متقاضیان مهاجرت به استرالیا تامین شوند. درآمد متوسط در استرالیا حدود ۵۸۵۰۰ دلار استرالیا در سال و حداقل حقوق پرداختی برای کار تمام وقت در استرالیا، حدود ۳۵۰۰ دلار استرالیا در ماه میباشد و با توجه به مخارج استاندارد زندگی در این کشور (حدود ۱۵۰۰ دلار استرالیا در ماه برای هر نفر)، میتوان گفت که این کشور از سطح درآمد بالایی نسبت به سایر کشورها برخوردار است. ✅ کیفیت بالای زندگی در استرالیا استرالیایی ها به طور متوسط حدود ۸۲.۵ سال عمر میکنند و آمار موسسه Better Life نشان میدهند که مردم این کشور جز خوشحالترین مردم در میان سایر کشورها هستند. استرالیا کشوری مهاجرپذیر و چند فرهنگی است که به خانه ای برای تعداد زیاد مهاجرین تبدیل شده است. مجاورت تعداد کثیر فرهنگهای گوناگون در استرالیا، باعث جذب آداب و رسوم مختلف از بسیاری از کشورها و به خصوص کشورهای آسیایی شده است. زندگی روتین استرالیایی را میتوان در زندگی در شهر ( و نه در روستاهای دور!)، گذراندن مدت زمان طولانی در خارج از خانه (و استفاده از هوای خوب)، ورزش مکرر (استرالیا جزو ۱۰ کشور برتر المپیک است) و استفاده از غذای سالم و تازه خلاصه کرد. ✅ سطح بالای آموزش در استرالیا کشور استرالیا به عنوان محلی فوق العاده برای زندگی شناخته شده است اما جدا از این مساله، جالب است بدانید که استرالیا از کشوهای پیشگام در دنیا در ارایه خدمات آموزشی میباشد. سیستم آموزشی استرالیا، دانشمندان، طراحان، هنرمندان، مدرسان و نوابغ زیادی به دنیا عرضه کرده که به نوعی به پیدایش دنیایی بهتر کمک کردند. ابداع جعبه سیاه Black Box هواپیماها و همینطور، سیستم اینترنت بیسیم WiFi از جمله دستاوردهای استرالیاییها بوده است. جالب است بدانید که در سال ۲۰۱۲، دولت استرالیا اقدام به برگزاری یک نظرسنجی کرد که در آن از دانشجویان خارجی در مورد تجربه آنها در زندگی و تحصیل در استرالیا نظر خواهی کرد و طی این نظرسنجی، ۸۷٪ دانشجویان خارجی از تجربه کلی انتخاب کشور استرالیا ابراز خرسندی کردند. https://t.me/joinchat/BbZ8fkT5vvbf3YkIhdH0GQ

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

First part

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

چرا استرالیا را برای مهاجرت انتخاب کنیم؟

اکثر افرادی که برای مهاجرت اقدام میکنند، در مورد کشور مقصد تحقیقات فراوانی انجام میدهند تا خود را برای حضور در جامعه ای جدید با شرایط جدید آماده کنند. در این مقاله(دو بخش) قصد داریم اطلاعاتی در مورد استرالیا و دلایلی که این کشور را جز برترین کشورهای مقصد مهاجرین در دنیا کرده است در اختیار شما قرار دهیم.✅ موقعیت بهتر شغلی

یکی از مهمترین دلایل رواج مهاجرت به استرالیا، اقتصاد قوی این کشور میباشد که حتی در دوره رکود جهانی نیز آسیب چندانی ندید. استرالیا از نرخ بیکاری پایینی بهره میبرد و نیاز زیادی به بسیاری از مشاغلی دارد که میتوانند توسط متقاضیان مهاجرت به استرالیا تامین شوند.

درآمد متوسط در استرالیا حدود ۵۸۵۰۰ دلار استرالیا در سال و حداقل حقوق پرداختی برای کار تمام وقت در استرالیا، حدود ۳۵۰۰ دلار استرالیا در ماه میباشد و با توجه به مخارج استاندارد زندگی در این کشور (حدود ۱۵۰۰ دلار استرالیا در ماه برای هر نفر)، میتوان گفت که این کشور از سطح درآمد بالایی نسبت به سایر کشورها برخوردار است.

✅ کیفیت بالای زندگی در استرالیا

استرالیایی ها به طور متوسط حدود ۸۲.۵ سال عمر میکنند و آمار موسسه Better Life نشان میدهند که مردم این کشور جز خوشحالترین مردم در میان سایر کشورها هستند.

استرالیا کشوری مهاجرپذیر و چند فرهنگی است که به خانه ای برای تعداد زیاد مهاجرین تبدیل شده است. مجاورت تعداد کثیر فرهنگهای گوناگون در استرالیا، باعث جذب آداب و رسوم مختلف از بسیاری از کشورها و به خصوص کشورهای آسیایی شده است.

زندگی روتین استرالیایی را میتوان در زندگی در شهر ( و نه در روستاهای دور!)، گذراندن مدت زمان طولانی در خارج از خانه (و استفاده از هوای خوب)، ورزش مکرر (استرالیا جزو ۱۰ کشور برتر المپیک است) و استفاده از غذای سالم و تازه خلاصه کرد.

✅ سطح بالای آموزش در استرالیا

کشور استرالیا به عنوان محلی فوق العاده برای زندگی شناخته شده است اما جدا از این مساله، جالب است بدانید که استرالیا از کشوهای پیشگام در دنیا در ارایه خدمات آموزشی میباشد. سیستم آموزشی استرالیا، دانشمندان، طراحان، هنرمندان، مدرسان و نوابغ زیادی به دنیا عرضه کرده که به نوعی به پیدایش دنیایی بهتر کمک کردند. ابداع جعبه سیاه Black Box هواپیماها و همینطور، سیستم اینترنت بیسیم WiFi از جمله دستاوردهای استرالیاییها بوده است. جالب است بدانید که در سال ۲۰۱۲، دولت استرالیا اقدام به برگزاری یک نظرسنجی کرد که در آن از دانشجویان خارجی در مورد تجربه آنها در زندگی و تحصیل در استرالیا نظر خواهی کرد و طی این نظرسنجی، ۸۷٪ دانشجویان خارجی از تجربه کلی انتخاب کشور استرالیا ابراز خرسندی کردند.


https://t.me/joinchat/BbZ8fkT5vvbf3YkIhdH0GQ