👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻 🎓 دکتر علي مقداري استاد دانشگاه صنعتي شريف، از متخصصان علم رباتيک در ايران و رئيس قطب طراحي، رباتيک و اتوماسيون کشور است. 📚 دکتر مقداري مدرک کارشناسي خود را در رشته هاي مکانيک و هوافضا از دانشگاه ميسوري و مدرک دکتري خود را در رشته هاي رباتيک و مکانيک از دانشگاه نيو مکزيکو آمريکا دريافت کرد. ✅ استاد مقداري عضو انجمن مهندسان مکانيک آمريکا و استاد نمونه کشور در مهندسي مکانيک،استاد و پژوهشگر برجسته بنياد علمي نخبگان است که جايزه مرحوم علامه طباطبايي را دریافت نموده است. 🔵 دکتر مقداری در تکانه پزشکی و سلامت از ايده‌ها و تجربياتش در دنیای ربات‌های اجتماعی صحبت می‌کند. —------------------------------ #معرفی_سخنران #علی_مقداری #تکانه #پزشکی_و_سلامت @takaane اطلاعات بیش تر و حضور در رویداد: http://takaane.ir/

👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻👆🏻

🎓 دکتر علي مقداري استاد دانشگاه صنعتي شريف، از متخصصان علم رباتيک در ايران و رئيس قطب طراحي، رباتيک و اتوماسيون کشور است.

📚 دکتر مقداري مدرک کارشناسي خود را در رشته هاي مکانيک و هوافضا از دانشگاه ميسوري و مدرک دکتري خود را در رشته هاي رباتيک و مکانيک از دانشگاه نيو مکزيکو آمريکا دريافت کرد.

✅ استاد مقداري عضو انجمن مهندسان مکانيک آمريکا و استاد نمونه کشور در مهندسي مکانيک،استاد و پژوهشگر برجسته بنياد علمي نخبگان است که جايزه مرحوم علامه طباطبايي را دریافت نموده است.

🔵 دکتر مقداری در تکانه پزشکی و سلامت از ايده‌ها و تجربياتش در دنیای ربات‌های اجتماعی صحبت می‌کند.

—------------------------------
#معرفی_سخنران #علی_مقداری
#تکانه #پزشکی_و_سلامت
@takaane
اطلاعات بیش تر و حضور در رویداد:
http://takaane.ir/