#توصیه_نامه #ریکام ✍🏻 در ادامه نمونه فایلهای مورد استفاده در فرآیند اخذ پذیرش این بار دو فایل مهم را که خیلی از دوستان تقاضا کرده بودند در کانال قرار میدهم. 1⃣- فایلی شامل توضیحاتی کامل در رابطه با نوشتن یک توصیه نامه (Recommandation Letter) خوب و مناسب بعلاوه نکاتی که باید در آن رعایت شوند. 2⃣ - فایلی شامل چند نمونه توصیه نامه که اکثرا برای دانشجوهای ایرانی نوشته شده اند و مسلما می توانند نمونه های مناسبی برای خیلی از شماها باشند. ✅ این فایل نمونه اول بوده و نمونه های بعدی به زودی در کانال قرار داده خواهند شد. ⏪ همچنین چند نمونه SOP نیز به صورت چند نمونه در یک فایل به زودی در کانال قرار داده خواهند شد. ✔️ کانال ما را به دوستان خود معرفی کنید. https://telegram.me/joinchat/Bl4h1T89R9eb5ry5mMIONw @ApplySeminar

#توصیه_نامه #ریکام

✍🏻 در ادامه نمونه فایلهای مورد استفاده در فرآیند اخذ پذیرش این بار دو فایل مهم را که خیلی از دوستان تقاضا کرده بودند در کانال قرار میدهم.

1⃣- فایلی شامل توضیحاتی کامل در رابطه با نوشتن یک توصیه نامه (Recommandation Letter) خوب و مناسب بعلاوه نکاتی که باید در آن رعایت شوند.

2⃣ - فایلی شامل چند نمونه توصیه نامه که اکثرا برای دانشجوهای ایرانی نوشته شده اند و مسلما می توانند نمونه های مناسبی برای خیلی از شماها باشند.

✅ این فایل نمونه اول بوده و نمونه های بعدی به زودی در کانال قرار داده خواهند شد.

⏪ همچنین چند نمونه SOP نیز به صورت چند نمونه در یک فایل به زودی در کانال قرار داده خواهند شد.

✔️ کانال ما را به دوستان خود معرفی کنید.

https://telegram.me/joinchat/Bl4h1T89R9eb5ry5mMIONw

@ApplySeminar