#رنکینگ_دانشگاهها ✅ برای پیدا کردن رنکینگ دانشگاههای مختلف در رشته های مختلف معمولا سایتهای متنوع و مختلفی وجود دارند که از مهم ترین آنها میتوان به: ▶️ www.Topuniversities.com ▶️ www.USnews.com ▶️ www.timeshighereducation.com ✔️ هر کدام از این سایتها معمولا رنکینگ دانشگاهها را به تفکیک رشته، کشور، قاره و پارامترهای دیگر ارائه میدهند. 🔴 در ادامه رنکینگ دانشگاههای آمریکا در سال 2017 که از سایت www.USnews.com گرفته شده است به تفکیک رشته های مختلف در کانال قرار داده میشوند. 📢 برای دسترسی داشتن به رنکینگهای این سایت باید حق عضویت این سایت را پرداخت کرد. لذا برخی از دوستان که این اکانت را خریده اند این فایلها را در سایت اپلای ابراد قرار داده بودند و بنده آنها را در اینجا در اختیار شما قرار میدم. 📌 این پست را برای دوستان خود فوروارد کنید. افراد زیادی هستند که دنبال اینچنین رنکینگهایی هستند و دسترسی ندارند. ◀️ لینک کانال: https://telegram.me/joinchat/Bl4h1T89R9eb5ry5mMIONw @ApplySeminar

#رنکینگ_دانشگاهها

✅ برای پیدا کردن رنکینگ دانشگاههای مختلف در رشته های مختلف معمولا سایتهای متنوع و مختلفی وجود دارند که از مهم ترین آنها میتوان به:

▶️ www.Topuniversities.com
▶️ www.USnews.com
▶️ www.timeshighereducation.com

✔️ هر کدام از این سایتها معمولا رنکینگ دانشگاهها را به تفکیک رشته، کشور، قاره و پارامترهای دیگر ارائه میدهند.

🔴 در ادامه رنکینگ دانشگاههای آمریکا در سال 2017 که از سایت www.USnews.com گرفته شده است به تفکیک رشته های مختلف در کانال قرار داده میشوند.

📢 برای دسترسی داشتن به رنکینگهای این سایت باید حق عضویت این سایت را پرداخت کرد. لذا برخی از دوستان که این اکانت را خریده اند این فایلها را در سایت اپلای ابراد قرار داده بودند و بنده آنها را در اینجا در اختیار شما قرار میدم.

📌 این پست را برای دوستان خود فوروارد کنید. افراد زیادی هستند که دنبال اینچنین رنکینگهایی هستند و دسترسی ندارند.

◀️ لینک کانال:
https://telegram.me/joinchat/Bl4h1T89R9eb5ry5mMIONw

@ApplySeminar