#تجربیات_مراکز_آزمون_عالیان من دو بار یکی در تاریخ سوم سپتامبر و یکی 15 اکتبر؛ سنتر عالیان امتحان دادم. باید بگم که این سنتر مثل اسمش کاملا عالی هست. از اون جایی که این سنتر تازه تاسیس شده؛ وسایل و تجهیزاتش همگی نو هستند و این یه مزیت بخصوص در مورد هدفون محسوب میشه. این سنتر چون تازه تاسیس هست؛ افراد کمتری انتخابش می کنن و در نتیجه آرامش زیادی داره و موقع پارت اسپیکینگ کسی اذیت نمیشه. برخورد کارکنان بسیار حرفه ای و مودبانه است و اولش هم سعی می کنند به بچه ها آرامش بدند و کمکشون کنند. آزمون ها طبقه ی چهارم مرکز برگزار میشه و دو سرویس بهداشتی یکی در طبقه ی ششم و یکی طبقه ی منفی یک وجود داره؛ موقع برک هم خودشون با آبمیوه و کیک پذیرایی می کنند و چک نویس ها رو هم خودشون تو این فاصله عوض کردند. رنگ چک نویس هاشونم زرده و این یکم ممکنه چشم و اذیت کنه؛ هر چند که برای من اذیت کننده نبود. من چون خودم نتونسته بودم سنتر سنجش ثبت نام کنم؛ اولش از انتخاب این سنتر مردد بودم؛ ولی وقتی آزمون اولمو دادم و محیطش رو دیدم؛ برای بار دوم هم با این که می تونستم سنجش ثبت نام کنم؛ این سنتر رو انتخاب کردم. فقط یه نکته ای که در مورد این سنتر ممکنه بعضی افراد و اذیت کنه اینه که کیبوردش یکم ارتفاع پایین تری قرار داره و افراد مجبورن یکم خم بشن تا تایپ کنند یا نوت های اسپیکینگ رو بنویسن و این یکم ممکنه آزار دهنده باشه. من مشکلی نداشتم؛ اما بعضی دوستانی که اون جا بودند، اذیت شدند. امیدوارم همگی آزمون خوبی داشته باشند. @ApplySeminar

#تجربیات_مراکز_آزمون_عالیان

من دو بار یکی در تاریخ سوم سپتامبر و یکی 15 اکتبر؛ سنتر عالیان امتحان دادم. باید بگم که این سنتر مثل اسمش کاملا عالی هست.
از اون جایی که این سنتر تازه تاسیس شده؛ وسایل و تجهیزاتش همگی نو هستند و این یه مزیت بخصوص در مورد هدفون محسوب میشه. این سنتر چون تازه تاسیس هست؛ افراد کمتری انتخابش می کنن و در نتیجه آرامش زیادی داره و موقع پارت اسپیکینگ کسی اذیت نمیشه.
برخورد کارکنان بسیار حرفه ای و مودبانه است و اولش هم سعی می کنند به بچه ها آرامش بدند و کمکشون کنند.
آزمون ها طبقه ی چهارم مرکز برگزار میشه و دو سرویس بهداشتی یکی در طبقه ی ششم و یکی طبقه ی منفی یک وجود داره؛ موقع برک هم خودشون با آبمیوه و کیک پذیرایی می کنند و چک نویس ها رو هم خودشون تو این فاصله عوض کردند. رنگ چک نویس هاشونم زرده و این یکم ممکنه چشم و اذیت کنه؛ هر چند که برای من اذیت کننده نبود.
من چون خودم نتونسته بودم سنتر سنجش ثبت نام کنم؛ اولش از انتخاب این سنتر مردد بودم؛ ولی وقتی آزمون اولمو دادم و محیطش رو دیدم؛ برای بار دوم هم با این که می تونستم سنجش ثبت نام کنم؛ این سنتر رو انتخاب کردم.
فقط یه نکته ای که در مورد این سنتر ممکنه بعضی افراد و اذیت کنه اینه که کیبوردش یکم ارتفاع پایین تری قرار داره و افراد مجبورن یکم خم بشن تا تایپ کنند یا نوت های اسپیکینگ رو بنویسن و این یکم ممکنه آزار دهنده باشه. من مشکلی نداشتم؛ اما بعضی دوستانی که اون جا بودند، اذیت شدند.
امیدوارم همگی آزمون خوبی داشته باشند.

@ApplySeminar