🔹🔸 #tick_now 🔹🔸 اینجا #اسراییل ___ نشست خبری مشترک #ترامپ و #نتانیاهو - قسمت اول 🔷بخش هایی از سخنان دیشب نخست وزیر اسراییل، خطاب به دونالد ترامپ: 🔹من و ترامپ دوستان نزدیکی هستیم و بهتر از هر دو #سیاستمدار دیگر، همدیگر را درک می کنیم. 🔹ما قدردان تعهد عمیق جنابعالی (ترامپ) به #امنیت، رفاه و آینده اسراییل هستیم. همراستایی کشورهای ما با همکاری مشترک من و شما بیشتر از همیشه خواهد شد. 🔹و می خواهم بدانید که ما چقدر قدردان تغییر #سیاست شما درباره #ایران هستیم. چقدر قدردان تصمیم شجاعانه شما برای مقابله با #سلاح_شیمیایی هستیم. 🔹رهبران #عربستان که شما دیروز با آنها ملاقات داشتید، می توانند در این راه به ما کمک زیادی بکنند تا یک #صلح واقعی را برقرار کنیم. 🔹من برای اولین بار در عمرم، امید دارم به یک تغییر بزرگ! 🔹و شما آقای ترامپ، بدانید که هیچ شهری روی زمین، به اندازه اینجا یعنی #اورشلیم اسراییل، قدردان حضور شما نیست. پس خوش آمدید به اورشلیم، خوش آمدید به اسراییل... (تشویق حاضران) **پی نوشت اول : #فیلم ده دقیقه ای ابتدای این نشست را می توانید در ویدئوی زیر👇 ببینید... **پی نوشت دوم: شاید در وهله اول بپرسید که چنین سخنانی چگونه می تواند #الهام_بخش باشد؟! اما قطعا اگر فکر کنید، بهتر از ما پاسخ را می دانید... 🔻 ادامه دارد... قسمت دوم: بخش هایی از سخنان ترامپ 🔷🔶 روایت های شنیدنی و الهام بخش از #زیرگنبدکبود... @tick_idea

🔹🔸 #tick_now 🔹🔸
اینجا #اسراییل ___
نشست خبری مشترک #ترامپ و #نتانیاهو - قسمت اول

🔷بخش هایی از سخنان دیشب نخست وزیر اسراییل، خطاب به دونالد ترامپ:

🔹من و ترامپ دوستان نزدیکی هستیم و بهتر از هر دو #سیاستمدار دیگر، همدیگر را درک می کنیم.

🔹ما قدردان تعهد عمیق جنابعالی (ترامپ) به #امنیت، رفاه و آینده اسراییل هستیم. همراستایی کشورهای ما با همکاری مشترک من و شما بیشتر از همیشه خواهد شد.

🔹و می خواهم بدانید که ما چقدر قدردان تغییر #سیاست شما درباره #ایران هستیم. چقدر قدردان تصمیم شجاعانه شما برای مقابله با #سلاح_شیمیایی هستیم.

🔹رهبران #عربستان که شما دیروز با آنها ملاقات داشتید، می توانند در این راه به ما کمک زیادی بکنند تا یک #صلح واقعی را برقرار کنیم.

🔹من برای اولین بار در عمرم، امید دارم به یک تغییر بزرگ!

🔹و شما آقای ترامپ، بدانید که هیچ شهری روی زمین، به اندازه اینجا یعنی #اورشلیم اسراییل، قدردان حضور شما نیست. پس خوش آمدید به اورشلیم، خوش آمدید به اسراییل... (تشویق حاضران)

**پی نوشت اول : #فیلم ده دقیقه ای ابتدای این نشست را می توانید در ویدئوی زیر👇 ببینید...

**پی نوشت دوم: شاید در وهله اول بپرسید که چنین سخنانی چگونه می تواند #الهام_بخش باشد؟! اما قطعا اگر فکر کنید، بهتر از ما پاسخ را می دانید...

🔻 ادامه دارد... قسمت دوم: بخش هایی از سخنان ترامپ

🔷🔶 روایت های شنیدنی و الهام بخش از #زیرگنبدکبود...
@tick_idea