سلام دوستان ببخشيد كسي اينجا در مورد ويزاي tier 5 اطلاعاتي داره بتونم ازشون راهنمايي بگيرم؟ من و همسرم براي فرصت مطالعاتي ٦ ماهه اقدام كرديم و تقريبا همه كارها انجام شده، بجز گرفتن وقت سفارت اما ب چنتا سوال برخورديم ك اگه كسي جوابشونو بدونه كمك بزرگي ميكنه بهمون 🙏

سلام دوستان
ببخشيد كسي اينجا در مورد ويزاي tier 5 اطلاعاتي داره بتونم ازشون راهنمايي بگيرم؟
من و همسرم براي فرصت مطالعاتي ٦ ماهه اقدام كرديم و تقريبا همه كارها انجام شده، بجز گرفتن وقت سفارت اما ب چنتا سوال برخورديم ك اگه كسي جوابشونو بدونه كمك بزرگي ميكنه بهمون 🙏
سلام دوستان
ببخشيد كسي اينجا در مورد ويزاي tier 5 اطلاعاتي داره بتونم ازشون راهنمايي بگيرم؟
من و همسرم براي فرصت مطالعاتي ٦ ماهه اقدام كرديم و تقريبا همه كارها انجام شده، بجز گرفتن وقت سفارت اما ب چنتا سوال برخورديم ك اگه كسي جوابشونو بدونه كمك بزرگي ميكنه بهمون 🙏
سلام
خب سوالاتون رو بپرسید.
سلام
خب سوالاتون رو بپرسید.
ممنون از وقتي ك ميذاريد،
١) آيا ويزاي tier5 بصورت اتوماتيك مالتيپله؟
٢) هزينه وقت سفارت ميدونين چند دلاره؟
٣) براي اين ويزا براي كمتر از ٦ ماه هزينه ي IHS صفره، هزينه IHS مربوط ب ديپندنت (همسر) چطوره؟
آخه تو راهنماش از سايت uk ميخونيم صفره ولي تو سايت وقت گرفتن ك رفتيم چك كنيم مبلغ بالايي رو ميزنه!!
ممنون از وقتي ك ميذاريد،
١) آيا ويزاي tier5 بصورت اتوماتيك مالتيپله؟
٢) هزينه وقت سفارت ميدونين چند دلاره؟
٣) براي اين ويزا براي كمتر از ٦ ماه هزينه ي IHS صفره، هزينه IHS مربوط ب ديپندنت (همسر) چطوره؟
آخه تو راهنماش از سايت uk ميخونيم صفره ولي تو سايت وقت گرفتن ك رفتيم چك كنيم مبلغ بالايي رو ميزنه!!
جدیدا ویزا های بریتانیا مالتی هستند.
هزینه وقت سفارت رو باید از جاهایی که میدن بپرسید، چک و چونه ای هست. منم مثل شما تو این مرحله هستم.
جواب بقیه رو فهمیدید لطفا به اشتراک بذارید.
جدیدا ویزا های بریتانیا مالتی هستند.
هزینه وقت سفارت رو باید از جاهایی که میدن بپرسید، چک و چونه ای هست. منم مثل شما تو این مرحله هستم.
جواب بقیه رو فهمیدید لطفا به اشتراک بذارید.
من دیروز از یک موسسه قیمت گرفتم 300 دلار قیمت دادند. نمیدونم واقعا راه حلی برای این قضیه وجود داره که هزینه های جانبی اینچنینی بهمون تحمیل نشه .. !
من دیروز از یک موسسه قیمت گرفتم 300 دلار قیمت دادند. نمیدونم واقعا راه حلی برای این قضیه وجود داره که هزینه های جانبی اینچنینی بهمون تحمیل نشه .. !
کدوم موسسه بود؟
اصلا هیچ جوره راه نداره وقت رو خودمون بگیریم؟
کدوم موسسه بود؟
اصلا هیچ جوره راه نداره وقت رو خودمون بگیریم؟
نمیدونم اسم موسسه رو میتونم تو گروه بگم یا نه اگر خواستید خصوصی بگم