بسم الله الرحمن الرحیم 🔸 برای فرج و ظهورم بسیار دعا کنید که گشایش امور شما در آن است. حضرت مهدی (عج) شب فراق تو جانا، هر شبی بُوَد یلداست عطش جذبه می آفریند و تشنه کام را به راه وصال رهنمون می سازد. حال ماییم و شب یلدای فراق یار برآنیم تا با یاری حضرتش عطش وصال مولایمان را به درگاه باری تعالی عرضه داریم و با زمزمه و استغاثه، ظهور ولی عصرمان را در شب ملکوتی نیمه شعبان با جهانیان به احیا بنشینیم ... براستی که فرج او رسیدن به تمام خوبیهاست. 📢 مهدی یاوران گرامی در راستای جهانی سازی این رسم نیکو بی صبرانه در انتظار همکاری خالصانه شما در زمینه های ذیل هستیم. امید است که توانمان برای تحقق والاترین آرزوی عالمیان بکار گرفته شود. ⭕  هدف از طرح: آشنایی هر چه بیشتر با فرهنگ مهدویت و انتظار و لزوم احیای شب نیمه شعبان فرهنگسازی دعا برای ظهور توجه به حضور امام (عج) در میان اقشار جامعه 📌 زمینه های مختلف همکاری: 🎬 کلیپ: ارسال کلیپ های کوتاه و خلاصه از مراسم های احیای شب نیمه شعبان سالهای گذشته خودتان. clip@masaf.ir 🎶 موسیقی: شعر و ترانه و نماهنگ های مهدوی. music@masaf.ir 🎥 فیلم کوتاه و مستند: ایده و طرح جدید مستند و یا فیلم نامه مرتبط با بحث مهدویت mostanad@masaf.ir 🎵 بخش صدا: داستان های مهدوی و طرح جدید در حوزه کودک و داستان های کوتاه و یا هرگونه اتفاق خاصی که در روز نیمه شعبان برای شما رخ داده است و به صورت متن یا صوت با کیفیت حداقل 128mp3 ارسال نمائید. متن در قالب pdf باشد. (در صورت لزوم، برای تهیه مستند با سوژه مورد نظر مصاحبه صورت می گیرد.) seda@masaf.ir 🎆 گرافیک: طرح و ایده های مختلف و مرتبط با " توجه به حضور امام زمان و احیای شب نیمه شعبان". graphic@masaf.ir 📺 انیمیشن: طرح اولیه و سناریوی انیمیشن کوتاه و بلند. animation@masaf.ir 🎮 بازی: ایده و داستان با موضوعات "مهدویت، سبک زندگی، استکبار ستیزی و ..." و نیز فعالیت بعنوان: طراح concept مدلساز طراح کاراکتر متحرک ساز 2 و 3 بُعدی و تصویرساز برنامه نویس یونیتی و آنریل game@masaf.ir 📩 در صورت تمایل به ارسال نظرات و پیشنهادات خود و یا همکاری در سایر زمینه ها مانند انتشار مطالب در شهر خود، و توانایی برگزاری مراسم مذکور با ایمیل info@masaf.ir مکاتبه نمائید. 🔴  توجه داشته باشید ایمیل های ارسالی در زمینه فعالیت در برنامه شب نیمه شعبان را با موضوع (subject) " احیای شب نیمه شعبان" مشخص نمائید. ☑  ان شاالله تا پایان روز 15 فروردین ماه 1395، پذیرای ایده ها و نظرات ارزشمند شما بزرگواران خواهیم بود. ______________ ✅کانال های رسمی استاد علی اکبر رائفی پور و موسسه مصاف @masafiran @news_masaf


بسم الله الرحمن الرحیم

🔸 برای فرج و ظهورم بسیار دعا کنید که گشایش امور شما در آن است. حضرت مهدی (عج)

شب فراق تو جانا، هر شبی بُوَد یلداست
عطش جذبه می آفریند و تشنه کام را به راه وصال رهنمون می سازد.
حال ماییم و شب یلدای فراق یار

برآنیم تا با یاری حضرتش عطش وصال مولایمان را به درگاه باری تعالی عرضه داریم و با زمزمه و استغاثه، ظهور ولی عصرمان را در شب ملکوتی نیمه شعبان با جهانیان به احیا بنشینیم ... براستی که فرج او رسیدن به تمام خوبیهاست.

📢 مهدی یاوران گرامی
در راستای جهانی سازی این رسم نیکو بی صبرانه در انتظار همکاری خالصانه شما در زمینه های ذیل هستیم.
امید است که توانمان برای تحقق والاترین آرزوی عالمیان بکار گرفته شود.

⭕  هدف از طرح:
آشنایی هر چه بیشتر با فرهنگ مهدویت و انتظار و لزوم احیای شب نیمه شعبان
فرهنگسازی دعا برای ظهور
توجه به حضور امام (عج) در میان اقشار جامعه

📌 زمینه های مختلف همکاری:

🎬 کلیپ: ارسال کلیپ های کوتاه و خلاصه از مراسم های احیای شب نیمه شعبان سالهای گذشته خودتان. [email protected]

🎶 موسیقی: شعر و ترانه و نماهنگ های مهدوی. [email protected]

🎥 فیلم کوتاه و مستند: ایده و طرح جدید مستند و یا فیلم نامه مرتبط با بحث مهدویت [email protected]

🎵 بخش صدا: داستان های مهدوی و طرح جدید در حوزه کودک و داستان های کوتاه و یا هرگونه اتفاق خاصی که در روز نیمه شعبان برای شما رخ داده است و به صورت متن یا صوت با کیفیت حداقل 128mp3 ارسال نمائید. متن در قالب pdf باشد. (در صورت لزوم، برای تهیه مستند با سوژه مورد نظر مصاحبه صورت می گیرد.) [email protected]

🎆 گرافیک: طرح و ایده های مختلف و مرتبط با " توجه به حضور امام زمان و احیای شب نیمه شعبان". [email protected]

📺 انیمیشن: طرح اولیه و سناریوی انیمیشن کوتاه و بلند. [email protected]

🎮 بازی: ایده و داستان با موضوعات "مهدویت، سبک زندگی، استکبار ستیزی و ..."
و نیز فعالیت بعنوان:
طراح concept
مدلساز
طراح کاراکتر
متحرک ساز 2 و 3 بُعدی و تصویرساز
برنامه نویس یونیتی و آنریل [email protected]

📩 در صورت تمایل به ارسال نظرات و پیشنهادات خود و یا همکاری در سایر زمینه ها مانند انتشار مطالب در شهر خود، و توانایی برگزاری مراسم مذکور با ایمیل [email protected] مکاتبه نمائید.

🔴  توجه داشته باشید ایمیل های ارسالی در زمینه فعالیت در برنامه شب نیمه شعبان را با موضوع (subject) " احیای شب نیمه شعبان" مشخص نمائید.

☑  ان شاالله تا پایان روز 15 فروردین ماه 1395، پذیرای ایده ها و نظرات ارزشمند شما بزرگواران خواهیم بود.

______________

✅کانال های رسمی استاد علی اکبر رائفی پور و موسسه مصاف

@masafiran
@news_masaf