📡 بسم الله الرحمن الرحیم دوستان و مهدی یاوران عزیز، چند نکته پیرامون فضای مجازی وجود داشت که به صلاح دید موسسه به اطلاع می رسانیم. ۱- فقط سخنرانی هایی اطلاع رسانی می شود که مکان برگزاری ظرفیت مناسب برای پذیرایی از دوستان را داشته باشد. ۲- صوت سخنرانی هایی که استاد صلاح بدانند و حاوی مطالب جدید باشد، در سایت قرار داده می شود. ۳- نحوه دعوت از استاد فقط از طریق سایت و در زمان های مشخص انجام می پذیرد. ۴- امکان برقراری ارتباط با استاد به دلیل مشغله و برنامه های ایشان وجود ندارد. ۵- لطفا درباره مسائلی از قبیل فراماسونری، شیطان پرستی و... سوال نفرمایید چون زمان زیادی گذشته و پرداختن به آنها دیگر در درجه اهمیت قرار ندارد در ضمن صوت و تصویر تمامی برنامه های قدیمی در اینترنت موجود است. ۶_ مطالب جدید سخنرانی ها را سعی می کنیم از حالت محاوره خارج نماییم تا قابلیت انتشار برای افرادی که سخنرانی را گوش نکردند داشته باشد. ۷- انتشار تمامی مطالب بلامانع است. ۸_ دوستان به دلیل ازدیاد پیام ها از نظر تعداد و محتوا معمولا فرصت برای رسیدگی وجود ندارد. سعی خواهیم کرد موارد مشابه را به سمع و نظر شما برسانیم. ۹- برای دیدن کلیپ های تصویری به کانال رسمی مصاف در اپارات ٬تلگرام و سایت موسسه مراجعه کنید. ۱۰- پاسخ خیلی از سوالات مطرح شده، در سخنرانی ها وجود دارد که می توانید به سخنرانی مرتبط رجوع کنید. ۱۱- موسسه نسبت به آدرس های سخنرانی که افراد زیر پست ها می نویسند هیچگونه مسولیتی ندارد. التماس دعای فرج @masafiran @news_masaf


📡
بسم الله الرحمن الرحیم
دوستان و مهدی یاوران عزیز، چند نکته پیرامون فضای مجازی وجود داشت که به صلاح دید موسسه به اطلاع می رسانیم.
۱- فقط سخنرانی هایی اطلاع رسانی می شود که مکان برگزاری ظرفیت مناسب برای پذیرایی از دوستان را داشته باشد.
۲- صوت سخنرانی هایی که استاد صلاح بدانند و حاوی مطالب جدید باشد، در سایت قرار داده می شود.
۳- نحوه دعوت از استاد فقط از طریق سایت و در زمان های مشخص انجام می پذیرد.
۴- امکان برقراری ارتباط با استاد به دلیل مشغله و برنامه های ایشان وجود ندارد.
۵- لطفا درباره مسائلی از قبیل فراماسونری، شیطان پرستی و... سوال نفرمایید چون زمان زیادی گذشته و پرداختن به آنها دیگر در درجه اهمیت قرار ندارد در ضمن صوت و تصویر تمامی برنامه های قدیمی در اینترنت موجود است.
۶_ مطالب جدید سخنرانی ها را سعی می کنیم از حالت محاوره خارج نماییم تا قابلیت انتشار برای افرادی که سخنرانی را گوش نکردند داشته باشد.
۷- انتشار تمامی مطالب بلامانع است.
۸_ دوستان به دلیل ازدیاد پیام ها از نظر تعداد و محتوا معمولا فرصت برای رسیدگی وجود ندارد. سعی خواهیم کرد موارد مشابه را به سمع و نظر شما برسانیم.
۹- برای دیدن کلیپ های تصویری به کانال رسمی مصاف در اپارات ٬تلگرام و سایت موسسه مراجعه کنید.
۱۰- پاسخ خیلی از سوالات مطرح شده، در سخنرانی ها وجود دارد که می توانید به سخنرانی مرتبط رجوع کنید.
۱۱- موسسه نسبت به آدرس های سخنرانی که افراد زیر پست ها می نویسند هیچگونه مسولیتی ندارد.
التماس دعای فرج
@masafiran
@news_masaf