کمپین فارسی زبانان آلمان

کمپین فارسی زبانان آلمان
کمپین فارسی زبانان آلمان
یه سوال داشتم لطف میکنید اگ جواب بدید.این عکسایی ک گذاشتید کمپ موقته ؟ کلا کمپ موقت چقدر وقت نگه میدارن ؟ کمپ دائم چه جوریه؟اگ کمپ دائم رو نرم بمونم مشکلی تو جواب گرفتن برام ایجاد میشه ؟ من داییم هامبورگه.خودمم دارم شینگن توریستی ایتالیا میگیرم.
یه سوال داشتم لطف میکنید اگ جواب بدید.این عکسایی ک گذاشتید کمپ موقته ؟ کلا کمپ موقت چقدر وقت نگه میدارن ؟ کمپ دائم چه جوریه؟اگ کمپ دائم رو نرم بمونم مشکلی تو جواب گرفتن برام ایجاد میشه ؟ من داییم هامبورگه.خودمم دارم شینگن توریستی ایتالیا میگیرم.
@Omid12346777 ممنون میشم اگ جواب بدید
این بنظر کمپ موقت هست ولی کمپ دائم هم میتونه باشه کمپ موقت تا شش ماه میتونن نگه دارن من خودم دو ماه بیش‌تر نگهم نداشتن ولی دوستمو فیکس شش ماهش تموم شد فرستادنش هایم دائم
هایم دائمم تا جایی که من میدونم حداکثر یکسالو نیم میتونن نگه دارن بستگی به این داره که کی جواب مثبت بگیرید و‌کی بتونید اجازه خونه بگیرید و خونه پیدا کنید
شما اول از همه فکر دوبلینتون باشید که از همه چی مهم تره داستان کمپ و اینا قابل حله
اينجا كمپ دائم بود،من كسايي رو اونجا ديدم كه حتي جواب مثبت گرفته ولي حتي توي همون شهر كوچيكم خونه پيدا نميكنن
اينجا كمپ دائم بود،من كسايي رو اونجا ديدم كه حتي جواب مثبت گرفته ولي حتي توي همون شهر كوچيكم خونه پيدا نميكنن
اره درسته من یکی از دوستام دوساله الان دنبال خونه هست پیدا نمیکنه خیلی سخت شده خونه پیداکردن حتی اون خانم هم هست
من مشکل کار و خونه اصلا ندارم. فقط میخوام بدونم کمپ موقت نهایتش 6 ماهه؟
من مشکل کار و خونه اصلا ندارم. فقط میخوام بدونم کمپ موقت نهایتش 6 ماهه؟
بستگی داره که دوبلین باشید یا نباشید و هر ایالت فرق میکنه
متاسفانه اینجایی که ماهستیم همینجوریه تو کمپ۲ خانواده عرب هستند که ۱ساله قبولی گرفتن ولی هنوز اینجان