‍ یکی دیگر از آثار قرآن خواندن، این است که باعث نورانی شدن دل و جان و حتی مکانی است که در آن قرآن خوانده می‌شود. در روایت آمده است که نبی اکرم صلی الله علیه وآله وسلم می‌فرمایند: نَوِّرُوا بُيُوتَكُمْ بِتِلَاوَةِ الْقُرْآن؛(بحارالأنوار (ط - بيروت)، ج 89، ص 200.)خانه هایتان را با خواندن قرآن، نورانی کنید. همین‌طور که ستاره‌ها در آسمان برای ما جلوه‌گر است، خانه‌هایی که قرآن در آن خوانده می‌شود برای ملائکه آسمان، جلوه‌گر است. در خانه‌ها قرآن بخوانید که آثار فوق‌العاده‌ای دارد. 227/م/96 كانال رسمي آيت الله ناصري @Naseri_ir

‍ یکی دیگر از آثار قرآن خواندن، این است که باعث نورانی شدن دل و جان و حتی مکانی است که در آن قرآن خوانده می‌شود. در روایت آمده است که نبی اکرم صلی الله علیه وآله وسلم می‌فرمایند:
نَوِّرُوا بُيُوتَكُمْ بِتِلَاوَةِ الْقُرْآن؛(بحارالأنوار (ط - بيروت)، ج 89، ص 200.)خانه هایتان را با خواندن قرآن، نورانی کنید.
همین‌طور که ستاره‌ها در آسمان برای ما جلوه‌گر است، خانه‌هایی که قرآن در آن خوانده می‌شود برای ملائکه آسمان، جلوه‌گر است. در خانه‌ها قرآن بخوانید که آثار فوق‌العاده‌ای دارد.

227/م/96
كانال رسمي آيت الله ناصري
@Naseri_ir