‍ ⚜سخنراني آيت الله ناصري⚜ 🔻بی‌تفاوت بودن در برابر ایام شهادت و ولادت اهل بیت علیهم السلام خلاف محبت و معرفت است و موجب حسرت‌های شدید در عالم برزخ و قیامت می‌شود. در این روزها دعا و توسل به اهل بیت، بسیار بجا و لازم است. 🔹 در ایام ولادت امام حسن عسکری علیه السلام مخصوصاً تبریک و تهنیت گفتن به محضر حضرت بقیه‌الله علیه السلام بسیار به مورد است. شادی واقعی کردن در این ایام به این است که مومنین توسل به حضرت بقیت الله روحی له الفداء داشته باشند و یاد حضرت کنند و نماز حضرت و دعاهای وارده را بخوانند و از خدای منان برای خود طلب رحمت و مغفرت بکنند؛ چرا که به احترام حضرت امام حسن عسکری علیه السلام دعاها در شب و روز ولادتشان مستجاب است.  16/م/۹۵ #امام_حسن_عسکری كانال رسمي آيت الله ناصري @Naseri_ir

‍ ⚜سخنراني آيت الله ناصري⚜

🔻بی‌تفاوت بودن در برابر ایام شهادت و ولادت اهل بیت علیهم السلام خلاف محبت و معرفت است و موجب حسرت‌های شدید در عالم برزخ و قیامت می‌شود. در این روزها دعا و توسل به اهل بیت، بسیار بجا و لازم است.
🔹 در ایام ولادت امام حسن عسکری علیه السلام مخصوصاً تبریک و تهنیت گفتن به محضر حضرت بقیه‌الله علیه السلام بسیار به مورد است. شادی واقعی کردن در این ایام به این است که مومنین توسل به حضرت بقیت الله روحی له الفداء داشته باشند و یاد حضرت کنند و نماز حضرت و دعاهای وارده را بخوانند و از خدای منان برای خود طلب رحمت و مغفرت بکنند؛ چرا که به احترام حضرت امام حسن عسکری علیه السلام دعاها در شب و روز ولادتشان مستجاب است.

 16/م/۹۵
#امام_حسن_عسکری
كانال رسمي آيت الله ناصري
@Naseri_ir