بچه ها سلام.ادم برای پیدا کردن موضوع مقاله تو سایت webof scienceدنبال موضوع بگرده خوبه؟

بچه ها سلام.ادم برای پیدا کردن موضوع مقاله تو سایت webof scienceدنبال موضوع بگرده خوبه؟
سلام. به نظر من برید داخل دپارتمان های مرتبط با رشتتون تو دانشگاه های معتبر و تاپ...تو پیج اساتید در مورد موضوع ریسرچ مورد نظرشون توضیح داده از اون ها الگو برداری کنید.
سلام. به نظر من برید داخل دپارتمان های مرتبط با رشتتون تو دانشگاه های معتبر و تاپ...تو پیج اساتید در مورد موضوع ریسرچ مورد نظرشون توضیح داده از اون ها الگو برداری کنید.
اینی که میگین دقیق چجوری باید رفت؟میشه دقیقتر توضیح بدین
اینی که میگین دقیق چجوری باید رفت؟میشه دقیقتر توضیح بدین
توضیح خاصی نداره...ساده است و روالش همین که عرض کردم. برید تو سایت دانشگاه های تاپ...بعد دپارتمان مرتبط با رشته و بعد بخش اساتید که ریسرچ اینترست هاشون رو اکثرا میزارن و مقداری در موردش توضیح میدن.
توضیح خاصی نداره...ساده است و روالش همین که عرض کردم. برید تو سایت دانشگاه های تاپ...بعد دپارتمان مرتبط با رشته و بعد بخش اساتید که ریسرچ اینترست هاشون رو اکثرا میزارن و مقداری در موردش توضیح میدن.
ممنونم🙏🙏
سردرگم میشی به قول دوستمون بهتره برید ریسرچ اینترست های اساتید رو چک کنید
قبلش هم گوگل سرچ کنیدhot topics research رشته شما چیه
سردرگم میشی به قول دوستمون بهتره برید ریسرچ اینترست های اساتید رو چک کنید
قبلش هم گوگل سرچ کنیدhot topics research رشته شما چیه
راهنمایی و مشاوره
راهنمایی و مشاوره
این اسم رشته ی شماست....تاپیک های رشتتون چیه
مثلا من روانشناسی بالینی میخونم تاپیک های من میشه
Adult ADHD
Autism and social behavior
transdiagnostic approach
Body image
Culture and psychatric disorders
?......
?.....
?.....
شما تو گوگل بنویسید hot topics research in counseling psychology
این خیلی کلی سرچ میکنه ممکنه ابتدا هدایت بشید به سایت APA بعدش یه چن دوری بچرخید
یعد که اشنا شدید برید سایت دپارتمان ها
و یا ببینید موضوع دلخواهتون چیه اونو سرچ کنید

من خودم ابتدا براساس مشکلی که دیدم در محیط بالینی سرچ کردم باید براتون سوال ایجاد بشه....من فیلد اصلیم بیش فعالی بزرگسالی هس بعد با استادم در میون گذاشتم سرچ کردم دیدم کم کار شده و حیطه جدیده الانم عین پازل رو این موضوع کار میکنم
تب مقاله نوشتن اجازه نمیده آدم فکر کنه..،، ببینید به چی علاقه دارید چه مشکل و سوالی در محیط شما وجود داره که شما میتونید بهش جواب بدید با پژوهش چون پژوهش با سوال شروع میشه..در رشته های روانشناسی اگه اهل مطالعه نباشی و نسبت به محیطت آلرت نباشی موضوع اجباری از پژوهش زده میکنه ادمو.....
راهنمایی و مشاوره
بهرحال شما باید به یک مشکلی برخورد کنید ....با اساتید آشنا به پژوهش مشورت کنید حتی با اساتید خارجی...
بعد یه فایل باز کن تو ورد تو اکسل هرچی که راحتی تمام این موضوعاتی که سرچ میکنی یه هیستووری ازشون داشته باشی اولشم مطمئن باش که با یه سرچ نمیتونی موضوع رو سریع انتخاب کنی و یا حیطه رو باید سرچ و ریسرچ انجام بدی ب
عین این میمونه یه خیابون دوطرفه رو هی دور بزنی رفت و برگشت بیایی....
مثلا من یه موضوع هم در حیطه رواندرمانی کار میکنم در سطح کامیونیتی....سوال در ستینگ بالینی ایجاد شد دقت کنید چطوری ایجاد شد.....تمام بیمارانی که من در دوره ی اینترنی ویزیت میکردم یا مهاجر بیسواد بودن مثلا روستایی یا شهری بیسواد بود من دیدم نمیتونم به راحتی درمان رو طرح ریزی کنم سوال شد برام چون روش های درمانی ما برا باسوادا طراحی شده نه بیسواد و کم سواد ها اومدم سرچ کردم روان درمانی در بیسواد ها کلی مطلب آورد و من برا این کار یه پروپوزال نوشتم اینجوری باید سوال ایجاد بشه اگه نه سخته.....