سلام من ۱۷ سال دارم و قصد دارم از همین الان اصول مقاله نویسی رو یاد بگیرم و توی دانشگاه موفق تر از دیگران باشم. از طرفی برای اینکه رزومه خودمو تقویت کنم و ریسرچ انجام دادنم بهبود ببخشم . ممنون میشم دوستان عزیز راهنمایی کنند که از کجا و چجوری شروع کنم. . اگر هشتگ های اموزشی هست ازشون استفاده کنم ممنونم

سلام من ۱۷ سال دارم و قصد دارم از همین الان اصول مقاله نویسی رو یاد بگیرم و توی دانشگاه موفق تر از دیگران باشم.
از طرفی برای اینکه رزومه خودمو تقویت کنم و ریسرچ انجام دادنم بهبود ببخشم .
ممنون میشم دوستان عزیز راهنمایی کنند که از کجا و چجوری شروع کنم. .
اگر هشتگ های اموزشی هست ازشون استفاده کنم ممنونم
سلام من ۱۷ سال دارم و قصد دارم از همین الان اصول مقاله نویسی رو یاد بگیرم و توی دانشگاه موفق تر از دیگران باشم.
برای شما هنوز خیلی زوده وارد این مباحث تخصصی بشید
چون مختص دوره ارشد و دکتراست
ولی در عوض بالا نگهداشتن معدل برای یه دیپلمه خیلی واجبه
درساتونو خوب بخونید و کنکور رو خوب بدید
موفق باشید😊
برای شما هنوز خیلی زوده وارد این مباحث تخصصی بشید
چون مختص دوره ارشد و دکتراست
ولی در عوض بالا نگهداشتن معدل برای یه دیپلمه خیلی واجبه
درساتونو خوب بخونید و کنکور رو خوب بدید
موفق باشید😊
اره درسته اولویت اولم نمرات خوب هست اما خب چون خیلی علاقه دارم میخوام کنار درسم در اوقات فراغتم اصولش رو یاد بگیرم.
حالا نه به صورت تخصصی . در حد خودم
اره درسته اولویت اولم نمرات خوب هست اما خب چون خیلی علاقه دارم میخوام کنار درسم در اوقات فراغتم اصولش رو یاد بگیرم.
حالا نه به صورت تخصصی . در حد خودم
از یه دانش اموز و یه دانشجوی دوره کارشناسی هیچ انتظار مقاله نمیره
در ضمن شما دانشگاه قبول شدید، همون سالهای اخر کارشناسی شروع کنیدبه اشنایی خوبه
از یه دانش اموز و یه دانشجوی دوره کارشناسی هیچ انتظار مقاله نمیره
در ضمن شما دانشگاه قبول شدید، همون سالهای اخر کارشناسی شروع کنیدبه اشنایی خوبه
درست میفرمایین🙏.

بازم ممنونم به هر حال توی گروه هستم و از تجربیات دوستان تمام استفاده رو میکنم . و مطالب گروه رو مطالعه میکنم . بهتر از بیکاری هست حداقل یه چیز یاد میگیزم
بستگی داره هدفت چیه میخوای اپلای کنی برای ارشد و...
اول از همه کنکور را خوب پشت سر بزار و وارد دانشگاه خوب شو
دوم زبان
سوم زبان
چهارم زبان
.
.
.
صدم زبان
الان وقت زبان خوندن شماست که به درد دنیا و اخرتت میخوره مقاله نویسی هم یاد میگیری باید نمره بالایی بیاری و زبانت خوب باشه تا استادا رو راضی کنی پروژه باهاشون کار کنی تا شانس مقاله دادن داشته باشی تو لیسانس که برای اپلای ارشدتون خوب باشه.
بستگی داره هدفت چیه میخوای اپلای کنی برای ارشد و...
اول از همه کنکور را خوب پشت سر بزار و وارد دانشگاه خوب شو
دوم زبان
سوم زبان
چهارم زبان
.
.
.
صدم زبان
الان وقت زبان خوندن شماست که به درد دنیا و اخرتت میخوره مقاله نویسی هم یاد میگیری باید نمره بالایی بیاری و زبانت خوب باشه تا استادا رو راضی کنی پروژه باهاشون کار کنی تا شانس مقاله دادن داشته باشی تو لیسانس که برای اپلای ارشدتون خوب باشه.
اره دقیقا هدفم همینه که برای ارشد . رشته کامپیوتر مقطع MSc
چون توی این مقطع فاند کمتر هست و رقابت بیشتره و از طرفی در مقطع لیسانس دانشجویان یا اصلا مقاله ندارند یا خیلی کم هست باید با این ها رقابت کنم و مقاله داشتن خیلی بهم کمک میکنه.
زبانم هم خداروشکر دارم خوب پیش میرم فعلا تمرکزم روی کنکوره. بعد از کنکور ۱ سال کلا تمرکز میزارم روی زبان و ایلتس ۷

ممنونم از راهنمایی کامل شما 🙏
چون توی این مقطع فاند کمتر هست و رقابت بیشتره و از طرفی در مقطع لیسانس دانشجویان یا اصلا مقاله ندارند یا خیلی کم هست باید با این ها رقابت کنم و مقاله داشتن خیلی بهم کمک میکنه.
زبانم هم خداروشکر دارم خوب پیش میرم فعلا تمرکزم روی کنکوره. بعد از کنکور ۱ سال کلا تمرکز میزارم روی زبان و ایلتس ۷

از الان برای اون موقع رو ایلتس 7 بستی؟؟
سقف آرزوهاتو ببر بالاتر
آیلتس 7 با 6 ماه هم قابل دستیابی هست
برو واسه بالاتر
👍👍
از الان برای اون موقع رو ایلتس 7 بستی؟؟
سقف آرزوهاتو ببر بالاتر
آیلتس 7 با 6 ماه هم قابل دستیابی هست
برو واسه بالاتر
👍👍
درسته اما خب چون من از زبان صفر شروع کردم هنوز خیلی مشکل دارم. انشالله که به اون هم همه دوستان میرسن.

بیشتر حرف نمیزنم چون خارج از بحث گروه هست بازم ممنون

آینده از آن شماست!
موفق باشی 😊
آینده از آن شماست!
موفق باشی 😊
ممنون و همچنین شما
همون جوری که دوستان گفتن توی لیسانس معمولا بچه ها مقاله نمیدن، ولی اگر علاقه دارید با خواندن مقالات روش نوشتن رو یاد میگیرید، مثل نویسنده کتاب که قبل از نوشتن اولین کتابش قبلش کتاب خونده

در کل مقاله دادن توی لیسانس خیلی سخته ولی شدنی، من کسی رو میشناسم که توی لیسانسش ۱۱ تا مقاله isi داشت😉
همون جوری که دوستان گفتن توی لیسانس معمولا بچه ها مقاله نمیدن، ولی اگر علاقه دارید با خواندن مقالات روش نوشتن رو یاد میگیرید، مثل نویسنده کتاب که قبل از نوشتن اولین کتابش قبلش کتاب خونده

در کل مقاله دادن توی لیسانس خیلی سخته ولی شدنی، من کسی رو میشناسم که توی لیسانسش ۱۱ تا مقاله isi داشت😉
دقیقا چون مقاله نمیدن برای همین اگر من مقاله داشتم باشم حتی یکی
یک سرو گردن بالا تر از رقبای اسیایی خودم هستم.

چشم حتما این پیشنهاد شما رو بهش فکر میکنم ممنون