دوستانی که فارغ التحصیل شدن بعد فارغ التحصیلی قسمت دانش اموختگان ایمیل دانشگاهی میده و حتی امکان وارد شدن به دیتا بیس های خریداری شده از طرف دانشگاه دسترسی پیدا میکنید.... نمیدونم دقیق برا همه یونی ها هس یا نه..... البته دانشجوها هم میتونن من دانشجو که بودم ایمیل دانشگاهی داشتم تهران از خونه وصل میشدم به دیتا بیس یونی....

دوستانی که فارغ التحصیل شدن بعد فارغ التحصیلی قسمت دانش اموختگان ایمیل دانشگاهی میده و حتی امکان وارد شدن به دیتا بیس های خریداری شده از طرف دانشگاه دسترسی پیدا میکنید.... نمیدونم دقیق برا همه یونی ها هس یا نه.....
البته دانشجوها هم میتونن
من دانشجو که بودم ایمیل دانشگاهی داشتم تهران از خونه وصل میشدم به دیتا بیس یونی....
دوستانی که فارغ التحصیل شدن بعد فارغ التحصیلی قسمت دانش اموختگان ایمیل دانشگاهی میده و حتی امکان وارد شدن به دیتا بیس های خریداری شده از طرف دانشگاه دسترسی پیدا میکنید.... نمیدونم دقیق برا همه یونی ها هس یا نه.....
البته دانشجوها هم میتونن
من دانشجو که بودم ایمیل دانشگاهی داشتم تهران از خونه وصل میشدم به دیتا بیس یونی....
یعنی دانشگاهها این امکان رو میدن که از خونه بتونیم وصل شیم؟
باید از دانشگاه VPN بگیرید، اگر VPN دانشگاه رو داشته باشید از هر جا میتونید از امکاناتش استفاده کنید
من علوم پزشکی تهران بودم الانم ایمیل دانش آموختگی دارم و اگه بخام وصل شم به دیتابیس برام فعال میکنند.
من علوم پزشکی تهران بودم الانم ایمیل دانش آموختگی دارم و اگه بخام وصل شم به دیتابیس برام فعال میکنند.
تا جايي كه من ميدونم دانشگاه تهران به دانش آموخته ها vpn نميده، ولي ايميل فعال ميمونه و ميتوني استفاده كني
تا جايي كه من ميدونم دانشگاه تهران به دانش آموخته ها vpn نميده، ولي ايميل فعال ميمونه و ميتوني استفاده كني
علوم پزشکی تهران اونجوری نیس ....خانم مسوول گفت هروقت خواستی به دیتابیس وصل بشی باید قبلش بگی تا فعال کنیم.