دوستان یه سوالی داشتم البته مربوط به مقاله نویسی نمیشه ولی قطعا تجربه دوستان میتونه مفید باشه برا من. من دنبال موضوع پرپوزالم هستم به نظرتون چجوری میتونم یک موضوع عالی تو رشته خودم پیدا کنم؟ رشته تحصیلیم مدیریت بازرگانی گرایش تجارت الکترونیک هست. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

دوستان یه سوالی داشتم البته مربوط به مقاله نویسی نمیشه ولی قطعا تجربه دوستان میتونه مفید باشه برا من.
من دنبال موضوع پرپوزالم هستم به نظرتون چجوری میتونم یک موضوع عالی تو رشته خودم پیدا کنم؟ رشته تحصیلیم مدیریت بازرگانی گرایش تجارت الکترونیک هست.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
دوستان یه سوالی داشتم البته مربوط به مقاله نویسی نمیشه ولی قطعا تجربه دوستان میتونه مفید باشه برا من.
من دنبال موضوع پرپوزالم هستم به نظرتون چجوری میتونم یک موضوع عالی تو رشته خودم پیدا کنم؟ رشته تحصیلیم مدیریت بازرگانی گرایش تجارت الکترونیک هست.
از چند روش می تونید:
مطالعه مقالات اخیر چاپ شده تو این زمینه
مراجعه به کتابخانه چند دانشگاه و بررسی پایان نامه های چند سال اخیر
مراجعه به وبسایت اساتید و مشاهده مقالات و پایان نامه های اخیر در دست راهنمایی و مشاوره
راه آسونتر گرفتن موضوع از یه استاد😉
اون استادي كه مي خوايد براش يريوزال بنويسيد يكي از موضوع هاي اخيرش رو انتخاب كنيد و جهار ينج تا مقاله يارسال رو توي اون زمينه بخونيد راحت دستتون مي ياد روي جي بنويسيد
اگه به فکر اپلای هستین بهتره موضوعات روزی که تو ژورنای اخیر چاپ شده رو کار کنید
اگه به فکر کار در ایران هستید معمولا تو شرکت های خوب ایران هم( با توجه به رشته تون) تو سایتاشون یه موضوع هایی رو برای اولویت پژوهشی میزارن، که حتی من در مواردی شنیدم که دانشجوها به خاطر کار در این موضوع ها از شرکت هم پول گرفتن و برای آینده کاریشون هم خوب بوده!
توصیه میکنم خودتون موضوع رو انتخاب کنید تا اینکه استاد پیشنهاد بده!
اگه به فکر اپلای هستین بهتره موضوعات روزی که تو ژورنای اخیر چاپ شده رو کار کنید
اگه به فکر کار در ایران هستید معمولا تو شرکت های خوب ایران هم( با توجه به رشته تون) تو سایتاشون یه موضوع هایی رو برای اولویت پژوهشی میزارن، که حتی من در مواردی شنیدم که دانشجوها به خاطر کار در این موضوع ها از شرکت هم پول گرفتن و برای آینده کاریشون هم خوب بوده!
توصیه میکنم خودتون موضوع رو انتخاب کنید تا اینکه استاد پیشنهاد بده!
بله مشکل منم همینه چون میخوام املای کنم دنبال یه موضوع خوب میگردم ممنون بابت راهنمایی
بله مشکل منم همینه چون میخوام املای کنم دنبال یه موضوع خوب میگردم ممنون بابت راهنمایی
سلام. شما میتونید از طریق شبکه های اجتماعی علمی پژوهشی هم از موضوع های روز و خوب رشته خودتون مطلع بشید