دوستان پس زمینه عکسایه مقاله رنگی باشه اشکالی نداره؟

مقالتون مطابق با فرمت مجله باید باشه....چه تصاویرش چه متنش
مقالتون مطابق با فرمت مجله باید باشه....چه تصاویرش چه متنش
قبل اینکه بفرستم طبق فرمت درست کنم؟
قبل اینکه بفرستم طبق فرمت درست کنم؟
حتما حتما اگه این کارو نکنید احتمال ریجکت بالاس ...
ابتدا برید آترگاید رو بخونید فونتش فاصله خطوط تصاویر باید چطور باشه کلا براساس فرمت درخواستی مجله فرمت مقالتون رو تغییر بدید بعد سابمیت کنید
حتما حتما اگه این کارو نکنید احتمال ریجکت بالاس ...
ابتدا برید آترگاید رو بخونید فونتش فاصله خطوط تصاویر باید چطور باشه کلا براساس فرمت درخواستی مجله فرمت مقالتون رو تغییر بدید بعد سابمیت کنید
سلام من میخوام بفرستم برای مجله desalination اما تو راهنمای نویسندگانش هیچ چیزه خاصی نگفته فقط فهموم ساختار مقاله رو توضیح داده! کسی تجربه ای داره؟
من یه سری نموداربا visio دارم که فقط فرمت emf واضح میشه بقیه فرمتا خرابن چه کنم ؟
سلام من میخوام بفرستم برای مجله desalination اما تو راهنمای نویسندگانش هیچ چیزه خاصی نگفته فقط فهموم ساختار مقاله رو توضیح داده! کسی تجربه ای داره؟
من یه سری نموداربا visio دارم که فقط فرمت emf واضح میشه بقیه فرمتا خرابن چه کنم ؟
منم دقیقا این مشکل دارم.عکسام کیفیت بالا نداره.نمیدونم باید چیکار کنم!و چون از نرم افزار خروجی عکسارُ میگیرم بهتر از این نمیتونم .
مرضیه جان بهشون ایمیل بزن بپرس...
قسمت راهنمای نویسندگان نگفته اصلا نمودارا باید چه شکلی باشه؟
مرضیه جان بهشون ایمیل بزن بپرس...
قسمت راهنمای نویسندگان نگفته اصلا نمودارا باید چه شکلی باشه؟
قسمت قسمت اسم برده گفته تاکید خاصی نداریم فونت فلان پیشنهاد میشه! مراقب باشید تداخل سایز و فونت نباشه و فرمت عکسا رو دقیق گفته که tiff وgpjباشه
قسمت قسمت اسم برده گفته تاکید خاصی نداریم فونت فلان پیشنهاد میشه! مراقب باشید تداخل سایز و فونت نباشه و فرمت عکسا رو دقیق گفته که tiff وgpjباشه
اگه سوالی باشه ایمیل بزن....اگه کل فرمت درخواستی رو رعایت کنی و یه همچین چیری فقط در قالب مجله نباشه سخت نمیگیرن میگن این مدلی تصحیح کنید دوباره بفرستید