سایت plagscan رو هم یه سر بزنید، یه بار استفاده کردم بدک نبود که تا یه تعداد کلمه ای رایگان چک میکنه براتون، که حالا با عوض کردن ایمیل میتونید چندبار استفاده کنید ولی بعدش دیگه باید ازش اکانت بخرید که تا اونجایی که یادمه قیمت اکانتش هم بد نبود... 5 دلار یا 15دلار... متن هایی که کپی پیست باشه و متن هایی که حدس بزنه کپی پیست باشه با تغییر بعضی کلمات و مترادف نویسی رو های لایت میکنه با ذکر جایی که ازش برداشته شده. اين جواب يكي از دوستان براي چك متن مقاله ها، سايت خوبي بود و رايگان هست تا يه تعداد متن

سایت plagscan رو هم یه سر بزنید، یه بار استفاده کردم بدک نبود که تا یه تعداد کلمه ای رایگان چک میکنه براتون، که حالا با عوض کردن ایمیل میتونید چندبار استفاده کنید ولی بعدش دیگه باید ازش اکانت بخرید که تا اونجایی که یادمه قیمت اکانتش هم بد نبود... 5 دلار یا 15دلار... متن هایی که کپی پیست باشه و متن هایی که حدس بزنه کپی پیست باشه با تغییر بعضی کلمات و مترادف نویسی رو های لایت میکنه با ذکر جایی که ازش برداشته شده.

اين جواب يكي از دوستان براي چك متن مقاله ها، سايت خوبي بود و رايگان هست تا يه تعداد متن
سایت plagscan رو هم یه سر بزنید، یه بار استفاده کردم بدک نبود که تا یه تعداد کلمه ای رایگان چک میکنه براتون، که حالا با عوض کردن ایمیل میتونید چندبار استفاده کنید ولی بعدش دیگه باید ازش اکانت بخرید که تا اونجایی که یادمه قیمت اکانتش هم بد نبود... 5 دلار یا 15دلار... متن هایی که کپی پیست باشه و متن هایی که حدس بزنه کپی پیست باشه با تغییر بعضی کلمات و مترادف نویسی رو های لایت میکنه با ذکر جایی که ازش برداشته شده.

اين جواب يكي از دوستان براي چك متن مقاله ها، سايت خوبي بود و رايگان هست تا يه تعداد متن
استادای ایران به نرم افزارهای چک کردن پلژریسم دسترسی دارن؟
صد در صد
نه بابا، اخه یه چیز حتمی نیست که، کسی که شک داشته باشه اینکارو میکنه، اونم اکثرا مقالات ریویو، اخه مقاله اکسپریمنتال کلن یه قسمت اینتروداکشنشه که اونم چشمی میشه چک کرد