Mohammad Reza Safaei: سلام دوستان مدتی است که بعضی از اعضای گروه به پی وی من مراجعه می کنند و سوال در مورد امکان دریافت NIW دارند که متاسفانه C.V. هاشون برای NIW مناسب نیست. لذا من به همراه چند تن از دوستان تصمیم گرفتیم که آموزش مقاله نویسی رو در حد حرفه ای و با هدف چاپ مقالات ISI در سطح بالا انجام بدیم. قرار هست که این دوره در سه سطح برگزار بشه. سطح اول برای کسانی مناسب هست که درس research methodology را پاس نکردند که شامل اصول اولیه ISI نویسی، نکات ریز زبانی برای ISI نویسی و ... است. سطح دوم: نحوه نوشتن خط به خط و پاگراف به پاراگراف های بخشهای مختلف یه مقاله ISI مثل به صورت کاملا حرفه ای و با تمام جزئیات می باشد. در این سطح تمام ریزه کاریهای لازم برای نوشتن یک مقاله ISI بمنظور پذیرش و چاپ در ژورنالهای سطح بالا مطرح میشود. سطح سوم: راههای چگونگی بالابردن citation، ایجاد کانکشن با افراد مشهور جهانی در رشته مرتبط جهت دریافت recommendation letter برای پروسه NIW. این سطح برای کسانی مناسب هست که مقالات خود را در مجلات معتبر چاپ کرده اند اما تعداد citation آنها کافی نیست. دوستانی که علاقه مند به شرکت در این دوره های آنلاین هستند، لطفا نام و نام خانوادگی، رشته تحصیلی و ایمیلشون رو به تلگرام من به صورت پی وی پیام بگذارند. شایان ذکر است دوره های مذکور برای مقالات آزمایشگاهی، عددی، حل تحلیلی و آنالیز پرسشنامه بصورت جداگانه و توسط افراد مختلف برگزار خواهد شد. کلیه مدرسین دارای حداقل 20 مقاله و H-index>12 هستند. با اجازه مدیر گروه، رزومه خودم رو اینجا میگذارم تا دوستان با من بیشتر آشنا بشن. کلاسها آنلاین و بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی خواهد بود. با تشکر موفق باشید

Mohammad Reza Safaei:
سلام دوستان
مدتی است که بعضی از اعضای گروه به پی وی من مراجعه می کنند و سوال در مورد امکان دریافت NIW دارند که متاسفانه C.V. هاشون برای NIW مناسب نیست. لذا من به همراه چند تن از دوستان تصمیم گرفتیم که آموزش مقاله نویسی رو در حد حرفه ای و با هدف چاپ مقالات ISI در سطح بالا انجام بدیم. قرار هست که این دوره در سه سطح برگزار بشه.
سطح اول برای کسانی مناسب هست که درس research methodology را پاس نکردند که شامل اصول اولیه ISI نویسی، نکات ریز زبانی برای ISI نویسی و ... است.
سطح دوم: نحوه نوشتن خط به خط و پاگراف به پاراگراف های بخشهای مختلف یه مقاله ISI مثل به صورت کاملا حرفه ای و با تمام جزئیات می باشد. در این سطح تمام ریزه کاریهای لازم برای نوشتن یک مقاله ISI بمنظور پذیرش و چاپ در ژورنالهای سطح بالا مطرح میشود.
سطح سوم: راههای چگونگی بالابردن citation، ایجاد کانکشن با افراد مشهور جهانی در رشته مرتبط جهت دریافت recommendation letter برای پروسه NIW. این سطح برای کسانی مناسب هست که مقالات خود را در مجلات معتبر چاپ کرده اند اما تعداد citation آنها کافی نیست.
دوستانی که علاقه مند به شرکت در این دوره های آنلاین هستند، لطفا نام و نام خانوادگی، رشته تحصیلی و ایمیلشون رو به تلگرام من به صورت پی وی پیام بگذارند.
شایان ذکر است دوره های مذکور برای مقالات آزمایشگاهی، عددی، حل تحلیلی و آنالیز پرسشنامه بصورت جداگانه و توسط افراد مختلف برگزار خواهد شد. کلیه مدرسین دارای حداقل 20 مقاله و H-index>12 هستند.
با اجازه مدیر گروه، رزومه خودم رو اینجا میگذارم تا دوستان با من بیشتر آشنا بشن. کلاسها آنلاین و بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی خواهد بود.

با تشکر
موفق باشید