سلام دوستان عزیز و گرام. دوستان من ترم دو ارشد صنایع هستم و میخوام شروع کنم به نوشتن مقاله isi. قبلا سه تا کنفرانسی مقاله دادم و کمی اشنایی با نحوه تحقیق دارم اما برا نوشتن مقاله isiنمیدونم باید چکار کنم. برای همین ازتون راهنمایی میخواستم اینکه چه کاری باید انجام بدم. ایا لازمه قبل از شروع کردن چیز خاصی رو یاد بگیرم یا.... ممنون میشم که راهنماییم کنید🙏

سلام دوستان عزیز و گرام. دوستان من ترم دو ارشد صنایع هستم و میخوام شروع کنم به نوشتن مقاله isi. قبلا سه تا کنفرانسی مقاله دادم و کمی اشنایی با نحوه تحقیق دارم اما برا نوشتن مقاله isiنمیدونم باید چکار کنم. برای همین ازتون راهنمایی میخواستم اینکه چه کاری باید انجام بدم. ایا لازمه قبل از شروع کردن چیز خاصی رو یاد بگیرم یا....
ممنون میشم که راهنماییم کنید🙏
سلام دوستان عزیز و گرام. دوستان من ترم دو ارشد صنایع هستم و میخوام شروع کنم به نوشتن مقاله isi. قبلا سه تا کنفرانسی مقاله دادم و کمی اشنایی با نحوه تحقیق دارم اما برا نوشتن مقاله isiنمیدونم باید چکار کنم. برای همین ازتون راهنمایی میخواستم اینکه چه کاری باید انجام بدم. ایا لازمه قبل از شروع کردن چیز خاصی رو یاد بگیرم یا....
خوب پیشنهاد من آینه اگه با latex آشنا نیستید حتما یاد بگیرید. اگه با رایتینگ آکادمیک هم آشنا بشین بسیار خوب هستش
خوب پیشنهاد من آینه اگه با latex آشنا نیستید حتما یاد بگیرید. اگه با رایتینگ آکادمیک هم آشنا بشین بسیار خوب هستش
لتکس نسبت به وورد بهتره؟ واینکه چطوری با رایتینگ اکادمیک اشنا بشم؟
لتکس نسبت به وورد بهتره؟ واینکه چطوری با رایتینگ اکادمیک اشنا بشم؟
کارگاههای آموزشی معمولا برگزار میشه برای رایتینگ آکادمیک
اهان،فک کردم میشه با خوندن مقاله فهمید
دو جلسه از دوره مقدماتی روی رایتینگ آکادمیک هست
دو جلسه از دوره مقدماتی روی رایتینگ آکادمیک هست
این دوره ها کجا برگزار میشه؟ و آیا همه میتونن شرکت کنن یا شرایط خاصی لازم داره؟
این دوره ها کجا برگزار میشه؟ و آیا همه میتونن شرکت کنن یا شرایط خاصی لازم داره؟
سلام
بله همه میتونن شرکت کنن
به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار میشه
در 3 سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته
برای دوره های حضوری به
@pargar24
پیام بدین. برای دوره های آنلاین به خودم
latex چیه؟
دوستان دیگه هم اگه اطلاعات مفیدی دارین راهنماییم کنید🙏