سلام. دوستان عزیز ببخشید میگن نرم افزار هایی وجود داره که میتونیم مقاله رو وارد اون بکنیم بعد اون نرم افزار میگه که مثلا مقاله شما با فلان مقاله ها اینقدر شباهت داره. تو ایران میدونید کدوم دانشگاه یا مؤسسات همچنین نرم افزاری رو دارن و هزینه اش چقدر هست برای استفاده؟ ؟؟ اینجوری قبل فرستادن مقاله آدم میتونه مطمئن بشه از اینکه سرقت ادبی نشده

سلام. دوستان عزیز ببخشید میگن نرم افزار هایی وجود داره که میتونیم مقاله رو وارد اون بکنیم بعد اون نرم افزار میگه که مثلا مقاله شما با فلان مقاله ها اینقدر شباهت داره. تو ایران میدونید کدوم دانشگاه یا مؤسسات همچنین نرم افزاری رو دارن و هزینه اش چقدر هست برای استفاده؟ ؟؟ اینجوری قبل فرستادن مقاله آدم میتونه مطمئن بشه از اینکه سرقت ادبی نشده
سلام.
plagiarism cheker رو سرچ کنید
میتونید رایگان درصد سرقت رو متوجه بشید
سلام.
کل مقاله مون رو باید وارد نرم افزار کنیم؟
کل مقاله مون رو باید وارد نرم افزار کنیم؟
https://searchenginereports.net/plagiarism-checker

تا 1000 لغت رو کپی کنید و اجرا کنید ....دوباره 1000 تای بعدی
سلام.
خیلیییی لطف کردید
سلام.
این نرم افزار میگه که مثلا با کدوم مقالات تشابه داره و از اونا سرقت ادبی شده؟ ؟
این نرم افزار میگه که مثلا با کدوم مقالات تشابه داره و از اونا سرقت ادبی شده؟ ؟
راستش خاطرم نیست اینو.....ولی من قبلا یه نرم افزار داشتم اون میگفت ولی باید جمله به جمله تو سیستم وارد میکردیم خیلی وقت گیر بود....ولی این رو امتخان کنید ببینید چطوری...اگر خوب نبود همین مورد رو که گفتم تو گوگل سرچ کنید نرم افزارهای انلاین زیادی هست که رایگانم هستن.
راستش خاطرم نیست اینو.....ولی من قبلا یه نرم افزار داشتم اون میگفت ولی باید جمله به جمله تو سیستم وارد میکردیم خیلی وقت گیر بود....ولی این رو امتخان کنید ببینید چطوری...اگر خوب نبود همین مورد رو که گفتم تو گوگل سرچ کنید نرم افزارهای انلاین زیادی هست که رایگانم هستن.
مممون از اطلاعاتتون. خیلی لطف کردید
مممون از اطلاعاتتون. خیلی لطف کردید
خواهش میکنم موفق باشید
نرم افزار turnitin در این زمینه هستش.
تمام دانشگاههای معتبر خارج از کشور بخصوص در استرالیا و اروپا از این نرم افزار استفاده میکنن.
ان شاالله در کلاسهای پی شرو درباره سرقت ادبی و راهکارهای جلوگیری از آن یه جلسه خواهیم داشت