یه پایان نامه رو چجور میشه به مقاله تبدیل کرد !؟!؟

قانونی یا غیر قانونی؟؟
قانونی یا غیر قانونی؟؟
پایان نامه خودتون باید ازش مقاله بیرون بیارید. مشکلی نداره که
پایان نامه خودتون باید ازش مقاله بیرون بیارید. مشکلی نداره که
شما یه پایان نامه دستتون باشه خودتون ننوشتید
جیکار میکنید واسه مثاله دادن ازش
سطح پایان نامه هم بالا باشه
شما یه پایان نامه دستتون باشه خودتون ننوشتید
جیکار میکنید واسه مثاله دادن ازش
سطح پایان نامه هم بالا باشه
الگو بگیرید ولی سرقت ادبی ممنوع
الگو بگیرید ولی سرقت ادبی ممنوع
متوجه نشدم !
مثلا میگم
داداشم پایان نامه نوشته میگه حوصله مقاله ندارم پایان نامه اش هم خوب داده به من میگه خواستی برو به اسم هر کی خواستی مقاله بده !
این منظورمه
حالا داداشم نیست مثال کلی بود
متوجه نشدم !
مثلا میگم
داداشم پایان نامه نوشته میگه حوصله مقاله ندارم پایان نامه اش هم خوب داده به من میگه خواستی برو به اسم هر کی خواستی مقاله بده !
این منظورمه
حالا داداشم نیست مثال کلی بود
در کل این کار درستی نیست زحمت یکی دیگه رو بخواهیم به اسم خودمون تموم کنیم. اسمش سرقت ادبیه. اگه طرف راضیه اون بحث دیگه ست ولی کار درستی نیست
در کل این کار درستی نیست زحمت یکی دیگه رو بخواهیم به اسم خودمون تموم کنیم. اسمش سرقت ادبیه. اگه طرف راضیه اون بحث دیگه ست ولی کار درستی نیست
ممنون
🙏🙏🙏🙏🙏
اخلاقی که نیست
اما وقتی خودش میگه بیا برو مقاله بده حیف به اسم خودت استادش میگه بیا برو چاپ کن مشکلی نیست
و گیر الکی میدن موقع اپلای
همه ی اینا خب هست !!
قانونی یا غیر قانونی؟؟
پایان نامه رو باید در فرمت مقاله مینیمایز کنید
قانونی یا غیر قانونی؟؟
😳😳 مگه داریم ؟! بیشتر توضیح میدی؟
😳😳 مگه داریم ؟! بیشتر توضیح میدی؟
من کاری نکردم هستن موسساتی که فک کنم 300 یا 400 میگیرن از پایان نامه مقاله در میارن
دیگه عالم و ادم اوضاع میدون انقلاب رو میدونن
من کاری نکردم هستن موسساتی که فک کنم 300 یا 400 میگیرن از پایان نامه مقاله در میارن
دیگه عالم و ادم اوضاع میدون انقلاب رو میدونن
نه من یه مقاله در اوردم و فرستادیم که تقریبا فرق داره با پایان نامه ام ولی میخوام همون پایان نامه رو هم مقالش کنم حتی فارسی بفرستم که تعداد مقالات زیاد شه!( منظورم دوتاست هاا😬😬)
نه من یه مقاله در اوردم و فرستادیم که تقریبا فرق داره با پایان نامه ام ولی میخوام همون پایان نامه رو هم مقالش کنم حتی فارسی بفرستم که تعداد مقالات زیاد شه!( منظورم دوتاست هاا😬😬)
کسی نبود !؟! نمیشه این کارو کرد ؟!؟!
کسی نبود !؟! نمیشه این کارو کرد ؟!؟!
چرا میشه
چرا میشه
چطوری؟
چطوری؟
شما میگین فرق داره با پایان نامه. خوب هر دو دوتا مقاله جدا هستند
شما میگین فرق داره با پایان نامه. خوب هر دو دوتا مقاله جدا هستند
نه پایان نامم فارسیه .. اینو انگلیسی نوشتیم .. البته فرق دارن ولی بی ارتباط نیستن... و اینکه من کارشناسی ام هاااا ! میخوام با کمترین تغییرات اون پایان نامه رو به صورت مقاله ای چیزی چاپ بشه (همون فارسی) ... میشه ؟!؟!
نه پایان نامم فارسیه .. اینو انگلیسی نوشتیم .. البته فرق دارن ولی بی ارتباط نیستن... و اینکه من کارشناسی ام هاااا ! میخوام با کمترین تغییرات اون پایان نامه رو به صورت مقاله ای چیزی چاپ بشه (همون فارسی) ... میشه ؟!؟!
اگه ایده ها یکی هستند. احتمالش ضعیفه همون یه مقاله ازش دز میاد
اگه ایده ها یکی هستند. احتمالش ضعیفه همون یه مقاله ازش دز میاد
نه ایده ها جداست (یعنی بیسش یه مقاله جدید انگلیسی بود مال 2016 وبا یه سری تغییرات و شبیه سازی های دیگه ... ) .. ایده پایان نامه ضعیف تره بعد قوی ترش کردیم و تغییر دادیم و بهترش کردیم و به عنوان مقاله دراوردیم ...
نه ایده ها جداست (یعنی بیسش یه مقاله جدید انگلیسی بود مال 2016 وبا یه سری تغییرات و شبیه سازی های دیگه ... ) .. ایده پایان نامه ضعیف تره بعد قوی ترش کردیم و تغییر دادیم و بهترش کردیم و به عنوان مقاله دراوردیم ...
خب پس اویکه