⁣سلام دوستان. آقای نحوی فارغ التحصیل مهندسی برق مخابرات شریف هستند. ایشون پذیرش دکتری از دانشگاه پلسیلوانیا با فلوشیپ 30000 $ در ده ماه به مدت پنج سال کسب کردند (3000$ در ماه) نمرات زبان و GRE ایشون بسیار عالی هست اگه سوالی دارین ایشون الان در گروه تشریف دارند سلام. معدل من هنگام اپلای 18.13 بود. هیچ گونه مقاله و کار پژوهشی هم انجام ندادم. تافل: 111 GRE: Verbal: 157, Quant: 169, Writing:4 سوال دیگه ای هم داشتید در خدمتم منابع تافل: به طول کلی کتاب Delta's Key to the TOEFL iBT, Advanced Skill Practice به صورت کامل توصیه میشه. هم خیلی مفید هست هم روان. کتاب فوق برای مهارت speaking و listening کفایت می کند. برای قسمت speaking، علاوه بر کتاب فوق بخش speaking کتاب developing skills for the toefl ibt توصیه میشه. برای قسمت writing علاوه بر کتاب دلتا، کتاب toefl writing success توصیه میشه همون جوری که می دونید، GRE دارای سه قسمت است. 1) verbal 2)quant 3)writing بیشترین مطالعه (حدود 95 درصد) باید برای بخش اول صورت بگیرد. در این راستا کتاب verbal advantage کفایت می کند. بخش دوم ریاضی در حد راهنمایی هست که اگر سه تا آزمون نمونه حل کنید، دستتون میاد و تقریبا نمره کامل رو به راحتی می گیرید. بخش سوم هم شباهت زیادی به قسمت مربوطه در تافل دارد. برای این منظور کافی است که بخش writing (که معمولا حدود 30 صفحه است) از کتاب های خوب GRE رو بخونید. پی دی اف همه این کتب رو هم دارم. اگه خواستید بگید تا بهتون بدم. تا چند دقیقه دیگه یه فایلی شامل پی دی اف کتب GRE با توضیح مختصر رو آپلود می کنم. مهم ترین توصیه درباره GRE که می تونم بکنم اینه که زمانی بعد از دادن تافل رو پیدا کنید که در اون مدت 2 هفته کاملا بیکار هستید. توی اون دو هفته با توجه به این کتبی که معرفی کردم برای GRE مطالعه کنید و دقیقا در انتهای دو هفته امتحان اصلی رو بدهید. به هیچ وجه هم بیشتر از دو هفته وقت نذارید براشپ پی دی اف منابع GRE به همراه توضیح مختصر و مفید در این فایل اومده. quant نیاز به منبع برای مطالعه نداره و صرفا چند نمونه آزمون حل کردن کافیه. توصیه می کنم که نرم افزار powerprepII رو هم دانلود کنید. دوتا آزمون داره که دقیقا شبیه امتحان اصلی است و با نرم افزار آزمون هم آشنا می شید (شبیه TPO) انجام پایان نامه ارشد دعوت به همکاری انجام پایان نامه
⁣سلام دوستان. آقای نحوی فارغ التحصیل مهندسی برق مخابرات شریف هستند. ایشون پذیرش دکتری از دانشگاه پلسیلوانیا با فلوشیپ 30000 $ در ده ماه به مدت پنج سال کسب کردند (3000$ در ماه)
نمرات زبان و GRE ایشون بسیار عالی هست
اگه سوالی دارین ایشون الان در گروه تشریف دارند

سلام. معدل من هنگام اپلای 18.13 بود. هیچ گونه مقاله و کار پژوهشی هم انجام ندادم. تافل: 111
GRE: Verbal: 157, Quant: 169, Writing:4
سوال دیگه ای هم داشتید در خدمتم

منابع تافل:
به طول کلی کتاب Delta's Key to the TOEFL iBT, Advanced Skill Practice به صورت کامل توصیه میشه. هم خیلی مفید هست هم روان.
کتاب فوق برای مهارت speaking و listening کفایت می کند.
برای قسمت speaking، علاوه بر کتاب فوق بخش speaking کتاب developing skills for the toefl ibt توصیه میشه.
برای قسمت writing علاوه بر کتاب دلتا، کتاب toefl writing success توصیه میشه

همون جوری که می دونید، GRE دارای سه قسمت است. 1) verbal 2)quant 3)writing
بیشترین مطالعه (حدود 95 درصد) باید برای بخش اول صورت بگیرد. در این راستا کتاب verbal advantage کفایت می کند. بخش دوم ریاضی در حد راهنمایی هست که اگر سه تا آزمون نمونه حل کنید، دستتون میاد و تقریبا نمره کامل رو به راحتی می گیرید. بخش سوم هم شباهت زیادی به قسمت مربوطه در تافل دارد. برای این منظور کافی است که بخش writing (که معمولا حدود 30 صفحه است) از کتاب های خوب GRE رو بخونید.
پی دی اف همه این کتب رو هم دارم. اگه خواستید بگید تا بهتون بدم.

تا چند دقیقه دیگه یه فایلی شامل پی دی اف کتب GRE با توضیح مختصر رو آپلود می کنم. مهم ترین توصیه درباره GRE که می تونم بکنم اینه که زمانی بعد از دادن تافل رو پیدا کنید که در اون مدت 2 هفته کاملا بیکار هستید. توی اون دو هفته با توجه به این کتبی که معرفی کردم برای GRE مطالعه کنید و دقیقا در انتهای دو هفته امتحان اصلی رو بدهید. به هیچ وجه هم بیشتر از دو هفته وقت نذارید براشپ

پی دی اف منابع GRE به همراه توضیح مختصر و مفید در این فایل اومده. quant نیاز به منبع برای مطالعه نداره و صرفا چند نمونه آزمون حل کردن کافیه. توصیه می کنم که نرم افزار powerprepII رو هم دانلود کنید. دوتا آزمون داره که دقیقا شبیه امتحان اصلی است و با نرم افزار آزمون هم آشنا می شید (شبیه TPO)

انجام پایان نامه ارشد

دعوت به همکاری انجام پایان نامه