کیک نارگیلی😋😋😋😋 مواد لازم: آرد دو پیمانه شکر یک پیمانه روغن نصف پیمانه شیر +شیرنارگیل یک پیمانه سرخالی (یک عدد نارگیل را بشکنید و شیر آن را داخل لیوان بریزید و به آن شیر گاو اضافه کنید تا مقدار آن یک لیوان سر خالی شود.) بکینگ پودر یک قاشق چای خوری وانیل نصف قاشق چای خوری طرز تهیه: ابتدا آرد و بکینگ پودر را مخلوط کرده و سه بار الک کنید. تخم مرغها را از قبل بیرون یخچال قرار دهید تا به دمای اتاق برسند.سپس با شکر و وانیل مخلوط کنید و با همزن بزنید تا حجم آن دو برابر شود بعد روغن و شیر را اضافه کنید و باهمزن چند دور بزنید در ادامه آرد را اضافه کنید و با لیسک و یا دست به آرامی مخلوط کنید نا یکدست شود.کف قالب کاغذ روغنی قرار دهید و مواد را یکدست در قالب بریزید و به مدت 45دقیقه در فر با درجه 180قرار دهید. برای تزیین و طعم بهتر، نارگیلی را که شکستید رنده کنید. روی کیکی که از فر خارج کردید و هنوز گرم است عسل بمالید و نارگیل رنده شده را روی عسل بریزید. کیکی سالم و خوشمزه😋😋😋😋😋😋 به ما بپیوندید @babapaz
خدیجه ۱۶۰۱۲۱

کیک نارگیلی😋😋😋😋
مواد لازم:
آرد دو پیمانه
شکر یک پیمانه
روغن نصف پیمانه
شیر +شیرنارگیل یک پیمانه سرخالی (یک عدد نارگیل را بشکنید و شیر آن را داخل لیوان بریزید و به آن شیر گاو اضافه کنید تا مقدار آن یک لیوان سر خالی شود.)
بکینگ پودر یک قاشق چای خوری
وانیل نصف قاشق چای خوری
طرز تهیه:
ابتدا آرد و بکینگ پودر را مخلوط کرده و سه بار الک کنید.
تخم مرغها را از قبل بیرون یخچال قرار دهید تا به دمای اتاق برسند.سپس با شکر و وانیل مخلوط کنید و با همزن بزنید تا حجم آن دو برابر شود بعد روغن و شیر را اضافه کنید و باهمزن چند دور بزنید در ادامه آرد را اضافه کنید و با لیسک و یا دست به آرامی مخلوط کنید نا یکدست شود.کف قالب کاغذ روغنی قرار دهید و مواد را یکدست در قالب بریزید و به مدت 45دقیقه در فر با درجه 180قرار دهید.
برای تزیین و طعم بهتر، نارگیلی را که شکستید رنده کنید. روی کیکی که از فر خارج کردید و هنوز گرم است عسل بمالید و نارگیل رنده شده را روی عسل بریزید.
کیکی سالم و خوشمزه😋😋😋😋😋😋
به ما بپیوندید @babapaz