مواد لازم : کتف گوسفند یک کیلو کره یک چهارم فنجان شوید یک قاشق چای خوری نمک و فلفل به مقدار لازم پیازچه خرد شده 6 دسته آب یک و نیم فنجان طرز تهیه : چربیهای اضافی گوشت را جدا کرده ، آن را قیمه قیمه کنید . آن ها را داخل یک ماهیتابه گود قرار داده روی حرارت زیاد بپزید . کره و ادویه را به آن اضافه کنید . گوشت را آنقدر بپزید تا آب آن جذب شود . پیازچه ها را به آن اضافه کنید . در قابلمه را ببندید تا پیازچه ها کاملا نرم شوند . آب را به آن افزوده ، به مدت یک و نیم تا دو ساعت آن را بپزید . آن را بهمراه سس لیمو سرو کنید . سس لیمو : تخم مرغ زده شده سه عدد لیمو آب دار 2 عدد آب مرغ یک فنجان نکته: تخم مرغ ها را هم زده تا کف کنند . آب لیمو را به آن افزوده هم بزنید . آب مرغ را به آن اضافه کنید و روی حرارت ملایم به مدت چند دقیقه بپزید . به ما بپیوندیدhttps://telegram.me/babapaz
خدیجه ۱۶۰۱۲۱

مواد لازم :
کتف گوسفند یک کیلو
کره یک چهارم فنجان
شوید یک قاشق چای خوری
نمک و فلفل به مقدار لازم
پیازچه خرد شده 6 دسته
آب یک و نیم فنجان

طرز تهیه :
چربیهای اضافی گوشت را جدا کرده ، آن را قیمه قیمه کنید . آن ها را داخل یک ماهیتابه گود قرار داده روی حرارت زیاد بپزید . کره و ادویه را به آن اضافه کنید . گوشت را آنقدر بپزید تا آب آن جذب شود . پیازچه ها را به آن اضافه کنید . در قابلمه را ببندید تا پیازچه ها کاملا نرم شوند . آب را به آن افزوده ، به مدت یک و نیم تا دو ساعت آن را بپزید . آن را بهمراه سس لیمو سرو کنید .

سس لیمو :
تخم مرغ زده شده سه عدد
لیمو آب دار 2 عدد
آب مرغ یک فنجان

نکته:
تخم مرغ ها را هم زده تا کف کنند . آب لیمو را به آن افزوده هم بزنید . آب مرغ را به آن اضافه کنید و روی حرارت ملایم به مدت چند دقیقه بپزید .
به ما بپیوندیدhttps://telegram.me/babapaz