TOEFL Channel 
عنوان گروه یا کانال:

TOEFL Channel


توضیحات: ? کانال تافل ? https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg ? گروه تافل ? https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw ? کانال GRE ? https://t.me/pargargre ? کانال پذیرش ? @applyabroad2017
شناسه: [email protected]
تعداد اعضا: 5428
TOEFL Channel

⁣سلام دوستان. آقای نحوی فارغ التحصیل مهندسی برق مخابرات شریف هستند. ایشون پذیرش دکتری از دانشگاه پلسیلوانیا با فلوشیپ 30000 $ در ده ماه به مدت پنج سال کسب کردند (3000$ در ماه)
نمرات زبان و GRE ایشون بسیار عالی هست
اگه سوالی دارین ایشون الان در گروه تشریف دارند

سلام. معدل من هنگام اپلای 18.13 بود. هیچ گونه مقاله و کار پژوهشی هم انجام ندادم. تافل: 111
GRE: Verbal: 157, Quant: 169, Writing:4
سوال دیگه ای هم داشتید در خدمتم

منابع تافل:
به طول کلی کتاب Delta's Key to the TOEFL iBT, Advanced Skill Practice به صورت کامل توصیه میشه. هم خیلی مفید هست هم روان.
کتاب فوق برای مهارت speaking و listening کفایت می کند.
برای قسمت speaking، علاوه بر کتاب فوق بخش speaking کتاب developing skills for the toefl ibt توصیه میشه.
برای قسمت writing علاوه بر کتاب دلتا، کتاب toefl writing success توصیه میشه

همون جوری که می دونید، GRE دارای سه قسمت است. 1) verbal 2)quant 3)writing
بیشترین مطالعه (حدود 95 درصد) باید برای بخش اول صورت بگیرد. در این راستا کتاب verbal advantage کفایت می کند. بخش دوم ریاضی در حد راهنمایی هست که اگر سه تا آزمون نمونه حل کنید، دستتون میاد و تقریبا نمره کامل رو به راحتی می گیرید. بخش سوم هم شباهت زیادی به قسمت مربوطه در تافل دارد. برای این منظور کافی است که بخش writing (که معمولا حدود 30 صفحه است) از کتاب های خوب GRE رو بخونید.
پی دی اف همه این کتب رو هم دارم. اگه خواستید بگید تا بهتون بدم.

تا چند دقیقه دیگه یه فایلی شامل پی دی اف کتب GRE با توضیح مختصر رو آپلود می کنم. مهم ترین توصیه درباره GRE که می تونم بکنم اینه که زمانی بعد از دادن تافل رو پیدا کنید که در اون مدت 2 هفته کاملا بیکار هستید. توی اون دو هفته با توجه به این کتبی که معرفی کردم برای GRE مطالعه کنید و دقیقا در انتهای دو هفته امتحان اصلی رو بدهید. به هیچ وجه هم بیشتر از دو هفته وقت نذارید براشپ

پی دی اف منابع GRE به همراه توضیح مختصر و مفید در این فایل اومده. quant نیاز به منبع برای مطالعه نداره و صرفا چند نمونه آزمون حل کردن کافیه. توصیه می کنم که نرم افزار powerprepII رو هم دانلود کنید. دوتا آزمون داره که دقیقا شبیه امتحان اصلی است و با نرم افزار آزمون هم آشنا می شید (شبیه TPO)


انجام پایان نامه ارشد

دعوت به همکاری انجام پایان نامه
TOEFL Channel

آموزش و یادگیری زبان انگلیسی با فیلم لینک کانال جی آر یی و تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEMyr-MseocwUBaUSA
لینک عضویت در گروه تافل و جی آر یی 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
آموزش و یادگیری زبان انگلیسی با فیلم لینک کانال جی آر یی و تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEMyr-MseocwUBaUSA
لینک عضویت در گروه تافل و جی آر یی 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
TOEFL Channel

در این جا مجله scientific american را می توانید دانلود کنید:( مهمترین منابع جنرال انگلیسی)
http://languagedownload.ir/tag/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-pdf-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%AC%D9%84%D8%A7%D8%AA-scientific-american/
در این جا هم national geographic را ببینید:
http://languagedownload.ir/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%a2%d8%b1%d8%b4%db%8c%d9%88-%d9%85%d8%ac%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%d9%86%da%af%d9%84%db%8c%d8%b3%db%8c-national-geographic-magazine/
این جا هم پادکست های scientific american که برای شروع عالی اند:
https://www.scientificamerican.com/podcast/60-second-mind/

#منابع #جنرال #تقویت_جنرال
TOEFL Channel

ویدویهای نوت فول دوره کامل #نوت_فول
http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?128062-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%86%D9%88%D8%AA-%D9%81%D9%88%D9%84-%D8%B4%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-4-%DA%AF%D8%A7%D9%86%D9%87-vocabulary
TOEFL Channel

با سلام. برای دوستانی که قصد گذروندن آزمون تافل دارند، مطالبی رو در خصوص نحوه ی تقویت مهارت شنیداری و گفتاری به صورت خودآموز، در اختیارتون میذارم، امیدوارم که به دردتون بخوره:
برای بالا بردن مهارت شنیداری کاری که باید بکنید (و خودم هم کردم و تو یک و ماه و نیم نتیجه اش واقعا محسوسه) اینه که:
پادکست های تافل رو با اسکریپت هاش در اختیار داشته باشید(لکچرها البته بهترن، چون هم طولانی تر هستن و هم مهم تر)
این بلایی رو که میگم سر روزی یه دونه از اون پادکست ها دربیارید:
یه کاغذ و قلم بذارید جلوتون و با هدفون یکی از پادکست ها رو پلی کنید.
همین که یه جمله گفت، پاوز کنید و تلاش کنید بنویسید اون چیزی رو که شنیدید. اگر متوجه نشدید چی میگه، دوباره همون جمله رو از اول گوش بدید و تلاش کنید بنویسید.
این کار رو چندین بار با همون جمله تکرار کنید تا زمانی که یه چیزایی بفهمید و همونو بنویسید. اگر پس از چندین بار باز هم هیچی از اون جمله نفهمیدید، هر صوتی که می شنوید حتی اگه به نظر مسخره میاد، بنویسید. سپس برید سراغ جمله ی بعدی و روی همه ی جملات همین داستان رو پیاده کنید.
نهایتا مثلا سر یه فایل 3 دقیقه ای شاید یه ساعت وقت گذاشتید و یه متن دارید جلوتون که برخی جاهاش رو چیزای مربوط نوشتید و بعضی جاهاش چیزای نامربوط. حالا اسکریپت اون پادکست رو بذارید جلوتون و شروع کنید خط به خط با چیزی که نوشتید مقایسه کنید و هرجاش که شما اشتباه نوشته بودید رو خط بزنید و بالاش اون چیزی که توی اسکریپت هست یادداشت کنید.
حالا یه بار دیگه متن اصلاح شده تون رو بذارید جلوتون و هدفون تو گوش تون و از روی متن خودتون خط ببرید صحبت های اون استاد رو و ببینید که اونجاهایی که شما اشتباه فکر می کردید، چی بودن در اصل.
حالا اون متن تون رو بذارید کنار و یه کاغذ سفید بردارید و یه بار دیگه فایل رو با هدفون جمله به جمله گوش بدید و یادداشت کنید.
این بار احتمالا از اول تا آخرش رو درست می نویسید، اما اگر یه درصد این بار هم هنوز مشکلی داشتید، انقدر این فرآیند رو روی همین یه فایل انجام می دید تا آخرین بار، شما با گوش دادن جمله به جمله، بتونید بدون حتی یه اشتباه کل متن رو بنویسید. فردا دوباره با یه فایل دیگه همین کار رو بکنید.
اگه این کار رو هر روز به مدت یک و ماه و نیم انجام بدید، نتایج تون شگفت زده تون خواهد کرد و اگر به مدت 3 ماه هر روز انجام بدید، احتمالا مشکل خاصی در مهارت شنیداری نخواهید داشت. مگر اینکه واژه رو ندونید.

واسه مهارت گفتاری:
یک پرسش اسپیکینگ تافل رو پخش کنید برای خودتون و در حالی که صدای خودتون رو ضبط می کنید، بهش پاسخ بدید. سپس صدای خودتون رو گوش بدید و ببینید کجاهاش رو بد گفتید یا لهجه تون بد بود یا ساختار رو اشتباه به کار بردید یا هرچی. یه بار دیگه همون حرف ها رو با دقت برای رفع مشکلات قبلی بزنید و ضبط کنید و دوباره گوش بدید و اشکالات تون رو پیدا کنید.
این فرآیند رو انقدر رو اون پرسش تکرار کنید که نهایتا از پاسخ تون به اون پرسش، هنگامی که گوش می دید، نسبتا راضی باشید؛ از همه چیزش. فردا این کار رو با یه پرسش دیگه انجام بدید. این کار رو یه مدت انجام بدید تا کمی روون بشید. بعد که روون تر شدید، یه مرحله ی دوم برای روون تر شدن از تکنیک شادوئینگ (که همین جا توضیحش رو خواهم گذاشت) استفاده کنید که جنبه ی روون شدن داره فقط، وگرنه ایرادات گفتاری تون با همین مرحله ی نخست رفع میشه. هردو روشی که گفتم حوصله می خواد و روزهای نخست ممکنه اعصاب تون خورد بشه کمی.
نکته ی مهم هم در این روش ها پشتکار و هر روز انجام دادن شون هستش.

پیروز و سربلند باشید.
TOEFL Channel

روش شادوئینگ که خودم از یکی از دوستان در فروم اپلای ابراد یاد گرفتم و روش شناخته شده ای در دنیا هم هست، به این صورت هستش که شما یک پادکست با لهجه ی استاندارد (پادکست های Radiolab خوب هستن واقعا) رو با هدفون پلی می کنید و تلاش می کنید از اول تا آخر پادکست، هر حرفی که در اون پادکست زده میشه، تکرار کنید. هرچند اوایلش سخته اما کم کم به شیوه ی حرکت دهن و زبون تون در حرف زدن انگلیسی عادت می کنید و کم کم صحبت کردن تون روون و مطابق لهجه ی استاندارد میشه. هرجای پادکست رو احیانا متوجه نشدید یا نمی دونستید چی میگه فقط کافیه تلاش کنید آهنگ چیزی که میگه رو تقلید کنید. نکته ی بسیار مهم این روش، این هستش که نباید به هیچ عنوان پادکست رو پاوز کنید یا برگردونید عقب و هرجا جا موندید از صحبت ها، از همونجا دوباره صحبت های جدید رو سایه بزنید. این کار، روزی یه پادکست جدید (در مورد Radiolab حدود نیم ساعت) از شما وقت می گیره، اما پس از مدت کوتاهی، نتایج خیلی خوبی میده.
موفق باشید.
TOEFL Channel

#TPO #Android #iOS Tests 1-49
🔷با ورود به آدرس زیر می توانید اپلیکیشین اندروید تی پی او یک تا چهل ونه را در گوشی موبایل خود داشته باشید و به صورت منظم مهارت ها را تمرین کنید.
http://www.kmf.com/static/appcenter?website=toefl
🔷پس از دانلود و نصب در سایت kaomanfen ثبت نام کنید.
https://passport.kmf.com/account/register?backurl=http://www.kmf.com
🔷از گوگل کروم استفاده کنید تا بتوانید به ترجمه قسمت های مختلف دسترسی داشته باشید.
پس از ثبت نام در این سایت یوزرنیم و پسورد را در اپلیکیشن وارد نمایید . اکنون می توانید به قسمت های مختلف اپلیکیشن دسترسی داشته باشید.

🔷فایل نصب سی و شش مگابایتی این نرم افزار نیز در سایت ما در دسترس می باشد.
https://www.aalaee.com/pages/freedownloads

🔷برای دسترسی به نسخه iOS کلمه
kmf for toefl® prep
را در AppStore سرچ نمایید و مراحل ثبت نام را در سایت kaomanfen انجام دهید.
🙏با سپاس از حسام که این فایل را در اختیار ما قرار دادند.

مرجع کانال آقای علایی
TOEFL Channel

📘نرم افزار جدید TPO را می توانید در پست بعدی دانلود نمایید. مزیت این نسخه حجم پایین تر آن نسبت به نسخه های قبلی و سرعت بالاتر آن می باشد.👇👇👇
🔵مزیت دیگر این است که در صورت uninstall شدن، اگر بخواهید دوباره نرم افزار رانصب کنید، با همان اکانت قبلی وارد می شوید و اطلاعات تست هایی که زده بودید بر میگردد.
🔵همچنین این نرم افزار با نسخه اندروید و iOS تی پی او sync می شود و تست هایی که در نرم افزار زده شده را می توانید در اندروید و iOS مشاهده نمایید.

🔵این نسخه شامل تست های یک تا چهل و هشت تی پی او می باشد.
🔵پس از دانلود فایل زیپ، آن را اکسترکت نموده و براساس دستورالعمل پست بعدی در سایت ثبت نام نمایید و نرم افزار را اجرا نمایید.
🖋با سپاس از صدرا و ستاره که فایل نرم افزار و توضیحات را در اختیار ما قرار دادند.
#TPO #Software #Tests1_48

مرجع کانال آقای علایی
TOEFL Channel

@pargartoefl

#TOEFL #Listening
📚تمام لکچرهای تست های 1 تا 49 نرم افزار تی پی او بر اساس موضوع طبقه بندی شده است. اگر تمایل دارید مهارت شنیداری خود را بر اساس موضوعات رایج تافل تقویت کنید می توانید فایل های زیر را دانلود نمایید و به طور منظم به لکچرهایی مرتبط با یک موضوع گوش کنید.
لینک دانلود فایل ها: http://www.aalaee.com/Pages/listening

لطفاً تمام فایل های زیپ شده را دانلود نمایید و سپس unzip نمایید.
@aalaeeTOEFLiBT
هر فولدر حاوی لچکر های مرتبط موضوع مشخص شده می باشد. عدد های هر لیسینینگ، شماره تست می باشد و در صورتی که نیاز به transcript لچکر ها دارید، می توانید به تست مشخص شده در نرم افزار TPO رجوع فرمایید. در تصویر زیر می توانید دسته بندی موضوعات تی پی او ها به همراه تعداد لیسینینگ هر فولدر را ببینید:👇👇👇
مرجع: کانال اقای اعلایی
TOEFL Channel

TOEFL Channel

400 واژه نسخه اندروید 👆🏻👆🏻👆🏻
TOEFL Channel

#لغت #تافل #vocab #پرگار
یکی از منابع جامع و کامل برای لغت (چه برای آزمون تافل و چه برای آموزش کلی زبان) سری کتاب های 4000 کلمه است که در 6 جلد تدوین شده اند، این جلد ها از آسان به سخت تدوین شده اند و طوری طراحی شده اند که خواننده را از کتاب های دیگر لغت بی نیاز سازند.
خواندن این کتاب ها به کسانی که میخواهند بدون هیچ مشکلی ریدینگ ها و لیسنینگ های تافل (و دیگر آزمون های زبان) را متوجه بشوند قویاً توصیه می شود.
در ادامه جلدهای این کتاب به مرور در این کانال قرار داده می شود.
👇👇👇👇👇
TOEFL Channel

https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg

من یک روش برای خوندن و تمرین سمپل خونی برای رایتینگ خدمتتون میگم چون باعث شد من انگلیسی فکر کنم....
یه روشی رو یه سایتی برا سمپل خوندن در کانالش گذاشته بود که من با اون روش پیش میرم اما یه دخل و تصرفی هم خودم انجام دادم.....
از این لینک برید لطفا مراحل روش پیشنهادی رو بخونید..... و قبل مرحله آخر من یه مرحله هم اضافه کردم ....
مرحله ایی که من اضافه کردم این هس که ریز به ریز تمام گرامرها رو بررسی میکنم و تو جزوم مینویسم پاراگراف به پاراگراف..... و میرم دوباره از کتابهای گرامر چک میکنم و میخونم و خیلی موندگار تره من از کتاب گرامر بتی آذر و کتاب رایتینگ لانگمن و سایت بریتیش کانسیل برا چک گرامر استفادا میکنم
شاید بگید همتون خوب ماها هم موقع سمپل خوندن به ساختار دقت میکنیم و حفظ میکنیم واقعیتش من این کارو انجام دادم اما جواب نمیگرفتم از گرامر هم زده شده بودم... اوایل بررسی یه سمپل حدودا 2 روز طول میکشه ولی یواش یواش در 5 تا سمپل شما تقریبا 50 درصد گرامر رو مرور کردید ساختارها تو ذهنتون مونده.....
مثال میزنم از مرحله ای که اضافه کردم
گرامرهای پاراگراف اول
Instead:
جمله مربوطه رو مینویسم کاربردش رو میخونم .... مثلا یه پاراگراف هم نوشته instead of و میبینم این دوتا باهم فرق دارن دقت میکنم که ،rather than کاربردش با instead of فرق داره.....
بعدش اخرین مرحله ی پیشنهادی سایتی که گفتمو اجرا میکنم و دقیقا میتونم بگم بعد 3 روز به راحتی میتونم عین همون سمپل رو بنویسم 80 درصد
این روش باعث میشه گرامرو فعال بخونید و انگلیسی فکر کنید بطور کلی.... و شمارو از تمپلت حفظ کردن بی نیاز میکنه.... کم کم ایده هاتونم افزایش پیدا میکنه....
کلمات رو در متن یاد میگیرید...، یک ماه اول ممکنه سخت باشه اما بعد یک ماه تاثیرش عالیه....
خواستم تجربمو باهاتون در میون بزارم....
http://www.vip-talk.com/writing-ideas/1582-how-to-study-writing-samples
این آدرس همون سایت هس که نحوه ی سمپل خوندن رو یاد داده....

✅✅✅ تجربیات خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید

#TOEFL #Sample_writing #تافل #رایتینگ #پرگار
TOEFL Channel

#پرگار #مراکز_تافل

کدام یک از مراکز زیر در تهران را برای آزمون های TOEFL و GRE پیشنهاد می دهید؟

سازمان سنجش – 105
👍👍👍👍👍👍👍 50%

امیر بهادر – 58
👍👍👍👍 28%

دانشگاه خاتم – 14
👍 7%

دانشگاه علمی و کاربردی عالیان – 10
👍 5%

دانشگاه علوم پزشکی ایران – 8
👍 4%

معرفت – 7
▫️ 3%

علامه سخن – 6
▫️ 3%

👥 208 people voted so far.
با توجه به نظرات دوستان تقریبا تمام مراکز کمتر شناخته شده مانند علامه سخن و معرفت و خاتم از سیستم های نو و خوب استفاده میکنند. فاصله بین کامپیوترهای علامه سخن یکم کم است، از طرفی دیگر سازمان سنجش به صورت کابینی هست و فضای مناسبی برای فرد ایجاد میکنه که برای بخش اسپیکینگ تافل خیلی میتونه مناسب باشه. اما ممکنه بعضی هارو اذیت کنه به دلیل بسته بودن. برخورد اکثر مراکز مخصوصا علامه سخن، خاتم و معرفت مناسب و غیر تنش زا است جز مرکز امیربهادر که بسیار سختگیر هستند و ممکنه که به امتحان دهنده استرس وارد شود. همچنین امیربهادر چندطبقه است که زمان استراحت و برگشت به ادامه امتحان باید اون طبقات طی بشه


لینک کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
لینک عضویت در گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
TOEFL Channel

https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg

تجربه ارسالی از آقا سینا:
من در مرکز خاتم امتحان دادم. امتحان در دانشگاه خاتم(نزدیک میدون ونک) طبقه 5 برگزار میشه اما آسانسورش بسیار عالیه. مکان امتحان در کل بسیار نوساز و مناسب هستش. دست شویی و آب سردکن در همان طبقه موجود است. خود سالن برگزاری امتحان کابین کابین شده هست و کابین ها از هم فاصله دارن.بیرون سالن امتحان هم لاکر مخصوص هر فرد هستش و میتونه قبل امتحان وسایلشو بزاره اونجا و بعد امتحان یا در تایم بریک بهش دسترسی داشته باشه. ضمن این که یکی در میان افراد را نشاندند. برخورد دست اندرکاران بسیار دوستانه بود و هیچ استرسی منتقل نمیشد. توی تایم بریک هم آب معدنی و کیک و آب میوه به صورت رایگان در اختیار افراد قرار میگیره اما داخل جلسه نمیتونن ببرن ضمن این که مکان بریک هم در همون طبقه هست و با سالن اصلی فاصله ای نداره و وقت استراحتتون تلف نمیشه. وضعیت سیستم بسیار خوب بود. کیبوردش مخصوصا بسیار شبیه کیبورد لپتاپ بود و من بسیار راحت بودم باهاش بر خلاف کیبورد امیربهادر که ارتفاع داره دکمه هاش و باهاش مشکل داشتم (آزمایشی را اونجا دادم).میز هم بسیار مناسب بود و به اندازه کافی بزرگ بود.
مزیت دیگه اش نسبت به امیربهادر اینه توی امیربهادر همش مراقب پشتت ایستاده و این یکم برای من استرس زا بوده. اما اینجا یک سالن بزرگ هست و مراقبا خیلی نزدیک افراد نمیشن مگر این که دست بلند کنید.
جمع بندی اینه که به نظر من نسبت به امیربهادر بسیار بهتر بود و من هیچ ایرادی توش ندیدم و نمیدونم یک سنتر بهتر از خاتم باید چه ویژگی های دیگه ای داشته باشه.

✅✅✅تجربیات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.
#تافل #تجربه #مرکز_آزمون #پرگار #مرکز_آزمون_خاتم #خاتم
TOEFL Channel

تجربه ارسالی از آقا رضا:
امتحان تافل رو تو دانشگاه علوم‌پزشکی ایران دادم.
۷ جولای تاریخ امتحانم بود. تو کتابخونه مرکزی دانشگاه بود امتحانمون. بسیار خلوت، فضای خیلی مدرن و تمیز و نو، با کامپیوترهای all-in-one از MSI. ماوس و کیبردش هم مناسب بود. برخورد مسئولین برگزاری هم مناسب بود. شلوغی خاصی موقع شروع امتحان نبود. بریک وسط امتحان هم فکر کنم کیک و آب‌میوه دادند که کافی بود واسه من. میزها فاصله‌ی نسبتا مناسبی داشتند، با این‌حال باید مراقبت می‌کردیم که حواسمون با اسپیکینگ بقل‌دستی‌مون پرت نشه.
تنها دو تا بدی داشت. مهمترینش این بود که میز شما و نفر روبروتون بهم چسبیده و در واقع با نفر روبرویی، رخ به رخ می‌نشتیم. با اینکه مانیتورها بلند بودند، ولی همچنان وجود نفر روبرویی حواس من رو توی لیسنینگ یکم پرت کرد. دومی اینکه زاویه‌ی مانیتور رو نمی‌شد تغییر داد (یا من نتونستم) و این گردنم رو خسته کرده بود یکم.
در کل مکان خیلی مناسبی بود واسه امتحان و اگه قرار باشه، دوباره همونجا امتحان می‌دم.

✅✅✅تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید

لینک کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
لینک عضویت در گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
TOEFL Channel

لینک زیر مشاهده شود
⁣https://t.me/applyabroad2017/3340
معادل سازی نمره تافل و آیلتس 

⁣https://www.ets.org/toefl/institutions/scores/compare

#تافل #آیلتس #مقایسه #compare #toefl #ielts
لینک زیر مشاهده شود
⁣https://t.me/applyabroad2017/3340
معادل سازی نمره تافل و آیلتس

⁣https://www.ets.org/toefl/institutions/scores/compare

#تافل #آیلتس #مقایسه #compare #toefl #ielts
TOEFL Channel

دوره جامع سایت #نوت_فول شامل تمام مهارت‌های ۴گانه #تافل

یکی از منابع فراگیر و بسیار خوب در حوزه‌ی آمادگی زبان آموزان برای آزمون #TOEFL ویدئوهای گروه آموزشی #Notefull است. اين گروه آموزشی با برگزاری کلاس‌های حضوری و منتشر کردن ويدئوهايی متنوع و متفاوت، فعاليت چشمگيری در اين حوزه دارد.

✅ در لینک گوگل درایو زیر، دوره جامع سایت نوت‌فول از Step1-3 شامل مهارت‌های چهارگانه تافل (Readeing / Writing / Listening / Speaking) همراه با تمامی فایل‌های صوتی و تصویری و نیز فایل‌های متنی هر بخش ارائه شده است.

🌐 http://bit.ly/2ueBwHK
OR
🌐 http://bit.ly/29WELvs
منبع: پرشین دانشجو
https://t.me/pargartoefl
#تافل #نوت_فول #Notefull #پرگار
TOEFL Channel

اما برای کسایی که سطح زبانشون خوب نیس و میخان کمی بشتر مطالعه کنن:

(1) آخرین ویرایش کتاب Barron's Essential Words for the TOEFL رو تهیه کنین. این کتاب 30 تا درس داره. برنامه مطالعه این کتاب رو اینطوری تنظیم کنین که هر روز یک درسش رو تموم کنین و بعد از هر سه تا درس، یک روز برای مرور اون سه تا درس بگذارین و توی اون روز خاص درس جدیدی از کتاب رو شروع نکنین. مثلا فرض کنین روز شنبه درس 1 رو خوندین و یادداشت برداری کردین. روز یک شنبه درس 2 و روز دوشنبه درس 3 روز چهارشنبه درس جدیدی رو شروع نکنین و به جاش سه تا درس قبلی رو مرور کنین.


(2) کتاب Longman Preparation Course for the TOEFL iBT 2nd Edition و CD مربوط به کتاب تافل Barron's رو تهیه کنین. کتاب Longman چهار قسمت داره:

- قسمت Reading
- قسمت Listening
- قسمت Speaking
- قسمت Writing


دو تا قسمت Reading و Listening رو اول شروع کنید و هر دوتاشون رو به موازات هم جلو ببرین. کلمه به کلمه این دو تا قسمت کتاب رو بخونین و تمام تمرین های توی اون ها رو حل کنین. بعد از تموم کردن مطالب این دو تا، برید سراغ CD نرم افزاری که همراه کتاب Longman هست. تمام تمرین های مربوط به Reading و Listening رو که توی CD هست انجام بدید ولی سراغ Complete Test ها نرید.

از روزی که 2 بخش Reading و Listening کتاب Longman و تمرین های موجود توی CD اون مربوط به Reading و Listening رو حل کردین، باید یک بخشی از برنامه هر روزتون حل کردن 1 دونه Reading و 2 تا دونه Listening باشه (1 دونه Conversation و 1 دونه Lecture به همراه سوالاتشون) برای این کار از Complete Test های CD کتاب Longman و CD کتاب Barron's استفاده کنین. تمرین Reading و Listening تا آخرین روز آماده شدن برای امتحان ادامه پیدا میکنه.

همینطور که تمرین Reading و Listening رو طبق اون چیزی که بالا توضیح دادم دارید انجام میدید با استفاده از CD ها باید شروع کنین به مطالعه دو قسمت باقی مونده از کتاب لانگمن: Speaking و Writing. این دو قسمت رو هم به طور کامل مطالعه کنین و تمریناتش رو حل کنین. بعد از تموم شدن تمرینات کتاب برید سراغ تمرینات توی CD های Longman و Barron's و هرچی Speaking و Writing داره انجام بدین.

تمام این مراحل که تموم شد،شروع کنین TPO زدن

#تافل #پرگار #toefl #تجربه #tpo

لینک کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
لینک عضویت در گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
لینک کانال جی آر یی 👇
https://t.me/pargargre
لینک کانال پذیرش 👇
@applyabroad2017
TOEFL Channel

#تجربه #تافل #GRE #تجربه_تافل #toefl #پرگار
ببینید من هم تافل (نمره ۱۰۶ سال ۲۰۱۴) رو امتحان دادم و هم ایلتس اکادمیک (نمره ۷ سال ۲۰۱۳) و هم ایلتس جنرال (نمره ۸ سال ۲۰۱۶). به نظر شخصی من تافل ازمون استانداردتر و بی دردسرتری هست و برای کسانی که دانش متوسط به بالای زبان و توانایی لیسنینگ بهتری دارن من قطعا توصیه میکنم تافل رو امتحان بدن. تا نمره ۹۰ تافل خیلی سخت نیست ولی از اون بالاتر تلاش بیشتری میخواد. خیلی دانشگاههای امریکا مینیمم تافل ۸۰ و ایلتس ۶.۵ میخوان که به نظرم قطعا تافل ۸۰ راحتتره. خیلی دانشگاههای کانادا مینیمم تافل ۹۰تا۹۳ و ایلتس ۶.۵ میخوان که به نظرم ایلتس ۶.۵ گرفتن راحتتره. ایلتس به شدت تکنیک محور هست مخصوصا تو ریدینگ و رایتینگ در حالی که تافل حتی خودخوان هم میشه تا ۹۰ رو گرفت. پارت به پارت اگه مقایسه کنیم و البته از نظر من:
ریدینگ: ایلتس سختتره
لیسنینگ: تافل سختتره
رایتینگ: ایلتس سختتره
اسپیکینگ: تافل سختتره

نکته: اینها نظرات شخص من براساس تجربه شخصی از امتحانات هستن و ممکنه افراد دیگه نظرات کاملا متفاوت داشته باشن.

در مورد جی ارای (نمره ۳۲۱، کوانت ۱۷۰ و وربال ۱۵۱، رایتینگ ۳.۵ سال ۲۰۱۴)، باید بگم بهترین منبع برای شروع برای هردو بخش کوانت و وربال official guide هست. ۱۱۰۰ و لغات و تستهای مگوش خیلی خیلی برای وربال مهمه. خوندن بیگ بوک رو هم توصیه میکنم. برای کوانت تا جایی که یادمه تستهای مگوش عالی بود و البته کتاب ۵پوندی و منهتن. کلا تو جی ارای لغت حفظ کردن خیلی فایده ای نداره و سعی کنبد تا جایی که میتونین تست بزنید و لغات رو از دل تستها در بیارید. حتما حتما چند تست کامل رو هم تو زمان واقعی بزنید. در مورد رایتینگ من هیچ تمرینی نداشتم و علی برکت الله رفتم سر جلسه😜😁


✅✅✅تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید

لینک کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
لینک عضویت در گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
TOEFL Channel

DAY 1
#Vocabulary #TOEFL #Pargar

✅ adversely (adv.) : In a harmful way; negatively
⛄️ Excessive rainfall early in the spring can adversely affect the planting
of crops.
⛄️ Unfortunately I couldn't tell them about the break in at Julie's place without it adversely impacting our anonymity.

❗️Adversely is often followed by affect.
✔️ adversity n, adverse adj
🏋🏻️‍♀️ Although my teenage years were filled with adversity, they helped me become the strong woman I am today.
🏋🏻 Common adverse effects of this medication include, bleeding, nausea and vomiting.

https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
TOEFL Channel

http://toefl3.com/index.php/download/toefl-resources-download/79-download-barron-s-toefl-ibt

فایل های صوتی، کتاب و نرم افزار تافل بارونز
#Barrons
#بارونز
TOEFL Channel

https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
DAY 2
#Vocabulary #pargar #TOEFL #1100

✅procrastinate:
/prə(ʊ)ˈkrastɪneɪt/
delay or postpone action; put off doing something.

⛄️ He procrastinated until the last minute and had to stay up all night to finish.
⛄️ If you’ve procrastinated about improving your public speaking skills, plan to attend this meeting.

‼️ Procrastinator: A procrastinator is a person who delays or puts things off — like work, chores, or other actions — that should be done in a timely manner. A procrastinator is likely to leave all the Christmas shopping until December 24th. Procrastinator comes from the Latin verb procrastinare, which means deferred until tomorrow.

🤔 Are you a PROCRASTINATOR?
Watch a TED video to learn that out!
https://www.ted.com/talks/tim_urban_inside_the_mind_of_a_master_procrastinator?language=en
TOEFL Channel

🌸 معرفی گروه و کانال های پذیرش تحصیلی و تخصصی هولدینگ پرگار 🌸


⁣⁣✈ گروه ها و کانال های پذیرش تحصیلی
🌸 جامع ترین و روزترین کانال جامع پذیرش تحصیلی
✅ گروه پذیرش تحصیلی آمریکا
⁣✅ گروه تخصصی اخذ ویزا آمریکا
⁣✅ گروه پذیرش تحصیلی آلمان و اروپای غربی
⁣✅ گروه پذیرش تحصیلی کانادا
⁣✅ گروه پذیرش تحصیلی اسکاندیناوی و هلند (سوئد نروژ ایسلند دانمارک)
⁣✅ گروه پذیرش تحصیلی استرالیا و نیوزلند
⁣✅ گروه پذیرش تحصیلی بریتانیا

⁣🔑 گروه های تخصصی علمی
⁣⁣✏ گروه تخصصی تافل
⁣✏ گروه تخصصی GRE
⁣✏ ⁣گروه کارگاه جامع مقاله نویسی (مقاله نویسی پیشرفته)
⁣✏ ⁣گروه تخصصی پذیرش تحصیلی مهندسی برق
⁣✏ ⁣گروه تخصصی پذیرش تحصیلی مهندسی مکانیک
⁣✏ گروه تخصصی پذیرش تحصیلی مهندسی کامپیوتر
⁣✏ گروه تخصصی پذیرش تحصیلی ⁣مهندسی معدن, عمران, نفت, زمين شناسى و زمين شناسان
⁣✏ ⁣گروه تخصصی پذیرش تحصیلی شیمی، مواد و مهندسی شیمی
⁣✏ گروه تخصصی اخذ ویزای متاهلی دانشجویی آمریکا
⁣✏ ⁣گروه تخصصی نرم افزار پایتون python
⁣⁣✏ ⁣اولین گروه آموزشی بینایی ماشین و یادگیری ماشین
⁣⁣✏ گروه تخصصی نرم افزار GAMS
⁣⁣✏ گروه تخصصی نرم افزار NS2 و NS3
⁣⁣⁣✏ ⁣گروه تخصصی پذیرش تحصیلی رشته های علوم انسانی


⁣👨👨👦 گروه های زندگی در کشورهای مختلف
⁣📌 گروه زندگی در آمریکا ( با رویکرد جدید )
⁣📌 گروه زندگی در کانادا (با رویکرد تبادل اطلاعات دقیق)
⁣📌 گروه زندگی در اسکاندیناوی و هلند (ایرانی های مقیم این کشورها)
⁣⁣📌 ⁣گروه دانشجویان پذیرفته شده سوئد و کشورهای اسکاندیناوی و هلند
⁣📣 جهت عضویت در این گروه ها به ادمین هیوا پیام ارسال نمائید @Hiwa_javanmiri
در صورت نداشتن شرایط لطفا پیام ارسال ننمائید. برای عضویت یک سری سوالات و مدارک مبنی بر صحت داشتن شرایط درخواست می شود
⁣📌 گروه زندگی در آلمان (با رویکرد انتقال اطلاعات دانشجویان مقیم)


⁣👯 گروه متفرقه و لازم
✅ انجمن دانشجویی
✅ شادترین گروه دانشجویی - بحث آزاد

⁣📣 بعد از عضویت در گروه ها، در بخش توصیف گروه می توانید به عضویت کانال های تخصصی در بیایید
⁣💯 بهترین مرجع پذیرش تحصیلی، کانال های هولدینگ پرگار می باشد


⁣♨ توجه و نکات مهم
1 - در گروه ها به هیچ عنوان به ادمین ها و دیگر اعضا پیام شخصی ندهید.
ادمین ها فقط در گروه به سوالات پاسخ می دهند و مشاوره خصوصی رایگان ندارند!
اگر با ادمین ها در مورد علت حذف پیام، اخراج و یا پیشنهاد دادن می خواهید ارتباط برقرار نمائید از طریق لینک زیر
⁣https://t.me/joinchat/BZFRjkFjnKjRrt4CXJfkEw

2 - قانون های گروه در کانال زیر قرار داده شده است
⁣https://t.me/joinchat/AAAAAEJrO616_F2gWtrBbA
3 - جهت درخواست های مشاوره تخصصی پذیرش تحصیلی با ایمیل ⁣[email protected] در ارتباط باشید
TOEFL Channel

https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
DAY 3
#Vocabulary #pargar #TOEFL #1100

✅prognosticate
/prɒɡˈnɒstɪkeɪt/
verb
foretell or prophesy (a future event).
synonyms: forecast, predict, prophesy, foretell

⛄️ The sports writer believes he can prognosticate the Super Bowl champions based on last year’s statistics.
⛄️ Every year, many foolish people pay fortunetellers to prognosticate their futures.

‼️ prognosis
/prɒɡˈnəʊsɪs/
noun
an opinion, based on medical experience, of the likely course of a medical condition.
💪🏻 It follows from what has been said that prognosis, or the art of foretelling the course and event of the disease, was a strong point with the Hippocratic physicians.

🤷🏻‍♀️ Watch a TED video for some information about 'war on cancer'

https://www.ted.com/talks/david_agus_a_new_strategy_in_the_war_on_cancer
TOEFL Channel

https://t.me/pargartoefl
#memrise
لینک تعدادی از دروس مربوط به Toefl و GRE ممرایز

400 Must-Have Words for the TOEFL
http://www.memrise.com/course/132337/

Essential Words For The TOEFL(6th)
http://www.memrise.com/course/131980/

1212 Words You Need to Know to Pass TOEFL iBT
http://www.memrise.com/course/1477561/

Magoosh GRE Vocabulary Flashcards
http://www.memrise.com/course/1150347/

Barron's 333 High Frequency Word List -GRE
http://www.memrise.com/course/116505/

✅ ارسالی توسط آقای علی نصر 🍀
✳️ دانش خود را با ما به اشتراک بگذارید
https://t.me/pargartoefl
TOEFL Channel

https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
DAY 4
#Vocabulary #pargar #TOEFL

✅placebo
/pləˈsiːbəʊ/
noun
A placebo is anything that seems to be a "real" medical treatment — but isn't. It could be a pill, a shot, or some other type of "fake" treatment. What all placebos have in common is that they do not contain an active substance meant to affect health.

⛄️ To the surprise of the medical researchers, people who took the placebo reported feeling better than ever. 🙄
⛄️ The doctor prescribed a placebo to his patient who had pretend illnesses. 😉

‼️ The placebo effect refers to the impact that a placebo has on an individual. In other words, even an inert and inactive treatment can produce a measurable, positive health response. This outcome may fly in the face of common sense but it has been repeatedly demonstrated.


🤷🏻‍♀️ Watch a TED video for some information about 'The magic of Placebo'

https://www.ted.com/talks/eric_mead_the_magic_of_the_placebo
TOEFL Channel

📣📣📣اطلاعیه 📢📢📢اطلاعیه 📣📣📣

🔔قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون تافل

از تاریخ 15-07-2017 تغییراتی در Check-in آزمون تافل ایجاد شده است و این تغییر شامل نمونه برداری از صدای داوطلب بعد از عکس برداری می باشد.

بدین صورت که بعد از گرفته شدن عکس ، داوطلب باید یک متن که از طرف ETS تعیین شده است را بصورت رسا قرائت کرده و نرم افزار نمونه صدای داوطلب را ضبط می نماید. گمان می رود این تغییر در راستای افزایش ضریب امنیت آزمون تافل توسط ETS طراحی شده است.✅
#TOEFL #Checkin #امنیت


📌 کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
📌 گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
📌 کانال GRE 👇
https://t.me/pargargre
📌 کانال پذیرش 👇
@applyabroad2017
TOEFL Channel

Best YouTube Video Downloader and MP3 Converter.
To search videos within this bot type @vid https://t.me/utubebot


با این ربات می توانید ویدئوهای یوتیوب به راحتی دانلود کنید

📌 کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
📌 گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
📌 کانال GRE 👇
https://t.me/pargargre
📌 کانال پذیرش 👇
@applyabroad2017
TOEFL Channel

لینک دانلود کتاب تافل کمبریج
#Camnridge
#کمبریج

http://languagedownload.ir/tag/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-pdf-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-cambridge-preparation-for-the-toefl-test/
TOEFL Channel

Oxford Preparation Course for the TOEFL IBT exam
Oxford Preparation Course for the TOEFL IBT exam
TOEFL Channel

دانلود از لینک های زیر http://uploadboy.me/direct/couc90azh0sg/Oxford%20Preparation%20Course%20For%20The%20Toefl%20iBT%20Exam-Audio%20Files.rar.html http://uploadboy.me/direct/wuiu917pecqf/Oxford%20Preparation%20Course%20For%20The%20Toefl%20iBT%20Exam.pdf.html
TOEFL Channel

✅براي اطلاع از تمامي كنفرانس هايي كه در سراسر جهان برگزار ميشه به سایت www.conferencealerts.com برويد و اونجا subscribe کنيد خودشون کنفرانس ها رو مرتب امیل میکنن.
✅ليست کنفرانس‌های معتبر در زمینهٔ احتراق رو در سایت www.combustioninstitute.org می‌تونید پیدا کنید

کانال کارگاه جامع مقاله نویسی
لینک عضویت در کانال
https://t.me/joinchat/AAAAAEE29UuxRXP3PyMBQA
لینک عضویت در گروه
https://t.me/joinchat/AAAAAD8jY9lq7qMK-Q-V3A
TOEFL Channel

#تجربه تافل #سنتر صنعتی اصفهان #5 نوامبر
سنتر:
من ب شخصه از سنتر صنعتی خیلی راضیم ب دو دلیل
1. خود سالن سنتر بسیار بزرگتر از سایر سنتر هاست ( خیلی بزرگتر از امیربهادر و سنجش هست ک بچه بقل هم نشستن).
2. کلا مراقب هاش گیر نیستن. مثلا من کارت شناسایم قدیمی بود، ی چندین باری مقایسه میکرد واقعا خودم هستم یا نه. اخه خدایی عکس خیلی متفاوت بود😂😂 تهش ی تیکه هم بهم انداخت ک چقدر کچل شدم اما دیگه گیر نداد این کارت قابل قبول هست یا نه و.

اما خدایش ی بدی هم داره از حق نگذریم مسئول هاش خیلی خیلی تنبل هستن. طرف نشسته اون جلو داره با موبایلش بازی میکنه. بنابراین مجبوری 1 دقیقه دستت را بالا نگه داری تا تازه بیان بپرسن چی مخوای. 😬😬. من دیروز حدود 10 برگ نت برداشتم ( اصولا زیاد بر میدارم ک تمرکزم بهم نریزه اما در کل ازمون یک بار هم ازشون استفاده نکردم. برگه 10 را ک مخواستم دیگه طرف لج گرفته بود😂😂 میگفت ی ذره ریزتر بنویس😂😂. (البته چون مسولین بنده را از قبل میشناختن مزاح میکردن.)

اما امادگی ازمون و تجربیات مربوطه.
من حدود 4 الی 5 ماه دستم ب تافل بند بوده ک 3 ماه تابستونش واقعا مفیده بوده و 2 ماه اخر خیر..
# ریدینگ: من کتاب لانگ من را در ابتدا درس نامش را مطالعه کردم. بعد TPo زدم. #اشتباه: وقت کافی برای بررسی اشتباهاتم اختصاص ندادم.
# لغت: 2 فایل باید مورده مطالعه قرار بگیره : 1. فایل پریدکت ها 2. فایل تستی منتسب ب سوالات TPo

لیسنینگ: تنها با فیلم و سریال و اهنگ گوش را تقویت کرده بودم و راحترین اسکیل برای من بود. برای دوستانی ک احساس میکنن ضعف دارن در این اسکیل شدیدا توصیه میکنم فایل 50 لکچر ک در کانال قرار داده شده را با سرعت 1.8 گوش کنن و تست هاش را بزنن و بعد با سرعت 2 برابر فقط گوش کنن. این منبع بنظر من بعد از TPO بهترین برای لیسنینگ هست.
اسپیکینگ: کلا هی پشت گوش انداختم.

برای رایتینگ من کتاب خادم را مطالعه کردم و بسیار راضیم هستم و ب تمامی دوستان توصیه میکنم. از این کتاب واقعا خیلی میشه سطح نوشتاریتون را ارتقا بدهید. مورد مهم دیگری ک باید برای رایت در نظر بگیرین مطالعه کردن نمونه رایت های سایر بچه هاییست ک نمرات بالا گرفتن. من از ادمین های همین گروه نمونه گرفتم ( البته سطح نوشتاری ایشون بسیار سنگین بود). و نمونه بسیاری نیز در سایت دکتر اعلایی هست تعدادی از ان ها نیز مرور کردم.
#نکته😂: حتما از یک ماه قبل از ازمونتون سایت پریدیکت تافل را چک کنین. حدود 157 رایتینگ پیش بینی داره. من تا 4 روز قبل از امتحانم نمیدانستم ک خودش زحمت برین استورم را هم کشیده🙈🙈 برای همین 4 روز احر را من کاملا ب خواندن این برین استورم ها و سمپل رایت هایی ک برای هر کدام داده بود گزراندم ک اگه سوالی عینا امد دیگه مشکل ایده نداشته باشم. در حالی ک اینکار باید دیگه نهایتا 2 هفته قبل از ازمون جمع شود.
#پردیکت: اشتباه رایجی ک بین دوستان هست و خود نیز مرتکب شدم. گاها دیده شده ک سوالات عینا از این پریدکت ها میاد ( بطور مثال 27 اگوست و 10 سپتامبر) بنابراین خیلی ها مثل من هفته اخر را وقت میزارن برای این پریدکت ها غافل از انکه 90% سوالات پردیکت دقیقا با پردیکت های تاریخ های قبل یکسان هست. و این وقت را باید را تا نهایتا 2 هفته مونده ب امتحان گذاشت نه چند روز مونده ب امتحان.

من ب بررسی سوالات امتحان نمی پردازم چرا ک دوست عزیزی اینکار را لطف کردن انجام دادن. اما صرفا نکاتی ک ب ذهنم خطور میکنه را میگم.
1. سعی کنین تمامی مقدمات مربوط ب امتحان را بخونین. نه برای اشنا شدن ب قوانین بلکه برای استارت خودم مغزتان و افزایش سرعت و درک مطلب در حین ریدینگ.
2. سعی کنین کمی دیرتر از دیگران شروع کنین ک در هم همه ی صحبت دیگران در اسپیک نیفتین. البته نه مثل من ک حدود 20 دقیقه از دیگران عقب تر بودم چون اینطوری هم مثل من تا میاد ست دوم لیسنینگتون شروع شود، اسپیک برخی شروع شده و تمرکزتان را تحت الشعاع قرار میده.
3. زیاد نگران اون 10 مینیت بریک نباشین. حالا 10 بشه 11 خبری نمیشه.

در انتها امیدوارم امتحان خوبی در پیش داشته باشین. و شرمنده این تجربه بیش از حد طولانی شد و کمی متفاوتر از سایر تجربیات🙈🙈

اخخ یادم نزدیک بود بره
#کلاس: من ب هیچ وجه توصیه نمیکنم. چرا ک تمامی اساتید بنام تمپلتشان از قبل معلوم و موجوده. و اگر کسی احساس میکنه در اسکیلی ضعف داره بهتر 2 الی 3 جلسه خصوصی بگیره . بی جهت زمان خود را صرف کلاس نکنین.
#تجربه #پردیکت

📌 کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
📌 گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
📌 کانال GRE 👇
https://t.me/pargargre
📌 کانال پذیرش 👇
@applyabroad2017
TOEFL Channel

لینک تعدادی از دروس مربوط به Toefl و GRE ممرایز

400 Must-Have Words for the TOEFL
http://www.memrise.com/course/132337/

Essential Words For The TOEFL(6th)
http://www.memrise.com/course/131980/

1212 Words You Need to Know to Pass TOEFL iBT
http://www.memrise.com/course/1477561/

Magoosh GRE Vocabulary Flashcards
http://www.memrise.com/course/1150347/

Barron's 333 High Frequency Word List -GRE
http://www.memrise.com/course/116505/
TOEFL Channel

فایل انکی لغات پر تکرار ی پی او

https://ankiweb.net/shared/info/1239529011

https://ankiweb.net/shared/info/915023656

#انکی #تی_پی_او #لغت #پرگار

📌 لینک کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
TOEFL Channel

🔴 دغدغه درک مطلب در Reading


⚜روش درست خواندن متون:⚜

⭕️ تعدادی از کلمات رو با یک اسلش از هم جدا کردم. به هرکدام از این گروه کلمات یک chunk یا یک meaningful phrase گفته میشود. هنگام خواندن متون ما باید چانک چانک بخونیم. هنگامی که کلمات یک به یک خوانده میشود ذهن ما ارتباط بین کلمات رو متوجه نشده و ما درک مطلب مناسبی از متون نداریم. همچنین چانک کردن باعث بهتر به خاطر سپردن میشود.


⭕ ️یک مثال ساده استفاده روزمره برای بهتر بخاطر سپردن گفتن شماره تلفن است. شما وقتی شماره تلفنتون رو میگید اعداد رو تک تک نمیگید بلکه چانک چانک میگید به این دلیل که بهتر بخاطر سپرده میشه. از این به بعد هنگام خوندن متون سعی کنید چانک چانک بخونید. افرادی که سریع میخونن به همین ترتیب میخونن. یعنی با هر نگاه به متن گروهی از کلمات رو میبینند و به همین ترتیب تا انتهای متن. اینکار حتی به بهتر و واضح تر صحبت کردنتون هم کمک میکنه.

⭕️ An international team of researchers / has spent / the last five years / finding out/ about the best country / in the world to live in /. 120 countries / were ranked / in ten categories, / which included / the cost of living, / leisure facilities, / the economy, / education and diet /. The results / show that / the top three countries / are Australia, Switzerland

#چانک
#درکمطلب
#ریدینگ


📌 کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
📌 گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
📌 کانال GRE 👇
https://t.me/pargargre
📌 کانال پذیرش 👇
@applyabroad2017
TOEFL Channel

⁠با توجه به مشکل بسیاری از داوطلبان آزمون های بین المللی TOEFL و GRE در بدست آوردن زمان مناسب برای ثبت نام و رقابت شدید در سراسر کشور برای این ثبت نام که به طور متوسط هر داوطلب میبایست برای هر آزمون حداقل سه ماه زودتر اقدام به ثبت نام نماید و در راستای کمک به عزیزان فرهیخته نرم افزاری تحت ویندوز نوشته ام که به راحتی آزمون های تست سنترهای سراسر کشور برای آزمون های TOEFL و GRE را نشان می دهد به همین منظور مزیت های این نرم افزار را میتوان به صورت موارد زیر بیان نمود:
1- دسترسی آسان و سریع به تمامی تاریخ های باز کلیه تست سنترهای کشور ایران
2- محیط ساده و کاربر پسند
3- نمایش تاریخ های Late با رنگ قرمز(تاریخ هایی که ناشی از انصراف داوطلبانی و با فاصله کمی از آزمون اصلی باز شده و به سرعت پر می شوند)
4- سازگاری با تمامی ویندوز های XP,Vista, 7, 8, 10
5- قابلیت به روزرسانی سریع و نمایش 24 ساعته تاریخ های موجود

❗❗❗به زودی نسخه پلتفرم های اندروید و ios این نرم افزار و همچنین ورژن های بعدی با قابلیت نمایش اطلاعات سایر آزمون های سراسری کشور ایران نظیر اطلاعات لازم برای کنکورهای سراسری و آزمون های بین المللی و همچنین نسخه های انگلیسی، روسی و ترکی آن با قابلیت آنالیز تاریخ های موجود در آدرس کانال تلگرامی (آدرس در فایل pdf راهنمای نصب نرم قرار داده شده است)

پیشنهادات و نظرات خود را به آی دی زیر ارسال نمایید:


⁣✳ تهیه شده توسط جناب آقای رامتین مجتهدی ⁣🍀
🆔 @Ramtin_Mojtahedi

🌟🌟🌟خواهشمندیم با به اشتراک گذاشتن و ارسال این نرم افزار رایگان در گروه ها و برای دوستانتان، بتوانیم کمک شایانی به عزیزان متقاضی آزمون های بین المللی و حل مشکل فرهیختگان کشور عزیزمان بنماییم.
با آرزوی موفقیت های روز افزون برای تک تک شما عزیزان فرهیخته🌺🌸🙏🏻

#ETS #TOEFL #GRE #Center #Date #Find_Center #پرگار


⁣📌 کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
📌 گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
📌 کانال GRE 👇
https://t.me/pargargre
📌 کانال پذیرش 👇
@applyabroad2017
TOEFL Channel

⁠⁣📣 با افتخار مهمان گرامیمان را معرفی میکنیم ⁣🍀
⁣📌 استاد ارجمند جناب آقای ⁣علی محمدزاده ⁣🙏
⁣📌 مدرس و مدیر دفتر مرکز Online Exam Training ⁣ در استانبول ترکیه ⁣😧⁣👌
⁣📌 تحصیلات: کارشناسی تدریس زبان و دارنده مدرک Delta در زمینه تدریس آزمون از دانشگاه کمبریج ⁣👏
⁣📌 سوابق کاری: مدرس و سوپروایزر سابق دپارتمان بزرگسالان مؤسسه زبان آواتاک ارومیه ⁣👏 و مدیر گروه کاری انتشاراتی Macenta در استانبول ⁣😵

⁣✅ آدرس سایت شرکت⁣💯: www.oetcenter.com ⁣ تمامی خدمات بی نظیر شرکت از طریق سایت مدیریت می شود. ⁣👏 . پیشنهاد می گردد حتما خدمات داخل سایت مطالعه شود ⁣👉


🕢 تاریخ و ساعت حضور مهمان محترم: جمعه 13 مردادماه 1396 معادل با 4 آگوست 2017 میلادی. ساعت 19:30 به وقت ایران ( 8:00 صبح به وقت کالیفرنیا آمریکا و 18:00 به وقت ترکیه )
⁣⁣⏱⁣ مدت زمان حضور مهمان محترم یک ساعت می باشد
⁣🏚 محل حضور مهمان محترم کانال جامع تافل به لینک زیر ⁣👇👇
⁣https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
⁣🏛 محل پرسش سوالات از مهمان محترم گروه جامع تافل به لینک زیر ⁣👇👇
⁣https://t.me/joinchat/BZFRjkRz2auelJ6fCWCmQw

⁣📌 نیم ساعت اول کسب راهنمایی از استاد ارجمند می باشد⁣💐، نیم ساعت دوم در مورد خدمات بی نظیر موسسه استاد ارجمند توضیح داده می شود ⁣
⁣🛎 شمه ای از فعالیت های موسسه ⁣Online Exam Training⁣۱- شرح کلی
مرکز دوره‌های آنلاین آماده‌سازی برای آزمون‌های تافل و آیلتس از سال ۲۰۱۴ تحت عنوان iBTTutor.com کار خود را در زمینه ارائه دوره‌های آنلاین از طریق سیستم Moodle آغاز کرده و از آوریل سال ۲۰۱۷ با عنوان Online Exam Training در شهر استانبول به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

۲- متد دوره‌ها
تمامی دوره‌ها با سیستم TFI که در دوره‌های آنلاین دانشگاه کمبریج به کار گرفته می‌شود ارائه می‌گردند. متد ( TFI (task-feedback-instruction شامل مراحل زیر است:
🔸 ارائه درس به صورت متنی یا صوتی و تصویری و سپس تعیین تکالیف
🔸 ارائه بازخورد کامل کتبی به دانشجو بعد از ارسال جواب تکالیف. بازخوردها، علاوه بر تشریح کامل نقاط ضعف و قوت دانشجو، شامل نمره پتانسیل در آزمون واقعی و میزان پیشرفت نسبت به درسهای گذشته است. دانشجو موظف است بازخوردها را به طور کامل مطالعه نماید، زیرا عدم وجود نشانه‌های استفاده از بازخوردها در تکالیف بعدی، باعث رد شدن و تکرار خوردن تکلیف می‌گردد.
🔸 ارائه توضیحات بیشتر به همراه معرفی یا ارسال منبع برای مطالعه بیشتر در موارد مربوط به نقاط ضعف دانشجو از طریق اسکایپ یا کلیپ صوتی.

۳- سیستم آنلاین
این مرکز، قبلاً از سیستم Moodle برای ارائه دروس استفاده می‌نمود، ولی هم اکنون تلفیقی از سیستم بومی و Microsoft Cloud را به کار می‌گیرد.

۴- مدرسین
هر دانشجو، معمولاً از سه استاد بهره می‌گیرد:
🔸 دو استاد که بازخورد کتبی ارسال می‌کنند. زبان مادری اکثر این اساتید انگلیسی است.
🔸 یک استاد آشنا به زبان مادری دانشجو که دوره‌های اسکایپ و معرفی منابع را به عهده دارد.

۵- نحوه ارائه دروس و ارسال تکالیف
هر دانشجو، پس از ثبت نام، صاحب یک حساب کاربری می‌گردد که از آن طریق می‌تواند وارد سیستم شده و لینکهای درس و بازخورد اساتید خود را مشاهده نماید.
دروس به صورت هفتگی و در قالب فایل‌های PDF و یا تلفیقی از PDF و فایل صوتی قابل دانلود در اختیار دانشجو قرار می‌گیرد و دانشجو پس از پاسخ به سؤالات موجود در فایل تکالیف، آن را ذخیره کرده و از صفحه خود آپلود می‌نماید.

۶- نحوه ثبت نام
🔸 ارسال اپلیکشن از طریق صفحه مربوطه.
🔸 پاسخ به سؤالات تعیین سطح. تعیین سطح رایگان بوده و پس از ارسال اپلیکیشن، بسته به نوع دوره درخواستی متفاوت است.
🔸 قبول و یا رد شدن از آزمون تعیین سطح: یکی از اساتید با ارسال پاسخ به متقاضی، مناسب بودن یا نبودن شرایط او را برای گذراندن دوره مورد تقاضا اعلام میدارد. در این پاسخ موارد متعددی از جمله موارد زیر در نظر گرفته می‌شود:
🔹 سطح زبان انگلیسی و نقاط قوت و ضعف متقاضی
🔹 نمره مد نظر متقاضی و زمان آزمون
🔸 پرداخت هزینه دوره
🔸 دریافت شماره دانشجویی، رمز و برنامه دوره
TOEFL Channel

✅❇️✅مجموعه ای برای تقویت قدرت شنیداری و یادداشت برداری (Note Talking). تدوین شده برای سطوح مبتدی تا پیشرفته از دانش زبان انگلیسی با لهجه امریکن. بسیار نزدیک به مهارت لیسینینگ تافل .


با مطالعه این مجموعه قدرت شنیداری و همچنین مهارت یادداشت برداری را تقویت کنید.http://www.irlanguage.com/971/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%82%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B4%D9%86%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D9%85%DB%8C%DA%A9-Contemporary-Topics/

#ContemporaryTopics
#NoteTalking
#Listening
ارسالی از آقای میلاد🙏😊😊😊 😊😊😊


📌 کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
📌 گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
📌 کانال GRE 👇
https://t.me/pargargre
📌 کانال پذیرش 👇
@applyabroad2017
TOEFL Channel

📌 لینک گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
📌 لینک کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
📌 لینک گروه جی آر یی 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHpCBzacxSiG_bH
📌 لینک گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
📌 لینک کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
📌 لینک گروه جی آر یی 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHpCBzacxSiG_bH
TOEFL Channel

📌 لینک گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
📌 لینک کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
📌 لینک گروه جی آر یی 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHpCBzacxSiG_bH
📌 لینک گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
📌 لینک کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
📌 لینک گروه جی آر یی 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHpCBzacxSiG_bH
TOEFL Channel

📌 لینک گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
📌 لینک کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
📌 لینک گروه جی آر یی 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHpCBzacxSiG_bH
📌 لینک گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
📌 لینک کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
📌 لینک گروه جی آر یی 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHpCBzacxSiG_bH
TOEFL Channel

#TPO #Android #iOS Tests 1-49
🔷با ورود به آدرس زیر می توانید اپلیکیشین اندروید تی پی او یک تا چهل ونه را در گوشی موبایل خود داشته باشید و به صورت منظم مهارت ها را تمرین کنید.
http://www.kmf.com/static/appcenter?website=toefl
🔷پس از دانلود و نصب در سایت kaomanfen ثبت نام کنید.
https://passport.kmf.com/account/register?backurl=http://www.kmf.com
🔷از گوگل کروم استفاده کنید تا بتوانید به ترجمه قسمت های مختلف دسترسی داشته باشید.
پس از ثبت نام در این سایت یوزرنیم و پسورد را در اپلیکیشن وارد نمایید . اکنون می توانید به قسمت های مختلف اپلیکیشن دسترسی داشته باشید.

🔷فایل نصب سی و شش مگابایتی این نرم افزار نیز در سایت ما در دسترس می باشد.
https://www.aalaee.com/pages/freedownloads

🔷برای دسترسی به نسخه iOS کلمه
kmf for toefl® prep
را در AppStore سرچ نمایید و مراحل ثبت نام را در سایت kaomanfen انجام دهید.
🙏با سپاس از حسام که این فایل را در اختیار ما قرار دادند.📌 کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
📌 گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
📌 کانال GRE 👇
https://t.me/pargargre
📌 کانال پذیرش 👇
@applyabroad2017

#TPO
#IOS
#Android
TOEFL Channel

طبق گفته یکی از مدرسین ETS ترتیب در سوالات summary
&Fill
مهم نیست
https://www.youtube.com/watch?v=PMOUizVJuSM


📌 کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
📌 گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
📌 کانال GRE 👇
https://t.me/pargargre
📌 کانال پذیرش 👇
@applyabroad2017

#reading
#TIP
#SUMMARY
#TECHNIQUE
TOEFL Channel

لینک دانلود مجموعه کتابهای inside reading ویرایش دوم


http://www.irlanguage.com/911/دانلود-ویرایش-دوم-کتاب-های-Inside-Reading-2nd/
📌 کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
📌 گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
📌 کانال GRE 👇
https://t.me/pargargre
📌 کانال پذیرش 👇
@applyabroad2017#insidereading
#Reading
TOEFL Channel

لینک دانلود مجموعه کتابهای inside reading ویرایش دوم


http://www.irlanguage.com/911/دانلود-ویرایش-دوم-کتاب-های-Inside-Reading-2nd/
📌 کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
📌 گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
📌 کانال GRE 👇
https://t.me/pargargre
📌 کانال پذیرش 👇
@applyabroad2017#insidereading
#Reading
TOEFL Channel

ارسالی از اقای میلاد

#TPO 


📌 کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
📌 گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
📌 کانال GRE 👇
https://t.me/pargargre
📌 کانال
ارسالی از اقای میلاد

#TPO


📌 کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
📌 گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
📌 کانال GRE 👇
https://t.me/pargargre
📌 کانال
TOEFL Channel

تصویر بالا رو دانلود کنید و به این شماره ها مراجعه کنید: (این صفحه با زدن گزینه report آبی رنگ در مقابل ت پ او مورد نظر باز میشه)
1 انتقال به همین صفحه که تو عکس هست
2 انتقال به سوالات ریدینگ و پاسخهایی که دادید
3 انتقال به سوالات لیسنینگ و پاسخهایی که دادید
4 انتقال به سوالات اسپکینگ و پاسخهایی که دادید
5 انتقال به سوالات رایتینگ و پاسخهایی که دادید
6 باز کردن فولدر اسپکینگهای ضبط شده شما
7 باز کردن فولدر رایتینگهای ذخیره شده شما
8 باز کردن فولدر شامل تصاویر و فایل صوتی لیسنینگ
9 باز کردن فولدر شامل تصاویر و فایلهای صوتی اسپکینگ
10 باز کردن فولدر شامل تصاویر و فایلهای صوتی رایتینگ
11 نمره ریدینگ
12 تعداد پاسخهای درست بخش ریدینگ
13 تعداد پاسخ نداده شده بخش ریدینگ
14 تعداد کل سوالات بخش ریدینگ
15 تعداد پاسخهای نادرست بخش ریدینگ
16 نمره لیسنینگ
17 تعداد پاسخهای درست بخش لیسنینگ
18 تعداد پاسخ نداده شده بخش لیسنینگ
19 تعداد کل سوالات بخش لیسنینگ
20 تعداد پاسخهای نادرست بخش لیسنینگ
21 تفکیک انواع سوالات که ابتدای ستون مربوط به ریدینگ و انتهای آن مربوط به سوالات لیسنینگ هست که به انگلیسی کلمه لیسنینگ رو مشاهده میکنید
22 زمان صرف شده برای سوالات (کل سوالات و هر کدام به تفکیک) فکر میکنم زمان مربوط به هر سوال به ثانیه هست. ولی در مورد زمان کل سوالات عدد اول دقیقه و عدد دوم ثانیه هست
23 تعداد غلطها به نسبت کل سوالات از همان نوع سوال (تعداد سوال / تعداد غلط)
24 بالای صفحه گوشه سمت چپ تصویر هوم: انتقال به صفحه انتخاب شماره ت پ او برای تمرین

و اما انواع سوالات که من با گوگل ترجمه کردم و عین ترجمه رو کپی کردم براتون. اگه ترجمه بهتری و کاملتری داشتید اضافه کنید: (به ترتیب هستن ولی اگه به لغت چینی دقت کنید متوجه میشید مربوط به کدوم سطر هست)

ریدینگ
事实信息题 Factual information questions
词汇题 Vocabulary questions
推断题 ??
否定事实信息题 Negative factual information questions
修辞目的题 Rhetorical question object
指代题 It refers to the title
句子简化题 Sentence simplified title
文章小结题 Article Summary title
文本插入题 Text insertion title
表格题 Table title
لیسنینگ
主旨目的题 Objective Subject title
细节题 Details of the problem
重听题 Hard of hearing problems
态度题 Attitude problem
表格题 Table title
排序题 Sort by title
推断题 ??
功能目的题 Function Purpose title

#TPO

ارسالی از اقای میلاد🙏

کانال اقای خادم
📌 کانال تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
📌 گروه تافل 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAERz2asAuRkFCWCmQw
📌 کانال GRE 👇
https://t.me/pargargre
📌 کانال پذیرش 👇
@applyabroad2017
TOEFL Channel


⁣📌 گروه پذیرش تحصیلی علوم پزشکی تاسیس شد ⁣👏
⁣⁣♨ در راستای کنجکاوی عضو شدن، سپس لیو دادن ==> بَن شدن از تمامی گروه ها و کانال ها

📣 دوستانی که علاقمند هستند این گروه با داشتن نظم در پیشبرد اهدافشون یاری رسان باشد جهت ادمین شدن لطفا اطلاع بدند
💯 گروه تازه تاسیس هست اما مثل همه گروه ها به مرور زمان عالی خواهد شد
📣 توجه مهم قبل از عضویت⁣💯
⁣✳ لطفا محض کنجکاوی عضو نشوید⁣⛔! اگر تصمیم قطعی است عضو شوید!⁣💯


⁣⁣♨ در راستای کنجکاوی عضو شدن، سپس لیو دادن ==> بَن شدن از تمامی گروه ها و کانال ها

📌 گروه تخصصی پذیرش تحصیلی رشته های علوم پزشکی
⁣https://t.me/joinchat/Cl9RqEL4VAcVcqL13s9SXQ
📌 لینک معرفی همه گروه ها
https://t.me/applyabroad2017/3430
⁣♨♨♨
TOEFL Channel

با سلام. برای دوستانی که قصد گذروندن آزمون تافل دارند، مطالبی رو در خصوص نحوه ی تقویت مهارت شنیداری و گفتاری به صورت خودآموز، در اختیارتون میذارم، امیدوارم که به دردتون بخوره:
برای بالا بردن مهارت شنیداری کاری که باید بکنید (و خودم هم کردم و تو یک و ماه و نیم نتیجه اش واقعا محسوسه) اینه که:
پادکست های تافل رو با اسکریپت هاش در اختیار داشته باشید(لکچرها البته بهترن، چون هم طولانی تر هستن و هم مهم تر)
این بلایی رو که میگم سر روزی یه دونه از اون پادکست ها دربیارید:
یه کاغذ و قلم بذارید جلوتون و با هدفون یکی از پادکست ها رو پلی کنید.
همین که یه جمله گفت، پاوز کنید و تلاش کنید بنویسید اون چیزی رو که شنیدید. اگر متوجه نشدید چی میگه، دوباره همون جمله رو از اول گوش بدید و تلاش کنید بنویسید.
این کار رو چندین بار با همون جمله تکرار کنید تا زمانی که یه چیزایی بفهمید و همونو بنویسید. اگر پس از چندین بار باز هم هیچی از اون جمله نفهمیدید، هر صوتی که می شنوید حتی اگه به نظر مسخره میاد، بنویسید. سپس برید سراغ جمله ی بعدی و روی همه ی جملات همین داستان رو پیاده کنید.
نهایتا مثلا سر یه فایل 3 دقیقه ای شاید یه ساعت وقت گذاشتید و یه متن دارید جلوتون که برخی جاهاش رو چیزای مربوط نوشتید و بعضی جاهاش چیزای نامربوط. حالا اسکریپت اون پادکست رو بذارید جلوتون و شروع کنید خط به خط با چیزی که نوشتید مقایسه کنید و هرجاش که شما اشتباه نوشته بودید رو خط بزنید و بالاش اون چیزی که توی اسکریپت هست یادداشت کنید.
حالا یه بار دیگه متن اصلاح شده تون رو بذارید جلوتون و هدفون تو گوش تون و از روی متن خودتون خط ببرید صحبت های اون استاد رو و ببینید که اونجاهایی که شما اشتباه فکر می کردید، چی بودن در اصل.
حالا اون متن تون رو بذارید کنار و یه کاغذ سفید بردارید و یه بار دیگه فایل رو با هدفون جمله به جمله گوش بدید و یادداشت کنید.
این بار احتمالا از اول تا آخرش رو درست می نویسید، اما اگر یه درصد این بار هم هنوز مشکلی داشتید، انقدر این فرآیند رو روی همین یه فایل انجام می دید تا آخرین بار، شما با گوش دادن جمله به جمله، بتونید بدون حتی یه اشتباه کل متن رو بنویسید. فردا دوباره با یه فایل دیگه همین کار رو بکنید.
اگه این کار رو هر روز به مدت یک و ماه و نیم انجام بدید، نتایج تون شگفت زده تون خواهد کرد و اگر به مدت 3 ماه هر روز انجام بدید، احتمالا مشکل خاصی در مهارت شنیداری نخواهید داشت. مگر اینکه واژه رو ندونید.

واسه مهارت گفتاری:
یک پرسش اسپیکینگ تافل رو پخش کنید برای خودتون و در حالی که صدای خودتون رو ضبط می کنید، بهش پاسخ بدید. سپس صدای خودتون رو گوش بدید و ببینید کجاهاش رو بد گفتید یا لهجه تون بد بود یا ساختار رو اشتباه به کار بردید یا هرچی. یه بار دیگه همون حرف ها رو با دقت برای رفع مشکلات قبلی بزنید و ضبط کنید و دوباره گوش بدید و اشکالات تون رو پیدا کنید.
این فرآیند رو انقدر رو اون پرسش تکرار کنید که نهایتا از پاسخ تون به اون پرسش، هنگامی که گوش می دید، نسبتا راضی باشید؛ از همه چیزش. فردا این کار رو با یه پرسش دیگه انجام بدید. این کار رو یه مدت انجام بدید تا کمی روون بشید. بعد که روون تر شدید، یه مرحله ی دوم برای روون تر شدن از تکنیک شادوئینگ (که همین جا توضیحش ذو خواهم گذاشت) استفاده کنید که جنبه ی روون شدن داره فقط، وگرنه ایرادات گفتاری تون با همین مرحله ی نخست رفع میشه. هردو روشی که گفتم حوصله می خواد و روزهای نخست ممکنه اعصاب تون خورد بشه کمی.
نکته ی مهم هم در این روش ها پشتکار و هر روز انجام دادن شون هستش.

پیروز و سربلند باشید.
#Listening
#Speaking
#Self_Study
TOEFL Channel

روش شادوئینگ که خودم از یکی از دوستان در فروم اپلای ابراد یاد گرفتم و روش شناخته شده ای در دنیا هم هست، به این صورت هستش که شما یک پادکست با لهجه ی استاندارد (پادکست های Radiolab خوب هستن واقعا) رو با هدفون پلی می کنید و تلاش می کنید از اول تا آخر پادکست، هر حرفی که در اون پادکست زده میشه، تکرار کنید. هرچند اوایلش سخته اما کم کم به شیوه ی حرکت دهن و زبون تون در حرف زدن انگلیسی عادت می کنید و کم کم صحبت کردن تون روون و مطابق لهجه ی استاندارد میشه. هرجای پادکست رو احیانا متوجه نشدید یا نمی دونستید چی میگه فقط کافیه تلاش کنید آهنگ چیزی که میگه رو تقلید کنید. نکته ی بسیار مهم این روش، این هستش که نباید به هیچ عنوان پادکست رو پاوز کنید یا برگردونید عقب و هرجا جا موندید از صحبت ها، از همونجا دوباره صحبت های جدید رو سایه بزنید. این کار، روزی یه پادکست جدید (در مورد Radiolab حدود نیم ساعت) از شما وقت می گیره، اما پس از مدت کوتاهی، نتایج خیلی خوبی میده.
موفق باشید.
#Speaking
#Shadowing
TOEFL Channel

⁠⁣📣 با افتخار مهمان گرامیمان را معرفی میکنیم ⁣🍀
⁣📌 استاد ارجمند جناب آقای ⁣علی محمدزاده ⁣🙏
⁣📌 مدرس و مدیر دفتر مرکز Online Exam Training ⁣ در استانبول ترکیه ⁣😧⁣👌
⁣📌 تحصیلات: کارشناسی تدریس زبان و دارنده مدرک Delta در زمینه تدریس آزمون از دانشگاه کمبریج ⁣👏
⁣📌 سوابق کاری: مدرس و سوپروایزر سابق دپارتمان بزرگسالان مؤسسه زبان آواتاک ارومیه ⁣👏 و مدیر گروه کاری انتشاراتی Macenta در استانبول ⁣😵

⁣✅ آدرس سایت شرکت⁣💯: www.oetcenter.com ⁣ تمامی خدمات بی نظیر شرکت از طریق سایت مدیریت می شود. ⁣👏 . پیشنهاد می گردد حتما خدمات داخل سایت مطالعه شود ⁣👉


🕢 تاریخ و ساعت حضور مهمان محترم: جمعه 13 مردادماه 1396 معادل با 4 آگوست 2017 میلادی. ساعت 19:30 به وقت ایران ( 8:00 صبح به وقت کالیفرنیا آمریکا و 18:00 به وقت ترکیه )
⁣⁣⏱⁣ مدت زمان حضور مهمان محترم یک ساعت می باشد
⁣🏚 محل حضور مهمان محترم کانال جامع تافل به لینک زیر ⁣👇👇
⁣https://t.me/joinchat/AAAAAEHrHsv3wcN8DvRYNg
⁣🏛 محل پرسش سوالات از مهمان محترم گروه جامع تافل به لینک زیر ⁣👇👇
⁣https://t.me/joinchat/BZFRjkRz2auelJ6fCWCmQw

⁣📌 نیم ساعت اول کسب راهنمایی از استاد ارجمند می باشد⁣💐، نیم ساعت دوم در مورد خدمات بی نظیر موسسه استاد ارجمند توضیح داده می شود ⁣
⁣🛎 شمه ای از فعالیت های موسسه ⁣Online Exam Training⁣۱- شرح کلی
مرکز دوره‌های آنلاین آماده‌سازی برای آزمون‌های تافل و آیلتس از سال ۲۰۱۴ تحت عنوان iBTTutor.com کار خود را در زمینه ارائه دوره‌های آنلاین از طریق سیستم Moodle آغاز کرده و از آوریل سال ۲۰۱۷ با عنوان Online Exam Training در شهر استانبول به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

۲- متد دوره‌ها
تمامی دوره‌ها با سیستم TFI که در دوره‌های آنلاین دانشگاه کمبریج به کار گرفته می‌شود ارائه می‌گردند. متد ( TFI (task-feedback-instruction شامل مراحل زیر است:
🔸 ارائه درس به صورت متنی یا صوتی و تصویری و سپس تعیین تکالیف
🔸 ارائه بازخورد کامل کتبی به دانشجو بعد از ارسال جواب تکالیف. بازخوردها، علاوه بر تشریح کامل نقاط ضعف و قوت دانشجو، شامل نمره پتانسیل در آزمون واقعی و میزان پیشرفت نسبت به درسهای گذشته است. دانشجو موظف است بازخوردها را به طور کامل مطالعه نماید، زیرا عدم وجود نشانه‌های استفاده از بازخوردها در تکالیف بعدی، باعث رد شدن و تکرار خوردن تکلیف می‌گردد.
🔸 ارائه توضیحات بیشتر به همراه معرفی یا ارسال منبع برای مطالعه بیشتر در موارد مربوط به نقاط ضعف دانشجو از طریق اسکایپ یا کلیپ صوتی.

۳- سیستم آنلاین
این مرکز، قبلاً از سیستم Moodle برای ارائه دروس استفاده می‌نمود، ولی هم اکنون تلفیقی از سیستم بومی و Microsoft Cloud را به کار می‌گیرد.

۴- مدرسین
هر دانشجو، معمولاً از سه استاد بهره می‌گیرد:
🔸 دو استاد که بازخورد کتبی ارسال می‌کنند. زبان مادری اکثر این اساتید انگلیسی است.
🔸 یک استاد آشنا به زبان مادری دانشجو که دوره‌های اسکایپ و معرفی منابع را به عهده دارد.

۵- نحوه ارائه دروس و ارسال تکالیف
هر دانشجو، پس از ثبت نام، صاحب یک حساب کاربری می‌گردد که از آن طریق می‌تواند وارد سیستم شده و لینکهای درس و بازخورد اساتید خود را مشاهده نماید.
دروس به صورت هفتگی و در قالب فایل‌های PDF و یا تلفیقی از PDF و فایل صوتی قابل دانلود در اختیار دانشجو قرار می‌گیرد و دانشجو پس از پاسخ به سؤالات موجود در فایل تکالیف، آن را ذخیره کرده و از صفحه خود آپلود می‌نماید.

۶- نحوه ثبت نام
🔸 ارسال اپلیکشن از طریق صفحه مربوطه.
🔸 پاسخ به سؤالات تعیین سطح. تعیین سطح رایگان بوده و پس از ارسال اپلیکیشن، بسته به نوع دوره درخواستی متفاوت است.
🔸 قبول و یا رد شدن از آزمون تعیین سطح: یکی از اساتید با ارسال پاسخ به متقاضی، مناسب بودن یا نبودن شرایط او را برای گذراندن دوره مورد تقاضا اعلام میدارد. در این پاسخ موارد متعددی از جمله موارد زیر در نظر گرفته می‌شود:
🔹 سطح زبان انگلیسی و نقاط قوت و ضعف متقاضی
🔹 نمره مد نظر متقاضی و زمان آزمون
🔸 پرداخت هزینه دوره
🔸 دریافت شماره دانشجویی، رمز و برنامه دوره
TOEFL Channel

⁠⁣⁠⁣⁠ سلام و عرض ادب و خوشامدگویی خدمت جناب آقای علی محمد زاده
سپاس فراوان از اینکه قبول دعوت فرمودین جهت به اشتراک گذاشتن اطلاعات گرانبهاتون
بی صبرانه منتظر شنیدن اطلاعات گرانبهاتون هستیم
در ابتدا اگر صحبتی با اعضا کانال دارید برای شروع و معرفی خودتون، در خدمتتون هستیم

#مهمان #شروع #محمدزاده#علی_محمدزاده#مهمان_ترکیه #مهمان_تافل #مهمان_آیلتس #مهمان_محمدزاده #پرگار #تافل #آیلتس
TOEFL Channel

TOEFL Channel

TOEFL Channel

TOEFL Channel

TOEFL Channel