پذیرش تحصیلی علوم پزشکی 
عنوان گروه یا کانال:

پذیرش تحصیلی علوم پزشکی


توضیحات: ? گروه پذیرش تحصیلی علوم پزشکی ✔️ https://t.me/joinchat/Cl9RqEL4VAcVcqL13s9SXQ ? لینک همه گروه ها ✔️ https://t.me/applyabroad2017/3430
شناسه: @
تعداد اعضا: 804
عبدالولی ۹۳۴۰۹


⁣📌 گروه پذیرش تحصیلی علوم پزشکی تاسیس شد ⁣👏
⁣⁣♨ در راستای کنجکاوی عضو شدن، سپس لیو دادن ==> بَن شدن از تمامی گروه ها و کانال ها

📣 دوستانی که علاقمند هستند این گروه با داشتن نظم در پیشبرد اهدافشون یاری رسان باشد جهت ادمین شدن لطفا اطلاع بدند
💯 گروه تازه تاسیس هست اما مثل همه گروه ها به مرور زمان عالی خواهد شد
📣 توجه مهم قبل از عضویت⁣💯
⁣✳ لطفا محض کنجکاوی عضو نشوید⁣⛔! اگر تصمیم قطعی است عضو شوید!⁣💯


⁣⁣♨ در راستای کنجکاوی عضو شدن، سپس لیو دادن ==> بَن شدن از تمامی گروه ها و کانال ها

📌 گروه تخصصی پذیرش تحصیلی رشته های علوم پزشکی
⁣https://t.me/joinchat/Cl9RqEL4VAcVcqL13s9SXQ
📌 لینک معرفی همه گروه ها
https://t.me/applyabroad2017/3430
⁣♨♨♨
عبدالولی ۹۳۴۰۹

تخصص #پزشکی و #دندانپزشکی در اتریش و آلمان

جهت ادامه تحصیل پزشکان در مقاطع تخصص و فوق تخصص پزشکی و دندانپزشکی اتریش و آلمان یکی از مناسبترین گزینه ها میباشند.
تخصص پزشکی در اتریش
تخصص پزشکی در اتریش بدون نیاز به ارائه مدرک زبان و امتحان ورودی میباشد و متقاضیان باید سالانه مبلغ 60000 یورو به حساب دانشگاه واریز کنند که البته ماهیانه 2500 یورو حقوق دریافت میکنند.
تخصص پزشکی در آلمان
دوره تخصص پزشکی در آلمان بصورت رایگان میباشد و متقاضیان باید مدرک زبان آلمانی B1 و یا گواهی 400 ساعت آموزش زبان آلمانی از موسسه گوته و در مرحله بعدی مدرک B2 و یا گواهی 800 ساعت آموزش زبان آلمانی از موسسه گوته را ارائه دهند.
دوره های دکتری تخصصی علوم پایه پزشکی در اتریش
دوره های علوم پایه پزشکی در اتریش تقریبا رایگان بوده و بدون نیاز به ارائه مدرک زبان میباشد. دانشگاههای اتریش در اکثر رشته های علوم پایه پزشکی در مقطع Ph.D پذیرش دارند.
ترکیه
نظام‌ آموزشی و چگونگی‌ ارزشیابي‌ مدارك‌ تحصیلی‌ دانشگاه های‌ كشور ترکیه
تحصیلات‌ پیش‌ دانشگاهي‌
تحصیلات‌ دانشگاهي‌
دوره های تحصیلی
نحوه ارزشیابی مدارک تحصیلی
جدول چگونگی ارزشیابی مدارک تحصیلی دانشگاههای ترکیه

‌تحصیلات‌ پیش‌ دانشگاهي‌
تحصیلات‌ ابتدیی‌ (Ilk Ogertim) در كشور تركیه‌ از هفت‌ سالگی‌ آغاز می‌شود و هشت‌ سال‌ ادامه‌ دارد. سپس‌ تحصیلات‌ دبیرستان‌ (Lise) شروع‌ می‌شود. مجموع‌ دوره‌ تحصیلات‌ ابتدیی و دبیرستانی‌ یازده‌ الی‌ دوازده‌ سال‌ است. دوره‌ دبیرستان‌ شامل‌ رشته‌هاي‌ علوم‌ انسانی، ریاضی، فیزیك، فنی‌ و علوم‌ تجربی است. بعد از اتمام‌ دوره‌ ابتدایی می‌توان‌ تحصیلات‌ دبیرستانی‌ را در رشته‌هاي‌ علوم‌ دینی و هنرستان‌های‌ صنعتی‌ نیز ادامه‌ داد كه‌ طول‌ تحصیلات‌ در این‌ رشته‌ها معمولاً‌ دوازده‌ سال‌ است.
در پایان‌ دوره‌ دبیرستان‌ به‌ دانش‌آموزان‌ مدرك‌ دیپلم‌ (Lise Diplomasi) اعطا می‌شود.

‌تحصیلات‌ دانشگاهی
‌برای‌ ورود به‌ دانشگاه‌ها و مراكز آموزش‌ عالی‌ كشور تركیه‌ داشتن‌ دیپلم‌ دبیرستان‌ و گذراندن‌ آزمون‌ سراسری‌ (كنكور) الزامی‌ است.آزمون‌ سراسری‌ برای‌ متقاضیان‌ خارجی‌ و محلی متفاوت‌ است‌ و براي‌ خارجیان‌ به‌ زبان‌هاي‌ تركی‌ و انگلیسی‌ و براي‌ مردم‌ تركیه‌ به‌ زبان‌ تركی‌ برگزار می‌شود. دروس‌ امتحانی‌ شامل‌ ریاضی، فیزیك، شیمی، معلومات‌ عمومي‌ و هوش‌ است. پذیرش‌ دانشجو در دانشگاه‌ها نیز بر اساس‌ رتبه‌ آنان‌ در آزمون‌ سراسري‌ صورت‌ می‌گیرد.

دوره‌هاي‌ تحصیلي‌
: Ön Lisans Diplomasi .1 شامل‌ دو تا سه‌ سال‌ تحصیل‌ بعد از دیپلم‌ دبیرستان‌ است.
: Lisans Diplomasi .2 شامل چهار سال‌ تحصیل‌ و گذراندن‌ حداقل‌ 147 واحد است.
:Yuksek Lisans Diplomasi .3شامل دو سال‌ تحصیل‌ تمام‌ وقت‌ است. براي‌ ورود به‌ این‌ دوره‌ داشتن‌ مدرك‌ Lisans Diplomasi الزامی است. این‌ دوره‌ شامل‌ دو نیم‌ سال‌ كلاس‌ درس‌ و دو نیم‌ سال‌ پایان‌ نامه‌ پژوهشی‌ مي‌شود.
:Veterner Hekimligi Yuksek Lisans Diplomasi .4شامل پنج‌ سال‌ تحصیل‌ تمام‌ وقت‌ در رشته‌ دامپزشكي‌ بعد از دیپلم‌ دبیرستان‌ است.
: DOKTORA (Ph.D.) .5 شامل سه‌ تا چهار سال‌ تحصیل‌ تمام‌ وقت‌ است. براي‌ ورود به‌ این‌ دوره‌ داشتن‌ مدرك‌ Yuksek Lisans Diplomasi الزامی است.
‌این‌ دوره‌ شامل‌ دو تا چهار نیم‌ سال‌ كلاس‌ درس‌ و حداقل‌ 4 نیم‌ سال‌ براي‌ پژوهش‌ است. قبل‌ از شروع‌ پژوهش، دانشجو باید امتحان‌ جامع‌ را با موفقیت‌ بگذراند. نوشتن‌ پایان‌ نامه‌ دوره‌ دكترا و دفاع‌ موفقیت‌آمیز از پژوهش‌ انجام‌ شده، شرط‌ اعطاي‌ مدرك‌ دكتراست.

نحوه‌ ارزشیابي‌ مدارك‌ تحصیلي‌
1. مدارک Ön Lisans Diplomasi با دو سال‌ تحصیل‌ و كلیه‌ مدارك‌ و تحصیلات‌ نیمه‌ تمام‌ دانشگاهي‌ )آكادمیك( با دو یا سه‌ سال‌ تحصیل‌ در موسسات معتبر در صورت‌ داشتن‌ دیپلم‌ دبیرستان، "كاردانی" ارزشیابی‌ می‌شود.
2. مدارک Lisans Diplomasi (Bachelor) بعد از دیپلم‌ دبیرستان، "كارشناسی" ارزشیابی‌ می‌شود.
3. مدارک Yuksek Lisans Diplomasi (Master) از دانشگاه‌هاي‌ گروه‌ یك‌ با شرط‌ داشتن‌ مدرك‌ كارشناسی، "كارشناسي‌ ارشد" ارزشیابی می‌شود.
‌تبصره1: مدارک Yuksek Lisans پيوسته (کارشناسی و کارشناسی ارشد پيوسته)، کارشناسی ارشد ارزشيابی می شود.
‌تبصره2: مدارك‌ موضوع‌ بند 3 از مراكز آموزش‌ عالی‌ كه‌ نامشان‌ در فهرست‌ دانشگاه‌های‌ گروه‌ یك‌ آورده‌ نشده‌ و مورد (YOK) تاييد شورای آموزش عالی کشور ترکيه می باشد با شرط‌ داشتن‌ معدل‌ 3 از 4 به‌ همراه‌ ارایه‌ یك‌ مقاله‌ علمی‌ از رساله‌ دوره‌ كارشناسی‌ ارشد در نشریات‌ معتبر با نمايه بين المللي، "كارشناسی‌ ارشد" ارزشیابی‌ مي‌شود.
عبدالولی ۹۳۴۰۹

4. مدارک Veterner Hekimligi Yuksek Lisans Diplomasi با پنج‌ سال‌ تحصیل‌ پیوسته‌ بعد از دیپلم‌ دبیرستان، از مراکز آموزش عالی که نامشان در فهرست گروه يک آورده شده است "كارشناسی‌ ارشد" در دامپزشكی‌ ارزشیابی‌ مي‌شود.
5. مدارک Doktora (Ph.D.) از داشگاه‌های‌ گروه‌ یك‌ با شرط‌ دارا بودن‌ مدرك‌ كارشناسی ارشد، "دكترا" ارزشیابی‌ می‌شود.
تبصره: مدارك‌ موضوع‌ بند 5 از مراكز آموزش‌ عالی‌ كه‌ نامشان‌ در فهرست‌ دانشگاه‌های‌ گروه‌ یك‌ آورده‌ نشده‌ است و مورد تاييد شورای آموزش عالی (YOK) کشور ترکيه می باشد به‌ شرط‌ داشتن‌ معدل‌ 3 از 4 همراه‌ با ارایه‌ یك‌ مقاله‌ علمی‌ با از پایان‌ نامه‌ دوره‌ دكترا در نشریات‌ معتبر نمايه شده بین‌المللی‌ غیر محلی) غیر از ایران‌ و كشور محل‌ تحصیل، "دكترا" ارزشیابی‌ مي‌شود.
عبدالولی ۹۳۴۰۹

فلوشیپ های اتریش 👇👇👇👇
دوره فوق تخصص (فلوشیپ) hands off در دانشگاه علوم پزشکی اتریش با اعطای مدرک رسمی از سوی دانشگاه

این دوره به پزشکان متخصص این امکان را می دهد تا در بهترین دانشگاههای علوم پزشکی اتریش دوره فلوشیپ بگذرانند. پزشکان این امکان را پیدا می کنند تا با جدیدترین روش های درمانی آشنا شوند و دانش خود را به سطح معتبر جهانی برسانند.
دوره فلوشیپ مزیت های زیر را فراهم می آورد:
1. تجربه تکنیک ها و درمان های جدید و به روز دنیا
2. امکان بحث با پزشکان مسئول
3. امکان مشاهده جراحی و سایر اعمال پزشکی

دپارتمان های دانشگاه علوم پزشکی اتریش

- کلینیک بیهوشی و پزشکی درد
- کلینیک چشم پزشکی
- کلینیک خون و ترانسفوریون
- کلینیک جراحی
- کلینیک پوست و مو
- کلینیک زنان و زایمان
- کلینیک گوش، حلق و بینی
- کلینیک پزشکی داخلی
- کلینیک روانشناسی و روان درمانی
- کلینیک نورولوژی
- ارتوپدی و جراحی ارتوپدی
- کلینیک رادیولوژی
- اشعه درمانی و آنکولوژی
- کلینیک جراحی اورژانس
- کلینیک ارولوژی
- کلینیک دهان و دندان و فک.(ماگزیلا فیشیال)
عبدالولی ۹۳۴۰۹

شتغال به حرفه پرستاری در کبک

اولین قسمت از ترجمه متن رسمی معرفی رشته پرستاری و شرایط کسب مجوز این رشته در کبک.

آنچه در اینجا می‌آید بخش اول از ترجمه رسمی اشتغال به حرفه پرستاری در کبک است که توسط نهاد رسمی بررسی کننده مدارک و ارائه دهنده مجوز پرستاری در کبک منتشر شده است. از آنجا که پرستاری از رشته‌های رگولیتد است و اشتغال در آن بدون دریافت مجوز استانی غیرقانونی محسوب می‌شود به علاقه‌مندان توصیه می‌شود با مطالعه این مطلب و تامین موارد مورد نیاز خود را برای گذراندن مرحله مربوطه آماده سازند.

خلاصه

مسئولیت‌ها و شرایط برای اشتغال به این حرفه
کسب گواهی تخصص
بررسی طرز کار


مسئولیت‌ها و شرایط برای اشتغال به این حرفه

حرفه پرستاری شامل فعالیت‌های مختلفی است از جمله ارزیابی وضعیت سلامتی افراد، تصمیم‌گیری درباره مراقبت‌های بهداشتی لازم و اجرای آنها در مورد آنان، مراقبت‌های پرستاری و پزشکی به منظور بهبود وضع بیمار، حفظ سلامتی یا پیشگیری از بیماری و ارائه مراقبت‌هایی جهت تسکین درد بیمار.

فهرست فعالیت‌هایی که در پیوست شماره ۱ از آنها نام برده شده است، مواردی است که به حرفه پرستاری مربوط می‌شود.

حرفه و کار پرستاران بسیار تخصصی و انحصاری است. آنها برای کار در این حرفه باید از Order des infirmieres et infirmieres du Quebec یا صنف پرستاران کبک مجوز داشته باشند و تحت قوانین این صنف و برای دو منظور رجیستر شده باشند:

اشتغال در این حرفه از جمله فعالیت‌های انحصاری آن؛
استفاده از عنوان انحصاری «پرستار».

پزشک‌پرستار تخصصی

پزشک‌‌پرستاران تخصصی در استان کبک می‌توانند در حوزه های تخصصی زیر فعالیت کنند: نئوناتولوژی، نفرولوژی، کاردیولوژی و مراقبت‌های first- line .
برای اشتغال به یک یا بیش از یک فعالیت تخصصی به عنوان پزشک‌پرستار تخصصی، یک پرستار باید علاوه بر مجوز فعالیت در این حوزه‌ها، گواهی‌نامه خاصی را نیز که از طرف صنف صادر شده در اختیار داشته باشد. فهرست این دسته از فعالیت‌های تخصصی در پیوست شماره ۴ آمده است و انحصارا مربوط به پزشک‌‌پرستاران تخصصی است که علاوه بر دیگر فعالیت‌های کلی پرستاری باید آنها را نیز انجام دهند.
پرستاران برای این که بتوانند گواهی‌نامه تخصصی را دریافت کنند یا باید مدرکی تحصیلی مورد تایید از کبک داشته باشند یا دوره‌هایی را به طور کامل گذرانده باشند که مورد قبول باشد و یا مدارکشان دارای ارزشی معادل ارزیابی شود. علاوه بر این آنها باید در یک آزمون تجویز تخصصی شرکت کنند.
صنف درباره مراحلی که اعضا باید طی کنند و هزینه‌هایی که باید بپردازند تا مدارکشان به رسمیت شناخته شود یا برای آنها معادل‌یابی گردد تا امکان شرکت در آزمون تخصصی را داشته باشند، اطلاعات لازم را ارائه خواهد نمود.

دریافت مجوز

شرایط دریافت مجوز

فرد متقاضی دریافت مجوز باید یک مدرک از استان کبک - با همان شرایطی که در قوانین گفته شده- داشته باشد و یا آموزش‌هایی را دیده و یا مدرکی داشته باشد که از نظر صنف به رسمیت شناخته شود. این کاندیداها باید علاوه بر آن:

آزمون‌های تخصصی‌ای را که صنف تعیین می‌کند با موفقیت پشت سر بگذارند؛
برای کار در این حرفه دارای تسلط کافی و مناسب به زبان فرانسه باشند.

برای دریافت این مجوز نیازی به داشتن اقامت دائم یا شهروندی کانادا نیست.

توصیه‌های کاربردی

اگر در نظر دارید تا به عنوان پرستار در استان کبک مشغول به کار شوید، بهترین کار این است که قبل از حرکت با صنف تماس بگیرید تا از قوانین مربوط به نحوه دریافت مجوز این کار و ارزیابی مسیر و مراحل پیش رویتان برای کسب حق عضویت در صنف مطلع شوید. علاوه بر این در برخی از انواع مهاجرت‌ها لازم است که این تماس با صنف حتما انجام شود. اگر این موضوع در مورد شما صدق نماید حتما مشاور مهاجرتی شما آن را به اطلاعتان خواهد رساند.

مدرک یا آموزش‌های معادل

برای این که مدارک یا آموزش‌های دیده شده در خارج از استان کبک معادل ارزیابی شود، باید محتوای این مدارک دال بر این باشد که آنچه دارنده آنها طی دوره‌های آموزشی خود فرا گرفته برابر با همان‌چیزی است که دارنده یک مدرک از کبک آنها را می‌داند .

پس از آن چنانچه فرد متقاضی بخواهد مجوز کار دریافت کند، در صورتی مدرک وی به رسمیت شناخته خواهد شد که این مدرک را در ازای تکمیل تحصیلات در یکی از کالج‌های کبک - حداقل در سطح ۳- و آن هم بعد از گذراندن کامل دوره Secondary V در این استان دریافت کرده باشد. رشته‌ای که این فرد در کالج پشت سر گذاشته تا بتواند مدرکی بگیرد که برای ارزیابی معادل محسوب گردد، باید ۲ هزار و ۷۷۵ ساعت درسی را شامل شود که در پیوست شماره ۲ توضیحات بیشتر در زمینه تقسیم‌بندی آن آمده است.@canadapargar
عبدالولی ۹۳۴۰۹

متقاضیانی که نمی‌توان مدارک آنها را معادل ارزیابی کرد، می‌توانند برای آموزش‌هایی که دیده‌اند معادل‌یابی کنند در صورتی که بتوانند به روش‌های زیر نظر مساعد صنف را کسب کنند:

نشان دهند آموزش‌هایی که دیده‌اند و سطح دانسته‌هایشان برابر با همان میزانی است که یک دارنده مدرک از کبک، همان‌گونه که در قوانین مشخص شده، داراست.
دارای تجربیات بالینی مرتبط هستند.

صنف مذکور برای ارزیابی سطح آموزشی متقاضی عوامل زیر را در نظر می‌گیرد:

مجموعه سال‌هایی که وی به تحصیل مشغول بوده، مدارکی که در کبک یا جایی خارج از این استان کسب کرده، ویژگی و محتوای دروس، مدت زمان دوره کارآموزی و دوره‌های به‌روزرسانی اطلاعات و بالاخره ویژگی و مدت زمانی که وی صرف کسب تجربه کار بالینی نموده است.

اطلاعات مفید

در استان کبک معمولا لازم است که کاندیداها ۱۱ سال دوره تحصیل مقدماتی و دبیرستان را طی کرده باشند تا بتوانند در دوره‌های کالج شرکت کنند.


مجموعه ای از سایت های کاریابی و جستجوي موقعيت هاي شغلي در کانادا 🇨🇦
http://www.alis.gov.ab.ca/main.asp
http://www.bcjobsplan.ca/
http://www.bestjobsca.com/
http://www.jobbank.gc.ca/
http://www.canadajobs.com/
http://canjobs.com/
http://www.classifiedextra.ca/
http://www.directjobs.ca/main/
http://www.edmontonjobs.net/
http://www.foundlocally.com/Edmonton/Hr/FindJobs.asp
http://regionalhelpwanted.com/home/173.htm?SN=173
http://www.eluta.ca/
http://www.monster.ca/
http://www.hgcareers.com/
http://www.jobbank.gc.ca/Search_en.aspx
http://www.jobboom.com/en/
http://ca.indeed.com/
http://www.jobbank.com/action/pub/welcome/submit
http://www.jobfutures.ca/en/home.shtml
http://www.jobsincanada.com/
http://www.jobshark.ca/caeng/
http://www.jvstoronto.org/index.php?page=home
https://www.workbc.ca/Login.aspx
http://www.mediajobsearchcanada.com/
http://neuvoo.ca/en
http://www.eluta.ca/
http://www.now-hiring.ca/
http://www.pao.gov.ab.ca/
http://regionalhelpwanted.com/home/323.htm
http://www.vancouverjobsite.com/
http://jobs.workopolis.com/jobshome/db/work2.prov_city...
http://www.workbc.ca/Work-BC.../Pages/Work-BC-Centres.aspx
http://working.canada.com/index_map.html
http://www.workinfonet.ca/
⁣گروه پذیرش تحصیلی کانادا - لینک گروه
https://t.me/joinchat/AAAAAEGqTHn2802C4WyLEQ
لینک کانال کانادا
https://t.me/joinchat/AAAAAEJcXMP1xanSi_wVcA
لینک پذیرش تحصیلی آمریکا
https://t.me/joinchat/AAAAAD6jFPFP_tQAZVUV8w
لینک گروه زندگی در کانادا
⁣https://t.me/joinchat/AAAAAD-DYR-PiFDcF_tViw
⁣لینک قیمت ها در کانادا
@canadacosts
دعوت به همکاری انجام پایان نامه
انجام پایان نامه
عبدالولی ۹۳۴۰۹

متقاضیانی که نمی‌توان مدارک آنها را معادل ارزیابی کرد، می‌توانند برای آموزش‌هایی که دیده‌اند معادل‌یابی کنند در صورتی که بتوانند به روش‌های زیر نظر مساعد صنف را کسب کنند:

نشان دهند آموزش‌هایی که دیده‌اند و سطح دانسته‌هایشان برابر با همان میزانی است که یک دارنده مدرک از کبک، همان‌گونه که در قوانین مشخص شده، داراست.
دارای تجربیات بالینی مرتبط هستند.

صنف مذکور برای ارزیابی سطح آموزشی متقاضی عوامل زیر را در نظر می‌گیرد:

مجموعه سال‌هایی که وی به تحصیل مشغول بوده، مدارکی که در کبک یا جایی خارج از این استان کسب کرده، ویژگی و محتوای دروس، مدت زمان دوره کارآموزی و دوره‌های به‌روزرسانی اطلاعات و بالاخره ویژگی و مدت زمانی که وی صرف کسب تجربه کار بالینی نموده است.

اطلاعات مفید

در استان کبک معمولا لازم است که کاندیداها ۱۱ سال دوره تحصیل مقدماتی و دبیرستان را طی کرده باشند تا بتوانند در دوره‌های کالج شرکت کنند.


مجموعه ای از سایت های کاریابی و جستجوي موقعيت هاي شغلي در کانادا 🇨🇦
http://www.alis.gov.ab.ca/main.asp
http://www.bcjobsplan.ca/
http://www.bestjobsca.com/
http://www.jobbank.gc.ca/
http://www.canadajobs.com/
http://canjobs.com/
http://www.classifiedextra.ca/
http://www.directjobs.ca/main/
http://www.edmontonjobs.net/
http://www.foundlocally.com/Edmonton/Hr/FindJobs.asp
http://regionalhelpwanted.com/home/173.htm?SN=173
http://www.eluta.ca/
http://www.monster.ca/
http://www.hgcareers.com/
http://www.jobbank.gc.ca/Search_en.aspx
http://www.jobboom.com/en/
http://ca.indeed.com/
http://www.jobbank.com/action/pub/welcome/submit
http://www.jobfutures.ca/en/home.shtml
http://www.jobsincanada.com/
http://www.jobshark.ca/caeng/
http://www.jvstoronto.org/index.php?page=home
https://www.workbc.ca/Login.aspx
http://www.mediajobsearchcanada.com/
http://neuvoo.ca/en
http://www.eluta.ca/
http://www.now-hiring.ca/
http://www.pao.gov.ab.ca/
http://regionalhelpwanted.com/home/323.htm
http://www.vancouverjobsite.com/
http://jobs.workopolis.com/jobshome/db/work2.prov_city...
http://www.workbc.ca/Work-BC.../Pages/Work-BC-Centres.aspx
http://working.canada.com/index_map.html
http://www.workinfonet.ca/
⁣گروه پذیرش تحصیلی کانادا - لینک گروه
https://t.me/joinchat/AAAAAEGqTHn2802C4WyLEQ
لینک کانال کانادا
https://t.me/joinchat/AAAAAEJcXMP1xanSi_wVcA
لینک پذیرش تحصیلی آمریکا
https://t.me/joinchat/AAAAAD6jFPFP_tQAZVUV8w
لینک گروه زندگی در کانادا
⁣https://t.me/joinchat/AAAAAD-DYR-PiFDcF_tViw
⁣لینک قیمت ها در کانادا
@canadacosts
دعوت به همکاری انجام پایان نامه
انجام پایان نامه
زوبین ۹۷۱۳۳

سلام
ببخشيد فيزيك پزشكي هم مشمول اين گروه ميشه؟
صدیقه ۹۰۷۷۰

سلام
ببخشيد فيزيك پزشكي هم مشمول اين گروه ميشه؟
بله
گلرخ ۳۶۴۳۶۲

پيراپزشكي كسي هست
هوشبري؟
یعقوب ۳۶۸۳۴۲

سلام ببخشید کسی داروسازی هست؟
نعیمه ۱۳۴۳۷۱

دوستان کسی میکروبیولوژی پزشکی پذیرش داره یا هماتو؟
محمدعرفان ۲۹۵۶۱۳

برای خواندن رشته پزشکی در کدام کشور هزینه بسیار پایین است؟
محمدعرفان ۲۹۵۶۱۳

و دندان پزشکی
فرزان ۱۹۶۳۷۴

برای خواندن رشته پزشکی در کدام کشور هزینه بسیار پایین است؟
ايتاليا هزينه ها پايين هست و به زبان انگليسى تدريس ميشه
ولى آزمون ورودى داره
محمدنقی ۱۷۷۴۴۶

ازمون وروديش به چه صورته؟
طهورا ۴۴۸۵۵۱

دوستان کسی میکروبیولوژی پزشکی پذیرش داره یا هماتو؟
این سوال منم هست(هماتو)
امیر هوشنگ ۱۱۸۵۳۵

برای خواندن رشته پزشکی در کدام کشور هزینه بسیار پایین است؟
المان هم هزینه ها خیلی کمه. دانشگاهها که تقریبا رایگان هست البته به جز دانشگاه های ایالت بادن وورتمبرگ. فقط میمونه هزینه های زندگی
حیدرعلی ۵۵۴۸۷

المان هم هزینه ها خیلی کمه. دانشگاهها که تقریبا رایگان هست البته به جز دانشگاه های ایالت بادن وورتمبرگ. فقط میمونه هزینه های زندگی
المان اصلا گزینه ی مناسبی برا پزشکی نیست
امیر هوشنگ ۱۱۸۵۳۵

المان اصلا گزینه ی مناسبی برا پزشکی نیست
چرا؟
نهاد ۴۱۲۴۱۷

المان اصلا گزینه ی مناسبی برا پزشکی نیست
نفرمایید پزشکی آلمان خیلی قویه
نهاد ۴۱۲۴۱۷

این حرف رو اگر پرفسور سمیعی بشنون ناراحت میشن
محمدنقی ۱۷۷۴۴۶

راستش من شنيدم پذيرش پزشكيش كلا سخته
لواء ۹۶۴۹۲

با سلام .‌در صورت امکان در خصوص داروسازی هم اطلاعات تان را به اشتراک بگذارید
هانیتا ۸۹۴۹۷

قبلش بايد پزكي ايران قبول شده باشي و زبانت هم خوب باشه
محمدنقی ۱۷۷۴۴۶

شرط معدلش خيلي بالاس اخه...هم ديپلم و هم پيش بايد بالاي ١٩ باشه ...
شرف ۳۷۷۰۸۷

من هنوز كنكور ندادم
اگه كسي در مورد شرايط و هزينه هاي پزشكي تو آمريكا خبر داره راهنماييم كنه
مرسي🙏🏻
امیر هوشنگ ۱۱۸۵۳۵

قبلش بايد پزكي ايران قبول شده باشي و زبانت هم خوب باشه
بایدی نیست اما اینکه میفرمایید زبان باید خوب باشه کاملا درسته
حیدرعلی ۵۵۴۸۷

من در مورد سطح علمی المان صحبت نکردم قطعا سطح علمی بالایی برخورداره
من درمورد نحوه ی ورود گفتم
همانطور که برخی از دوستان میدونن برای وررود به شاخه ی پزشکی باید C1 رو به صورت حداقلی داشت(البته من یه دانشگاه میشناسم با B2 پذیرش مشروط میده ) بعد از اون شما دو معدل مقطع قبلی تون باید زیر 1.6 به نحوه ی نمره دهی المالن باشه یعنی بالای 18 (یعنی اگر لیسانس خوندید تو ایران این معدل لیساسنتون میشه اگر دیپلمید معدل دیپلمتون میشه ) الزما نیاز نیست پزشکی خونده باشید تو ایران میتونید کالج برید .
اما مشکل اصلی نحوه ی وروده به طوری که 90 درصد پوزیشن ها به کسانی اختصاص داده شده که اقامت المان دارن و فقط 10 درصد این پوزیشن ها برای خارجی ها هست و رقابت بالایی توش هست
امیر هوشنگ ۱۱۸۵۳۵

من در مورد سطح علمی المان صحبت نکردم قطعا سطح علمی بالایی برخورداره
من درمورد نحوه ی ورود گفتم
همانطور که برخی از دوستان میدونن برای وررود به شاخه ی پزشکی باید C1 رو به صورت حداقلی داشت(البته من یه دانشگاه میشناسم با B2 پذیرش مشروط میده ) بعد از اون شما دو معدل مقطع قبلی تون باید زیر 1.6 به نحوه ی نمره دهی المالن باشه یعنی بالای 18 (یعنی اگر لیسانس خوندید تو ایران این معدل لیساسنتون میشه اگر دیپلمید معدل دیپلمتون میشه ) الزما نیاز نیست پزشکی خونده باشید تو ایران میتونید کالج برید .
اما مشکل اصلی نحوه ی وروده به طوری که 90 درصد پوزیشن ها به کسانی اختصاص داده شده که اقامت المان دارن و فقط 10 درصد این پوزیشن ها برای خارجی ها هست و رقابت بالایی توش هست
حرفتون درسته، ورود به رشته های پزشکی همیشه سخته. اما اگر کسی این شرایط رو داشته باشه قطعا دانشگاههای المان بهترین گزینه محسوب میشه. چه از نظر زندگی و هزینه ها چه از نظر سطح علمی.
حیدرعلی ۵۵۴۸۷

حرفتون درسته، ورود به رشته های پزشکی همیشه سخته. اما اگر کسی این شرایط رو داشته باشه قطعا دانشگاههای المان بهترین گزینه محسوب میشه. چه از نظر زندگی و هزینه ها چه از نظر سطح علمی.
بله قطعا
فری ناز ۲۵۲۸۵۲

دوستان کسی میکروبیولوژی پزشکی پذیرش داره یا هماتو؟
من
آرمیندخت ۳۷۷۵۳۹

سلام.روز بخیر ..
دوستان اینجا GP هست که برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده باشه ؟؟ممنون میشم pv پیام بدین.
نعیمه ۱۳۴۳۷۱

من
Mishe pv pm bedid
فری ناز ۲۵۲۸۵۲

اگع چیزی هست که شاید به درد بقیه بخوره اینجا اگه نه که پی وی پیام بدم
طهورا ۴۴۸۵۵۱

اگع چیزی هست که شاید به درد بقیه بخوره اینجا اگه نه که پی وی پیام بدم
شما تو رشته هماتو پذیرش دارین؟اگه اینه کدوم کشور؟وراهنمایی کنین🙏🙏
فری ناز ۲۵۲۸۵۲

من میکروبیولوژی پزشکی
کانادا
عطیعه ۸۴۱۰۳

Mishe pv pm bedid
سوالات و جوابها اينجا مطرح شه كه گردش اطلاعات و تجربيات باشه
و هدف گروه براورده بشه
طهورا ۴۴۸۵۵۱

من میکروبیولوژی پزشکی
کانادا
خب طبیعتا هماتو هم مثل میکروب شناسی میتونه پذیرشش یکی باشه .درسته؟میشه راهنمایی کنین؟کدوم دانشگاه؟
نعیمه ۱۳۴۳۷۱

لطف کنید رزومتونو بگید
از کجا پذیرش گرفتید
و اینکه کدوم کشور هارو پیشنهاد میکنید برای این رشته از نظر بازار کاری
شهدین ۲۴۵۳۴۳

سلام،لطفا در مورد پزشکی کانادا و استرالیا هم اگر کسی اطلاعاتی داره به اشتراک بذاره.
محمدنقی ۱۷۷۴۴۶

من در مورد سطح علمی المان صحبت نکردم قطعا سطح علمی بالایی برخورداره
من درمورد نحوه ی ورود گفتم
همانطور که برخی از دوستان میدونن برای وررود به شاخه ی پزشکی باید C1 رو به صورت حداقلی داشت(البته من یه دانشگاه میشناسم با B2 پذیرش مشروط میده ) بعد از اون شما دو معدل مقطع قبلی تون باید زیر 1.6 به نحوه ی نمره دهی المالن باشه یعنی بالای 18 (یعنی اگر لیسانس خوندید تو ایران این معدل لیساسنتون میشه اگر دیپلمید معدل دیپلمتون میشه ) الزما نیاز نیست پزشکی خونده باشید تو ایران میتونید کالج برید .
اما مشکل اصلی نحوه ی وروده به طوری که 90 درصد پوزیشن ها به کسانی اختصاص داده شده که اقامت المان دارن و فقط 10 درصد این پوزیشن ها برای خارجی ها هست و رقابت بالایی توش هست
اره دقيقا منم اينو شنيده بودم كه پذيرشش سخته
نهاد ۴۱۲۴۱۷

سوالات و جوابها اينجا مطرح شه كه گردش اطلاعات و تجربيات باشه
و هدف گروه براورده بشه
👍👍
فری ناز ۲۵۲۸۵۲

خب طبیعتا هماتو هم مثل میکروب شناسی میتونه پذیرشش یکی باشه .درسته؟میشه راهنمایی کنین؟کدوم دانشگاه؟
ارع درسته تقریبا مثل هم اند.
مونترال
دانشگاهای کانادا خیلی معدل روش تاکید دارن
استاد محورن تا استاد پیدا نکردی اپلای نکن. البته برا دکترا میگم.
زبان نمره خوب لازمه مثلا هفت ایلتس یا صد تافل و ....
فری ناز ۲۵۲۸۵۲

من یه چند تا اشتباه کردم
بیشتر به جای اینکه رو زبان کار کنم رو مقالات کار کردم

معدلام 17.5 و 16.5 بود
12 مقاله ای اس ای
90 تافل
و استاد هم باهاش در ارتباط بودم
سامر ۹۹۰۱۷

بچها کسی اطلاع داره اگ از یه شاخه ی علوم پزشکی کارشناسی,بخواهیم برا یه شاخه ی دیگه برا ارشد اقدام کنیم, احتمال قبولی تو المان بیشتزه یا ایتالیا؟؟
امیره ۲۵۲۰۶۶

سلام ببخشید کسی داروسازی هست؟
Man
یعقوب ۳۶۸۳۴۲

Man
شما اپلای کردین ؟
امیره ۲۵۲۰۶۶

شما اپلای کردین ؟
Bale
یعقوب ۳۶۸۳۴۲

Bale
بسیار عالی به امریکا؟
امیره ۲۵۲۰۶۶

بسیار عالی به امریکا؟
Na engilis
یعقوب ۳۶۸۳۴۲

man ejazeh daram biam pv ton baray porsesh chand ta soal?
امیره ۲۵۲۰۶۶

man ejazeh daram biam pv ton baray porsesh chand ta soal?
Bale befarmayin
سامر ۹۹۰۱۷

بچها کسی اطلاع داره اگ از یه شاخه ی علوم پزشکی کارشناسی,بخواهیم برا یه شاخه ی دیگه برا ارشد اقدام کنیم, احتمال قبولی تو المان بیشتزه یا ایتالیا؟؟
اینجا ادمین نداره؟
شهدین ۲۴۵۳۴۳

سلام،لطفا در مورد پزشکی کانادا و استرالیا هم اگر کسی اطلاعاتی داره به اشتراک بذاره.
حیدرعلی ۵۵۴۸۷

بچها کسی اطلاع داره اگ از یه شاخه ی علوم پزشکی کارشناسی,بخواهیم برا یه شاخه ی دیگه برا ارشد اقدام کنیم, احتمال قبولی تو المان بیشتزه یا ایتالیا؟؟
درمورد المان فرقی نداره چون ازمون باید بدید اگر پزشکی باشید دوسال خونده باشید دیگه کالج نیاز نیست برید
سامر ۹۹۰۱۷

درمورد المان فرقی نداره چون ازمون باید بدید اگر پزشکی باشید دوسال خونده باشید دیگه کالج نیاز نیست برید
من کارشناسی تغذیه و رژیم درمانی ام.
میخوام برا ارشد علوم اعصاب بخونم.
ازمون هر دو جا نداره, اما چون ارشدم غیر مرتبط میشه میخواستم ببینم کجا کمتر سخت میگیرن؟
سامر ۹۹۰۱۷

درمورد المان فرقی نداره چون ازمون باید بدید اگر پزشکی باشید دوسال خونده باشید دیگه کالج نیاز نیست برید
من کارشناسی تغذیه و رژیم درمانی ام.
میخوام برا ارشد علوم اعصاب بخونم.
ازمون هر دو جا نداره, اما چون ارشدم غیر مرتبط میشه میخواستم ببینم کجا کمتر سخت میگیرن؟
شیبا ۴۲۲۰۱۷

سلام دوستان من ارشد بيوتكنولوژي هستم ميخوام براي پي اچ دي ژنتيك پزشكي كانادا اقدام كنم، معدلم ١٦:٣٢، ٢ تا اي اس اي. يكي ديگه در حال چاپ، دارم ايلتس ميخونم، ميتونم نمره ٨ بيارم، به نظرتون ميتونم با اين شرايط فاند بگيرم؟ ممنون ميشم راهنمايي كنين
امیر هوشنگ ۱۱۸۵۳۵

برای المان حتما قبل از درخواست احتیاج به مدرک زبان c1 دارین.بعضی از دانشگاهها هم با داشتن مدرک b2 پذیرش مشروط میدن که بعد از گذروندن یک ترم باید امتحان c1 رو قبول بشید بعد میتونید درخواست بدید
معراج ۳۹۳۳۳۱

سلام دوستان کسی هست که موفق به گرفتن اقامت شده باشه؟!
امیر هوشنگ ۱۱۸۵۳۵

المان متاسفانه تا اونجا که میدونم مدارک صادر شده از اکراین رو قبول نداره و شما مجبور هستید امتحان Approbation رو بدید اگه قبول بشید میتونید برا تخصص اقدام کنید. در هرصورت به زبان المانی در حد c1 نیاز دارید
طاهر ۹۸۸۷۵

المان متاسفانه تا اونجا که میدونم مدارک صادر شده از اکراین رو قبول نداره و شما مجبور هستید امتحان Approbation رو بدید اگه قبول بشید میتونید برا تخصص اقدام کنید. در هرصورت به زبان المانی در حد c1 نیاز دارید
خودشون برای زبان المانی یه دوره نمیذارن ؟؟؟؟؟
طاهر ۹۸۸۷۵

برای اینکه افراد فقط با زبان انگلیسی برن ... اونجا المانی رو یاد بگیرن
امیر هوشنگ ۱۱۸۵۳۵

خودشون برای زبان المانی یه دوره نمیذارن ؟؟؟؟؟
عرض کردم که شما اگه مدرک b2 داشته باشین مشروط پذیرش میدن تا ۲ ترم میتونید برا امتحان DSH بخونید بعد امتحان رو بدید
امیر هوشنگ ۱۱۸۵۳۵

عذر میخوام اشتباه نوشتم
معراج ۳۹۳۳۳۱

دوست عزیز تشریف بیارین پ وی
یاسین ۵۹۷۰۱

من یه چند تا اشتباه کردم
بیشتر به جای اینکه رو زبان کار کنم رو مقالات کار کردم

معدلام 17.5 و 16.5 بود
12 مقاله ای اس ای
90 تافل
و استاد هم باهاش در ارتباط بودم
كانادا Gre هم ميخواد؟
فری ناز ۱۰۴۸۳۵

سلام دوستان
من کارشناسی اتاق عمل خوندم دانشگاه سراسری تو ایران
اگه از طریق ازدواج به کانادا یا آمریکا بیام
مدرکم مورد قبول هست یا اینکه باید از اول بخونم؟
اولویت خودم کار هست ن تحصیل
معدلم هم16:40هست
مدرک زبان هم فعلا ندارم
فری ناز ۱۰۴۸۳۵

لطفا اگه اطلاعاتی دارین راهنماییم کنید
یعقوب ۳۶۸۳۴۲

سلام دوستان
من کارشناسی اتاق عمل خوندم دانشگاه سراسری تو ایران
اگه از طریق ازدواج به کانادا یا آمریکا بیام
مدرکم مورد قبول هست یا اینکه باید از اول بخونم؟
اولویت خودم کار هست ن تحصیل
معدلم هم16:40هست
مدرک زبان هم فعلا ندارم
با سلام‌ بله میشه از ویزایf2استفاده کنین
فری ناز ۱۰۴۸۳۵

با سلام‌ بله میشه از ویزایf2استفاده کنین
میشه بیشتر توضیح بدین
فری ناز ۱۰۴۸۳۵

من باید دوباره از اول شروع کنم؟
یعقوب ۳۶۸۳۴۲

شما برای اپلای کردن به کانادا و امریکا نیاز به یه معدل بالایی دارید و باید حتما تافل بدید با نمره بالا علاوه بر اون اگه قصد ادامه تحصیل در امریکا دارین باید gre هم‌بدین اینجا اگه‌اپلایتون با موفقیت پیش بره ادامه درستونو میخونین
داریوش ۴۲۴۳۰۱

من باید دوباره از اول شروع کنم؟
با هزینه خودتون میخاید تحصیل کنید؟
فری ناز ۱۰۴۸۳۵

شما برای اپلای کردن به کانادا و امریکا نیاز به یه معدل بالایی دارید و باید حتما تافل بدید با نمره بالا علاوه بر اون اگه قصد ادامه تحصیل در امریکا دارین باید gre هم‌بدین اینجا اگه‌اپلایتون با موفقیت پیش بره ادامه درستونو میخونین
Gre چی هست؟
یعقوب ۳۶۸۳۴۲

Gre چی هست؟
یه ازمون ریاضی به زبان انگلیسی که دوتا 170 تاس
فری ناز ۱۰۴۸۳۵

با هزینه خودتون میخاید تحصیل کنید؟
واقعیتش نمیدونم
دانشگاه هایی هست که رایگان باشه؟
یا اگه پولیه ترمی حدودا چقدره؟
یعقوب ۳۶۸۳۴۲

واقعیتش نمیدونم
دانشگاه هایی هست که رایگان باشه؟
یا اگه پولیه ترمی حدودا چقدره؟
رایگان اگه بخایین درس بخونیی باید بهتون‌فاند تعلق بگیره
فری ناز ۱۰۴۸۳۵

یه ازمون ریاضی به زبان انگلیسی که دوتا 170 تاس
از چ مقاطعیه
ینی رفرنسش چیه؟
فری ناز ۱۰۴۸۳۵

رایگان اگه بخایین درس بخونیی باید بهتون‌فاند تعلق بگیره
شرایط گرفتن فاند چیه؟
یعقوب ۳۶۸۳۴۲

معمولا همون‌ریاضی پایس که تودبیرستان خوندین
یعقوب ۳۶۸۳۴۲

زیاد مشکلی نداره نگرلن‌نباشید
فری ناز ۱۰۴۸۳۵

معمولا همون‌ریاضی پایس که تودبیرستان خوندین
خیلی سخته؟
فری ناز ۱۰۴۸۳۵

یعقوب ۳۶۸۳۴۲

شرایط گرفتن فاند چیه؟
به خوب بودن‌رزومتون بستگی داره
یعقوب ۳۶۸۳۴۲

نه سخت نیس اونچنان
فری ناز ۱۰۴۸۳۵

نه سخت نیس اونچنان
باید خود امربکا این آزمون رو بدم
یا غیر حضوری ممکنه
یعقوب ۳۶۸۳۴۲

نه تو ایران‌ ازمون میدید
فری ناز ۱۰۴۸۳۵

و اگه فاند نگیرم
باید برای دانشگاه پول پرداخت کنم
حدودا چقدر هست؟
یعقوب ۳۶۸۳۴۲

و اگه فاند نگیرم
باید برای دانشگاه پول پرداخت کنم
حدودا چقدر هست؟
بنظرم نمیصرفه اگه قاند نگیرین
یعقوب ۳۶۸۳۴۲

چون‌تو ایالت های امریکا خرج گرونه
فری ناز ۱۰۴۸۳۵

خب من مقاله ندارم
سامر ۹۹۰۱۷

شیوا خانم میتونم رشتتون رو بپرسم؟
یعقوب ۳۶۸۳۴۲

سلف فاند باید تقریبا ماهی 5 ,6هزار تا بذارید کنار‌
فری ناز ۱۰۴۸۳۵

کارشناسی اتاق عمل
یعقوب ۳۶۸۳۴۲

که‌میشع تقریبا 20میلیون
یعقوب ۳۶۸۳۴۲

هدفتون برای اپلای کردن چیه ؟ خیلی بستگی به هدفتون داره
فری ناز ۱۰۴۸۳۵

من احتمالا از طریق ازدواج میرم
و هدفم اشتغال در رشته تخصصی خودم هست
یعقوب ۳۶۸۳۴۲

من احتمالا از طریق ازدواج میرم
و هدفم اشتغال در رشته تخصصی خودم هست
یعنی همسرتون گرین کارت دارن ؟