ویزای تحصیلی کانادا 
عنوان گروه یا کانال:

ویزای تحصیلی کانادا


توضیحات: لینک گروه ویزای تحصیلی کانادا https://t.me/joinchat/BT8nq0AtHqLIxVkORFo0uA لینک گروه اپلای دانشگاه‌های کانادا https://t.me/joinchat/AAAAAEBeOpWlk-r_PY_oRw لینک کانال فاند و بورس تحصیلی https://t.me/joinchat/AAAAAD_VQIYMPHzwcNSn7A
شناسه: @
تعداد اعضا: 2768
سحر ۸۸۰۲۵

ایمیل سفارت کانادا در آنکارا :
[email protected]
سحر ۸۸۰۲۵

با سلام. لطفا تا اضافه شدن سایر دوستان سوالات خود را در گروه مطرح کنید سعی می‌کنیم در کوتاه‌ترین زمان پاسخ مناسب را بدهیم
سحر ۸۸۰۲۵

🕍سیستم آموزشی در استان کبک کانادا
تحصیل افراد 6 تا 16 سال اجباری است. آموزش پیش دبستانی، اختیاری و در مهدکودکها برای کودکان 4 تا 5 سال ارائه می گردد.
تحصیلات دبیرستانی
پس از شش سال تحصیلات ابتدایی، دانش آموز به مدت 5 سال، چنانچه رشته عمومی را دنبال نماید، تحصیلات دبیرستان را طی می کند و در صورت ارائه دادن آموزشهای فنی و حرفه ای، مدت دوره متفاوت، به شرح ذیل خواهد بود:
دیپلم اموزشهای حرفه ای (DEP): شاملبرنامه های آموزشی یک دوره با زمان متوسط 1350 ساعت (یک سال و نیم) می باشد. دوره آموزشی منتهی به DEP بسته به الزامات مربوط به برنامه های آموزشی مختلف پس از سومین، چهارمین و یا پنجمین سال دبیرستان آغاز می شود.
گواهی تخصص حرفه ای (ASP): این مدرک در پایان یک دوره آموزشی 6 تا 12 ماهه اعطا می شود. یک پنجاهم برنامه ارائه شده به دارندگان مدرک DEP در برخی بخشهای آموزشی منجر به دریافت این مدرک می شود.
گواهی آموزش حرفه ای (AFP): این مدرک در پایان تحصیل یک دوره حداکثر 900 ساعته اعطا می گردد. پس از دومین سال دبیرستان یک دانش آموز حداقل 15 ساله، که آموزش عملی او در شرکت تجاری انجام شده و آماده یک حرفه نیمه تخصصی باشد، اعطا می شود.
دیپلم تحصیلات دبیرستان (DES): این مدرک پس از موفقیت در تحصیلات عمومی یک دوره پنج ساله اعطا شده و امکان دستیابی به تحصیلات عالی را فراهم می آورد.
🏛تحصیلات عالی
در کبک، آموزش عالی شامل تحصیلات دانشسرا (Collégial) و تحصیلات دانشگاهی (Universitaire) می شود.
تحصیلات دانشسرا (Collégial)
دانشسرا شامل اولین مرتبه تحصیلات عالی است. این نوع تحصیلات اساسا در شبکه دولتی و بوسیله دانشسراهای آموزشهای عمومی و حرفه ای (Cégeps) ارائه می گردد. آموزشهای دانشسرا همچنین می تواند بوسیله سایر سیستم های آموزشی مثل دانشسراهای خصوصی هم ارائه شود.
این سیستم های آموزشی برنامه های آموزشی پیش دانشگاهی را برای یک دوره دو ساله و برنامه های آموزشی فنی را برای یک دوره سه ساله برگزار می نمایند. که مورد اول فرد را به تحصیلات دانشگاهی می رساند، درحالیکه مورد دوم فرد را برای بازار کار آماده می نماید علاوه بر اینکه در برخی شرایط، به نامبرده امکان دسترسی به دانشگاه را فراهم می کند.
دیپلم تحصیلات دانشسرا (DEC): مدرکی تحصیلی ارائه شده در چهارچوب برنامه های تحصیلات پیش دانشگاهی و برنامه های فنی است. این همچنین می تواند منجر به بدست آوردن یک گواهی تحصیلات دانشسرا (QEG) گردد که یک دوره آموزشی فنی با مدت متغیر (330 تا 1350 ساعت) بوده و منتهی به بازار کار می شود.
🎓تحصیلات دانشگاهی
تحصیلات دانشگاهی شامل سه دوره آموزشی می باشد.
دوره اول: دوره اول دانشگاهی عموما منجر به بدست آوردن دیپلم کارشناسی (Diplôme de baccalauréat) می شود. این مدرک نشانگر آموزش حداقل 90 واحد درسی است که در شرایط معمول یک دوره سه ساله تمام وقت به طول می انجامد. یک واحد درسی معادل 45 ساعت دوره تئوری یا کار عملی است. برخی برنامه ها بویژه آموزشهای تربیت مدرس، مهندسی و پزشکی شامل واحدهای درسی بیشتر بوده و چهار یا پنج سال به طول می انجامد. تحصیلات کارشناسی منتهی به بازار کار یا ادامه تحصیلات در دوره دوم و سوم دانشگاهی خواهد شد.
انواع مختلفی دیپلم کارشناسی وجود دارد: کارشناسی تخصصی، کارشناسی با تخصص اصلی یا فرعی و کارشناسی عمومی.
• در کارشناسی تخصصی تمامی دوره ها معطوف به یک آموزش خاص یا یک زمینه تحصیلی منفرد یا گروه های تحصیلی یا زمینه های تحصیلی مرتبط است. این دوره شامل 90 واحد درسی یا بسته برنامه بیشتر تر آن می باشد.
• کارشناسی با تخصص اصلی و فرعی: این مدرک نتیجه مشارکت دو گروه آموزشی است. این مدارک شامل:
- یک بخش اصلی (تخصص اصلی) که یک برنامه آموزشی 60 واحدی بوده و یک دوره که معمولا دو سال تمام وقت است، به طول می انجامد که قسمت اعظم این دوره در یک گروه آموزشی یا یک زمینه تحصیلی منفرد می باشد.
- یک بخش فرعی (تخصص فرعی) که یک برنامه آموزشی 30 واحدی بوده و یک دوره که معمولا یک سال تمام وقت است، به طول می انجامد که قسمت اعظم این دوره در یک گروه آموزشی یا یک زمینه تحصیلی منفرد می باشد.
به هر حال، یک دانشجو می توتند در دانشگاه برای بدست آوردن یک دیپلم (Diplôme) و یا یک گواهی (Certificat) ثبت نام نماید. دیپلم، توفیق در گذراندن یک برنامه که عموما شامل 60 واحد درسی است را تایید می نماید، در حالی که گواهی موفقیت در یک برنامه که عموما شامل 30 واحد درسی است را تصدیق می کند.
• کارشناسی عمومی: زمانی اعطا می شود که سه گواهی که هر یک برای 30 واحد درسی اعطا شده باشد، بدست آید.
دوره دوم: برنامه های دومین دوره دانشگاهی دو نوع هستند. یک دیپلم کارشناسی ارشد پس از یک برنامه فوق لیسانس حرفه ای که کارشناسی ارشد بدون پایان نامه یا یک برنامه فوق لیسانس تحقیقاتی که کارشناسی ارشد با پایان نامه نامیده می شوند، اعطا خو
سحر ۸۸۰۲۵

اهند شد. این برنامه ها به یک تخصص در یک زمینه تحصیلی یا یک تحقیق مقدماتی در یک یا چند گروه آموزشی مربوط می باشند. برنامه کارشناسی ارشد عمدتا شامل 45 واحد آموزشی و بطور معمول در دو سال زمانبندی می شود. نوع دوم تحصیلات دوره دوم منجر به اخذ یک دیپلم یا گواهی می شود. برنامه تحصیلی عمدتا شامل 30 واحد آموزشی بوده و در شرایط معمول یک سال تمام وقت به طول می انجامد.
دوره سوم: سومین دوره دانشگاهی با تحقیق علمی شروع شده و فرد را برای یک کار تحقیقاتی آماده می نماید. دانشجوها می توانند بعد از یک برنامه که حداقل شامل 90 واحد آموزشی بوده و حداقل سه سال تمام وقت به طول می انجامد به مدرک دکترا (Ph. D.) نائل شوند.
بدست آوردن این درجه بویژه نگارش و دفاع از یک پایان نامه دکترا (Thèse) را ایجاب می نماید.
سحر ۸۸۰۲۵

🎓نظام آموزشی کانادا
نظام آموزشي و ساختارآن درايالات و قلمروهاي كانادا به كلي با يكديگر متفاوت اند. اما به طوركلي ميتوان گفت نظامهاي آموزشي كشور كانادا ازيك دوره پيش دبستاني با مدت زماني1تا2سال؛ مقطع آموزش ابتدايي با مدت زمان 5 تا 8سال و مقطع آموزش متوسطه، تا پايان پايه12تحصيلي؛ متشكل شده است .
سياست هاي آموزشي از آنجاييكه وظيفه رسيدگي و نظارت برحوزه آموزش دركشوركانادا به طور كامل درحوزه اختيارات ايالات و قلمروهاي كشور قرار دارد از اين روي هيچگونه نظام آموزشي فدرالي در اين كشور وجود ندارد. به ديگر سخن نوعي تعهد ملي نسبت به حوزه آموزش دراين كشور به چشم خورده وآموزش پايه براي كليه شهروندان كانادايي آزاد و رايگان مي باشد. البته دراين ميان هر ايالت با وجود تشايه در اغلب زمينه ها با ساير ايالات،علائق منطقه اي خاص خود را نيزدنبال مينمايد. درحوزه آموزش عالي، موسسات به دو دسته كالج هاي ايالتي ودانشگاه ها تقسيم ميگردند..دركشوركانادا تفاوتهاي عمده اي ميان نظام آموزشي ايالات مختلف مشهود ميباشد. به نحويكه دركشوركانادا برخلاف سايركشورها كه كلاس4دبيرستان آخرين سال تحصيلي مقطع متوسطه محسوب ميگردد؛ دركشوركانادا براساس قوانين خاص ايالتي هرايالت پايان مقطع متوسطه در ايالات مختلف از سال11تا13ادامه مي يابد. آموزش عالي دركشوركانادا ازطريق موسسات آموزش عالي تحت عناوين ذيل به دانشجويان ارائه ميگردد :
1. دانشگاه هاي ايالتي
2. دانشكده هاي ايالتي
3. كالج هاي ايالتي
4. كالج هاي كاربردي
5. موسسات غيررسمي فني وحرفه اي
ازآنجاييكه اغلب دانشگاهها و مراكزآموزش عالي كشوركانادا به صورت گسترده ازمحل بودجه ملي تأمين اعتبار ميگردند از اين روي دانشجويان خارجي قادر خواهند بود با پرداخت شهريه ناچيزازدوره هاي آموزش عالي پيشرفته برخوردار گردند. در دانشگاهها حيطه وسيعي ازدوره هاي آموزشي ومدارك علمي متنوع از جمله كارشناسي، كارشناسي ارشد،دكتري وگواهينامه فني وحرفه اي ارائه ميگردد. درنظام آموزشي كشوركانادا سعي براين است كه دانش آموزان به روشهاي مختلف درمدارس دولتي تحصيل نمايند بطوريكه دربرخي موارد مطابق با نيازدانش آموزان برنامه هاي آموزشي جداگانه اي پيش بيني شده (سيستم جداسازي)و يا ازبرنامه هاي عادي آموزشي برخوردار ميگردند(سيستم تلفيق).
كتایون ۱۸۰۸۹۶

سلام دوستان.
وقت به خير.
من دد لاين كالجم ٣١ ژاونويه هست ،
سوالم اينه به نظرتون قبول ميكنن نمره ايلتس رو بعد اين تاريخ تحويل بدم ؟
سحر ۸۸۰۲۵

سلام دوستان.
وقت به خير.
من دد لاين كالجم ٣١ ژاونويه هست ،
سوالم اينه به نظرتون قبول ميكنن نمره ايلتس رو بعد اين تاريخ تحويل بدم ؟
سلام. بستگی به کالجتون داره. باهاشون مکاتبه کنید و توضیح بدید معمولا مشکلی ندارن و قبول می‌کنن
كتایون ۱۸۰۸۹۶

سلام. بستگی به کالجتون داره. باهاشون مکاتبه کنید و توضیح بدید معمولا مشکلی ندارن و قبول می‌کنن
ممنونم 🙏🏼🙏🏼
سحر ۸۸۰۲۵

سلام به همه دوستان. دیروز یکی از بچه ها پروفایلش رو چک کرده و دیده تو قسمت final decision زدن refused و به این ترتیب ریجکت شده بدون اینکه ایمیلی براش بیاد یا حتا correspondence letter. دقت کنید حتما چند روزی یه بار اکانت رو چک کنید و همه تغییرات رو بررسی کنید و به ایمیل بسنده نکنید. موفق باشید
پرناز ۱۳۷۷۰۸

Saeed Boroomand:
دوستان، به حز مواردی که CICگفته میشه فقط با ذکر نام بفرمایید چه چیزایی لازم هست برای ویزا که احیانا چیزی جا نندازیم🙏
سحر ۸۸۰۲۵

بقیه موارد در LOE میگنجه که بستگی به خودتون داره برا هر شخصی متفاوته شما باید مدارکی رو بذاری که آفیسر رو قانع کنی هدفت از رفتن به اونجا درس خوندنه و برمیگردی بعدش. این مدارک میتونه شاملمدارک تحصیلی و اسناد ملکی و کاری و خانوادگی و هرچیزی که به نوعی وابستگی شما رو ثابت میکنه
پرناز ۱۳۷۷۰۸

مرسی، مثلاً نامه ساپورت از استاد که نمیدونم باید شامل چی باشه، رو بنده نمیدونستم. میخواستم مطمین شم چیزی جا نمونه🙏
سحر ۸۸۰۲۵

نامه ساپورت از استاد شامل منابع فاند میشه ربطی به مدارک تای نداره. اون رو تو قسمت Means of Financial Support کنار حسابای بانکی و اسناد مالی باید بذارید. به هر حال شما وقتی مینویسید که فاند از استاد دارید باید یه جا مدرکش رو بذارید چطور نمیدونستید. پیروز باشید👍
پرناز ۱۳۷۷۰۸

نامه ساپورت از استاد شامل منابع فاند میشه ربطی به مدارک تای نداره. اون رو تو قسمت Means of Financial Support کنار حسابای بانکی و اسناد مالی باید بذارید. به هر حال شما وقتی مینویسید که فاند از استاد دارید باید یه جا مدرکش رو بذارید چطور نمیدونستید. پیروز باشید👍
ممنونم، آها،
برای امرکیا آخه یه ساپورت دیگه از استاد میگرفتیم برای مسائل امنیتی،
مقسی ازتون🌸🙏
سحر ۸۸۰۲۵

ممنونم، آها،
برای امرکیا آخه یه ساپورت دیگه از استاد میگرفتیم برای مسائل امنیتی،
مقسی ازتون🌸🙏
برای کانادا نیست. فقط استاد یا دانشگاه میتونن تو زمینه فاند شما رو ساپورت کنن و نامه براتون بزنن. پیروز باشید🌺
ظریفه ۵۳۸۷۱

اگر مدارک رو در سایت cis ارسال کنیم و بعد از یک هفته تا ده روز بریم بایومتریک بهتر هست یا اینکه خیلی اختلاف زمانی وجود نداشته باشه؟
سحر ۸۸۰۲۵

اگر مدارک رو در سایت cis ارسال کنیم و بعد از یک هفته تا ده روز بریم بایومتریک بهتر هست یا اینکه خیلی اختلاف زمانی وجود نداشته باشه؟
هیچ تفاوتی نمیکنه. شما یک ماه فرصت دارید برید بایو در این مدت سفارت بررسی رو پرونده شما رو شروع میکنه و از نظر اونها فرقی نداره کی میرید. ولی اگه زودتر برید کمی زودتر نتیجه معلوم میشه و اگر خدایی نکرده ریجکت بشید فرصت بیشتری برای اقدام مجدد دارید
ظریفه ۵۳۸۷۱

سپاس
یعنی به محض اینکه مدارک ارسال کنم بررسی پرونده شروع میشه؟و بایومتریک هم برای تکمیل روند پرونده طی چند روز آینده باید رفت درسته؟
سحر ۸۸۰۲۵

سپاس
یعنی به محض اینکه مدارک ارسال کنم بررسی پرونده شروع میشه؟و بایومتریک هم برای تکمیل روند پرونده طی چند روز آینده باید رفت درسته؟
بله. شما ممکنه همون فردای سابمیت اسک بشید که نشون می‌ده بررسی پرونده شما شروع شده ولی برای نتیجه حتما بعد از بایو اعلام میکنن
ظریفه ۵۳۸۷۱

بله. شما ممکنه همون فردای سابمیت اسک بشید که نشون می‌ده بررسی پرونده شما شروع شده ولی برای نتیجه حتما بعد از بایو اعلام میکنن
سپاس🙏
سحر ۸۸۰۲۵

سپاس🙏
پیروز باشید🌺
ظریفه ۵۳۸۷۱

پیروز باشید🌺
ممنونم
دعا کنید که این سری ویزا بگیرم. آخه دوباری ویزای آمریکا رد شدم.
سحر ۸۸۰۲۵

ممنونم
دعا کنید که این سری ویزا بگیرم. آخه دوباری ویزای آمریکا رد شدم.
نگران نباشید دوستانی بودند که با سه بار ریجکتی آمریکا از کانادا ویزا گرفتند. پروسه صدور ویزای دانشجویی کانادا بسیار معقول تره. ایشالا پاس میشید🙏
ظریفه ۵۳۸۷۱

نگران نباشید دوستانی بودند که با سه بار ریجکتی آمریکا از کانادا ویزا گرفتند. پروسه صدور ویزای دانشجویی کانادا بسیار معقول تره. ایشالا پاس میشید🙏
ممنونم
سحر ۸۸۰۲۵

ظریفه ۵۳۸۷۱

ی سوال در جایی که پرسید شده که آیا قبلا ویزا رد شدید.
من خیلی کلی نوشتم که ویزای امریکا رد شدم. ولی نگفتم که دوبار. لازم نیست که بگیم دوبار؟ چونکه اگر بخوان میتونن دسترسی به fbi check داشته باشند
سحر ۸۸۰۲۵

هرگونه پنهان کردن اطلاعات از نظر سفارت به مثابه fraud هست و باعث ریجکتی میشه. بهتر بود میگفتید دوبار چون حتما چک میکنن. ایشالا که به همین که گفتید بسنده کنن و مشکلی پیش نیاد
ظریفه ۵۳۸۷۱

ی جورایی اختلاف نظر هست بین دوستان از چندین نفر پرسیدم. که شرایط مثل من رو داشتن گفتند فقط به سوال جواب بدید. از آنجایی که پرسیده جایی قبلا رد شدید. باید گفت بله قبلا آمریکا رد شدم. یکی از دوستان من دوبار آمریکا و استرالیا رد شده بود که فقط در حد یک جمله نوشته بودند که رد شد. مخصوصا برای آمریکا قید نکرده بودن که دوبار رد شدند.
ظریفه ۵۳۸۷۱

شما این دوستانی که سه بار آمریکا رد شدن دقیقا چی نوشته اند؟
سحر ۸۸۰۲۵

شما این دوستانی که سه بار آمریکا رد شدن دقیقا چی نوشته اند؟
ببینید این چیزا دستورالعمل کلی نداره بستگی به اون آفیسر داره که چقد حساس باشه ولی ایشالا که موردی نیست که بخوان گیر بدن بهش
ظریفه ۵۳۸۷۱

امیدوارم.
بازم ممنون
سحر ۸۸۰۲۵

امیدوارم.
بازم ممنون
نگران نباشید بعیده گیر بدن شما اصل مطلب رو نوشتید. پیروز باشید🌺
ظریفه ۵۳۸۷۱

مجددا تشکر می کنم
سحر ۸۸۰۲۵

مجددا تشکر می کنم
🤘
نوش آفرین ۲۴۲۸۴۵

سلام دوستان، روزتون بخیر، من بیشتر از 3ماه پیش سابمیت کردم، دو هفته قبل یه اپدیت برام اومد و ازم یه نامه ی پذیرش جدید خواستن و جای اپلود باز کردن، اون موقع چون هنوز وقت بود، نامه ی پذیرش زمستون رو فرستادم، دوستان تو گروهای دیگه گفتم 4,5 روز دیگه ویزات میاد، اما خبری نیست، من نباید نامه ی دیفر میفرستادم به جای زمستون؟
نوش آفرین ۲۴۲۸۴۵

LOA: Please provide a recent letter of acceptance (dated following the reception of this request), confirming your acceptance and when your program is starting.
نوش آفرین ۲۴۲۸۴۵

اگر احتیاج به نامه ی دیفر هست، الان چه جوری به پروندم اضافه کنم؟
سحر ۸۸۰۲۵

سلام دوستان، روزتون بخیر، من بیشتر از 3ماه پیش سابمیت کردم، دو هفته قبل یه اپدیت برام اومد و ازم یه نامه ی پذیرش جدید خواستن و جای اپلود باز کردن، اون موقع چون هنوز وقت بود، نامه ی پذیرش زمستون رو فرستادم، دوستان تو گروهای دیگه گفتم 4,5 روز دیگه ویزات میاد، اما خبری نیست، من نباید نامه ی دیفر میفرستادم به جای زمستون؟
سلام. مرجع زمانی شما همون موقعی هست که ازتون درخواست نامه پذیرش کردن و چون اون موقع هنوز اعتبار داشته مشکلی پیش نمیاد
ظریفه ۵۳۸۷۱

شاید می خواستتد ببینند که شما دیفر کردید یا نه
نوش آفرین ۲۴۲۸۴۵

شاید می خواستتد ببینند که شما دیفر کردید یا نه
دقیقا اینو گفتن بقیه، برای زمان ویزا، اما خب الانم دیگه ترم رو دارم از دست میدم
سحر ۸۸۰۲۵

اگر احتیاج به نامه ی دیفر هست، الان چه جوری به پروندم اضافه کنم؟
بعد از سابمیت ویزا دیگه امکان اضافه کردن مدارک نیست مگه اینکه خودشون بخوان. شما مشکلی ندارید. پیروز باشید🌺
نوش آفرین ۲۴۲۸۴۵

ممنون از راهنماییتون
سحر ۸۸۰۲۵

دقیقا اینو گفتن بقیه، برای زمان ویزا، اما خب الانم دیگه ترم رو دارم از دست میدم
ایرادی نداره کسانی بودند که یک سال بعد از نامه پذیرششون ویزا گرفتن. سفارت کاری به دیفر ندارن. مربوط به دانشگاه میشه. نگران نباشید احتمالا چند روز آینده یه موج پاس رک بیاد و شما هم پاس بشید
سحر ۸۸۰۲۵

ممنون از راهنماییتون
🌺
پرناز ۱۳۷۷۰۸

دوستان سوالی داشتید اینجا مطرح کنید شاید بهتر باشه، پیج همسایه به شکل ناشیانه ای همه چی رو حذف میکنه، فرق گروه و ویکی رو نمیدونن.
سحر ۸۸۰۲۵

با سپاس از حسن نیت شما دوستان. همانطور که قبلا گفته شده هدف از تشکیل این گروه ایجاد فضای سالم همراه با احترام برای به اشتراک گذاری تجربیات یکدیگر است که بتوان با کمک به همدیگر با استرس کمتری دوران اقدام و انتظار برای ویزا را سپری کرد. هرچه بیشتر شدن تعداد اعضای گروه موجب تکثر افکار و تجربیات شده و باعث کمک بیشتر می‌شود. دوستان خود را دعوت کنید🌺
نوشاد ۱۰۳۹۷۸

دررابطه با اسپانسر شيپ همسر بهتره كه دو نفر(دانشجو و همسر)با هم اقدام كنن؟يا جدا؟
سحر ۸۸۰۲۵

دررابطه با اسپانسر شيپ همسر بهتره كه دو نفر(دانشجو و همسر)با هم اقدام كنن؟يا جدا؟
در مجموع کانادا نسبت به امریکا برای زوج ها بهتر ویزا صادر میکنه ولی متاسفانه اخیرا خیلی از کسانی که با همراه اقدام کرده بودند ریجکت شدن و مجبور شدن تنهایی اقدام کنند. به نظرم یکبار با مدارک کامل همراه همسر اقدام کنید اگه ریجکت شدید میتونید دوباره به تنهایی سابمیت کنید
نوشاد ۱۰۳۹۷۸

تنهايي سابميت كنم يعني چطور
سحر ۸۸۰۲۵

تنهايي سابميت كنم يعني چطور
به صورت تکی سابمیت میکنید و ویزا میگیرید و بعدا همسرتون درخواست ویزا ویزتوری میده
نوشاد ۱۰۳۹۷۸

ليتطور اجازه كار دارند؟
سحر ۸۸۰۲۵

ليتطور اجازه كار دارند؟
خیر
پرناز ۱۳۷۷۰۸

دوستان الان ترکیه امن هست، استانبول برای امور ویزا؟
زوبین ۱۰۸۷۰۶

جلیقه ضد گلوله با خودتان ببرید
پرناز ۱۳۷۷۰۸

آخه هزینه ها خیلی کمتر از ارمنستان هست. و یه سوال دیگه بیشتر هتل ها اطراف میدان تقسیمه، اونجا جای بدی نیست، و سفارت دور نیست؟
سحر ۸۸۰۲۵

از رو گوگل مپ میتونید پیدا کنید هتل های نزدیک رو. امنیت اونطورام بد نیست هر روز پرواز هست به استانبول
پرناز ۱۳۷۷۰۸

زوبین ۱۰۸۷۰۶

زوبین ۱۰۸۷۰۶

ایرسافام برای IELTS بهتره یا دانشگاه ازاد
زوبین ۱۰۸۷۰۶

سحر ۸۸۰۲۵

فرقی نداره تنها چیزی که مهم هست اینه که هدفون داشته باشن برا لیستینگ بپرسید ببینید اون مرکزی که میخواید برید هدفون داره یا نه
زوبین ۱۰۸۷۰۶

ایرسافام قبلا داشت
زوبین ۱۰۸۷۰۶

دانشگاه ازاد هم نوشته داره
سحر ۸۸۰۲۵

خب اگه داره دیگه بقیه چیزاشون تفاوتی ندارن.
زوبین ۱۰۸۷۰۶

زوبین ۱۰۸۷۰۶

من 8April ایلتس ثبت نام کنم
زوبین ۱۰۸۷۰۶

ب چه تاریخی برای پذیرش دکتری کانادا
زوبین ۱۰۸۷۰۶

زوبین ۱۰۸۷۰۶

سحر ۸۸۰۲۵

هر دانشگاهی ددلاین خودش رو داره باید به سایت دانشگاه مراجعه کنید
زوبین ۱۰۸۷۰۶

زوبین ۱۰۸۷۰۶

مقاله isi شانسی برای گرفتن پذیرش هست ?
نوشاد ۱۰۳۹۷۸

رشتتون چي هست و قصدتون چيه
پرناز ۱۳۷۷۰۸

مقاله isi شانسی برای گرفتن پذیرش هست ?
مقاله ها توی سطح ما عموماً ارزش علمی خیلی بالایی ندارن، ولی ملاک مهمی هستن برای اساتید برای ارزیابی خلاقیت، دانش زبان و نگارش، و زمینه ی کاری.
الزام نداره مقاله، اما هر نقصی رو باید با تلاش بیشتر توی سایر زمینه ها جبران کنید.
پرناز ۱۳۷۷۰۸

دوستان گردش مالی لازمه، مال من هفده صفحه اس بعلاوه پنج صفحه، جاش میشه؟
سحر ۸۸۰۲۵

دوستان گردش مالی لازمه، مال من هفده صفحه اس بعلاوه پنج صفحه، جاش میشه؟
ببینید ریز گردش مالی رو که نمیخوان شما خلاصه گردش چهار ماهه رو بذارید که میتونه بالانس اکانت باشه یا ترن اور
پرناز ۱۳۷۷۰۸

ببینید ریز گردش مالی رو که نمیخوان شما خلاصه گردش چهار ماهه رو بذارید که میتونه بالانس اکانت باشه یا ترن اور
همون صفحه اول منظورتونه؟
سحر ۸۸۰۲۵

همون صفحه اول منظورتونه؟
اونی که بانک بهتون داده کل گردش هست با ریز واریز و برداشت. یه فرم هست که باید مجموع واریز و برداشت و میانگین حساب و تاریخ افتتاح حساب و این چیزا رو وارد کنن بهتون بدن
سحر ۸۸۰۲۵

از چه بانکی گرفتین؟
پرناز ۱۳۷۷۰۸

پرناز ۱۳۷۷۰۸

سحر ۸۸۰۲۵

ببینید برید بهشون بگید یه فرم هست که باید خلاصه این گردش شش ماهه رو توش بنویسید اونو میخوام. برا نمونه همه سرچ کنید تو نت یکی پیدا کنید بهشون نشون بدید. اون ریز گردش خیلی زیاد میشه برا من صد صفحه هم میشد. سفارت اونو نمیخواد که شما مثلا امروز فلان ساعت اینقد واریز کردین اینقد برداشت کردین. سفارت میخواد بدونه تو چهار ماه گذشته شما چقد پول اومده تو حسابتون و خارج شده و موجودی و میانگینتون چقده
پرناز ۱۳۷۷۰۸

ممنونم، پس عکس فرمی که گذاشتم هم کفایت نمیکنه؟
سحر ۸۸۰۲۵

سحر ۸۸۰۲۵

همین کافیه مجموع برداشت و واریز و نرخ ارز و شماره حساب و موجودی رو داره
سحر ۸۸۰۲۵

پرناز ۱۳۷۷۰۸

مقسی 🙏🙏🙏
زوبین ۱۰۸۷۰۶

سحر ۸۸۰۲۵

زوبین ۱۰۸۷۰۶

زوبین ۱۰۸۷۰۶

سحر ۸۸۰۲۵

چیست?
اگه لطف کنید تو یک پیام سوالتون رو بپرسید ممنون میشم. مربوط به ویزای دانشجویی نمیشه اون. شما آیلتس آکادمیک رو ثبت نام کنید🌺
زوبین ۱۰۸۷۰۶

اگه لطف کنید تو یک پیام سوالتون رو بپرسید ممنون میشم. مربوط به ویزای دانشجویی نمیشه اون. شما آیلتس آکادمیک رو ثبت نام کنید🌺
OK, 🙏
جابر ۲۳۳۴۵۱

دوستان ریجکتی امریکا تاثیر داره تو ویزا؟
سحر ۸۸۰۲۵

دوستان ریجکتی امریکا تاثیر داره تو ویزا؟
نه دوست عزیز بچه ها با سابقه سه بار ریجکتی آمریکا هم ویزا گرفتن
جابر ۲۳۳۴۵۱

نه دوست عزیز بچه ها با سابقه سه بار ریجکتی آمریکا هم ویزا گرفتن
ممنون🙏
جابر ۲۳۳۴۵۱

ببخشید فرقی نمیکنه چه بندی؟
سحر ۸۸۰۲۵

ببخشید فرقی نمیکنه چه بندی؟
شما چه بندی هستید؟
جابر ۲۳۳۴۵۱

شما چه بندی هستید؟
214
سحر ۸۸۰۲۵

214
نه هیچ مشکلی از این بابت ندارید