راه مهاجرت 
عنوان گروه یا کانال:

راه مهاجرت


توضیحات: کانال اطلاع رسانی و مهاجرتی موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت شماره ثبت :37155 021 26 70 53 56
شناسه: [email protected]
تعداد اعضا: 9650
راه مهاجرت

@rahemohajerat
الزاماتی که شخص سرمایه گذار برای اقامت در هلند از طریق سرمایه گذاری به آن نیاز دارد :

سرمایه گذاری حداقل 1،250،000 € در یک شرکت هلندی و یا در یک مشارکت و یا یک صندوق دولتی ،

برای سرمایه گذاری در یک صندوق مشارکت می بایستی آن صندوق عضو انجمن (NVP) و آن صندوق توسط وزارت امور اقتصادی به رسمیت شناخته شده باشد .

سرمایه گذاری در شرکت های هلندی به منظور ارزش افزوده به اقتصاد هلند مورد بررسی قرار می گیرد ، حال این ارزش افزوده می تواند از چند طریق صورت گیرد :

حداقل 10 موقعیت شغلی در عرض پنج سال ایجاد کرده باشد ،

ایجاد نوآوری در طرح شرکت ثبت شده که می تواند به شکل ثبت یک ثبت اختراع ، سرمایه گذاری در نوآوری (یا فن آوری یا غیر فنی)، و یا سرمایه گذاری در یک شرکت ردیف بالا در زمینه های (کشاورزی و مواد غذایی ، مواد شیمیایی ، صنعت ، انرژی با تکنولوژی پیشرفته ، حمل و نقل ، باغبانی ، بهداشت و آب ) ناگفته نماند که این سرمایه گذاری در خرید ملک نمی تواند انجام شود .
@rahemohajerat
راه مهاجرت

@rahemohajerat
فرد سرمایه گذار می تواند از سه طریق در کشور هلند سرمایه گذاری نماید :

1 – ثبت شرکت ، 2- سرمایه گذاری مشترک ، 3- سرمایه گذاری در صندوق های دولتی
@rahemohajerat
راه مهاجرت

@rahemohajerat
☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘
در ثبت شرکت شما می توانید شرکتی را به ثبت رسانید که البته صرفا ایجاد یک شرکت به راحتی آنچه که برخی دفاتر مهاجرتی در مورد آن صحبت می کنند نیست ، این پروسه برای افرادی که بدون تجربه و داشتن بیزینس و تجربه کاری در کشور مبدا و بدون شناخت از بازار کشور مقصد و بدون هدف پیش رفتن برای سرمایه گذاری در هلند آن چنان جالب نمی باشد و خطراتی نیز آن ها را تهدید می کند که حتی سرمایه خود را از دست بدهند ، از این رو پیشنهاد می شود حتما این نکته را در نظر داشته باشید که ثبت شرکت در کشور هلند پروسه ی آسانی نبوده و اگر شما در کشور خود به عنوان یک کارفرما شرکتی را اداره می کردید و یا در خرید و فروش کالایی فعالیت داشته اید و یا یک شرکت مشاوره ای داشته اید حال در هر زمینه ای که می دانید این بیزینس در کشور هلند هم توجیه اقتصادی دارد و شرکت را به درآمد زایی می رساند می توانید وارد این پروسه شوید که نقش یک وکیل کاردان و همچنین فرد متخصص در طراحی طرح اقتصادی ( بیزینس پلن ) شما بسیار نقش کلیدی داشته و می توان از آن به عنوان رمز موفقیت شما برای ایجاد شرکت خود در هلند یاد کرد
@rahemohajerat
راه مهاجرت

@rahemohajerat
مدارکی که می بایست برای این پروسه ارائه نمائید را یاد آور می شویم :

حساب سالانه 3 سال گذشته که تایید شده توسط یک شخص ثالث مستقل و یا اگر کسب و کار شما کمتر از 3 سال بوده ارائه حساب سالانه

طرح سرمایه گذاری این شرکت که در آن هدف از سرمایه گذاری توضیح داده شده است

پیش بینی شما در مورد انتظار خود از سرمایه گذاریتان با توجه به اندازه و زمان در ارتباط با میزان سرمایه ، گردش مالی ، (سود خالص) ، اشتغال و یا نو آوری ، فن آوری و غیر فنی

ارائه اسناد و مدارک اثبات سهم و سطح مشارکت فعال در این شرکت ، از جمله دانش ، منابع ، ثبت اختراعات ، شبکه و مشتریان خود

اگر کسب و کارتان کمتر از 3 سال می باشد ، شما باید اطلاعاتی در مورد کسب و کارتان که مربوط به :

اطلاعات شخصی و پس زمینه از مدیریت شرکت ( آموزش ، تجربه)

کالا یا خدمات

تجزیه و تحلیل بازار با تمرکز بر محصول خاص و یا خدمات در محیط کسب و کارتان

شرح قیمت گذاری

سین سازمان

ترازنامه

بررسی عملیات ( دستاوردها )

گردش مالی و پیش بینی نقدینگی از جمله محاسبات مالی

بودجه برای ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری
@rahemohajerat
راه مهاجرت

@rahemohajerat
در راه سرمایه گذاری مشترک شما می توانید به عنوان یک شخص که دارای حرفه یا توانایی خاصی بوده برای سرمایه گذاری در کشور هلند نیز اقدام نمائید که البته در این طرح نیز شما باید در رزومه خود از خاص بودن شما نسبت به سایر افراد متقاضی در سرمایه گذاری مشترک شانس خود را برای دریافت این ویزا بالا ببرید که در این نوع پروسه نکته ای که شما را می تواند به موفقیت برساند رزومه ی منحصر به فرد شما در مقایسه با سایر متقاضیان می باشد ، مثلا شما اختراعی دارید و یا طرحی نوین در ایجاد درآمد زایی برای دولت هلند دارید و یا … این چنین طرح ها که مورد استقبال دولت هلند قرار گیرد ، در ادامه به ارائه مدارک مورد نیاز برای این ین پروسه می پردازیم :

توافق بین شرکت کنندگان از سرمایه گذاری مشترک با بیان اندازه و شرایط

طرح های سرمایه گذاری و بیان نوع کسب و کار و سرمایه گذاری های خود که از شرایط اصلی این ارتباط است

اثبات تداوم کسب و کار از سرمایه گذاری مشترک قراردادی ، از جمله حساب سالانه

اطلاعاتی در مورد اثرات سرمایه گذاری در هر دو زمان ( قبل و بعد از ورود به هلند ) در ارتباط با وضعیت مالی ، گردش مالی ، نتایج (درآمد خالص ) ، اشتغال ، و یا نوآوری

شواهد حمایت از سهم و سطح مشارکت فعال در سازمان ، مانند خاص بودن متقاضی ، دانش ، منابع ، ثبت اختراعات ، شبکه و مشتریان
@rahemohajerat
راه مهاجرت

@rahemohajerat
در راه سرمایه گذاری در صندوق های دولتی نیز شما می توانید سرمایه خود را در صندوق های دولتی که مورد تائید وزارت امور اقتصادی کشور هلند است سرمایه گذاری نمائید و پس از گذشت 3 سال برای دریافت اقامت دائم خود اقدام نمائید که البته در این پروسه شما باید مواردی را رعایت نموده تا سرمایه خود را از دست ندهید ، در ادامه مدارکی که برای سرمایه گذاری در صندوق های دولتی مورد تیاز می باشد را به خدمت شریفتان می رسانیم :

اثبات مشارکت خود در صندوق ،

نامه ای که در آن صندوق توسط وزارت امور اقتصادی به رسمیت شناخته شده باشد ،

نامه ای که در آن نشان دهید سرمایه خود را از طریق پول شویی به دست نیاوردید ، ( ارائه نامه ها و سند های تمکن مالی )

کارت اقامتی که بعد از سرمایه گذاری در هلند به شما و همراهان ( همسر و فرزندان زیر 18 سال ) اعطا می شود یک اقامت 3 ساله بوده که اگر در این 3 سال شما به تعهدتان عمل کنید بعد از گذشت 5 سال به شما اقامت دائم داده می شود و بعد از آن نیز می توانید برای گرفتن پاسپورت هلندی خود اقدام کنید .

اجازه کار برای فرد سرمایه گذار وجود خواهد داشت و این موضوع در نوع ویزای شخص قید می گردد و نیازی به اخذ اجازه کار از اداره کار نمی باشد .
@rahemohajerat
راه مهاجرت

@rahemohajerat
تلاش دولت آلمان برای متوقف کردن ازدواج زیر سن قانونی

➖ وزارت کشور آلمان پیشنهاد کرده که جاری کردن عقد افراد نابالغ در مساجد این کشور تخلف قانونی محسوب شود و هر کس که نوجوانان را عقد کند، مشمول جریمه‌ای نقدی تا یک ‌هزار یورو شود
@rahemohajerat
راه مهاجرت

@rahemohajerat
آیا می دانستید اداره مهاجرت و شهروندی کانادا در ۲۷ مارچ ۲۰۱۵ با استفاده از یک سیستم جدید اینترنتی اقدام به پذیرش مهاجران کرده است و سیستم اکسپرس انتری تنها به دلیل در خواست های بیش از حد متقاضیان برای مهاجرت به کانادا گردآوری شده تا امر رسیدگی به پرونده های مهاجران را تسریع بخشد. این سیستم که اکسپرس انتری (Express Entry) یا ورود سریع نام دارد بگونه ای طراحی شده که مهارت های افراد را می سنجد. سیستم اکسپرس انتری به کارفرمایان کانادایی اجازه می دهد تا بنا به درخواست و کمبود نیروی کار در کانادا، نیروی کار خود را از میان متقاضیان اکسپرس انتری انتخاب نموده و با فرستادن دعوتنامه برای متقاضیان نیروی کار مورد نیاز خود را جذب نمایند
@rahemohajerat
راه مهاجرت

اگر سال آخر كارشناسى هستيد و يا تازه تحصيلتان در اين مقطع تمام شده است، بيشترين شانس ممكن براى كسب پذيرش و فاند بدون داشتن مقاله را داريد. چون آنها درك ميكنند فرصتى براى اين كار نداشته ايد. معدل بالا و نمرات زبان كمك بسيارى به شما خواهند كرد.

اگر كارشناسى ارشد خوانده ايد، باز هم با داشتن معدل و نمرات زبان خوب، شانس پذيرش و فاند بدون داشتن مقاله را داريد! اما هرچه بيشتر مقطع ارشد شما طول كشيده باشد و يا از فارغ التحصيلي شما گذشته باشد ممكن است انتظار داشتن كارهاى تحقيقاتى بالاتر برود.

با اين وجود موارد زيادى هستند كه بدون داشتن مقاله در مقاطع ارشد و دكترا از دانشگاه هاى امريكا پذيرش و فاند ميگيرند.
@rahemohajerat
راه مهاجرت

دانشگاه آکسفورد در شهر آکسفورد در منطقه آکسفورد شایر انگلستان قرار دارد و قدیمی‌ترین دانشگاه انگلیسی‌زبان جهان به شمار می‌رود. با این که تاریخ دقیق تاسیس این دانشگاه معلوم نیست اما قدیمی‌ترین اسناد باقی مانده از گذشته نشان می‌دهد که از سال ۱۰۹۶ فرایند آموزش در آکسفورد جریان داشته است. دانشگاه آکسفورد در زمرهٔ برترین مراکز آکادمیک در جهان شمرده می‌شود.
نود و پنج درصد فارغ التحصیلان این دانشگاه حداکثر در طول شش ماه شغل مناسبی یافته اند.تحصیل در دانشگاه آکسفورد بطور کلی رضایت دانشجویان را بدنبال دارد چنانچه تنها 1 درصد از محصلان این دانشگاه ترک تحصیل کرده اند در صورتی که این آمار در سطح ملی 8.6 درصد می باشد.
@rahemohajerat
راه مهاجرت

📚 ادامه تحصیل در خارج از کشور تصمیم سرنوشت سازي میباشد که آینده شما را تغییر خواهد داد، شما با ادامه تحصیل در خارج از کشور مسیر زندگی خودتان را تغییر میدهید و پا به دنیای جدیدی میگذارید، البته برای این تصمیم بزرگ، مواردي را باید در نظر داشت از قبیل:
🎯هزینه تحصیل و زندگی در کشور مقصد،
🎯اعتبار بین المللی دانشگاه و رتبه جهانی آن،
🎯اعتبار آن از نظر وزارت علوم ایران،
🎯امنیت آن کشور،
🎯امکان اقامت بعد از تحصیل ،
🎯شرایط رفاهی اجتماعی و فردی،
🎯شرایط اخذ ویزا،
🎯زبان تدریس و مدرک مورد نیاز برای زبان
و بسیاری از موارد دیگر ...
مهاجرت تخصص ماست.......
موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت
@rahemohajerat
راه مهاجرت

💰طلا گرمی ۲۰۰۰ تومان گران شد

‏🔸اونس: ۱,۳۲۴.۲۹
‏🔸مثقال ۱۷عیار: ۴۹۸,۵۰۰
‏🔸گرم ۱۸عیار: ۱۱۵,۰۷۹
‏🔸گرم ۲۴عیار: ۱۵۳,۴۳۸

@rahemohajerat
راه مهاجرت

@rahemohajerat
مجلس نمایندگان امریکا پیروز انتخابات شدند .
🔹سنا: دموکرات‌ها ۴۷ کرسی - جمهوری‌خواهان ۴۸ کرسی
🔹مجلس نمایندگان: دموکرات‌ها ۱۵۹ کرسی - جمهوری‌خواهان: ۲۲۰ کرسی

اکثریت در سنا ۵۱ کرسی و در مجلس نمایندگان ۲۱۸ کرسی است.
راه مهاجرت

@rahemohajerat
🗳 آخرين اخبار انتخابات آمريكا

🔸دونالد ترامپ اولین رئیس جمهور امریکا خواهد بود که هیچ سابقه دولتی و سیاسی و اداری و نظامی در ساختارهای حکومتی امریکا نداشته است.

🔸باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا، در پیغامی از پیش ضبط شده از آمریکایی‌ها خواسته است که پس از انتخاباتی "خسته کننده و گاه عجیب" یکدیگر را نه به چشم دموکرات یا جمهوری‌خواه، بلکه به چشم هموطن نگاه کنند. او گفت فارغ از اینکه نامزد مورد نظر شما برنده بشود یا نه "فارغ از هر چه که بشود، خورشید فردا دوباره می‌تابد، و آمریکا همچنان برترین کشور جهان خواهد بود

🔸وزارت دارايی و بانک مرکزي ژاپن و شورای امنیت ملی کره‌جنوبی در پي پيروزي دونالد ترامپ در انتخابات رياست جمهوري آمريکا، نشست اضطراري تشکيل داده‌اند.
@rahemohajerat
راه مهاجرت

@rahemohajerat
برای فراگیری زبان فرانسه در کشور فرانسه در حال حاضر این امکان وجود دارد که از طریق دوره های زبانی که در دانشگاه سوربن فرانسه برگذار می گردد ، اقدام شود و در حال حاضر نیز به این دوره ها ویزا تعلق خواهد گرفت.
☘☘☘☘☘☘🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷🇫🇷☘☘☘☘
برای تبدیل ویزا توریستی به تحصیلی یا هر نوع ویزای دیگر ، اگر افراد در فرانسه مستقر باشند ، حتما باید به کشور خود بازگردند و این تبدیل را انجام دهند. بنابراین امکان تبدیل ویزا در خود کشور فرانسه وجود نخواهد داشت.
@rahemohajerat
راه مهاجرت

@rahemohajerat
ویزای تحصیلی نروژ
🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴
امکان تحصیل رایگان در نروژ
🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴
اقامت در کشور نروژ از طریق تحصیل
🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴
حضور در اسکاندیناوی
☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘@rahemohajerat
راه مهاجرت

@rahemohajerat
🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴

NOKUT in norway for iranyan

1977 - 1992: 4 سال دیپلم / دبیرستان دیپلم + آموزش و پرورش دانشگاه 1 سال یا از سال 1992: 3 سال دیپلم / دبیرستان
دیپلم + پیش دانشگاهی آموزش و پرورش دانشگاه دیپلم + 1 سال
🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴
☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘
@rahemohajerat
راه مهاجرت

https://telegram.me/rahemohajerat/146
🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴
شرایط تحصیل در نروژ :
طول دوره تحصیل در مقطع ارشد در کشور نروژ در مقطع کارشناسی ارشد ۲ سال تمام می باشد ،

زبان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در نروژ به زبان انگلیسی میباشد .

تایم شروع کلاسها در هر سال شهریور ماه همان سال می باشد

دانشجو در مقطع ارشد همجون دکتری اجازه ی کار هم دارد و میتواند ۲۰ ساعت در هفته کار کند .

پیش نیاز تحصیل در مقطع مستر در نروژ ارائه آیلس ۵٫۵ تا ۶٫۵ آکادمیک می باشدو حداقل معدل مورد پذیرش دانشگاههای نروژ

در مقطع کارشناسی ارشد ۱۲ می باشد و گپ تحصیلی در مقطع کارشناسی تا کارشناسی ارشد دانشجو نباید ۵ سال بیشتر باشد .
☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘
@rahemohajerat
راه مهاجرت

https://telegram.me/rahemohajerat/146
🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴
شرایط تحصیل در نروژ :
طول دوره تحصیل در مقطع ارشد در کشور نروژ در مقطع کارشناسی ارشد ۲ سال تمام می باشد ،

زبان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در نروژ به زبان انگلیسی میباشد .

تایم شروع کلاسها در هر سال شهریور ماه همان سال می باشد

دانشجو در مقطع ارشد همجون دکتری اجازه ی کار هم دارد و میتواند ۲۰ ساعت در هفته کار کند .

پیش نیاز تحصیل در مقطع مستر در نروژ ارائه آیلس ۵٫۵ تا ۶٫۵ آکادمیک می باشدو حداقل معدل مورد پذیرش دانشگاههای نروژ

در مقطع کارشناسی ارشد ۱۲ می باشد و گپ تحصیلی در مقطع کارشناسی تا کارشناسی ارشد دانشجو نباید ۵ سال بیشتر باشد .
☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘
@rahemohajerat
راه مهاجرت

@rahemohajerat
🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴
تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور نروژ:

مدت تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور نروژ در مقطع کارشناسی بین ۳ تا ۴ سال می باشد ،
☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘
زبان تحصیل در مقطع کارشناسی نیز همچون سایر مقاطع در نروژ انگلیسی میباشد.
☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘
تفاوت تحصیل در مقطع کارشناسی باسایر مقاطع درتایم اجازه کار درهفته برای این مقطع میباشد که دانشجو تنها ۱۰ ساعت در هفته امکان کار درنروژ را دارد .تفاوت دیگر در ارائه آیلس ۵٫۵ آکادمیک جهت اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی میباشد.
☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘
برای تحصیل در مقطع کارشناسی نروژ فرد میبایست مدرک فوق دیپلم خود را دردست داشته باشد و یا اینکه مشغول به تحصیل در مقطع کارشناسی باشد
🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴🇳🇴
@rahemohajerat
راه مهاجرت

@rahemohajerat
ترامپ در سخنرانی پیروزی:

🔸رئیس جمهور همه شهروندان آمریکا خواهم بود

🔸زیرساخت های آمریکا را بازسازی خواهیم کرد تا اشتغالزایی به وجود آید و آمریکا،‌ اول جهان باشد.

🔸از پدر و مادرم تشکر می کنم

🔸با کمک همه آمریکایی ها از همه ادیان کشور را یکپارچه خواهیم کرد

🔸با هرکشوری که با آمریکا کنار بیاید کنار خواهیم آمد.
@rahemohajerat
راه مهاجرت

شخص برای واجد شرایط شدن و دریافت ویزای کار اتریش باید حداقل 70 امتیاز از امتیازات زیر را دریافت کند

مدرک تحصیلی تا حداکثر 40 امتیاز برای متقاضی به همراه دارد:
مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس: 20 امتیاز
رشته های فنی و مهندسی و همچنین رشته های زیر مجموعه علوم طبیعی : 30 امتیاز
مدرک PHD : 40 امتیاز

سابقه ی کاری تا حداکثر 20 امتیاز به همراه دارد:
سوابق کاری یا کارهای مدیریتی: 2 امتیاز به ازای هر سال
سوابق کاری 6 ماهه در اتریش: 10 امتیاز

مدرک زبان انگلیسی و یا آلمانی حداکثر تا 10 امتیاز:
مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی: مبتدی 5 — پیشرفته 10 امتیاز

شرایط سنی حداکثر تا 20 امتیاز به همراه دارد:
تا 35 سال 20 امتیاز
تا 40 سال 15 امتیاز
تا 45 سال 10 امتیاز
امتیازات اضافه ای که متقاضی میتواند اخذ کند:
افرادی که سالانه حقوق بالایی دریافت میکنند : 20 امتیاز اضافه
افرادی که در کارهای تحقیقاتی فعالیت دارند : 20 امتیاز اضافه
افرادی که دارای لوح تقدیر معتبر یا ثبت اختراع رسمی هستند : 20امتیاز اضافه
داشتن تحصیلات ابتدایی در کشور اتریش:5 امتیاز
اخذ مدرک تحصیلی کارشناسی و یا کارشناسی ارشد در کشور اتریش 10 امتیاز
@rahemohajerat
راه مهاجرت

در ابتدا باید بدانیم پناهنده یا پناهجو چه کسی است؟

پناهنده یا پناهجو شهروندی است که برای فرار و ترس از ازار و اذیت مذهبی-قومی-نژادی و ملیتی یا برای عضویت در یک گروه اجتماعی خاص و داشتن اعتقادات سیاسی خاص ،توانایی کسب پناهندگی امن را در کشور خود ندارد و یا بدلیل ترس از جان ترجیح میدهد به کشوری دیگر مهاجرت کند.
مهمترین و اساسی ترین مرحله درخواست پناهندگی داشتن یک پرونده قوی و مناسب است،چنانچه پناهجو کیس مناسب داشته باشد و بتواند نشان دهد که جان و امنیت او در کشورش در خطر است میتوان پیش بینی نمود که درخواست پناهندگی موفقیت آمیز خو اهد بود اما خیل عظیم پناهجویان که درخواست پناهندگی آنها رد شده و سالهای زیادی از عمر خود را در حالت بلا تکلیفی به سر می برند نشان می دهد که ارایه یک پرونده مناسب و قوی پناهندگی کار آسانی نیست.
@rahemohajerat
راه مهاجرت

یک فرد می تواند موقعیت پناهندگی اش را بعنوان مثال به این علل از دست بدهد:
در زمانی که تقاضای او در حال بررسی است شرایط در کشورش بطور محسوسی بهبود یافته است؛ یا او بعد از اینکه پناهنده شده به کشورش برگشته است.
@rahemohajerat
راه مهاجرت

فرایند پناهجویی

1-درخواست پناهندگی

۲-مصاحبه غربالگری

۳-مصاحبه پناهندگی

۴-تصمیم

۵-رد درخواست

۶-درخواست تجدیدنظر

۷-اعطای وضعیت و یا رد پرونده
@rahemohajerat
راه مهاجرت

شرروع پناهندگی به 2 صورت است:
یا فرد بدون پاسپورت(یا با پاسپورت تقلبی) و از راه های غیر رسمی مثل دریا,کوه و....به کشور مقصد میرسد
یا فرد با یک ویزای رسمی مانند ویزای توریستی,کاری,تحصیلی و...به کشور مقصد رفته و در آنجا درخواست پناهندگی میکند

@rahemohajerat
راه مهاجرت

@rahemohajerat
از مهمترین انواع مختلف سرمایه‌ گذاری یا کار آزاد خارجی در آلمان مواردی است که در مطالب زیر بدان اشاره شده است.

فعالیت حرفه‌ای فردی (نظیر رستوران یا مغازه فرش فروشی)
تاسیس شرکت مدنی (۲ نفر یا بیشتر)
تاسیس شرکتهای شخصی (تضامنی)
تاسیس شرکت با مسئولیت محدود
تاسیس شرکت سهامی
تاسیس شعبه
دفتر نمایندگی
شعبه مستقل
شعبه وابسته (مانند دفتر کارخانه، انبار پخش کالا و یا کارگاه)
@rahemohajerat
راه مهاجرت

@rahemohajerat
مهمترین شکل‌های قانونی فعالیت اقتصادی را که عبارتند از: فعالیت حرفه‌ای فردی (مانند رستوران یا مغازه فرش فروشی) تاسیس شرکت با مسئولیت محدود (Gesellschaft mit beschränkter Haftung (GmbH تاسیس شعبه دفتر نمایندگی شعبه مستقل شعبه وابسته (مانند دفتر کارخانه، انبار پخش کالا و یا کارگاه)
@rahemohajerat
راه مهاجرت

@rahemohajerat
🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪
☘فعالیت حرفه‌ای فردی (مانند رستوران یا مغازه فرش فروشی)

توجه داشته باشید که در این نوع فعالیت نیاز به تشکیل شرکت نبوده و می‌توان با گرفتن اجازه کسب Gewerbeanmeldung این نوع کارهای صنفی و تجاری را شروع نمود. بعضی از این فعالیت‌های شغلی نیاز به گرفتن اجازه ویژه نبوده (مانند فرش فروشی، خواربار فروشی، صادرات و واردات) ولی برای بعضی از آنها باید اجازه ویژه آن کسب گرفته شود، مانند (رستوران، تاکسی).

@rahemohajerat
راه مهاجرت

@rahemohajerat
عاقبت رویای استرالیا با لنج و قاچاقچی!

♦️سفیر استرالیا: 928 مهاجر ایرانی در کمپ‌ها به‌سر می‌برند
🔸تعداد ایرانیان در کمپ‌های اداره مهاجرت داخل استرالیا 551 نفر است و 377 ایرانی در کمپ‌های مراکز پروسه درخواست منطقه‌یی شامل 271 نفر در مانوس و 106 نفر هم در نائورو به سر می‌برند
@rahemohajerat
راه مهاجرت

@rahemohajerat
انواع ثبت شرکت در روسیه :
1.ثبت شرکت با مسئولیت محدود OOO
2.ثبت شرکت با سهامی خاص AO
3.ثبت شرکت سهامی عام пAO
4.ثبت نمایندگی و یا شعب شرکت مادر (представительство/ филиал )
5.ثبت جواز کسب ип
@rahemohajerat
راه مهاجرت

@rahemohajerat
* ثبت نمایندگی و یا شعب شرکت مادر (представительство/ филиал )
این نوع ثبت شرکت در کشور روسیه نیازی به سرمایه اولیه نخواهد داشت فلذا باید از طرف شرکت مادر خود تغذیه مالی و ساپورت ارزی گردد . از این رو تمام موارد مالیاتی و حقوقی بر عهده شرکت مادر می باشد . برای استخدام نیرو شما دارای محدودیت برای نفرات هم تبعه خود دارید . شما می توانید فقط بین یک تا پنج نفر از تبعه خارجی را استخدام شرکت خود نمایید . در این نوع ثبت شرکت شما نیازی به معرفی سهام دار تبعه روس نخواهید داشت . برای انجام امور اداری ثبت نمایندگی یا شعبه در روسیه باید در حدود سه هفته تا سه ماه را در نطر داشته باشید . برای انجام امور اداری شما باید علاوه بر اسناد هویتی نفرات باید تمامی مدارک شرکت مادر ، صورت جلسات هیئت مدیره شرکت مادر و وکالت نامه را تسلیم دولت روسیه نماید
@rahemohajerat
راه مهاجرت

@rahemohajerat
رادر پادشاه عربستان سعودی درگذشت

شاهزاده ترکی بن عبدالعزیز آل سعودی برادر ملک سلمان پادشاه سعودی صبح امروز شنبه درگذشت.

شاهزاده ترکی به هنگام مرگ، 84 ساله بود و در دوره پادشاهی ملک فیصل سمت معاونت وزارت دفاع را برعهده داشت
@rahemohajerat
راه مهاجرت

@rahemohajerat
☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘
تغییرات سیستم اکسپرس انتری طبق گزارش وزارت امور مهاجرت کانادا :

⭕️اگر زبان مادری فرد اصلی متقاضی با زبان مادری همسرش متفاوت باشد ملزم به ارائه مدرک بنابر تسلط کامل بر زبان مادری همسرش می باشد.

⭕️امتیازات اکتسابی که طبق قانون قبلی 600 امتیاز بوده است(انتخاب استانی,پیشنهاد شغلی) به شرح زیر تغییر یافته است:

1. تاییدیه استانی(nomination)
2. پیشنهاد شغلی(job offer"LMIL")
3. تحصیلات کانادایی

⭕️افزایش زمان ارسال مدارک از 60 به 90 روز

🔹این تغییرات در 19 November 2016 اعمال خواهد شد.
@rahemohajerat