خط حزب‌الله 
عنوان گروه یا کانال:

خط حزب‌الله


توضیحات: نشریه خط حزب الله ? سروش: sapp.ir/khattehezbollah ? آی‌گپ: iGap.net/khattehezbollah ? گپ: gap.im/khattehezbollah ?ویسپی: wispi.me/channel/khattehezbollah ✅ سایت? ? farsi.khamenei.ir/weekly ‌ ‌ ? ارتباط? ? @khat_admin
شناسه: [email protected]
تعداد اعضا: 17260
خط حزب‌الله

📢 حضور سرزده رهبر معظم انقلاب در مشهد اردهال و امامزاده آقاعلی‌عباس نطنز

🚩مدیر آستان مقدس امامزادگان آقا علی عباس و شاهزاده محمد(علیهماالسلام) گفت: رهبر معظم انقلاب حدود ساعت ۱۱صبح یکشنبه به آستان وارد شدند و حــدود ۱۰ الی ۱۵ دقیقه‌ای را در آسـتان حضور داشتند و ضمن زیارت، نماز به جا آوردند.
🚩همچنین حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به صورت ســرزده به آســتان مقدس امامزاده واجب‌التعظیم حضرت علی بن امام محمد باقر(عليه‌السلام) در مشهد اردهال کاشان شرفیاب شدند. در حاشیه این شــرفیابی رهبر انقلاب، خادمین آســتان، و زائران حاضر در حرم مطهر مورد تفقد معظم له قرار گرفتند.

☑️عضويت در خط حزب الله👇
http://telegram.me/joinchat/BVuw9juqk3SF51ceFaYT3g
خط حزب‌الله

☀️سرمقاله خط حزب‌الله

⭕️ چشمان باز
💬 در مواجهه‌های بین‌المللی می‌بایست از عجله در امضای قراردادها و توافقات پرهیز کرد و مسئولین،
♨️«کارها را با صبر و بدون شتابزدگی انجام دهند.»♨️

♦️♦️♦️♦️♦️چشمان باز♦️♦️♦️♦️♦️

✅ ۱. این روزها بحث بر سر موضوع تفاهم‌های مربوط به روابط بانکی و تعهدات به طبع آن، بر روی زبان‌ها است. اما در یک نگاه کلان‌تر، باید دید که نقشه‌ی دشمن چیست؟ پیش از این، تجربه‌ی برجام به ما نشان داده است که مقامات آمریکایی «در ظاهر وعده می‌دهند، امّا در عمل توطئه می‌کنند. ۹۵/۵/۱۱» مثلا اینکه طبق برجام، قرار بود تحریم‌ها برداشته شود؛ «خب برداشته نشده. ۹۵/۵/۱۱» و یا روابط بانکی ایران با بانک‌های جهان عادی شود. این اتفاق هم به دلیل کارشکنی مقامات آمریکایی نیفتاد.

✅ ۲. استراتژی شیطان در مواجهه‌ی با انسان چند چیز است. اول آنکه «کار شیطان اغوا کردن است. ۹۳/۴/۱۶»، «اغوا یعنی چه؟ یعنی ایجاد اختلال در دستگاه محاسبه‌ی شما.» حال اگر دستگاه محاسباتی انسان دچار خطا و اختلال شد، چه اتفاقی می‌افتد؟ «از داده‌‌هاى درست، خروجى‌‌هاى غلط به‌‌دست خواهد آورد. ۹۳/۵/۱» دیگر اینکه از راه "ترس و تطمیع" وارد می‌شود. «از یک طرف ما را می‌ترساند... از سوی دیگر شیطان وعده‌های فریبنده میدهد. ۹۳/۴/۱۶»

✅ ۳. «شیطان که فقط شیطان جنّی و ابلیس نیست؛ شیاطین انس و جن به هم کمک هم می‌کنند. ۹۳/۴/۱۶» سرّ اینکه آن حکیم الهی، آمریکا را "شیطان بزرگ" نامید نیز همین است. پس اگر مقامات آمریکایی مظهر شیطان انس در عصر ما هستند، نباید از اغوا، ترس و وعده‌های دروغین آنها غافل شد.

✅ ۴.عقل و تجربه پیش‌رو اقتضاء می‌کند که برای حفظ منافع ملی در قراردادها یا تعهدات بین‌المللی دیگر(مانند قراردادهای نفتی یا مسائل بانکی) «مسئولین دولتی هوشیار باشند؛ این‌جور نباشد که قرارداد بستن ۹۴/۱۰/۳۰»‌های بین‌المللی به کشور لطمه بزند. باید با چشمانی باز در عرصه دیپلماسی و تجارت بین‌المللی قدم گذاشت. مسئولین «کارها را با صبر و بدون شتابزدگی انجام دهند. ۹۲/۵/۱۲» چرا که «آن چیزی که مورد اعتماد است در دیپلماسی، آن کار ثابت مسلّم امضاشده‌ی قابل احتجاج است. ۹۵/۶/۳»

☑️عضويت در خط حزب الله👇
http://telegram.me/joinchat/BVuw9juqk3SF51ceFaYT3g
خط حزب‌الله

🌸روایت رهبر انقلاب‌ از زیارت امامزاده داوود(ع)

♦️رهبر معظم انقلاب اسلامی اخیرا در دیدار با رئیس و مسئولان ســازمان اوقاف فرمودند: امامزاده‌ها، ذخایر معنوی‌اند، دلها را جــذب و در این زندگی مادی، فضا را از لحاظ معنوی تلطیف می‌کنند و به دلها آرامش می‌دهند. حضرت آیت‌ا...خامنه‌ای با بیان این توصیه به مسئولان اوقاف که «هرچه می‌توانید به امامزاده‌ها برســید. این امامزاده‌ها خیلی قیمت دارنــد» در این دیدار خاطــره‌ای نقل کردند: ما سالها قبل رفتیم زیارت امامزاده داوود، آن وقت جاده و این حرفها نبود، پیاده باید میرفتیم. ما پنج - شش ساعت در این کوهستان رفتیم تا‌ رسیدیم امامزاده داوود- شــب جمعه بود به نظرم- بعد که برمی‌گشــتیم من دیدم در این بدنه‌ی کوه که به طرف آنجا مــیرود، همین‌طــور زن، مرد، پیرزن با عصا پیاده دارند میرونــد، زنهایی که بچه‌های شــیرخواره را بغل گرفتند دارند میروند امامزاده داوود. اگر یک معنویتی در آنجا نبود این همه دل این جور مجذوب نمیشــدند.
@khattehezbollah
خط حزب‌الله

🌹توجه ویژه رهبر انقلاب به محرومین

✅سرلشکر رحیم صفوی، مشاور عالی فرمانده کل قوا: وقتی فرمانده سپاه بودم در ملاقات حضرت آقا دیدم چهره رهبری بسیار گرفته است. گفتم اگر ناخوش هستید زمان دیگری مزاحم شوم. گفتند من یک هفته است خواب به چشمم نمی‌رود. گفتم چرا؟ گفتند با این امکاناتی که داریم عده‌ای سر بی‌شام بر زمین می‌گذارند و ما نمی‌توانیم غذای معمولی به همه برسانیم که کسی گرسنه نخوابد. این من را رنج میدهد و من را بیخواب کرده است. ما یک رهبر بسیار دلسوز و مردمی داریم. عمق وجود رهبری این است که به فکر محرومین است.

🔴عضویت در کانال خط‌حزب‌الله👇🏻
http://telegram.me/joinchat/BVuw9juqk3SF51ceFaYT3g
خط حزب‌الله

🔴اختصاصی|حضور رهبر انقلاب در منازل ۳ شهید دفاع‌مقدس

در آستانه ماه محرم، رهبر انقلاب اسلامی به صورت جداگانه در منازل 3 شهید دفاع مقدس حضور یافتند و خانواده آنان را مورد تفقد قرار دادند. ایشان در این دیدارها از خانواده معظم شهدا، خواستند خاطرات شــهدا و ابعاد مختلف رفتاری و شخصیتی آنان را ثبت و ضبط کنند. حضرت آیت‌ا...خامنه‌ای همچنین خطاب به جوانان حاضر در یکی از این دیدارها گفتند: جوانها ثروت کشور هستند. از شما جوانها، هم خیلی راضی‌ام، هم خیلی دوستتان دارم. ممکن است [بسیاری از]جوانان را نشناسم، اما همینطور دورادور همه‌تان را دوست دارم. ایشان در پایان فرمودند: خدا انشاءا... شما را عاقبت بخیر کند، من را عاقبت بخیر کند.