حوای آدم 
عنوان گروه یا کانال:

حوای آدم


توضیحات: در این کانال موضوعاتی از قبیل: رموز همسرداری امور زناشویی مشاوره رایگان ازدواج موفق تربیت فرزند رموز موفقیت و زندگی عاشقانه و.. رو داریم مدیریت، انتقاد،پیشنهاد: @mawezah وابسته به : mawezah.ir لینک: https://t.me/joinchat/AAAAADwoE8g53ji64vHauw
شناسه: [email protected]
تعداد اعضا: 318
حوای آدم

🎀دانستنی های دخترانه🎀

چند روش ساده برای کاهش درد قاعدگی

بسیاری از زنان در دوران قاعدگی دچار گرفتگی عضلانی می‌شوند. گرفتگی عضلانی دوران قاعدگی نیز به دلیل ترشح پروستاگلاندین ها است، این ماده موجب انقباض عضلات رحم می‌شود تا در مدت قاعدگی بافت و مایعات را از رحم خارج کند. میزان زیاد پروستاگلاندین‌ها موجب گرفتگی‌های عضلانی رحم می‌شود.

رعایت نکات زیر به شما کمک می‌کند تا حدود زیادی آرامش پیدا کنید:

۱) در خوردن غذا زیاده‌روی نکنید. از خوردن غذاهای بسیار شیرین و پرنمک بپرهیزید. در غیر این صورت احساس بی‌حالی می‌کنید. به جای خوردن غذاهای حجیم و زیاد، بیشتر از میوه و سبزی، ‌مرغ و ماهی استفاده کنید و سعی کنید آن‌ها را در وعده‌های کوچک مصرف کنید.

۲) ویتامین مصرف کنید. بسیاری از بیماران وقتی انواع ویتامین و مواد معدنی به مقدار مناسب دریافت می‌کنند کمتر دچار گرفتگی‌های عضلانی می‌شوند. استفاده از کلسیم و مواد معدنی دیگر می‌تواند اثرات خوبی در کاهش درد این دوران داشته باشد.

۳) کافئین نخورید. کافئین موجود در قهوه، چای و نوشابه‌های گازدار، کولا و شکلات می‌تواند منجر به عصبانیت شده و دردهای قاعدگی را تشدید کند.

۴) خود را گرم کنید. گرما جریان خون را سرعت می‌بخشد و به عضلات استراحت می‌دهد که این کار برای ناحیه لگنی بسیار مهم است. چای داغ و استفاده از کیسه آب داغ و تشک حرارتی در شکم در کاهش درد موثر است.

۵) قدم بزنید، به ویژه قبل از شروع قاعدگی. با پیاده‌روی درد قاعدگی را کمتر احساس می‌کنید و تحمل درد کمی راحت‌تر می‌شود.

۶) از داروهای مسکن کمک بگیرید. استفاده از استامینوفن برای تسکین دردهای گرفتگی عضلانی مفید است. البته قبل از آن می‌توانید با پزشک مشورت کنید. شاید پزشک داروی موثر‌تر و بهتری را برای کاهش دردتان توصیه کند.

۷) فعالیت‌های عادی و روزمره خود را قطع نکنید، بلکه کارهای خود را کمی سبک‌تر کنید، زیرا مشغولیت ذهنی درد را تسکین می‌دهد.

۸) با تجویز پزشک قبل از شروع انقباضات و زمان احتمالی شروع درد هر چهار ساعت یک بار مسکن مصرف کنید. در صورت لزوم ممکن است پزشک برایتان داروی ضد انقباض و آرام‌بخش و ضد تهوع هم تجویز کند.

۹) در خوردن غذا زیاده‌روی نکنید. رژیم غذایی سالم، گرفتگی عضلانی را درمان نمی‌کند، اما احساس تندرستی به شما می‌دهد. از خوردن غذاهای شیرین و پر نمک بپرهیزید. در عوض میوه، سبزی، مرغ و ماهی بخورید و در طول روز به جای سه وعده حجیم، چند وعده کوچک بخورید.

۱۰) از مصرف موادمعدنی غافل نشوید. موادمعدنی مثل کلسیم، پتاسیم و منیزیم در کاهش درد موثر هستند.

۱۱) ماساژ درمانی در کاهش درد موثر است. می‌توانید با ماساژدادن شکم از درد بکاهید. گرم کردن شکم گاهی درد را تسکین می‌دهد. از کیسه آب گرم هم می‌توانید روی شکم خود استفاده کنید.

۱۲) تمرین‌های کششی یوگا در خلال قاعدگی می‌تواند سودمند باشد. قدم زدن علاوه بر اثرات جسمی در کاهش درد، موجب احساس آرامش و کاهش استرس هم می‌شود که این می‌تواند در تسکین درد روشی خوب و موثر باشد.

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

✅برای شاد نگهداشتن خود چکار کنیم؟👇👇👇

👈5 نکته درباره شاد نگهداشتن خود

☝️یکی از دلایل اصلی که ما درزندگی رنج می بریم این است که شادی ما وابسته به شادی دیگران است. برخی از راههای که شما میتوانید مسئول خوشبختی خود باشید

👌1- از نظر مالی مستقل باشید
به گزارش کانال آرامش هستی؛یکی از چیزهایی که شما برای بدست گرقتن زندگی به آن نیاز دارید داشتن استقلال مالی است. اگر شما بطور مداوم برای نیازهای مالی خود به کمک کسی نیاز نداشته باشید واقعا مستقل هستید . داشتن پول به شماآزادی می دهد و شما نمیخواهید به کسی پاسخگو باشید

👌2- پیدا کردن سرگرمی
مشغله داشتن مسئول خوشبختی است و باعث سلامت می شود. مانندن کتاب خواندن؛ نقاشی؛ رقص, لبخند برروی چهره شما می آورد.

👌3-انتظاارات خودرا به حداقل برسانید
اگر در نیازهای عاطفی فوق العاده به دیگران وابسته اید. ایا شما یک همسر, یک مادر ؛یک دوست دختر دارید انتظارات خودرا پایین بیاورید بهتر است. انتظارات بزرگ باعث بد بختی شماد دراز مدت میشود

👌4-لذت بردن ازچیزهای کوچک
به یاد داشته باشید که شما لزوما نیاز به صرف وقت با دیگران هستید تاشادی به ارمغان بیاورند. پیدا کردن شادی در لذت های کوچک زندگی، حتی ساده ترین آنها خوب است.لبخند یک کودک کوچک، پابرهنه راه رفتن بر روی چمن، گل، باران، همه چیز.

👌5. عشق
در واقع به معنی این است که شما باید از تمام معایب خاص خود و صفات مثبت خود آگاه باشید.
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

✅آیا ویتامینهای همسرانه
را میشناسید😉

👈ویتامین‌های همسرانه
👌ویتامین همسرانه” آ”
همدیگر را در آغوش بگیرید! سعی کنید روزانه حداقل یک دقیقه همسرتان را در آغوش بگیرید. در آغوش‌گرفتن بار احساسی بسیار زیاد و مثبتی را به فرد مقابل منعکس کرده و باعث آرامش طرفین خواهد شد. افراد در موقعیت‌های مختلف وقتی یکدیگر را در آغوش می‌گیرند یا به نحوی دست دور گردن همدیگر می‌اندازند، خشم و عصبانیتشان سریع فروکش می‌کند. شاید این را بتوان معجزه لمس‌کردن بیان کرد. معجزه‌ای که اگر بین همسران به‌صورت یک رفتار روزانه تبدیل شود، بی‌شک مهر و صمیمیت در آن خانه اوج خواهد گرفت. اگر به این‌کار عادت ندارید؛ از ۱۰ثانیه آغاز کنید. همدیگر را ۱۰ ثانیه در آغوش بگیرید. روز بعد ۲۰ ثانیه و…
یک دقیقه در روز وقت زیادی از شما نخواهد گرفت، اما درعوض با بالارفتن ویتامین”آ”در شما و همسرتان، قطعاً حس آرامش و تعلق‌خاطر بیشتری خواهید داشت و زندگی پر عاطفه‌تری را در پیش خواهید گرفت.
برای چشیدن معجزه ویتامین در آغوش‌کشیدن، در میان بگومگوی اتفاقی‌تان سریع به هم پیشنهاد ویتامین”آ”را بدهید. آن‌وقت مشاجره بین شما به‌صورت یک‌دفعه و ناخودآگاه پایان خواهد یافت.

👌👌ویتامین همسرانه”م”
قطعاً در طول روز هم شما و هم همسرتان خسته خواهید شد. چرا از ویتامین”م” استفاده نمی‌کنید؟ ویتامین “م” یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین ویتامین‌های مورد نیاز همسران است. برای رساندن ویتامین “م” به همدیگر دنبال زمان خاصی نباشید. هروقت کنار هم نشسته‌اید یا مشغول تماشای تلویزیون هستید از این ویتامین امیدبخش و شادکننده استفاده کنید. ویتامین “م” یا ماساژ دادن یکی از مهم‌ترین راه‌های ارتباطی همسران است که تا حد بسیار زیادی به اصلاح روابط زوجین کمک می‌کند. همدیگر را ماساژ بدهید تا خستگی‌هایتان از بین برود و نشاط جایگزین آن شود.
استفاده از ویتامین “م” می‌تواند هم آن‌قدر کوتاه باشد که ظرف ۳۰ ثانیه تمام شود و هم می‌تواند به‌اندازه ۱۵ دقیقه طولانی باشد تا تمام عضلات را شامل شود و حسابی خستگی را از تن به درآورد. مصرف این ویتامین را در طول روز برای خود اجباری کنید؛ حتی اگر فقط به‌اندازه ۳۰ ثانیه و در حد ماساژ شانه‌ها باشد.
👌👌👌ویتامین همسرانه “ن”
اگر شما هم یک‌بار از ویتامین “ن” استفاده کنید، خواهید فهمید که نوازش‌کردن نه‌تنها راه مؤثر برای برقراری ارتباط است، بلکه باعث فراموشی دلخوری‌ها در هنگام دعوا هم خواهد شد. امتحانش بی‌ضرر است. یکدیگر را نوازش کنید. روی سر همسرتان دست بکشید و موهایش را نوازش کنید. نوازش‌کردن یا همان ویتامین”ن” بهترین دارو برای تقویت عشق است.
نوازش‌کردن شاید یک عمل ساده و در نگاه اول کودکانه به‌نظر برسد، اما برطرف‌کننده بسیاری از نیازهای روحی زوجین است. افراد علی‌رغم این‌که شاید بگویند از این لوس‌بازی‌ها خوششان نمی‌آید، اما وقتی‌که شما اقدام به نوازششان کنید، مثل آهن مذاب شده و خیلی راحت حرف‌های شما در دل آن‌ها رسوخ خواهد کرد. نوازش‌کردن یکی از اصول مهم در ایجاد همدلی و محبت میان زوج‌ها است.
اگر همسر شما سرسخت است و اجازه نوازش‌کردن به شما نمی‌دهد، نگران نباشید. باید در پی فرصت مناسب باشید تا او را نوازش کنید. درست زمانی‌که او در افکار دیگری غرق است، دست نوازش بر صورتش بکشید و بگویید از داشتنش خیلی احساس خوشبختی می‌کنید. نوازش‌کردن، مرد و زن نمی‌شناسد. یک حس فوق‌العاده است که به‌سرعت در دل افراد نفوذ می‌کند و با تمرین این مهارت، زندگی خود را از هرگونه قهر و تنشی ویتامینه کنید.
👌👌👌👌ویتامین همسرانه “د”
در هر شرایطی می‌توانید از ویتامین” د” استفاده کنید؛ فقط کافی است دست‌های همدیگر را بگیرید تا وجودتان سرشار از این ویتامین مفید شود. در خانه، در میهمانی، در هنگام خرید، خلاصه هرجا که هستید، کافی است که دست‌های شما و همسرتان به هم برسند تا ویتامین”د” شما تأمین شود. چند دقیقه در روز دست همسرتان را بگیرید. آن‌وقت خواهید دید که هیچ‌چیز به‌اندازه این تماس جسمی برایتان آرامش و شادمانی به همراه نخواهد داشت.
بی‌شک زوج‌های بسیاری را دیده‌اید که دست همدیگر را گرفته‌اند و قدم می‌زنند. ویتامین “د” یکی از ضروریات زندگی زناشویی است. حتی می‌توان گفت در دسترس‌ترین و عمومی‌ترین نوع از انواع ویتامین‌های همسرانه است که ذکر شد. شاید شما نتوانید در جمع فامیل یا در بین دوستانتان همدیگر را در آغوش بکشید یا نوازش کنید، اما گرفتن دست همسرتان یکی از ساده‌ترین ویتامین‌هایی است که می‌تواند شما را آرام کند.
👈چرا با این‌که این ویتامین‌ها همه به‌رایگان در دسترس شماست، از آن‌ها استفاده نمی‌کنید؟
👈زندگی زناشویی می‌تواند با استفاده از این ویتامین‌های ساده و بی‌هزینه به اوج برسد و شما احساس خوشبختی داشته باشید. برای شروع هیچ‌وقت دیر نیست. به هم مهر بورزید
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

✅برای آرام کردن همسر خشمگین خود چکار کنیم؟👇👇👇

👈۶نكته برای آرام کردن همسر خشمگین

👌نگذارید همسرتان درگیر خشم خود گردد. اگر دیدید عصبانی است، او را تنها بگذارید. اگر فكر می كنید كه مسئله خاصی باعث عصبانیت همسرتان می شود، از طرح آن موقتا اجتناب كنید تا موقعیت مناسبی پیش آید.البته گاهی مجبور هستید برای همیشه از طرح آن خودداری کنید.

👌عصبانیت به آسیب های فیزیكی و عاطفی می انجامد. با همسرتان لجبازی نكنید. در عوض سعی كنید راه هایی برای درك و حمایت او بیابید.

👌شما باید درون خودتان را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید. باید به این فكر كنید كه چرا همسرتان عصبانیت خود را برسر شما خالی كرد. پس غر نزنید ، زیرا نتیجه ای جز انفجار عصبانیت و بدتر شدن شرایط ندارد بلکه علت را ریشه یابی کنید.

👌طوری رفتار كنید كه همسرتان با شما احساس راحتی كند. شما می توانید انفجار خشم همسرتان را با برقراری ارتباطی درست با وی، خنثی كنید. گفت و گو با همسرتان به هیچ وجه او را ناراحت نخواهد كرد. البته با مهربانی و آرامش، از اینكه با او گفت و گو كردید، درخواهید یافت كه همه چیز به حالت عادی بازگشته است. این زمان مناسبی است تا با شریك زندگی خود روبه رو شوید.

👌همسر خود را درك كنید. درك شما از او طغیان خشمش را كمتر می كند. در ضمن شنونده خوبی باشید.

👌اگر متوجه شده اید كه شوهرتان بیش از اندازه عصبانی می شود، می توانید از یك متخصص كمك بگیرید. از همسرتان بخواهید كه خود را متعهد به انجام برنامه های مدیریت خشم نماید.
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

✅چطور ارتباطات آسیب دیده یا قطع شده را بهبود بخشیم

هیچ ایامی بدتر از زمانی نیست که ارتباط بین دو دوست یا همکار خوب یا یک زوج عاشق، به هر علتی خراب شده باشد و علیرغم اینکه هر دو طرف از دوری یکدیگر رنج می‌برند اما هیچکدام پیشقدم نشوند تا دوباره این ارتباط آسیب دیده را بهبود بخشند

همیشه برای شروع دوباره امید هست. ارتباطات بین دو نفر که یکدیگر را بسیار دوست دارند، ممکن است ناگهانی و بعضا بدون دلیلی چندان جدی، از بین برود و چیزی جز نفرت باقی نماند. اگر واقعا مایلید که ارتباطات قطع شده خود با دیگران را اصلاح کرده و کدورت‌های ایجاد شده را از میان بردارید تا آخر مطلب با ما باشید.

👌وقت بگذارید

این قطعی ارتباط، فرقی نمی‌کند یک طرفه باشد یا دو طرفه. هر یک از طرفین باید برای از بین بردن کدورت ایجاد شده و برقراری مجدد ارتباط وقت بگذارند. باید تمام خشم‌هایی که از هم دارند را آزاد کنند و تمام صدماتی را که از یکدیگر دیده‌اند، ‌فراموش کنند تا بتوانند به آرامش برسند و بتوانند تصمیم گیری درستی داشته باشند.

برای برخی مردم گذر از این مرحله، فقط چند روز یا چند هفته طول می‌کشد. برای برخی هم ممکن است ماهها یا حتی سال‌ها طول بکشد. زمان رسیدن به این مرحله اهمیتی ندارد و مستقیما به ویژگی‌های شخصیتی هر کس بستگی دارد.

👌👌حساس باشید

اگر آغازگر این جدایی شما بودید قاعدتا زمان رسیدن به مرحله‌ی جبران، برای شما کوتاه‌تر خواهد بود. اگر طرف مقابل شمامایل باشد همه اشکال ارتباطی‌اش با شما را قطع کند، هرگز سعی نکنید او را متقاعد کنید زیرا نمی توانید و نباید کسی را وادار به انجام کاری کنید.

👌👌👌با گام‌ها و اقدامات کوچک شروع کنید

با اقدامات کوچک سعی کنید طرف مقابل خود را از لحاظ ذهنی آماده کنید. مثلا یک ایمیل یا یک پیامک می‌تواند آغازگر خوبی باشد. از گفت و گوی طولانی بپرهیزید زیرا به لحاظ طبیعت انسانی صحبت کردن در باره گذشته،‌ در این مرحله نمی‌تواند ایده خوبی باشد.

👌👌👌👌عذرخواهی کنید

اگر در شکسته شدن این ارتباط شما مقصر هستید، حتما باید صمیمانه عذرخواهی کنید. اگر رفتار شما طوری باشد که طرف مقابل حس کند که چندان هم از آسیبی که وارد کرده‌اید پشیمان نیستید، این آشتی به وقوع نخواهد پیوست.

👌👌👌👌👌مثبت باشید

سعی کنید در کلام و در عمل مثبت باشید. حتی در جایی که طرف مقابل شما هم حضور ندارد، ‌از مسیر مثبت خارج نشوید، ‌زیرا ممکن است حرف‌های احیانا منفی که شما جاهای دیگر و در غیبت دوست خود مطرح کنید هم به طریقی به گوش دوستتان برسد و رغبت او را برای ترمیم این ارتباط از بین ببرد.

👌👌👌👌👌👌با احترام رفتار کنید

اگر واقعا تصمیم دارید ارتباط آسیب دیده‌ای را اصلاح کنید، حتما احترام آمیز رفتار کنید. حتی در حضور دیگران هم بهتر است چیزی در مورد اتفاقاتی که بین شما افتاده صحبت نکنید. به این روش حتی حسادت دیگران را هم بر نمی انگیزید.

👌👌👌👌👌👌👌صادق باشید

زمانی که موقعیت مناسب شد و خواستید در باره علت کارهایی که کردید که باعث شد به ارتباط‌تان آسیب برسد،صحبت کنید در مورد اشتباهاتی که مرتکب شدید صادق باشید. دروغگویی نه تنها کمکی به شما نمی‌کند بلکه اگر حقیقت ماجرا از جایی دیگر کشف شود، کار بدتر خواهد شد.

👌👌👌👌👌👌👌👌پایه و اساس را بر دوستی بگذارید

کلید اصلاح ارتباطات، صرف نظر از اینکه بخواهید صمیمیت گذشته را دوباره پیدا کنید یا حتی صمیمی تر از گذشته بشوید، داشتن یک دوستی قوی و محکم است. بیاموزید که دوستانه صحبت کنید، ‌احترام یکدیگر را حفظ کنید و مانند دوستان خوب به هم بچسبید. بسیاری از زوج‌های موفق زندگی، کاری یا تحقیقاتی، در ابتدا دوستان بسیار خوبی برای هم بوده‌اند.
گرچه حل کردن مشکل یک ارتباط می‌تواند مرحله‌ای بسیار سخت در زندگی باشد اما هر ارتباط شکست خورده‌ای درس‌هایی در مورد خود شما است که شما را برای فصل دیگری در زندگی آماده می‌کند.
هیچگاه از پیشقدم شدن برای زنده کردن یک ارتباط از بین رفته نترسید. یک نفس عمیق بکشید و به خاطر داشته باشید که دوست شما هم منتظر شماست.
برقراری مجدد یک ارتباط می‌تواند تاثیر بسزایی در شادمانی و آرامش بخشیدن به روح شما داشته باشد. داشتن یک دوست خوب و نزدیک، شادی و آرامش خاصی برایتان به ارمغان خواهد آورد.
گاهی اوقات برای جبران یک اشتباه خیلی دیر می‌شود و ناگهان دیگر دوستی وجود ندارد که شما بخواهید برایش جبران اشتباه کنید. پس تا زمان هست و دوست شما هم هست، گذشته‌ها را جبران کنید و با هم سفر خوبی به سوی جاودانگی داشته باشید.
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

🌸🌿🌸🌿🌸
🌿🌸
🌸
🌿اگر همسر شما بد خلق است


🌸امام علی علیه السلام  به فرزندشان امام حسن مجتبی علیه السلام  وصیت کردند: هرکس با تو با غلظت و تند خویی مواجه شد ،تو با نرمی و ملایمت با او رو برو شو زیرا نرمخویی تو با او می تواند به سرعت موضعش را تغییر داده و او را با تو ملایم و نرمخو سازد.

🌸بهترین راه حل این است که شما همسرتان را با محبت شرمنده کنی و در مقابل او آرامشتان را حفظ کرده و در فضایی مناسب از او بخواهید تا رفتارش را تغییر دهدو اگر خانه محل کشمکش شما شود ،فرزندتان نیز بد اخلاقی را می آموزد اما آرامش شما می تواند کمک خوبی برای فرزندان باشد. مراقب باشید که همسر بد خلق تان حس نکند از او انتقاد می کنید یا ناراضی هستید ، سعی کنید از در محبت وارد شوید و احساسات او را درگیر کنید.

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

🍂🌿🌾🍂🌿🌾
🌿🌾🍂
🌷

✳️آن قدر بغلش نكن ، بچه بغلي ميشه ها⁉

🔹شايد اين جمله را از زبان مادربزرگهاشنيده باشيد. معمولا مسن ترها عقيده دارند در آغوش گرفتن زياد نوزاد موجب لوس شدن او يا به اصطلاح عام موجب بغلي شدنش مي شود. اما صاحبنظران حوزه پرورش كودكان امروزه چندان با اين نظر موافق نيستند.

🔸دکتر منصور بهرامي متخصص کودکان در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان ايسنا - واحد علوم پزشکي ايران گفت :

🔹مهمترين موضوع در پرورش کودک توجه و مراقبت از او از لحظه تولد است که اين توجه بايد در بالاترين ميزان خود باشد چرا که کودک از لحظه تولد داراي لامسه و چشايي و حواس کامل است و اين حواس بايد هر چه بيشتر تقويت شوند.

🔸وي در ادامه افزود: بيشترين ميزان رشد مغز در دو سال ابتداي زندگي است به طوري که اين ميزان تا 90 درصد نيز مي رسد بنابراين والدين در همين زمان است که بايد تمام تلاش خود را براي رشد کامل و تکامل مغز کودک به کار گيرند.

🔹برخلاف عقيده برخي والدين هر چه نوزاد بيشتر مورد توجه قرار گيرد و در آغوش گرفته شود بيشتر با اصوات و تصاوير افراد آشنا شده و حواس و حتي تکلم وي تقويت مي شود و هيچ گاه موجب لوس شدن يا بغلي شدن کودک نمي گردد و مي توان گفت اين تفکر که کودک به اصطلاح بغلي مي شود ، اشتباه مي باشد.

🔸گفتني است: کودک به خصوص در سالهاي اول زندگي به هيچ وجه نبايد احساس نگراني، ترس و يا ناامني داشته باشد چرا که در طولاني مدت در روحيات و حتي شکل گيري شخصيت وي تاثير گذار است.

🔹شايان ذکر است: اگر در آغوش گرفتن کودک همراه با صحبت کردن با وي باشد مي تواند تا حدي در قدرت تکلم و شنوايي کودک موثر واقع شود

🔸میدانیم در 14 ماه اول مهمترین موضوع نوزاد امنیت و آرامش اوست پس هر وقت به آغوش شما نیاز داشت او را در آغوش بگیرید و حتی تا آنجا پیش بروید که اگر نیاز شد تمام مدت روز با یک وسیله مخصوص نوزاد او را به بدن خود آویزان کنید تا این نوزاد به آرامش و امنیتی که نیاز دارد برسد و تا وقتی که خودش مایل نبود او را از خود دور نکنید.

🔹لذا از زمان تولد تا حدود ۱۴ماهگی می بایست نیاز کودک بلافاصله بلافاصله بلافاصله برطرف شود و به هیچ عنوان موضوع لجبازی یا چیز دیگری مانع از این نخواهد شد که شما به میل کودک عمل کنید.

🔸هر چه کودک شما در این سنین گریه کمتری بکند سالمتر خواهد بود و به میزانی که گریه میکند و ناراحت است و مشکل دارد آسیب شدیدتری بر او وارد میشود.

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

رابطه تان را تازه نگه دارید 💖💝

حتما تا به حال این سوال برای شما پیش آمده که چرا بعضی ارتباط ها طولانی مدت و «باکیفیت» هستند، ولی بعضی دیگر کوتاه مدت و پرتنش؟!

احتمالا شما هم با من موافق هستید؛ آن هایی که رابطه طولانی مدتی دارند، به احتمال زیاد روش های خاصی را استفاده می کنند که رابطه شان دوام پیدا می کند. اما آن هایی که رابطه کوتاه مدتی را تجربه می کنند، احتمالا یا بلد نیستند چه طور رابطه برقرار کنند، یا بنا به هر دلیل دیگری نمی توانند رابطه را ادامه دهند. اما آن ها چه روش هایی را استفاده می کنند که رابطه شان دوام پیدا می کند؟ من قصد دارم چند قانون ساده در رابطه را با شما در میان بگذارم که اگر این قوانین را رعایت کنید، به احتمال زیاد رابطه پایدار و باکیفیتی را سپری خواهید کرد

5.قانون برای افزایش عمر زندگی عاطفی
برای این گفتیم «باکیفیت»، چون لزوما بادوام بودن رابطه به معنای «سالم» بودن آن نیست. برای همین حتما باید «کیفیت» رابطه را هم در نظر داشت؛ یک رابطه طولانی مدت با کیفیت. این قوانین با وجود سادگی، مهارت هایی هستند که برای موثر واقع شدن، نیاز به تلاش دارند...
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

👂بهترین رفتار با #همسران شکاک چیست؟👇👇👇

👌👌👌اگر می‌خواهید امتیاز بدهید

قطعا زمانی که ازدواج کرده‌اید، ‌از برخی حساسیت‌های او باخبر بوده‌اید، پس خط قرمزهایی که پیش از شروع زندگی در موردشان توافق کرده‌اید را رعایت كرده و سعی کنید با دادن امتیازهایی که شما را آزار نمی‌دهد و زندگی و ارتباطات‌تان را فلج نمی‌کند از حساسیت‌های او کم کنید.
این امتیازها نباید زندگی روزمره شما را مختل کند. برای مثال همان‌طور که پیش از این گفتیم اگر عاشق کار کردن هستید، با گفتن اینکه «به‌خاطر تو سر کار نمی‌روم» تنها خود را به بحران تازه‌ای وارد می‌کنید و نه تنها به شک کردن‌هایش پایان نمی‌دهید، بلکه دلیل دیگری برای ناراحتی و دلزده بودن از این رابطه را برای خود ایجاد می‌کنید. یادتان نرود که امتیاز‌دادن باید به معنای بیشتر کردن آرامش هر دوی شماباشد نه باج‌دادن به همسرتان و تحت فشار گذاشتن خود.

👌👌👌👌تلافی نکنید

اگر از همسرتان رنجیده‌اید، ‌برای تلافی کردن موقعیتی را به وجود نیاورید که احساس شک بیشتری کند.
زندگی مشترک میدان جنگ و مقابله به مثل نیست و راه‌حل آرام کردن همسر شکاک‌تان، بیشتر کردن تردیدهایش نیست. مقابله به مثل یا متهم کردن همسر بدترین راهی است که می‌توانید برای آرام کردن زندگی‌تان انتخاب کنید. مدام انگشت اتهام را به سمت همسرتان نشانه نگیرید و با از بین بردن اعتماد به نفسش برای برنده شدن تلاش نکنید. گاهی به او بگویید که شاید در برخی موارد حق داشته و سوءتفاهمی ‌میان شما چنین مشکلی را ایجاد کرده است. در تمام طول بحث به او بگویید که «برداشت‌های اشتباه» در ایجاد این مشکل دخیل بوده و «هر دوی شما» باید برای از بین بردن سوءتفاهم‌ها تلاش کنید.
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸


ادامه دارد.....👇👇👇👇👇👇
حوای آدم

👂بهترین رفتار با #همسران شکاک چیست؟👇👇👇

👌👌👌👌👌مراقب خط قرمزها باشید

اگر می‌خواهید به این رابطه ادامه دهید، باید بتوانید مسیری که به همراه همسرتان در پیش دارید را هموارتر کنید. قرار نیست برای آوردن آرامش به خانه، بسوزید و بسازید، بلکه باید چهارچوبی را طراحی کنید که با پایبندی هر نفرتان به آن، مشکلات کمتر ‌شود. شما باید بدانید که همسرتان در چه محدوده هایی حق ورود و اظهار نظر دارد و چه حوزه‌هایی جای او نیست. تصور نکنید همین که او «همسر» شما باشد، حق تصمیم‌گیری در مورد آینده شما، شکل دادن به رفتارهای‌تان یا خط و نشان کشیدن برای‌تان را دارد. یادتان نرود که او شریک و همراه زندگی شماست نه والد و تصمیم گیرتان. پس برای شروع، محدوده حریم خصوصی‌تان را ترسیم کنید و اجازه ندهید به خط قرمزهای‌تان نزدیک شود.

برای مثال :
_ همسرتان حق ندارد به دلیل سر در آوردن از کار شما، هر روز سرزده به محل کارتان بیاید.
_ همسرتان حق ندارد به دلیل آرام کردن خودش، شما را از حقوق طبیعی تان مثل کار کردن در محیطی شایسته یا معاشرت معقول و متعادل با آدم‌های دیگر محروم کند.
_ همسرتان حق ندارد به‌ دلیل رفتارهای معقول و مطابق عرف‌تان، شما را سرزنش کند و به شما بی‌احترامی‌کند.

👌👌👌👌👌👌با هم مذاکره کنید.

در زمانی که هر دوی شما در آرامش قرار دارید و هیچ اتفاق بیرونی‌ای ذهن‌تان را درگیر خود نکرده، با هم مذاکره و گفتگو کنید.
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

🎀🌀🎀🌀🎀🌀
🌀🎀🌀🎀
🎀🌀🎀
🌀🎀
🎀
🌀
🙋سلام بانو!
بانوی روزهای آفتابی و بارانی و برفی!

🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃

🌀از بودنت آرامش می تراود
و از قلبت پاکی
و از دامنت نجابت
واز کلامت وقار

🌀ای ساحل آرامش همسر
و ای دامنت پر از مهر مادری
و سایه مقاومت ایستاده بر چارچوب خانواده👨‍👩‍👧‍👦

🎀به محفل موعظه ای بانوان خوش آمدی🎉🎉🎉

🌀نشاط😃 برای توست
تا زندگی را بدان بیارایی🎊🎊
پس با پرسش⁉️ گره از مسیرت بگشا🔑

🔹 بدین منظور بانوی موعظه به خدمت بانوان است.

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

🎊🎉🎊🎉🎊
🎉🎊🎉
🎊🎉
🎉
🎊

✅ #کانال_بانو_بیان_مسائل_بانوان✅

◀️پاسخگویی به سوالات بانوان گرامی
🔸 احکام اختصاصی
🔸مهارت های همسرداری
🔸مهارت های تربیت فرزند
🔸دانستنیهای دختران
🔸و...
برای عضویت در کانال روی لینک یا آیدی زیر کلیک کنید و join را انتخاب نمایید.

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
—---------------------------------------------------------
ارسال سوال از طریق آیدی زیر: (کارشناس امور بانوان)
@rahsepar94


سهم شما: اطلاع رسانی. صدقه جاریه
حوای آدم

🌸🍃🌸🍃🌸🍃
🍃🌸🍃🌸
🌸🍃🌸
🍃🌸
🍃
یک توصیه جدی!!!!!
استفاده ازسوتین بیش از ۱۲ ساعت ممنوع؛
ﺩﺭﻣﻄﺎﻟﻌﺎﺗﻲ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺳﺮﻃﺎﻥ ﺳﻴﻨﻪ ﻭﺍﺭﺗﺒﺎﻃﺶ ﺑﺎ ﺳﻮﺗﻴﻦ
ﺩﺭ ﺁﻣﺮﻳﮑﺎ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﺪﻩ ، ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺷﺪﻩ ﺍﻧﺪ ﮐﻪ ﺯﻧﺎﻥ ﻣﺒﺘﻼ ﺑﻪ
ﺳﺮﻃﺎﻥ ﺳﻴﻨﻪ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﺍﻱ ﺩﺭ ﭘﻮﺷﻴﺪﻥ ﺳﻮﺗﻴﻦ ﻫﺎﻱ ﺗﻨﮓ ﻭﺭﺯﺷﻲ ﻭﻃولانی ﻣﺪﺕ ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺍﻧﺪ.

ﺩﺭﺣﻘﻴﻘﺖ ﺗﻘﺮﻳﺒﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﻓﺮﺍﺩﻱ ﮐﻪ ﺳﺮﻃﺎﻥ ﺳﻴﻨﻪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺍﻧﺪ ﺑﻴﺶ ﺍﺯ 12 ﺳﺎﻋﺖ ﺩﺭ ﺭﻭﺯ ﺳﻮﺗﻴﻦ ﭘﻮﺷﻴﺪﻩ ﺍﻧﺪ.
ﻭﻗﺘﻲ ﻳﮏ ﺧﺎﻧﻢ ﺳﻮﺗﻴﻦ ﺗﻨﮓ ﻭﻣﺤﮑﻢ ﻣﻲ ﭘﻮﺷد، ﺭﺍﻫﻬﺎﻱ ﻟﻨﻔﺎﻭﻱ ﺳﻴﻨﻪ
ﺑﺴﺘﻪ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ ﻭﻧﻬﺎﻳﺘﺎ ﺩﺭ ﺁﻥ ﺍﻳﺠﺎﺩ ﺑﺮﺟﺴﺘﮕﻲ ﻣﻲ ﮐﻨﺪ. ﺍﻳﻦ
ﻋﺎﻣﻞ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ ﻣﺎﻳﻌﻲ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺗﺪﺭﻳﺞ ﺍﻧﺒﺎﺷﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ،
ﻣﺘﻮﺭﻡ ﻭﺣﺴﺎﺱ ﺷﺪﻩ ﻭﺑﻪ ﺷﮑﻞ ﮐﻴﺴﺖ ﺩﺭ ﺑﻴﺎﻳﺪ . ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﺳﻮﺗﻴﻦ ﻫﺎ ﻋﺎﻣﻞ ﺍﻳﺠﺎﺩ ﺳﻴﻨﻪ ﻫﺎﻱ ﺑﻴﻤﺎﺭ
ﻫﺴﺘﻨﺪ .ﺳﻮﺗﻴﻦ ﻫﺎ ﺣﻤﺎﻳﺖ ﺳﺎﺧﺘﮕﻲ ﻭﻏﻴﺮﻭﺍﻗﻌﻲ ﺍﺯ ﺳﻴﻨﻪ ﻫﺎ ﺑﻪ ﻋﻤﻞ ﻣﻲ ﺁﻭﺭﻧﺪ ﻭﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﺑﺪﻥ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻗﺪﺭﺕ ﻧﮕﻬﺪﺍﺭﻱ ﺍﺯﺳﻴﻨﻪ
ﻫﺎ ﺗﻮﺳﻂ ﺧﻮﺩﺷﺎﻥ ﺭﺍﺍﺯﺩﺳﺖ ﻣﻲ ﺩﻫﻨﺪ ﻭ ﺑﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﺩﻟﻴﻞ ﺍﻏﻠﺐ
ﺧﺎﻧﻤﻬﺎ ﺑﺪﻭﻥ ﺳﻮﺗﻴﻦ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻧﺎ ﺧﻮﺷﺎﻳﻨﺪﻱ ﺩﺍﺭﻧﺪ.
ﭘﺲ ﺑﺮﺍﻱ ﭘﻴﺸﮕﻴﺮﻱ ﺍﺯ ﺳﺮﻃﺎﻥ ﺳﻴﻨﻪ ﻧﺒﺎﻳﺪ ﺳﻮﺗﻴﻦ ﻫﺎﻱ ﺗﻨﮓ ﭘﻮﺷﻴﺪ ﻭ به خصوص هنگام خواب به هیچ وجه نباید سوتین پوشید.
* ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻃﻼﻉ ﺭﺳﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻟﻄﻔﺎ ﺷﻤﺎ ﻧﯿﺰ ﺍﯾﻦ ﭘﺴُﺖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﺷترﺍﮎ ﺑﮕﺬﺍﺭﯾﺪ.

ﻋﻠﻞ ﺑﺮﻭﺯ ﮐﯿﺴﺖ ﺗﺨﻤﺪﺍﻥ ﭼﻪ
ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ ؟

ﮐﯿﺴﺖ ﺗﺨﻤﺪﺍﻥ ﻋﻤﻮﻣﺎ ﻧﺎﺷﯽ ﺍﺯ ﻏﻠﺒﻪ ﺭﻃﻮﺑﺖ ﻭ ﺳﺮﺩﯼ ﺩﺭ ﻧﺎﺣﯿﻪ ﺗﺨﻤﺪﺍﻧﻬﺎﺳﺖ ﻭ ﺷﺎﯾﻌﺘﺮﯾﻦ ﻋﻠﺖ ﺑﺮﻭﺯ ﺍﻥ ﺍﺳﺘﺤﻤﺎﻡ ﺩﺭ ﺍﯾﺎﻡ ﻗﺎﻋﺪﮔﯽ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ .
ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺍﺯ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻣﺒﺘﻼ‌ ﺑﻪ ﮐﯿﺴﺖ ﺗﺨﻤﺪﺍﻥ ﺑﺎ ﺗﺮﮎ ﺍﯾﻦ ﻋﺎﺩﺕ ﻏﻠﻂ - ﮐﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯﻩ ﺭﺍﯾﺞ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺗﺎﮐﯿﺪ ﺩﺍﺭﺩ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺑﻬﺎﻧﻪ ﺣﻔﻆ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ ﺑﺪﻥ ﺩﺭ ﺍﯾﺎﻡ ﻗﺎﻋﺪﮔﯽ ﻫﻤﻪ ﺭﻭﺯﻩ ﺍﺳﺘﺤﻤﺎﻡ ﺷﻮﺩ - ﺩﺭﻣﺎﻥ ﻣﯿﺸﻮﻧﺪ.
ﺑﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﻗﺪﯾﻤﯽ ﻫﺎ ﺍﺳﺘﺤﻤﺎﻡ ﺯﻣﺎﻥ ﭘﺮﯾﻮﺩ ﺑﺎﻋﺚ ﻟﻖ ﺷﺪﻥ ﮐﻤﺮ ﺍﺳﺖ! ﻟﻖ ﺷﺪﻥ ﯾﺎ ﺳﺴﺘﯽ ﮐﻤﺮ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﺪ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﮐﻤﺮ ﺩﺭﺩ ﻫﺎ ﺳﺴﺘﯽ ﻭ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﮐﻮﻓﺘﮕﯽ ﮐﻤﺮ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺑﯽ ﺭﻭﺡ ﺷﺪﻥ ﮐﻤﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻧﺸﺎﻥ ﺩﻫﺪ.
ﺣﺘﯽ ﺩﺭ ﺑﺮﺧﯽ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺩﯾﺪﻩ ﺷﺪﻩ ﮐﻪ ﺩﺳﺖ ﺯﺩﻥ ﺑﻪ ﺁﺏ ﺳﺮﺩ ﺩﺭ ﺍﯾﺎﻡ ﻗﺎﻋﺪﮔﯽ ﮐﺮﺍﻫﺖ ﺩﺍﺭﺩ ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﺳﻼ‌ﻣﺘﯽ ﺯﻥ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﻣﻀﺮ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ ﭼﺮﺍﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﺎﻡ ﻗﺎﻋﺪﮔﯽ ﺳﺮﺩﯼ ﺑﺮ ﻣﺰﺍﺝ ﺯﻧﺎﻥ ﻏﻠﺒﻪ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﻭ ﺣﺘﯽ ﺍﺯ ﺷﺴﺘﺸﻮ ﻭ ﻃﻬﺎﺭﺕ ﺑﺪﻥ ﺑﺎ ﺁﺏ ﺳﺮﺩ ﻧﯿﺰ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﻮﺩﺩﺍﺭﯼ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪ.
ﺍﺯ ﻋﻠﻞ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﺮﻭﺯ ﮐﯿﺴﺖ ﻣﺼﺮﻑ ﺍﻏﺬﯾﻪ ﺳﺮﺩ ﺩﺭ ﺍﯾﺎﻡ ﻗﺎﻋﺪﮔﯽ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ ﺯﯾﺎﺩﻩ ﺭﻭﯼ ﺩﺭ ﻣﺼﺮﻑ ﻣﺮﻍ ﻣﺎﺷﯿﻨﯽ ﺑﺎﻋﺚ ﺑﻪ ﻫﻢ ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺗﻮﺍﺯﻥ ﻫﻮﺭﻣﻮﻧﯽ ﺑﺪﻥ ﻭ ﺭﺷﺪ ﮐﯿﺴﺖ ﺍﺳﺖ.
ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﭼﻬﺎﺭ ﺯﺍﻧﻮ ﻧﺸﺴﺘﻦ ﺩﺭ ﻣﮑﺎﻧﻬﺎﯼ ﺳﺮﺩ ﻭ ﺳﻔﺖ ﻭ ﻣﺮﻃﻮﺏ ﻣﺜﻼ‌ ﺭﻭﯼ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﻭ ﭘﻠﻪ ﻭ ﻣﻮﮐﺖ ﻭ ﭼﻤﻦ ﻭ ﺩﺍﺧﻞ ﺣﻤﺎﻡ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﺪ ﺑﺎﻋﺚ ﺟﺬﺏ ﺭﻃﻮﺑﺖ ﻭ ﺭﺷﺪ ﮐﯿﺴﺖ ﺩﺭ ﺗﺨﻤﺪﺍﻧﻬﺎ ﺷﻮﺩ.

ﺍﺯ ﻋﻼ‌ﺋﻢ ﮐﯿﺴﺖ ﺗﺨﻤﺪﺍﻥ ﺑﯽ ﻧﻈﻤﯽ ﻫﺎﯼ ﺍﯾﺎﻡ ﻗﺎﻋﺪﮔﯽ ﻭ ﻋﻤﻮﻣﺎ ﺍﻟﯿﮕﻮﻣﻨﻮﺭﻩ ﯾﺎ ﺩﯾﺮ ﺑﻪ ﺩﯾﺮ ﭘﺮﯾﻮﺩﺷﺪﻥ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ.
ﺩﺭ ﺩﺧﺘﺮﺍﻥ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﻗﺎﻋﺪﮔﯽ ﺩﯾﺮ ﺑﻪ ﺩﯾﺮ ﻭ ﻧﺎﻣﻨﻈﻢ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺳﺖ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﺳﻮﻧﻮﮔﺮﺍﻓﯽ ﻋﻠﺖ ﺁﻥ ﻣﺸﺨﺺ ﺷﻮﺩ .

برای عفونت داخلی یک لیوان سرکه سفید دو قاشق نمک و سه لیوان آب مخلوط میکنیم وروزی چندبار شستشو میدهید
و یا اینکه حمام میرید درست کنید توو لگن بشینید داخلش برای ترشحات سفید پوست انار را بپزید وخودتان را بشورید

درمان عفونت تخمدان

بیش از ۹۰درصد خانم ها دچار عفونت و کیست تخمدان هستند – برای ریشه کن کردن این عفونتها باید شبها هنگام خواب به مقدار ۳ سی سی عسل ، تزریق واژینال داشته باشند (به همین راحتی قابل درمانه)

درمان ضعف جنسی خانم ها

خانم هایی که ضعف جنسی دارن و لاغر هستند بجای خوردن قرصهای تقویتی خارجی. کافیه ۲۱ روز شکوفه ی درخت سنجد رو دم کنند و با عسل میل کنند. بعد از ۲۱ روز تغییرات اساسی در خود می بینن. درمان خونریزی شدید ماهانه؛

برای درمان خونریزی شدید و طولانی ماهانه (دیسمنوره و هایپر منوره) کافیه زیر سینه ها رو بادکش گذاشت. برای درمان خونریزی کم ماهیانه کافیه روی ساق پا بادکش گذاشت.
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

🎀🌀🎀🌀🎀🌀
🌀🎀🌀🎀
🎀🌀🎀
🌀🎀
🎀
🌀
مواد_غذایی_که_شما_را_جوانتر_نشان_میدهند

این مواد غذایی شما را جوان تر از سنتان نشان میدهند و فرایند پیری را برای سلولهای شما کندتر می کنند. 🍓🍋🍎🍐🍌🌽

🍀 1 - هویج رنده شده به سس ماکارونی یا لازانیای خود بیفزایید. در مزه غذا تأثیر چندانی ندارد، اما کاروتن آن پوست شما را تغذیه می کند.🍀 2 - برگ تازه اسفناج را به سبزیجات سالاد خود بیفزایید. اسفناج نسبت به سایر سبزیجات گروه خود بتاکاروتن بیشتری دارد.🍀 3- روزانه یک ماده لبنی همراه با یک میوه تازه مصرف کنید، میوه تازه را به ماست بیفزایید تا میزان کاروتن غذای شما افزایش چشمگیری داشته باشد.


🍀 4- منابع غنی از ویتامین A عبارتند از: جگر، شیر، زرده تخم مرغ، پنیر چدار، ماهی، سیب زمینی شیرین، هویج، کدو حلوایی، طالبی، زردآلو، هلو، کلم بروکلی، گریپ فروت، اسفناج و سایر سبزیجات سبز تیره و برگی شکل.🍀 5 - همیشه برگ کلم تازه داشته باشید و به عنوان پیش غذا آن را میل کنید.

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

🎀🌀🎀🌀🎀🌀
🌀🎀🌀🎀
🎀🌀🎀
🌀🎀
🎀
🌀
ماسکی_معجزه_آسا_برای_ترمیم_مو
🍯🍯🍯🍏🍏🍏🍏🍏🍈🍈🍈

مواد لازم برای ماسکی معجزه آسا برای ترمیم موهای آسیب دیده

🍯 دو قاشق عسل
🍈 یک قاشق روغن زیتون
🍏یک قاشق سرکه سیب

مواد ذکرشده در بالا را در کاسه ای بریزید و کاملا باهم ترکیب کنید. از این ماسک به موهای شسته نشده وخشک بزنید. ابتدا آن را به ریشه ها و سپس تمام موها را آغشته کنید. موها را با یک گیره جمع کنید و به مدت ۳۰ تا ۶۰ دقیقه صبرکنید.بعد از آن موها را کاملا شامپو بزنید و اگر مایل بودید می توانید از نرم کننده نیز استفاده کنید.


🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

🌹🌿🌹🌿🌹🌿
🌿🌹🌿🌹
🌹🌿🌹
🌿🌹
🌿
💟خانواده در کلام رهبری💟

🍀🚻 خانواده یک اجتماع کوچک است که اول از زن و شوهر شکل می‌گیرد؛

بعد با آمدن فرزندان گسترش می‌یابد؛ از فرزندان،
باز فرزندانی به وجود می‌آیند و

🌲مثل درختی که شاخ و برگ می‌کند، بارور می‌شود.

💖💖 خدای متعال، دوستدار این اجتماعات کوچک است.💖💖

📕بهمن ۸

📚بر گرفته شده از کتاب "زندگی به سبک یک جلسه مطول ومطوی"

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

🌹🌿🌹🌿🌹🌿
🌿🌹🌿🌹
🌹🌿🌹
🌿🌹
🌿
💟خانواده در کلام رهبری💟

💖🎉 غالباً مراسم ازدواج، یک مراسم مذهبی است؛
💒مسیحی‌ها آن را توی کلیسا انجام می‌دهند،
یهودی‌ها آن را در کنائسشان انجام می‌دهند؛
مسلمان‌ها هم اگرچه در مسجد انجام نمی‌دهند،
اما اگر بتوانند، در مشاهد مشرّفه
[در اصطلاح خاص به حرم امامان و امامزادگان گفته می‌شود]،

🍀💫 والّا در ایام متبرک دینی و عمدتاً به وسیله رجل دین، این را انجام می‌دهند. رجل دینی هم وقتی برای ازدواج نشست، مبالغی دین بیان می‌کند.

💖 بنابراین صبغه، کاملاً صبغه دینی است. ازدواج یک جنبه قدسی دارد؛💖
(دی ۹۰)

🍀🎉منتها در اسلام، ازدواج با یک شرایطی است، با یک احکامی است که هم ازدواج را محکم می‌کند- مستحکم می‌کند این پیوند را-

🍀💫 و هم اینکه آن را از حالت ارزش‌های غیر معتبر می‌کشاند به ارزش‌های معتبر (اسفند ۶۲) 

🍀💫خُب، این معنایش چیست؟ معنایش این است که ما به محض ورود در این مرحله، تجدید عهدی با خدای متعال و با تعهدات دینی خودمان بکنیم.
🎉🎈 شروع خانواده با توجه به خدا باشد. 🎈🎉

لذا در اسلام برای آحاد مسلمان، در شب عروسی وظایف عبادی معین کرده‌اند؛
نماز مستحبی دارد، دعا دارد.

📚بر گرفته شده از کتاب "زندگی به سبک یک جلسه مطول ومطوی"

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

💖💕💖💕💖
💕💖💕💖
💖💕💖
💕💖
💕
💛هنر همسرداری💛


🌟هدف ازدواج🌟

ﺍﻣﻴﺮ ﺍﻟﻤﺆﻣﻨﻴﻦ ﻋﻠﻴﻪ ﺍﻟﺴﻠﺎﻡ ﻧﻴﺰ ﭼﻨﻴﻦ ﻫﺪﻑ ﺑﺰﺭﮔﻰ(رسیدن به بالاترین درجات الهی وقرب به مقام ربوبیت) ﺭﺍ ﺩﺭ ﻧﻈﺮ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﻛﻪ

🌸🍃 ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﺣﻀﺮﺕ ﺯﻫﺮﺍ ﻋﻠﻴﻬﺎ ﺍﻟﺴﻠﺎﻡ ﻓﺮﻣﻮﺩ:
🌸ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﻛﻤﻚ ﺍﺳﺖ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﺍﻃﺎﻋﺖ ﺧﺪﺍ.🌸

🌷ﺩﺭ ﺗﺎﺭﻳﺦ ﭼﻨﻴﻦ ﺁﻣﺪﻩ ﻛﻪ ﺭﺳﻮﻝ ﺧﺪﺍ ﺻﻠﻰ ﺍﻟﻠﻪ ﻋﻠﻴﻪ ﻭ ﺁﻟﻪ ﺭﻭﺯﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻋﺮﻭﺳﻰ ﺣﻀﺮﺕ ﻋﻠﻰ ﻭ ﺣﻀﺮﺕ ﺯﻫﺮﺍ ﺑﺮﺍﻯ ﺗﺒﺮﻳﻚ ﻭ ﺍﺣﻮﺍﻟﭙﺮﺳﻰ، ﺑﻪ ﻣﻨﺰﻝ ﺁﻧﻬﺎ ﺗﺸﺮﻳﻒ ﻓﺮﻣﺎ ﺷﺪ.🌸 ﺍﺯ ﺣﻀﺮﺕ ﻋﻠﻰ ﻋﻠﻴﻪ ﺍﻟﺴﻠﺎﻡ ﭘﺮﺳﻴﺪ: ﻫﻤﺴﺮﺕ ﺭﺍ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻳﺎﻓﺘﻰ؟ ﮔﻔﺖ:
🌸 ﺯﻫﺮﺍ ﺭﺍ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﻛﻤﻚ ﺑﺮﺍﻯ ﺍﻃﺎﻋﺖ ﺧﺪﺍ ﻳﺎﻓﺘﻢ.

🌺 ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺍﺯ ﺣﻀﺮﺕ ﺯﻫﺮﺍ ﭘﺮﺳﻴﺪ: ﺷﻮﻫﺮﺕ ﺭﺍ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻳﺎﻓﺘﻰ؟
🌺 ﮔﻔﺖ: ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﺷﻮﻫﺮ ﺍﺳﺖ.

ﺍﻣﻴﺮ ﺍﻟﻤﺆﻣﻨﻴﻦ ﻋﻠﻴﻪ ﺍﻟﺴﻠﺎﻡ ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﺟﻤﻠﻪ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﻫﻢ ﺑﺎﻧﻮﻯ ﺷﺎﻳﺴﺘﻪ ﻭﻧﻤﻮﻧﻪ ﺍﺳﻠﺎﻡ ﺭﺍ ﻣﻌﺮﻓﻰ ﻧﻤﻮﺩ،🍃 ﻫﻢ ﻫﺪﻑ ﺍﺳﺎﺳﻰ ﻭ ﺍﺻﻠﻰ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﺭﺍ ﺑﻴﺎﻥ ﻛﺮﺩ. 🍃


📕-بر گرفته شده از کتاب همسرداری_ابراهیم امینی
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

💖💕💖💕💖
💕💖💕💖
💖💕💖
💕💖
💕
💛هنر همسر داری💛

ﺷﻮﻫﺮﺩﺍﺭﻯ ﺷﻮﻫﺮﺩﺍﺭﻯ ﻳﻌﻨﻰ ﻣﻮﺍﻇﺒﺖ ﻭ ﻧﮕﻬﺪﺍﺭﻯ ﺷﻮﻫﺮ.
◀ﺷﻮﻫﺮﺩﺍﺭﻯ ﻛﺎﺭ ﺳﻬﻞ ﻭ ﺁﺳﺎﻧﻰ ﻧﻴﺴﺖ ﻛﻪ ﺍﺯ ﻫﺮ ﺯﻥ ﺑﻰ ﻟﻴﺎﻗﺖ ﻭ ﻧﺎﺩﺍﻧﻰ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ،

ﺑﻠﻜﻪ ﻛﺎﺭﺩﺍﻧﻰ ﻭﺫﻭﻕ ﻭ ﺳﻠﻴﻘﻪ ﻭ ﺯﻳﺮﻛﻰ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﻟﺎﺯﻡ ﺩﺍﺭﺩ، ﺯﻧﻴﻜﻪ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﻮﻫﺮﺩﺍﺭﻯ ﻛﻨﺪﺑﺎﻳﺪ
✨ﺩﻝ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﺪﺳﺖ ﺁﻭﺭﺩ،
✨ ﺍﺳﺒﺎﺏ ﺭﺿﺎﻳﺖ ﺧﺎﻃﺮﺵ ﺭﺍ ﻓﺮﺍﻫﻢ ﺳﺎﺯﺩ.
✨ﻣﻮﺍﻇﺐ ﺍﺧﻠﺎﻕ ﻭ ﺭﻓﺘﺎﺭﺵ ﺑﺎﺷﺪ،
✨ﺑﻪ ﻛﺎﺭﻫﺎﻯ ﻧﻴﻚ ﺗﺸﻮﻳﻘﺶ ﻛﻨﺪ،
✨ ﺍﺯ ﻛﺎﺭﻫﺎﻯ ﺑﺪﻧﮕﻬﺪﺍﺭﻳﺶ ﻛﻨﺪ،
✨ﻣﻮﺍﻇﺐ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ ﻭ ﺣﻔﻆ ﺍﻟﺼﺤﻪ ﻭ ﺗﻐﺬﻳﻪ ﺍﻭ ﺑﺎﺷﺪ.
🍃ﺳﻌﻰ ﻛﻨﺪﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻳﻚ ﺷﻮﻫﺮ ﺁﺑﺮﻭﻣﻨﺪ ﻭ ﻣﺤﺒﻮﺏ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺩﺭ ﺁﻭﺭﺩ ﺗﺎ ﺑﺮﺍﻯ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺍﺵ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﺳﺮﭘﺮﺳﺖ ﻭ ﺑﺮﺍﻯ ﻓﺮﺯﻧﺪﺍﻧﺶ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﭘﺪﺭ ﻭ ﻣﺮﺑﻰ ﺑﺎﺷﺪ.

ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺣﻜﻴﻢ ﻗﺪﺭﺕ ﻓﻮﻕ ﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﺍﻯ ﺑﻪ ﺯﻥ ﻋﻄﺎ ﻓﺮﻣﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ.
🍎ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻭ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻰ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺩﺭ ﺩﺳﺖ ﺍﻭﺳﺖ، ➖ﺑﺪﺑﺨﺘﻰ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻧﻴﺰﺩﺭ ﺩﺳﺖ ﺍﻭﺳﺖ.

🌷ﺯﻥ ﻣﻴﺘﻮﺍﻧﺪ ﺧﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺑﻬﺸﺖ ﺑﺮﻳﻦ ﺩﺭ ﺁﻭﺭﺩ، ﻭ 🌋ﻣﻴﺘﻮﺍﻧﺪ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺟﻬﻨﻢ ﺳﻮﺯﺍﻧﻰ ﺗﺒﺪﻳﻠﺶ ﺳﺎﺯﺩ،
💐ﻣﻴﺘﻮﺍﻧﺪ ﺷﻮﻫﺮﺵ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﻭﺝ ﺗﺮﻗﻰ ﺑﺮﺳﺎﻧﺪ ﻭ➖ ﻣﻴﺘﻮﺍﻧﺪ ﺑﻪ ﺧﺎﻙ ﺳﻴﺎﻫﺶ ﺑﻨﺸﺎﻧﺪ.

🌷ﺯﻥ ﺍﮔﺮ ﺑﻪ ﻓﻦ ﺷﻮﻫﺮﺩﺍﺭﻯ ﺁﺷﻨﺎﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﻭﻇﺎﺋﻔﻰ ﺭﺍ ﻛﻪ ﺧﺪﺍ ﺑﺮﺍﻳﺶ ﻣﻘﺮﺭ ﻓﺮﻣﻮﺩﻩ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﻫﺪ ﻣﻴﺘﻮﺍﻧﺪ ﺍﺯ ﻳﻚ ﻣﺮﺩ ﻋﺎﺩﻯ ﺑﻠﻜﻪ ﺍﺯ ﻳﻚ ﻣﺮﺩ ﺑﻰ ﻋﺮﺿﻪ ﻭ ﺑﻰ ﻟﻴﺎﻗﺖ ﻳﻚ ﺷﻮﻫﺮ ﻟﺎﺋﻖ ﻭ ﺁﺑﺮﻭﻣﻨﺪﺑﺴﺎﺯﺩ.

🍎ﻳﻜﻰ ﺍﺯ ﺩﺍﻧﺸﻤﻨﺪﺍﻥ ﻣﻴﻨﻮﻳﺴﺪ: ﺯﻥ ﻗﺪﺭﺕ ﻋﺠﻴﺒﻰ ﺩﺍﺭﺩ، ﻣﺜﻞ ﻗﻀﺎ ﻭﻗﺪﺭ ﺍﺳﺖ، ﻫﺮ ﭼﻪ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﻫﻤﺎﻧﺴﺖ.

🍎 ﺍﺳﻤﺎﻳﻠﺰ ﻣﻴﮕﻮﻳﺪ: ﺍﮔﺮ ﺯﻥ ﺑﺎ ﺗﻘﻮﻯ ﻭ ﺧﻮﺵ ﺧﻠﻖ ﻭ ﻛﺪﺑﺎﻧﻮﻳﻰ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻪ ﻣﺤﻘﺮ ﻭ ﻓﻘﻴﺮﻯ ﺑﺎﺷﺪ ﺁﻥ ﺧﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﻣﺤﻞ ﺁﺳﺎﻳﺶ ﻭ ﻓﻀﻴﻠﺖ ﻭ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻰ ﻣﻴﺴﺎﺯﺩ.

🍎ﻧﺎﭘﻠﺌﻮﻥ ﻣﻴﮕﻮﻳﺪ: ﺍﮔﺮ ﻣﻴﺨﻮﺍﻫﻴﺪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺗﻤﺪﻥ ﻭ ﭘﻴﺸﺮﻓﺖ ﻣﻠﺘﻰ ﺭﺍﺑﺪﺍﻧﻴﺪ ﺑﻪ ﺯﻧﺎﻥ ﺁﻥ ﻣﻠﺖ ﺑﻨﮕﺮﻳﺪ.
🍎ﺑﺎﻟﺰﺍﻙ ﻣﻴﮕﻮﻳﺪ: ﺧﺎﻧﻪ ﺑﻰ ﺯﻥ ﻋﻔﻴﻒ، ﻗﺒﺮﺳﺘﺎﻥ ﺍﺳﺖ.

📕-بر گرفته شده از کتاب همسرداری_ابراهیم امینی

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

💖💕💖💕💖
💕💖💕💖
💖💕💖
💕💖
💕
💛هنر همسرداری💛

🍃علل اختلافات همسران و راه کار آن🍃


😈ﻧﺎﺩﺍﻧﻰ ﻭ ﺧﻮﺩﺧﻮﺍﻫﻰ،اینﻛﺎﻧﻮﻥ ﻣﻬﺮ ﻭ ﻣﻮﺩﺕ خانوادگی ﺭﺍ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻳﻚ ﺯﻧﺪﺍﻥ ﺗﺎﺭﻳﻚ ﺑﻠﻜﻪ ﺟﻬﻨﻢ ﺳﻮﺯﺍﻧﻰ ﺗﺒﺪﻳﻞ ﻣﻰ ﺳﺎﺯﺩ.

😓ﺩﺭ ﺍﺛﺮﺟﻬﺎﻟﺖ ﻭ ﻧﺎﺩﺍﻧﻰ ﺑﺸﺮ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﻣﺤﻴﻂ ﻧﻮﺭﺍﻧﻰ ﻭ ﺑﺎ ﺻﻔﺎﻯ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺯﻧﺪﺍﻥ ﺩﺭﺩﻧﺎﻛﻰ ﺗﺒﺪﻳﻞ ﻣﻰ ﺷﻮﺩ ﻛﻪ ﺍﻋﻀﺎﺀ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻧﺎﭼﺎﺭﻧﺪ ﺗﺎ ﺁﺧﺮ ﻋﻤﺮ ﺩﺭ ﺁﻥ ﺯﻧﺪﺍﻥ ﺗﺎﺭﻳﻚ ﺑﺴﺮ ﺑﺮﻧﺪ ﻳﺎ ﭘﻴﻤﺎﻥ ﻣﻘﺪﺱ ﺯﻧﺎﺷﻮﻳﻰ ﺭﺍ ﻣﺘﻠﺎﺷﻰ ﺳﺎﺯﻧﺪ.

💖 ﺁﺭﻯ ﺍﮔﺮ ﺯﻥ ﻭ ﺷﻮﻫﺮ ﺑﻪ ﻭﻇﻴﻔﻪ ﺧﻮﻳﺶ ﺁﺷﻨﺎ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﻭ ﻋﻤﻞ ﻛﻨﻨﺪﻣﺤﻴﻂ ﺧﺎﻧﻪ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺑﻬﺸﺖ ﺑﺮﻳﻦ ﺑﺎ ﺻﻔﺎ ﻭ ﻧﻮﺭﺍﻧﻰ ﻣﻰ ﮔﺮﺩﺩ. ﻭ ﺍﮔﺮ ﺍﺧﺘﻠﺎﻑ ﻭﻛﺸﻤﻜﺸﻬﺎﻯ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﮔﻰ ﺑﻪ ﻣﻴﺎﻥ ﺁﻣﺪ ﻣﺤﻴﻂ ﺧﺎﻧﻪ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻳﻚ ﺯﻧﺪﺍﻥ ﺣﻘﻴﻘﻰ ﺗﺒﺪﻳﻞ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ.

🔥ﺍﺧﺘﻠﺎﻓﺎﺕ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﮔﻰ ﻋﻠﻞ ﻭ ﻋﻮﺍﻣﻞ ﻣﺨﺘﻠﻔﻰ ﺩﺍﺭﺩ.
ﺍﺯ ﻗﺒﻴﻞ ﻋﻮﺍﻣﻞ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﻯ،
ﺗﺮﺑﻴﺖ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﮔﻰ ﺯﻥ ﻳﺎ ﺷﻮﻫﺮ،
ﻣﺤﻴﻂ ﺯﻧﺪﮔﻰ،
ﺩﺧﺎﻟﺘﻬﺎﻯ ﺑﻴﺠﺎﻯ ﭘﺪﺭ ﻭ ﻣﺎﺩﺭ ﺯﻥ ﻭ ﺷﻮﻫﺮ ﻳﺎ ﺳﺎﻳﺮ ﺑﺴﺘﮕﺎﻥ ﺁﻧﻬﺎ.
ﻭ ﺩﻫﻬﺎ ﭼﻴﺰ ﺩﻳﮕﺮ.

💫 ﻟﻴﻜﻦ ﺑﻪ ﻋﻘﻴﺪﻩ ﻧﮕﺎﺭﻧﺪﻩ،
ﻣﻬﻤﺘﺮﻳﻦ ﻋﺎﻣﻞ ﻧﺎﺳﺎﺯﮔﺎﺭﻯ ﻭ ﺍﺧﺘﻠﺎﻓﺎﺕ ﺩﺍﺧﻠﻰ، ◀ﺁﺷﻨﺎ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺯﻥ ﻭ ﺷﻮﻫﺮ ﺑﻪ ﻭﻇﺎﺋﻒ ﺯﻧﺎﺷﻮﻳﻰ ﻭ ﻋﺪﻡ ﺁﻣﺎﺩﮔﻰ ﺑﺮﺍﻯ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﻣﺸﺘﺮﻙ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﮔﻰ ﺍﺳﺖ، ▶

🔶ﺑﺮﺍﻯ ﺗﺼﺪﻯ ﻫﺮ ﻣﻘﺎﻡ ﻭ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻫﺮ ﻛﺎﺭﻯ، ﺗﺨﺼﺺ ﻭ ﺁﻣﺎﺩﮔﻰ ﻳﻚ ﺷﺮﻁ ﺍﺳﺎﺳﻰ ﻣﺤﺴﻮﺏ ﻣﻰ ﺷﻮﺩ. ﻭ ﻛﺴﻰ ﻛﻪ ﺍﻃﻠﺎﻋﺎﺕ ﻛﺎﻓﻰ ﻭ ﺁﻣﺎﺩﮔﻰ ﻗﺒﻠﻰ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ ﻧﻤﻰ ﺗﻮﺍﻧﺪ ﻛﺎﺭﻯ ﺭﺍ ﺑﺨﻮﺑﻰ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﻫﺪ.

📕-بر گرفته شده از کتاب همسرداری_ ابراهیم امینی

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

💖💕💖💕💖
💕💖💕💖
💖💕💖
💕💖
💕
💏 مردان، عاشق این گونه زنانند
🌟1⃣🌟

💠💠🌸💠💠🌸💠💠🌸💠💠

به نام خدا

مردان عاشق این گونه زنانند

🎀همه ما وجود مقدس ونازنین حضرت زهرا را یه عنوان الگو قبول داریم

😔ولی متاسفانه چیز اندکی از زندگی ایشان میدانیم که عمل کنیم وزندگی عاشقانه ای همچون ایشان وهمسر بزرگوار شان علی علیه السلام ودر نتیجه فرزندانی شبیه انان تربیت کنیم

🎀در این کتاب سعی میکنیم با بالا بردن سطح اگاهی خانم ها نسبت به روش زندگی آرام وصحیح ،با الهام گرفتن از زند ی حضرت زهرا سلام الله علیها وروانشناسی اقایون به لطف الهی بهترین وزیباترین زندگی رو بیا فرینیم،
انشاءالله

بخش های این کتاب
💛1. خود خانم ها
💚2.مربوط به همسران
💜3.مر بوط به فرزندان

در پایان هر درس برای یادآوری وتمرین بیشتر چند پیام مربوط به همان درس برای نصب در جاهای مختلف منزل وهمچنین تکالیفی برای یک هفته داده شده که هر خانمی طبق سلیقه خود در صورت انجام انها به خودش پاداش😃 ودر صورت عدم موفتیت ،جریمه ای در نظر می گیرد.😠

😐حتما تازمانی که انجام ندادهاید سراغ درس بعدی نروید 📘
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

💖💕💖💕💖
💕💖💕💖
💖💕💖
💕💖
💕
💏 مردان، عاشق این گونه زنانند
🌟2⃣🌟

💠💠🌸💠💠🌸💠💠🌸💠💠

مردان ،عاشق این گونه زنانند💑

🌸وجود خودم🌸

اکثر ما خانم ها سال های زیادی از زندگی خود را صرف این میکنیم که به طرف مقابلمان تلقین کنیم که چه باید بکند وچگونه!👇👆✋☝اما پس از چند سال میبینیم هنوز در جای اولمان هستیم.😞


این روش هیچگاه کارگر نخواهد بود وطرف مقابل رابطه اش را با همچین زنی قطع میکند وبه درون خود می رود😶اما اگر انگشت اشاره را از طرف او به طرف خودمان بچرخانیم و سعی براصلاح خود داشته باشیم ،اغلب انها با ما همراه خواهند شد😘
ما عادت داریم فکر کنیم:
💬😒اگر با همسر دیگری بودیم
💬💬😣اگر دوست یا اشنا یا حرفه
💬💬💬💒یا خانه ای دیگر داشتیم
❤شادتر وراضی تر بودیم.


حقیقت این است که اگر شما عادت مخرب ذهنی دارید،😠
اگر زیاد حرص میخوریدوناراحت می شوید،😤
اگر اکثر اوقات زیاد عصبانی می شوید😡
این گرایش های منفی ،هر کجا که بروید به دنبال شما خواهند بود🐀🐅🐎🐕
همیشه "خودتان"را به همراه میبرید.


🐣ابتدا تغییر را از خودتان شروع کنیدبعد میبینیدبه اطراف نفوذ میکند.
🌞برای شروع در صندوق خود شناسی را باز کنید وفلسفه زندگیتان را به عنوان زن بنویسید

🌻چه زنی را خوب میدانید؟!
همین الان یک کاغذ وقلم بردارید وجواب دهید.📝
کار نداشته باشید خودتان هم اینگونه اید یا نه؟فقط انچه را خوب می دانید بنویسید.
این کار مدتی وقت میگیرد ولی بسیار سودمند است.🔧


مثال پرداز،،ش ارزشها:
با وقار💚با حیا 💙خوش پخت ❤شوهر دوست 💛مهربان💙 آرام 💚منظم 💛با سلیقه و.....


💐💐💐ارزش یعنی هر چیزی که برای زن خوب است💐💐💐


اینک نقاط ضعف و قوت خود را بنویسید
مثال نقاط قوت:
😊خنده رو
😌دلسوز
💖تمیز بی
😰اعتماد به نفس نداشتن
😢زود رنج
😫غر غرو
و.....


به قول جک کانفیلد:
🙀دیوانگی ،ادامه دادن رفتاررهمیشگی وانتظار نتیجه متفاوت است.🙀
زمانی که تصمیم می گیرید ،واکنش های عادتی خود راکنار بگذارید ،انگاه با مهم ترین شخص زندگیتان یعنی 💓خودتان 💓بهترین دوستی را برقرارخواهید کرد.
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

💖💕💖💕💖
💕💖💕💖
💖💕💖
💕💖
💕
💏 مردان، عاشق این گونه زنانند
🌟3⃣🌟

💠💠🌸💠💠🌸💠💠🌸💠💠❤💚💜💙💛❤💚💜💙💛❤💚💜💙💛❤💚💜


جمله های دیوار خانه ی شما:

🌷تا زمانی که من برای تغییر خود ،اقدام جدی نکنم ،از جانب خداوند،چیزی تغییر نخواهدیافت

🌷قبل از اینکه آدرستت را عوض کنی تفکراتت را عوض کن

🌷دعا های ما باید از "خدایا شرایطم را تغییر بده " به "خدا یا مرا تغییر بده"تغییر یابد

🌷کسی که بهترین تلاش خود را میکند،بدون اینکه خود بداند معجزه رخ خواهد داد

🌷"مشکلات "پیامها هستند

🌷اغلب مردم نمی دانند در زندگی چه می خواهند ،ولی بدتر از آن این است که بسیاری می دانند چه میخواهند ولی هیچ کوششی برای بدست آوردن ان نمی کنند


❤💚💜💙💛❤💚💜💙💛❤💚💜💙💛❤💚💜


🍀👈👈تکالیف این هفته:
🍀👈🍂در پایان هر روز لحظاتی را با خود خلوت کنید،کارهای ناپسند وخوب خود را در دو ردیف جداگانه بنویسید،با مقایسه آنها میتوانید خود را ارزیابی کنید.


🍀👈🍂ارزشهایتان را بنویسید ودقت کنید مطابق آنها زندگی میکنید یا نه؟

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

👒👠👒👠👒
👠👒
👒
#خانواده_شاد_و_آرام


#گزیده_کتاب

مخصوص بانوان👒

⁉️⁉️آيا ميدانيد ثواب آنان كه در راه خدا جهاد ميكنند چيست؟

✅آيا شنيدهايد كه ثواب يك روز جهاد در جبهه حق عليه باطل ازچهل سال عبادت بيشتر است.


✅در احاديثي ديگر آمده است كه درهاي آسمان براي جهادكنندگان باز مي شود و در روز قيامت يكي از درهای بهشت،مخصوص آنهاست.


شايد شنيده باشي كه خداوند جهاد را از زنان برداشته است.

براي من خيلي جالب بود كه حضرت علي (عليه السلام،) درسخني فرموده اند كه خداوند جهاد را بر مرد و زن واجب كرده است.

👌ولي جهاد مرد با زن فرق ميكند!

جهاد مرد اين است كه به جبهه برود و در راه اسلام با دشمنان بجنگد.

💝و جهاد زن اين است كه خوب شوهرداري كند.💝
⁉️⁉️راستي چرا شوهرداري كردن زنان، با جهاد
مردان مقايسه شده است؟

اگر مردان به جهاد مي روند تا از كشورشان
دفاع كنند، زنان مسلمان نيز با خوب شوهرداري كردن از كانون خانواده دفاع مي كنند.


حضرت علي (عليه السلام،) با كلام خود به اين نكته اشاره مي كند كه شوهرداري كردن اگر از روي عشق❤️ و صفا باشد، يكنوع جهاد است؛ زيرا زنان با همين كار با فروپاشي خانواده،جنگ مي كنند.

اي بانوی مسلمان💐

تو با خوب شوهرداري كردن، از مهمترين ركن
جامعه ي اسلامی محافظت مي كني همانطور كه جهادكنندگان از مرزهای خاكي كشور محافظت مي كنند.
تو از حريم عشق ❤️و محبّت حمايت مي كني تا در سرتاسرجامعه، محبّت جوانه🌱 بزند، رشد كند و ثمر دهد.

💟اگر همسر شما مردي باشد كه گاه گاهي در حقوق شماكوتاهي می كند ولي شما ايثار می كنيد و خوب شوهرداري می کنید،

🔱اينجاست كه خدا براي شما ثواب جهاد را مي نويسد!

🔱اینجاست كه ثواب يك روز شوهرداري شمااز چهل سال عبادت بيشتر است، و اینجاست که درهای آسمان به روی شما گشاده می شود .💟

#همسر_دوست_داشتنی_من

مولف#مهدی_خدامیان
⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜
@mawezah1
حوای آدم

🌷💧🌷💧🌷💧
💧🌷
🌷
💧
🌷
ای پیک شهیدان کربلا!
یا زینب کبری!
ای بانو .....

اي پرچم كربلا به دوشت زينب

قربانِ تو و خَشم و خروشت زينب

تا مويِ سرت سپيد شد از غم ِ دوست

شد كعبه ي دل سياه پوشت زينب
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

🌹💧🌹💧🌹💧
💧🌹
🌹
💧
🌹
  يا زينب كبري (س)

در واژه های شعر تو دیدم  وقار را

حُجب و حیایِ فاطمی این تبار را


با تیغ خطبه ، فاتح صفین كوفه ای

مولا سپرده دست شما ذوالفقار را


در اوج بیكران خودت مست می كِشی

هفتاد و دو ستاره ي دنباله دار را


درس حجاب می دهد این آستین شرم

معنا كنید روسری وصله دار را


با واژه های «هیزم» و «مسمار» و «شعله ها»

 آتش زنید مستمع بی قرار را


خانم اگر اشاره به طشت طلا كنید

خون گریه می كنیم خزان تا بهار را


چشمت به غیر چشم حسینت ندیده است

دیدی كنار طشت، بساط  قمار را


زینب كجا و مجلس نامحرمان كجا!

از دست داده ام به خدا اختیار را


این بوی سیب چیست؟ دوباره گرفته ای

بر روی دست پیرهن شهریار را


اكسیر اشك روضه تان مس طلا كند

وقتش رسیده است بسنجی عیار را
(وحيد قاسمي)
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

🕯🍂🕯🍂🕯🍂
🍂🕯
🕯
🍂
زینب جان!

بانوی مصیبت اعظم و صبر کبری!

با کاروانت همدل می شویم و قدم به قدم به حسین میرسیم...

به اربعین حسین...

بر گرد شمع کرب و بلا جمع می شویم و بر غم دردانه های حسین گل اشک می افشانیم...

خوشا آنان که همقدم با بانوی کربلا راهی زیارتند...

🕯🍂🕯🍂🕯🍂🕯🍂🕯🍂🕯🍂🕯
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

🌸🍃🌸🍃🌸🍃
🍃🌸🍃🌸
🌸🍃🌸
🍃🌸
🍃
#حرمت_نفس

❇چگونه به فرزندم كمك كنم حرمت نفس بيشتري داشته باشد؟

به كودك كمك كنيد به خود اعتماد كند. او را به طور مستقيم تصحيح نكنيد. اشتباهاتش را با تنبيه و داد زدن جواب ندهيد. بگذاريد بداند همه اشتباه ميكنند.

وقتي فرزندتان به سراغ شما مي ايد، كارتان را قطع كنيد (صحبت با تلفن، حرف زدن با يك دوست، تماشاي تلويزيون) و به چشمانش نگاه كنيد. اگر لازم بود به او بگوييد صبر كند تاكار شما تمام شود.

با او قهر نكنيد.

نام فرزندتان را با اهنگي خوش بيان كنيد.

پدر و مادر بايد در مقابل فرزندشان عضوي واحد باشند. اگر اختلاف براي انتخاب روش تربيتي داريد اجازه ندهيد فرزندتان از ان اگاه شود.

از شش سالگي براي فرزندتان مربي ورزشي بگيريد تا در رشته يي خاص موفق شود. بهترين ورزشها مخصوصا براي دختران فوتبال و بسكتبال است.

احساسات فرزندتان را تاييد كنيد. "ميدونم مي ترسي" به جاي، اينكه ترس نداره. "ميدونم خسته يي" به جاي، بسه غر نزن.... گاهي با سليقه او براي خود خريد كنيد و وقتي با او هستيد از ان وسيله استفاده كنيد.

گاهي از او معذرت بخواهيد تا بداند ما همه اشتباه ميكنيم.

گاهي در جواب سوالش بگوييد نميدانم تا بداند ندانستن بد نيست.

به او مسئوليتهايي در حد توانش بدهيد.

حرمت نفس خود را افزايش دهيد. كودكان از ما الگو ميگيرند.

بر نقاط قوت فرزندتان تاكيد كنيد.

اجازه دهيد فرزندتان ريسكهاي بي خطر كند. بگذاريد اشتباهات بي خطر انجام دهد.

بگذاريد در مورد غذا، لباس، بازي و مسايل خصوصي زندگيش خودش تصميم بگيرد و در صورت نياز به كمك شما، به انها احساس گناه ندهيد.

هرگز فرزندتان را مخصوصا در مقابل ديگران مسخره نكنيد. در جمع به او نخنديد مگر زماني كه او چنين انتظاري از شما دارد.

فرزندان بايد بدانند پدر و مادرشان انها را بي قيد و شرط و در هر شرايطي دوست دارند.

به همسرتان مقابل فرزندتان بي احترامي نكنيد.

اگر به كسي اسيب زدند يا به حقوق كسي تجاوز كردند متوقفشان كنيد، و به ديگران هم اجازه ندهيد به حريم فرزندتان تجاوز كنند. شما هم حريم و مالكيت فرزندتان را محترم بدانيد.

برد و باختشان برايتان بي اهميت باشد. وقتي تلاششان را كردند حتي اگر برنده نبودند برايشان جشن بگيريد.

وقتي با شما حرف ميزنند تمام حواستان را به انها بدهيد.

فرزندان را وارد اختلاقات خانوادگي نكنيد.

هرگز بر او برچسب بد، بي ادب، بي تربيت، چلفتي، ترسو... نزنيد.

بر سر فرزندتان فرياد نزنيد.

براي كارهايي كه برايشان ميكنيد بر سرشان منت نگذاريد.

با هيچ كس مقايسه نكنيد.

هرگز بدي كسي را جلو فرزندتان يا به فرزندتان نگوييد.

هرگز با كودك درد دل نكنيد.

زماني كه فرزندتان اشتباهاتش را با شما در ميان مي گذارد، او را مقصر خطاب نكنيد.

او را جلوي ديگران حتي خواهر و برادرش تنبيه نكنيد.

اجازه ندهيد شاهد دعواي شما با همسرتان يا با خواهر و برادرش باشد.

برايش دوستان خوب پيدا كنيد و اجازه دهيد با آنها حرف بزند.

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

💖💕💖💕💖
💕💖💕💖
💖💕💖
💕💖
💕
💏 مردان، عاشق این گونه زنانند
🌟4⃣🌟

💠💠🌸💠💠🌸💠💠🌸💠💠

🎀 درس دوم خود را بپذیرید🎀😃به درس دوم خوش امدید.
ایا تمرینات خود را انجام داده اید؟
😔اگر پاسختان منفی است لطفا همین الان این متن را کنار بگذارید و تا زمانی که تکالیف و تمرینات خود را انجام نداده اید سراغ درس بعد نروید.


😊اگه شما خانم گرامی می توانید خودت را عوض کنی پس این کار را بکن ولی اگر قادر نیستی خودت را به عنوان یک آفریده ی خداوند قبول کن
چه کسی هستید چطور و چرا هستی ؟
خود را با دیگران مقایسه نکن تا به خود ضرر برسانی ،هرچند دیگران گیراتر از شما به نظر بیایند.
👰مطمئن باش که هر فرد جذابی می داندکه کسی جذاب تر از او وجود دارد، پس به جای اینکه خود رو دست کم بگیری خودت را بپذیر.


😕 اگر خودت را دوست نداشته باشد غیر ممکن است که بتوانی به دیگران عشق بورزی💖 زیرا هیچ چیزی نداری که به آنها بدهی و در ضمن وقتی شما خودتان را دوست ندارید هیچکس به غیر از خودتان نمی تواند حال شما را بهتر کند!


🌸🍃 اصل پذیرش از زمانی که زندگی آغاز شده وجود داشته است ،
💖خداوند ما را همانطور که هستیم قبول دارد هرچند که شایسته آن پذیرش نباشیم
اما باز هم او ما را دوست دارد چرا که خداوند ما را پذیرفتندهمانطور وه میفرماید:
💛" ای بنده من بندهای که گنهکار وبدی نامید نشو وفکر نکنی که دیگر تو را نمی خواهم،من همه گناهنت را می بخشم،بیا"💛


🌺 ماانسانها باید این صفت را از خدای مهربانم بیاموزیم و دیگران را هرچند بدند پذیریم و این امکان ندارد مگر اینکه :
🌹ابتدا خودمان را بپذیرم و قبول کنیم و دست کم نگیریم

💜همیشه به این مهم توجه کن که خداوند چه نظری در مورد تو دارد نگران نباش که مردم درباره تو چه فکری می کنند!

یادمان باشد افراد ضعیف راه زندگی خود را با
" اگر" و
"شاید" و
"اما "فرش میکند و افراد قوی با "میخواهم" و "می توانم"!😢 امروز بسیاری از زنان واقعیت موجود خودشان را باور ندارند بسیاری از آنها در رویاهای خود می گویند
اگر من فقط زیبا بود
اگر کمی قدم بلندتر بود یا دماغم کوچک تر بود
اگر پولدار بودم
اگر با کس دیگری ازدواج می کردم
" اگر" فقط" اگر"
😭چه زندگی غم انگیزی......

◀ اگر این آرزوها واقعاً برای کسی تحقق یابد لزوما ان را خوشنود نمی کند.
🌸تو باید خودت را همانطور که هستی قبول کنی با شکم گنده و ورم کرده و همه چیز....🌟خیلی اهمیت دارد که با تمام نقاط ضعف خود رو به رو شوید و واقع بینانه این حقایق را ببینی و بپذیری که ان نقطه ضعف وجود دارد.
تو هم یک انسان هستی مثل هر کس دیگر نواقص و معایبی داری پس به خودت سخت نگیر به خودت را دست کم نگیر
🍃🌸سعی کن در ذهنت نقش و سیمای دل پذیری از خودت بسازی تا احساس خوشبختی در توپدید آید تو" خلیفه اللهی"
روح خدا در تو دمیده شده است
💖"پس بی بدیل شو"💖
✏اگر در جایگاه اصلی خود قرار گرفته باشید هیچ کس نمی تواند جانشینی برای تان انتخاب کنند
تو تنها💫" تو "💫هستی
✴تو برای خدا منحصر به فردی
این را می توانید از اثر انگشتان در یابید
که فقط منحصر به تو است و خداوند تو را منحصر بفرد آفریده است
💟تو باید یکپارچه عشق توی تا زندگی خوبی داشته باشید اینها اسرار موفقیت
تواست که احساس عالی و خوبی از خود داشته باشی

☺امروز چشم های زیبایت را باز کن 👗لباس مناسب و زیبا بپوشید و در مقابل آینه ای قدی بایست وبه خودت نگاه کن و بگو
💜 من عالی
💛 موفق
💖 متحول شده
💚 زیبا و
💝 کاملا جذاب
❤ با اندامی عالی هستم

حالا روی آینه بنویس
🌟من بی نظیرم🌟
آنگاه نفس عمیقی بکش و آرامش را حس کن ،احساس شایستگی کن و بنده متواضع و مهربان و محبوب خدا باشد هنگامی که این شما تلقین را شروع می کنید در سیمای دل پذیری ازخودتان می سازید
بله تو همانی که فکر می کنی
☺پس از این به بعد، در مورد خودت عالی فکر کن،
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

💖💕💖💕💖
💕💖💕💖
💖💕💖
💕💖
💕
💏 مردان، عاشق این گونه زنانند
🌟5⃣🌟

💠💠🌸💠💠🌸💠💠🌸💠💠

🍃🌸به سر و وضع خود برسید


🌻وقتی برای مهمانی ها به خود می رسید چه حسی دارید؟


👗کاری کنید که از ظاهرتان لذت ببرید لباس زیبا و تمیزبپوشید.
💝وقتی از خود احساس خوبی داشته باشید اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت وقتی شما از خودتان خوشنود باشی مردم نیز با شما برخورد مثبت تری خواهند داشت قلبی شاد مانند دعوای سفید معجزه میکنند

اگر در صدد بنا کردن یک رابطه محترمانه، پر مهر و عاشقانه هستید باید ابتدا با 💟خودتان محترم مهربان و مهر ورز باشید💟
لازمه اینکه زندگی با شما به نیکی رفتار کنید این است که
شما با خودتان به نیکی رفتار کنید


😣با پوشیدن زیر شلواری کهنه و پاره چگونه میشود در حال و با نشاط بود
شاید بگویید کهنه و پاره بودن زیر زیر شلواری من اهمیتی ندارد چون کسی ان را نمی بیند
🍃 اما باید گفت این نکته مهم اینجاست که درست است که پارگی لباس را نمی بیند ولی ذهنی تو از آن آگاه است


👈تنها کسی که می تواند به شما احساس ویژه بودن بدهد خود شما هستید. اگر شما برای خود ارزش قائل نشوید دیگران هم برای شما ارزشی قائل نخواهند بود.

☺ یادتان باشد که فقط☺ آدم هایی شاد☺ می توانند زندگی شاد بوجود بیاورند

🌸چه زیبا پیامبر عزیزمان بیان فرمودند که" شادی مومن در چهره اش نمایان است"

🌸امام باقر علیه السلام می فرمایند" برای زن
سزاوار نیست که به خود وسر و وضعش نرسد
ولو اینکه گردنبندی به گردن خود بیاویزد
گرچه مسن و سالخورده باشد"

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

💖💕💖💕💖
💕💖💕💖
💖💕💖
💕💖
💕
💏 مردان، عاشق این گونه زنانند
🌟6⃣🌟

💠💠🌸💠💠🌸💠💠🌸💠💠

🎀از آنچه دارید لذت ببرید🎀

🏡محیط خانه بر روی شما تأثیر می گذارد فضای ورودی منزل خود را طوری طراحی کنید که هنگام ورود به خانه روحیه شما را بالا ببرد

🌻 تمیز و پاکیزه بودن خرجی برنمی دارد زندگی در یک آپارتمان یک اتاقی تمیزبهتر از زندگی در یک قصر کثیف است.

😕بسیاری از ما سیب ها و موزه های خود را در ظرف پلاستیک و خراش افتاده می گذاریم در حالی که کریستال های زیبای خود را داخل کمد اسیر کرده ایم تا مهمانانی که شاید سالی یکبار به خانه ما بیایند از دیدن آنها لذت ببرند موقعی که از دنیا میرویم ظروف کریستال برای فرزندانمان می گذاریم تا آنها بتوانند بشکنند ،
🍃من معتقدم که ظروف یا هر چیز قشنگی که دارید بهتر است خودتان از آن استفاده کنید و بشکنید.


💞از شما نمی خواهم هرچه می گویم ۱۰۰ درصد قبول کنید. امتحان کنید و ببینید که واقعاً جواب می دهد یا نه اگر جواب نداد و سرحال نشدید به همان روش های قبلی تان روی آورید.

😣فردی را میشناسم که برای جلوگیری از افت قیمت مبلهای آنرا با روکشی از ملافه هایکهنه پوشاننده بود،به طوری که انسان احساس می کرد به جای مبل روی سبد لباس های چرک نشسته است.

💫 باید با آنچه داریم در بهترین شرایط خود ظاهر شویم💫

🌸 امام صادق علیه السلام می فرمایند
" خداوند زیبایی و خود آرایی را دوست دارد و بینوایی و قیافه فقرآلود را ناخوش می دارد هرگاه خداوند بنده ای نعمتی دهد دوست دارد اثر آن را در او ببیند"

سوال شد چگونه؟

🌸فرمودند" لباسش را تمیز نگه دارد خود را خوشبو کند خانه اش را گچ کاری کند جلوی در حیاط خود را بروبد و حتی روشن کردن چراغ قبل از غروب خورشید فقر را میبرد و روزی را زیاد میکند"

🌷پس به خودت برس خوب تغذیه کن وخانه ات را تمییز نگه دار تا احساس کنی که زندگی خوب داری. طرز لباس پوشیدن شما روی روحیه شما تأثیر می گذارد و نتیجه مثبت آن بر روی اعتماد به نفس و خودباوری شما اثر دارد. خوب زندگی کردن را باید از همین الان شروع و احساس کرد.

👈اکثر مردم میگویند روز زیبایی داشته باشید اما به قول "دن میلمن:🌷 روز زیبایی برای خودتان خلق کنید🌷

در خاتمه به این روایت زیبا توجه کنید:
🌸" کسی که شخصیت خودش برای خودش محترم است با گناه کردن به آن توهین نمی کنند"

بله کسی که برای خود ارزش قائل است
😡خود را با کثیفی وزشی گناه آلوده نمی کنند

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

🌸🍃🌸🍃🌸🍃
🍃🌸🍃🌸
🌸🍃🌸
🍃🌸
🍃
❓سوال:
زنی که چند ماه از شوهرش جدازندگی کرده آیا باید بعد طلاق تا سه ماه وده روز عده نگه دارد؟

⭕️پاسخ:
بله٬ با این شرایط که چند ماه از شوهرش جدا زندگی کرده هم٬ زن بعد از طلاق باید عده نگه دارد.

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

🌸🍃🌸🍃🌸🍃
🍃🌸🍃🌸
🌸🍃🌸
🍃🌸
🍃
حکمت عده نگه داشتن زنان؛

عده‌ی زنان، فقط سه ماه نیست، بلکه عده طلاق پاک شدن از سه حیض و عده‌ی مرگ همسر چهار ماه و ده روز است و هر دو حکم عین صریح آیات قرآن کریم (یعنی کلام و امر الهی در وحی) می‌باشد. چنان چه در مورد سه نوبت پاکی زنان مطلقه فرمود: «وَالْمُطَلَّقَاتُ يَتَرَبَّصْنَ بِأَنفُسِهِنَّ ثَلاَثَةَ قُرُوَءٍ ... – البقره 228» و در مورد عده‌ی چهار ماه و ده روز زنان بیوه فرمود: «وَالَّذِينَ يُتَوَفَّوْنَ مِنكُمْ وَيَذَرُونَ أَزْوَاجًا يَتَرَبَّصْنَ بِأَنفُسِهِنَّ أَرْبَعَةَ أَشْهُرٍ وَعَشْرًا ... – البقره، 234»

الف – بدیهی است که تنها علت و حکمت عده نگه‌داشتن، اثبات عدم بارداری نیست که آن در همان ماه اول و دوم مشخص می‌گردد و امروزه علم در همان آزمایش اول مشخص می‌کند، هر چند که احکام مبتنی بر زمان در اسلام، بر مبنای طبیعت است که برای همگان مشهود است و نه بر مبنای نتایج آزمایشگاهی. مثل آگاهی از هلال ماه، افق‌های روزانه، عادت ماهانه زنان و ... که هر کسی می‌بیند. لذا احکامی که باید در زمان انجام شود، مثل نماز، روزه و حج، همه بر اساس طبیعت مشهود و ثابت و بلا شک است.

پس لابد حکمت‌های دیگری هم وجود دارد، خواه انسان به لحاظ علمی و عقلی برخی از آنها را کشف کند و خواه نکند و هر چه کشف کند نیز، هنوز حکمت‌ها و آثار یک حکم نیز به پایان نمی‌رسد (رجوع به پاسخ چرا گوشت خوک حرام است).

ب – در مورد حکمت‌های عده نگه‌داشتن زنان مطلقه و بیوه نیز حکمت‌هایی بیان شده است، هر چند که همه حکمت‌هایش نیست، از جمله:

*- ممانعت هر چه بیشتر از فروپاشی خانواده در عده طلاق: خانواده، مقدس‌تری و اصلی‌ترین کانون اجتماعی است که بیشترین نقش را ساختار فردی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و امنیتی یک جامعه دارد و به همین دلیل است که نظام‌های دینی و اخلاقی سعی در حفظ و استحکام آن دارند و نظام‌های استکباری سعی در تخریب و فروپاشی آن می‌نمایند.

طلاق حتماً به دلیل بروز اختلافات صورت گرفته است، اختلافاتی که پس از محبت‌ها، تفاوهم‌ها، همزیستی‌ها و همسویی‌ها (همسری) واقع شده است. پس «عده» ایجاد فرصتی برای بازگشت به حالت اولیه و بازسازی مجدد خانواده قبلی می‌باشد و نمونه‌ی تحقق آن نیز به کرات و مستمر اتفاق افتاده و می‌افتد. عده برای زن از ازدواج مجدد نسنجیده به خاطر انتقام و سرکوفت به همسر سابق و ازدواج مجدد مرد به خاطر حرص، عصبیت و ... جلوگیری می‌کند. زمانی ایجاد می کند تا آتش عصبیت‌ها، کینه‌ها و بغض‌ها فروکش کند، علل منطقی بررسی شده و قضاوت شود و تصمیم ادامه یا قطع کامل با حاکمیت عقل صورت پذیرد. مردان مسلمان و  اهل سلامت و اخلاق نیز چنین نیستند که بلافاصله پس از طلاق به سراغ سایر زنان روند، بلکه همان فشار جنسی نیز سبب میل و رغبت‌شان به سوی بازگشت به همسرشان می‌گردد.

*- عده (طلاق یا مرگ همسر) از سوی دیگر حفظ احترام خانواده است و متضمن تغییر نگاه صرفاً جنسی به زن، مرد، ازدواج، روابط زناشویی و ... می‌گردد و نشان می‌دهد ارزش‌ها و حرمت‌های دیگری هم هست که باید پیش‌تر و بیش‌تر مدّ نظر گرفته شود. به ویژه اگر خانواده صاحب فرزند هم باشند.

*- روابط جنسی آزاد و مبتنی بر شهوت جنسی صرف، بار و تعهد حقوقی برای کسی ایجاد نمی‌نماید و به همین دلیل سبب بروز فجایع و ظلم‌های بسیار می‌گردد، اما خانواده، نظمی تعهد‌آور برای زن، مرد، فرزندان، اقربا و جامعه است. از تعهدات حقوقی نفقه، ارث، ارتباط جنسی، ازدواج با محارم و ... گرفته تا سایر حقوق مدنی در کار، دستمزد، مأموریت، نظام وظیفه و ...، بدیهی است بر هم زدن چنین کانونی با این همه نظم و تعهدات حقوقی، باید مبتنی بر نظم و تعهدات حقوقی دیگری نیز باشد. این نظم، تعهدات یا قوانین حقوقی یا باید از سوی بشر و منطبق با اهداف و منافع حاکمان اعتبار گردد و یا از سوی خالق کریم و منطبق با علم، حکمت، مشیّت او و منطبق با نظم کارگاه هستی.

*- آرامش روحی و روانی زن، از حکمت‌های دیگر عده است. دقت شود که مرد می‌تواند در آمیزش با همسر خود که معشوقه‌اش نیز هست و محبت فراوانی به او دارد، صرفاً شهوت جنسی را مدّ نظر قرار دهد، اما زن اگر فقط به خاطر شهوت جنسی نیز به آغوش مردی در آید، باز مورد توجه قرار گرفتن به لحاظ خواسته شدن، دوست داشته شدن، انتخاب شدن، محبوبه شدن و ... همه برایش اولویت دارد. مرد اگر بداند که همسرش او را دوست دارد، برای روانش کافیست، اما برای زن هر چند می‌داند، ولی نمودهای مکررش مؤثر است، لذا پیامبر اکرم صلوات الله علیه و آله بدین مضمون فرمودند که دوست داشتن را با زبان به همسرتان بگویید.

از این رو، زن پس از طلاق دچار لطمات روحی و روانی و شکست عاطفی سنگین‌تری می‌گردد که آرامش بخشیدن به آن بسیار اولی‌تر از آرامش بخشیدن به شعله نیاز جنسی است. و «عده»، فرصت این آرامش را به او می‌دهد تا پس از آن تصمیم‌هایش برای
حوای آدم

تنهایی٬ پذیرش رجوع مرد٬ ازدواج مجدد و یا حتی لذت‌های جنسی‌اش منفعل و توأم با اضطراب‌های روانی و عاطفی نباشد و بیشتر ضربه نبیند.

دقت شود که در فرهنگ اسلام، ازدواج اولی است و بهترین راه ارضای سالم غرایز جنسی نیز قلمداد شده است، لذا فرض اول بر این است که زن پس از طلاق یا مرگ شوهر، به فکر ازدواج باشد، نه صرفاً برآوردن نیاز جنسی. لذا نیازمند به این آرامش پس از طوفان شکست در زندگی مشترک قبلی به واسطه طلاق یا مرگ شوهر است.

و البته صدها حکمت دیگر برای سلامت جنسی٬ جسمی٬ روحی٬ روانی٬ فردی٬ اجتماعی٬ حقوقی و... نیز وجود دارد و هم حکمت های ناشناخته دیگری که با پیشرفت علوم شناخته میشود.

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

🌸🍃🌸🍃🌸🍃
🍃🌸🍃🌸
🌸🍃🌸
🍃🌸
🍃
❓سوال:
ماموران آگهی که متهمی رو باجرم های خیلی کثیف میگیرن و برای تنبیه کتک میزنند
آیا این کارشون گناهه؟

⭕️پاسخ:

در شرح وظایف ماموران آگاهی چنانچه در دستگیری مجرم یا گرفتن اقرار از مجرم و یا بازداشت مجرم و... وظایف دیگری که در حیطه تخصصی خودشان است؛ لحاظ شده باشد که در صورت عدم تسلیم و تمکین مجرم به قانون٬ مامور می تواند متوسل به زور شود؛ مامور طبق وظیفه عمل می کند.
حوای آدم

🌸🍃🌸🍃🌸🍃
🍃🌸🍃🌸
🌸🍃🌸
🍃🌸
🍃
❓سوال:
خانم هامیتونن توجاهای عمومی مثل پارک ...نمازبخونن؟

⭕️پاسخ:
در رابطه با مکان نماز خواندن زنان باید لحاظ شود که ترجیحا در دید نامحرم نباشد.
بحمدلله حالا در همه پارکها و مکانهای تفریحی نمازخانه وجود دارد و بهتر است نماز در نمازخانه خوانده شود.
چنانچه نمازخانه یا مکان پوشیده ای برای نماز خواندن بانوان نبود٬ و ممکن هم نبود که خواندن نماز به تاخیر بیافتد(ترس از قضا شدن) تا در منزل خوانده شود؛ اشکال ندارد در فضای باز مثلا در پارک نماز بخواند.
بهتر است در این صورت در گوشه ای یا پشت درختی یا بوته ای باشد که خیلی در انظار نباشد.

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

آرامش حضور خدا در قلب من و توست....‌این آرامش را با قلبت بپذیر....‌امروزتان آرام‌mawezah_banoo
آرامش حضور خدا در قلب من و توست....‌این آرامش را با قلبت بپذیر....‌امروزتان آرام‌mawezah_banoo
حوای آدم

حوای آدم

💖💕💖💕💖
💕💖💕💖
💖💕💖
💕💖
💕
عاشقانه با همسرم💓

با من بمان ای تو خوب ای یگانه
با من بیا .‌‌.. بی تو گم میکنم راه خانه
با من سخن سر کن ای ساکت پرفسانه
ای آیینه بی کرانه....
با من بمان
حوای آدم

💖💕💖💕💖
💕💖💕💖
💖💕💖
💕💖
💕
عاشقانه با همسرم💓

هر کس به تماشایی رفت است به صحرایی
ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی
حوای آدم

💛هنر همسرداری💛 🎀🌀🎀🌀🎀🌀
🌀🎀🌀🎀
🎀🌀🎀
🌀🎀
🎀
🌀

😮ﺑﻪ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﺯﻳﺮ ﺗﻮﺟﻪ ﻓﺮﻣﺎﻳﻴﺪ: ﺧﺎﻧﻤﻰ ﻣﻴﮕﻮﻳﺪ:
😫ﻣﻦ ﺍﺯ ﺍﻭﻝ ﺯﻥ ﻧﻖ ﻧﻘﻮﻳﻰ ﺑﻮﺩﻡ. ﻫﺮ ﺭﻭﺯﻧﻖ ﻧﻖ ﻫﺎﻯ ﻣﻦ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﻭ ﺷﺪﻳﺪﺗﺮ ﻣﻰ ﺷﺪ. ﺗﺎ ﺁﻧﺠﺎ ﻛﻪ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻫﺸﺖ ﺳﺎﻝ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﻣﺸﺘﺮﻙ ﺑﺎ... ﭼﻨﺪ ﺟﻤﻠﻪ ﺑﻮﺩ ﻛﻪ ﺗﻘﺮﻳﺒﺎ ﻫﺮ ﺷﺐ ﺑﺎ ﺍﻧﺪﻛﻰ ﺗﻐﻴﻴﺮ ﺑﻴﻦ ﻣﺎ ﺭﺩ ﻭﺑﺪﻝ ﻣﻰ ﺷﺪ. ﺁﻥ ﻫﻢ ﺍﺯ ﻭﻗﺘﻰ ﻛﻪ ﺷﻮﻫﺮﻡ ﻭﺍﺭﺩ ﺧﺎﻧﻪ ﻣﻰ ﺷﺪ ﺗﺎ ﻭﻗﺘﻰ ﺷﺎﻡ ﺑﺨﻮﺭﺩﻭ ﺗﻮﻯ ﺭﺧﺘﺨﻮﺍﺏ ﺑﺮﻭﺩ: ﻭﺍﻯ ﺧﺴﺘﻪ ﺷﺪﻡ. ﭘﺪﺭﻡ ﺩﺭ ﺁﻣﺪ. ﭼﺮﺍ؟ ﺍﺯ ﺑﺲ ﻛﺎﺭﻛﺮﺩﻡ. ﻛﺎﺭﻫﺎﻯ ﺍﻳﻦ ﺧﺎﻧﻪ ﺑﻰ ﺻﺎﺣﺐ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﻧﻤﻰ ﺷﻮﺩ.
-ﺍﻯ ﻭﺍﻯ ﺧﺎﻧﻢ ﺟﺎﻥ ﺑﺲ ﻛﻦ.
-ﺧﻮﺏ ﺑﻠﻪ ﺁﻗﺎ ﺣﻮﺻﻠﻪ ﺷﻨﻴﺪﻧﺶ ﺭﺍ ﻫﻢ ﻧﺪﺍﺭﻯ. ﻣﻦ ﭘﺪﺭﻡ ﺩﺭ ﺁﻣﺪﻩ ﻣﺮﻳﺾ ﺷﺪﻩ‌ﺍﻡ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﻰ ﻣﻴﺮﻡ.
-ﻋﺰﻳﺰﻡ ﻣﺮﻳﺾ ﺷﺪﻩ ﺍﻯ ﺑﺮﻭ ﺩﻛﺘﺮ.
-ﺑﺎ ﻛﺪﺍﻡ ﭘﻮﻝ؟
-ﺍﻯ ﻧﺎﺷﻜﺮ ﺍﻳﻦ ﻫﻤﻪ ﭘﻮﻝ ﺍﺯ ﻣﻦ ﻣﻴﮕﻴﺮﻯ ﺑﺎﺯ ﻫﻢ...
-ﻛﺪﺍﻡ ﭘﻮﻝ، ﭼﻪ ﭘﻮﻟﻰ؟ ﻫﻤﻪ ﺍﺵ ﺧﺮﺝ ﺯﻧﺪﮔﻴﺖ ﻣﻴﺸﻮﺩ. ﻭ ﺑﻌﺪ ﺷﻮﻫﺮ ﺑﻴﭽﺎﺭﻩ‌ﺍﻡ ﻭﻗﺘﻰ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﻫﻤﻪ ﻧﻖ ﻧﻖ ﺟﺎﻧﺶ ﺑﻪ ﻟﺐ ﻣﻰ ﺁﻣﺪﻟﺤﺎﻑ ﺭﺍ ﺭﻭﻯ ﺳﺮﺵ ﻣﻰ ﻛﺸﻴﺪ ﻭ ﻣﻰ ﺧﻮﺍﺑﻴﺪ.

ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻏﺎﻟﺒﺎ ﺩﺭ ﺟﺮﻳﺎﻥ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﻣﺎﺑﻮﺩ ﻭ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﻣﺮﺍ ﻧﺼﻴﺤﺖ ﻣﻴﻜﺮﺩ
🙁 ﻛﻪ ﺩﺳﺖ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﻧﻖ ﻧﻖ‌ﻫﺎ ﺑﺮﺩﺍﺭﻡ. ﻭ ﻣﻦ ﮔﻮﺵ ﻧﻤﻴﺪﺍﺩﻡ
😡ﺗﺎ ﻳﻚ ﺭﻭﺯ ﻭﻗﺘﻰ ﺷﻮﻫﺮﻡ ﺳﺮ ﻛﺎﺭ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﺑﻪ ﻣﻦ ﮔﻔﺖ: ﻫﺮ ﭼﻪ ﻧﺼﻴﺤﺖ ﻛﺮﺩﻡ ﮔﻮﺵ ﻧﺪﺍﺩﻯ ﺣﺎﻟﺎ ﺑﻜﺶ ﻛﻪ ﺳﺰﺍﻳﺖ ﻫﻤﻴﻦ ﺍﺳﺖ.
😰😱 ﺷﻮﻫﺮﺕ... ﻣﻦ ﻣﺜﻞ ﺩﻳﻮﺍﻧﻪ ﺍﺯ ﺟﺎ ﭘﺮﻳﺪﻡ. ﻧﻪ ﺑﺎﻭﺭ ﻧﻤﻰ ﻛﻨﻢ. ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺧﻮﺏ ﺣﺎﻟﺎ ﻛﻪ ﺑﺎﻭﺭ ﻧﻤﻰ ﻛﻨﻰ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﻛﻦ ﺗﺎ ﺑﺪﺍﻧﻰ. ﺗﺎ ﺳﺎﻋﺖ ﺩﻭ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻇﻬﺮ ﻛﻪ ﺷﻮﻫﺮﻡ... ﺍﺯ ﺳﺮ ﻛﺎﺭ ﺑﻴﺎﻳﺪ ﺧﻮﻧﻢ ﺧﻮﻧﻢ ﺭﺍ ﻣﻰ ﺧﻮﺭﺩ. ﻭﻗﺘﻰ ﺁﻣﺪ ﺍﻭﻝ ﺑﺎ ﻋﺼﺒﺎﻧﻴﺖ ﺑﻌﺪﺍ ﺑﺎ ﮔﺮﻳﻪ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻣﻴﺎﻥ ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ. ☹️😞ﮔﻔﺖ: ﻣﻴﺪﺍﻧﻰ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﻯ ﻣﻦ ﻛﻮﻓﺖ ﻣﻴﻜﺮﺩﻯ. ﻫﻴﭽﻮﻗﺖ ﻓﻜﺮ ﻧﻤﻰ ﻛﺮﺩﻯ ﻛﻪ ﻣﻦ ﺭﻭﺯﻯ ﺩﻭ ﺳﺮﻭﻳﺲ ﻛﺎﺭ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺗﺎ ﭼﺮﺥ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﺎﻥ ﺑﮕﺮﺩﺩ. ﺷﺐ ﺧﺴﺘﻪ ﻭ ﻛﻮﻓﺘﻪ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻪ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ، ﺣﻮﺻﻠﻪ ﻧﻖ ﻧﻖ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺁﻥ ﻗﺪﺭ ﺧﺴﺘﻪ ﻫﺴﺘﻢ ﻛﻪ ﺗﻮ ﺩﻳﮕﺮ ﺣﻖ ﻧﺪﺍﺭﻯ ﺑﺎ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ ﺍﺯ ﻛﺎﺭﻫﺎﻯ ﺧﺎﻧﻪ ﻣﺮﺍ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺑﻴﺰﺍﺭ ﻛﻨﻰ. ﻭﻟﻰ ﺗﻮ ﺍﻳﻦ ﻛﺎﺭ ﺭﺍ ﻣﻴﻜﺮﺩﻯ ﻭ ﻫﻨﻮﺯ ﻫﻢ ﻣﻴﻜﻨﻰ. ﻭﺍﻗﻌﺎ ﻣﺮﺍ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺑﻴﺰﺍﺭ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻯ. ﮔﺎﻫﻰ ﻓﻜﺮ ﻛﺮﺩﻩ‌ﺍﻡ ﻛﻪ ﺍﮔﺮ ﺻﺎﺣﺐ ﺑﭽﻪ ﻧﺒﻮﺩﻳﻢ ﺑﻬﺘﺮ ﺑﻮﺩ ﺍﺯ ﻫﻢ ﺟﺪﺍ ﺷﻮﻳﻢ. ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺟﻬﺖ ﺗﺼﻤﻴﻢ ﮔﺮﻓﺘﻪ‌ﺍﻡ ﺩﺭ ﺟﺎﻳﻰ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﭘﻴﺪﺍ ﻛﻨﻢ ﻭ ﭘﻴﺪﺍ ﻛﺮﺩﻡ. -


😊ﻣﻦ ﺩﺭﺳﺖ ﺷﺶ ﻣﺎﻩ ﺯﺣﻤﺖ ﻛﺸﻴﺪﻡ ﺗﺎ ﻣﺠﺪﺩﺍ ﺷﻮﻫﺮﻡ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﻋﻠﺎﻗﻪ ﻣﻨﺪ ﻛﻨﻢ ﻭﻟﻰ ﺍﻳﻦ ﺑﺮﺍﻳﻢ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﻯ ﺷﺪ ﻛﻪ ﺩﻳﮕﺮ ﺷﻮﻫﺮﻡ ﺭﺍ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺧﺎﺭﺝ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﻛﺎﻓﻰ ﺧﺴﺘﻪ ﻣﻰ ﺷﻮﺩ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻪ ﺑﺎ ﺷﺮﺡ ﻣﻠﺎﻝ ﺧﻮﺩﻡ ﺧﺴﺘﻪ ﺗﺮ ﻧﻜﻨﻢ. ﺣﺎﻟﺎ ﻓﻬﻤﻴﺪﻩ‌ﺍﻡ ﻛﻪ ﺧﺎﻧﻪ ﺟﺎﻯ ﺍﺳﺘﺮﺍﺣﺖ ﻣﺮﺩ ﺍﺳﺖ ﻧﻪ ﺟﺎﻯ ﻋﺬﺍﺏ.
-همسرداری

📕-بر گرفته شده از کتاب همسرداری_ابراهیم امینی

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

🎀🌀🎀🌀🎀🌀
🌀🎀🌀🎀
🎀🌀🎀
🌀🎀
🎀
🌀
💛هنر همسرداری💛

ﺷﻜﺎﻳﺖ ﻭ ﺩﺭﺩ ﺩﻝ

😩ﻫﻴﭽﻜﺲ ﻧﻴﺴﺖ ﻛﻪ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﻰ ﻭ ﮔﺮﻓﺘﺎﺭﻯ ﻭ ﺩﺭﺩ ﺩﻝ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ. ﻫﺮ ﻛﺴﻰ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﺩ ﻏﻤﺨﻮﺍﺭ ﻭ ﻣﺤﺮﻡ ﺭﺍﺯﻯ ﭘﻴﺪﺍ ﻛﻨﺪ، ﮔﺮﻓﺘﺎﺭﻳﻬﺎﻯ ﺧﻮﻳﺶ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﻳﺶ ﺷﺮﺡ ﺑﺪﻫﺪ. ﺣﺲ ﺗﺮﺣﻤﺶ ﺭﺍ ﺗﺤﺮﻳﻚ ﻧﻤﻮﺩﻩ ﺩﻟﺶ ﺭﺍ ﻛﺒﺎﺏ ﻛﻨﺪ. ﻭ ﺑﺪﻳﻨﻮﺳﻴﻠﻪ ﻏﻤﻰ ﺍﺯ ﺩﻝ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﺮﺩﺍﺷﺘﻪ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺧﺎﻃﺮﻯ ﺑﺪﺳﺖ ﺁﻭﺭﺩ.

😊 ﻟﻴﻜﻦ ﻫﺮ ﺳﺨﻦ ﺟﺎﻳﻰ ﻭ ﻫﺮ ﻧﻜﺘﻪ ﻣﻘﺎﻣﻰ ﺩﺍﺭﺩ. 🌱ﺑﺮﺍﻯ ﺩﺭﺩ ﺩﻝ ﻧﻴﺰ ﻣﻮﻗﻌﻴﺖ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﻟﺎﺯﻡ ﺍﺳﺖ.🌱 ﺩﺭ ﻫﺮ ﺟﺎ ﻭ ﻫﺮ ﺯﻣﺎﻥ ﻭ ﺑﺎ ﻫﺮ ﺷﺮﺍﻳﻄﻰ ﻧﺒﺎﻳﺪ ﺷﻜﺎﻳﺖ ﺭﺍ ﺷﺮﻭﻉ ﻛﺮﺩ.

👈ﺧﺎﻧﻤﻬﺎﻳﻴﻜﻪ ﻧﺎﺩﺍﻥ ﻭ ﺧﻮﺩﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﻭ ﺍﺯ ﺭﻣﻮﺯ ﻣﻌﺎﺷﺮﺕ ﻭ ﺁﺩﺍﺏ ﺷﻮﻫﺮﺩﺍﺭﻯ ﺑﻰ ﺍﻃﻠﺎﻋﻨﺪ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﻇﺮﻓﻴﺖ ﻭ ﺣﻮﺻﻠﻪ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ ﻛﻪ ﻣﺸﻜﻠﺎﺕ ﺭﺍ ﺗﺤﻤﻞ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ ﻭﺩﺭﺩ ﺩﻟﻬﺎ ﺭﺍ ﺗﺎ ﻣﻮﻗﻊ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺑﻪ ﺗﺎﺧﻴﺮ ﺑﻴﺎﻧﺪﺍﺯﻧﺪ. 😴😣😕ﻫﻨﮕﺎﻣﻰ ﻛﻪ ﺷﻮﻫﺮ ﺑﻴﭽﺎﺭﻩ ﺑﺎﺗﻦ ﺧﺴﺘﻪ ﻭ ﺍﻋﺼﺎﺏ ﻧﺎﺭﺍﺣﺖ ﻭﺍﺭﺩ ﻣﻨﺰﻝ ﻣﻴﺸﻮﺩ ﺗﺎ ﺩﻣﻰ ﺑﻴﺎﺳﺎﻳﺪ ﺍﺯ ﻫﻤﺎﻥ ﺳﺎﻋﺖ ﺍﻭﻝ ﺑﺎ ﺷﻜﺎﻳﺘﻬﺎ ﻭ ﺩﺭﺩ ﺩﻟﻬﺎﻯ ﻫﻤﺴﺮ ﻧﺎﺩﺍﻧﺶ ﻣﻮﺍﺟﻪ ﻣﻴﺸﻮﺩ ﻭ ﺍﺯ ﺧﺎﻧﻪ ﻭﻛﺎﺷﺎﻧﻪ ﺑﻴﺰﺍﺭ ﻣﻴﮕﺮﺩﺩ:

😰 ﻣﺮﺍ ﺑﺎ ﺍﻳﻦ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﻯ ﺟﻮﺍﻧﻤﺮﮒ ﺷﺪﻩ ﺭﻫﺎ ﻛﺮﺩﻯ ﻭ ﺭﻓﺘﻰ، ﺍﺣﻤﺪﺟﻮﺍﻧﻤﺮﮒ ﺷﺪﻩ ﺷﻴﺸﻪ ﺩﺭﺏ ﺍﺗﺎﻕ ﺭﺍ ﺷﻜﺴﺖ. ﻣﻨﻴﮋﻩ ﺑﺎ ﭘﺮﻭﻳﻦ ﺩﻋﻮﺍ ﻛﺮﺩﻧﺪ. ﺍﺯﺳﺮ ﻭ ﺻﺪﺍﻯ ﺑﭽﻪ‌ﻫﺎ ﻭ ﻣﺮﺩﻡ، ﺿﻌﻒ ﺍﻋﺼﺎﺏ ﮔﺮﻓﺘﻢ، ﺩﻳﻮﺍﻧﻪ ﺷﺪﻡ. 😑ﺗﻜﻠﻴﻒ ﻣﺮﺍﺑﺎ ﺍﻳﻦ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﻯ ﺷﻴﻄﺎﻥ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﻛﻦ. ﺁﺥ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺑﻬﺮﺍﻡ. ﺟﻮﺍﻥ ﻣﺮﮒ ﺷﺪﻩ ﺍﺻﻠﺎﺩﺭﺱ ﻧﻤﻴﺨﻮﺍﻧﺪ. ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻛﺎﺭﻧﺎﻣﻪ ﺍﺵ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻧﺪ ﭼﻨﺪ ﻧﻤﺮﻩ ﺗﻚ ﺩﺍﺷﺖ. ﺣﻴﻒ ﺍﺯ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮﺍﻯ ﺍﻳﻨﻬﺎ ﺯﺣﻤﺖ ﻣﻴﻜﺸﻢ. ﺍﺯ ﺻﺒﺢ ﺗﺎ ﺣﺎﻝ ﺑﻘﺪﺭﻯ ﻛﺎﺭ ﻛﺮﺩﻡ ﻛﻪ ﺍﺯ ﺣﺎﻝ ﻭ ﻛﺎﺭ ﺍﻓﺘﺎﺩﻡ. ﻛﺴﻰ ﺑﻔﺮﻳﺎﺩﻡ ﻧﻤﻴﺮﺳﺪ.
😤 ﺍﻳﻦ ﺑﭽﻪ‌ﻫﺎ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺩﺳﺖ ﺑﻪ ﺳﻴﺎﻩ ﻭ ﺳﻔﻴﺪ ﻧﻤﻴﮕﺬﺍﺭﻧﺪ. ﻛﺎﺵ ﺍﺻﻠﺎ ﺑﭽﻪ ﻧﺪﺍﺷﺘﻢ.😡 ﺭﺍﺳﺘﻰ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺧﻮﺍﻫﺮﺕ ﺁﻣﺪ ﺍﻳﻨﺠﺎ. ﻧﻤﻴﺪﺍﻧﻢ ﭼﺮﺍ ﺑﺎ ﻣﻦ ﺳﺮ ﺩﻋﻮﺍﺩﺍﺷﺖ، ﺧﻴﺎﻝ ﻣﻴﻜﺮﺩ ﺍﺭﺙ ﭘﺪﺭﺵ ﺭﺍ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﻡ.

😕 ﺍﻣﺎﻥ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﻣﺎﺩﺭﺕ، ﺭﻓﺘﻪ ﺍﻳﻨﻄﺮﻑ ﻭ ﺁﻧﻄﺮﻑ ﭘﺸﺖ ﺳﺮﻡ ﺑﺪﮔﻮﻳﻰ ﻛﺮﺩﻩ. ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺍﻳﻨﻬﺎ ﺑﻪ ﺗﻨﮓ ﺁﻣﺪﻩ ﺍﻡ. ﺣﻴﻒ ﺍﺯ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺩﺭ ﻳﻚ ﭼﻨﻴﻦ ﺧﺎﻧﻪ ﺍﻯ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﻣﻴﻜﻨﻢ.🔪 ﻭﺍﻯ ﺩﺳﺘﻢ ﺭﺍﺑﺒﻴﻦ ﺭﻓﺘﻢ ﻏﺬﺍ ﺑﭙﺰﻡ ﻛﺎﺭﺩ ﺁﺷﭙﺰﺧﺎﻧﻪ ﺩﺳﺘﻢ ﺭﺍ ﺑﺮﻳﺪ. 👰ﺭﺍﺳﺘﻰ ﺩﻳﺮﻭﺯ ﺭﻓﺘﻢ ﻣﺠﻠﺲ ﻋﺮﻭﺳﻰ ﺳﻬﺮﺍﺏ. ﻛﺎﺵ ﺍﺻﻠﺎ ﻧﺮﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ. ﺁﺑﺮﻭﻳﻢ ﭘﺎﻙ ﺭﻓﺖ.👗👒 ﺧﺎﻧﻢ ﺣﺴﻦ ﺁﻗﺎ ﺁﻣﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﺑﺎ ﭼﻪ ﺳﺮ ﻭ ﻭﺿﻊ ﻭ ﻟﺒﺎﺳﻬﺎﻱ!!👌ﺧﺪﺍ ﺑﺨﺖ ﻭ ﺷﺎﻧﺲ ﺑﺪﻫﺪ. 💖ﻣﺮﺩﻡ ﭼﻘﺪﺭ ﺯﻧﻬﺎﻳﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻧﺪ. ﭼﻪ ﻟﺒﺎﺳﻬﺎﻳﻰ ﺑﺮﺍﻳﺶ ﺧﺮﻳﺪﻩ ﺑﻮﺩ. ﺍﻳﻨﻬﺎ ﺭﺍ ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﺷﻮﻫﺮ. ﻭﻗﺘﻰ ﻭﺍﺭﺩ ﻣﺠﻠﺲ ﺷﺪ ﻫﻤﻪ ﺑﺎﻭ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﻛﺮﺩﻧﺪ. ﺑﻠﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﻟﺒﺎﺱ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﻴﻜﻨﻨﺪ.

😐 ﺁﺧﺮ ﭼﻰ ﭼﻰ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺍﻭ ﻛﻤﺘﺮﻩ ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺍﻳﻨﻘﺪﺭ ﺍﻓﺎﺩﻩ ﻛﻨﺪ. ﺑﻠﻪ ﺑﺨﺖ ﻭ ﺍﻗﺒﺎﻝ ﺩﺍﺭﻩ ﺷﻮﻫﺮﺵ ﺩﻭﺳﺘﺶ ﻣﻴﺪﺍﺭﻩ، ﻣﺜﻞ ﺗﻮ ﻧﻴﺴﺖ.
😠😡 ﻣﻦ ﻛﻪ ﺩﻳﮕﺮ ﻧﻤﻴﺘﻮﺍﻧﻢ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻪ ﺧﺮﺍﺏ ﺷﺪﻩ ﺑﺮﺍﻯ ﺗﻮ ﻭ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﻳﺖ ﺟﺎﻥ ﺑﻜﻨﻢ ﻫﺮ ﻓﻜﺮﻯ ﺩﺍﺭﻯ ﺑﻜﻦ.

📕-بر گرفته شده از کتاب همسرداری_ابراهیم امینی
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

نان و پنیر با چاشنی لبخندت به همه غذاهای دنیا می ارزد.                Mawezah_banoo@
نان و پنیر با چاشنی لبخندت به همه غذاهای دنیا می ارزد. [email protected]
حوای آدم

همسر.... یعنی هم سر و هم راز و هم پا و هم راه😍           mawezah_banoo
همسر.... یعنی هم سر و هم راز و هم پا و هم راه😍 mawezah_banoo
حوای آدم

 🎀🌀🎀🌀🎀🌀
🌀🎀🌀🎀
🎀🌀🎀
🌀🎀
🎀
🌀

عوارض خود ارضایی دختران

خودارضایی در دختران عوارض بسیاری را در پی خواهد داشت و در صورتی که به صورت رفتار روزانه درآید خطرناک می شود و مانند هر اعتیادی،روح و جسم و روان فرد را به هم می ریزد و زمانی که فردی اقدام به خودارضایی می کند خیلی سریع فاز هیجان جنسی اتفاق می افتد و جنبه های مهم و عاطفی در یک ارتباط صحیح جنسی را دریافت نمی کند و دچار خلاء عاطفی، افسردگی، اضطراب و عدم اعتماد به نفس می شود  و بعد از ازدواج در یک رابطه زناشویی دیگر تحریک نمی شود و در به ارگاسم رسیدن دچار مشکل می شود چرا که با خودارضایی شرطی شده است تا در یک وضعیت خاصی که خود را تحریک می کند به ارگاسم برسد و به هنگام نزدیکی به همسر خود به یاد رفتارهای خود می افتد و گمان می کند تنها در آن شرایط می تواند به ارگاسم برسد.»

 

یکی از مهمترین مشکلاتی که این زنان به آن دچار می شوند این است که دچار نارضایتی جنسی شده و رفته رفته با بی میلی جنسی مواجه می شوند بنابراین بایستی گفت ممکن است این افراد در دوره مجردی با خودارضایی بتوانند نیازهای جنسی خود را برآورده کنند اما آینده طولانی زندگی مشترک و لذت به ارگاسم رسیدن با همسر خود را از دست خواهند داد.»

 

چگونه می توان از خود ارضایی دست کشید؟

از جمله راههای پیشنهادی برای ترک خودارضایی دختران پرداختن به فعالیت های مختلفی از جمله ورزش کردن، مطالعه کردن، با خستگی به خواب رفتن و تفریحات ، نخوردن غذاهای محرک و عدم استفاده از لباس های تنگ است همچنین نباید به مدت طولانی در حمام زیر دوش آب باشند و مهمتر از همه این موارد دوری کردن از محرکات و دوستی با جنس مخالف و تماشای فیلم های محرک است تا فرد به سن مناسب ازدواج برسد و با ازدواج بتواند نیازهای خود را به طور صحیحی ارضاء کند.»


🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

🎊🎉🎊🎉🎊
🎉🎊🎉
🎊🎉
🎉
🎊
✅ #کانال_بانو_بیان_مسائل_بانوان✅

◀️پاسخگویی به سوالات بانوان گرامی
🔸 احکام اختصاصی
🔸مهارت های همسرداری
🔸مهارت های تربیت فرزند
🔸دانستنیهای دختران
🔸و...
برای عضویت در کانال روی لینک یا آیدی زیر کلیک کنید و join را انتخاب نمایید.

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
—---------------------------------------------------------
ارسال سوال از طریق آیدی زیر: (کارشناس امور بانوان)
@rahsepar94


سهم شما: اطلاع رسانی. صدقه جاریه
حوای آدم

🎊🎉🎊🎉🎊
🎉🎊🎉
🎊🎉
🎉
🎊
✅ #کانال_بانو_بیان_مسائل_بانوان✅

◀️پاسخگویی به سوالات بانوان گرامی
🔸 احکام اختصاصی
🔸مهارت های همسرداری
🔸مهارت های تربیت فرزند
🔸دانستنیهای دختران
🔸و...
برای عضویت در کانال روی لینک یا آیدی زیر کلیک کنید و join را انتخاب نمایید.

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
—---------------------------------------------------------
ارسال سوال از طریق آیدی زیر: (کارشناس امور بانوان)
@rahsepar94


سهم شما: اطلاع رسانی. صدقه جاریه
حوای آدم

🎀🌀🎀🌀🎀🌀
🌀🎀🌀🎀
🎀🌀🎀
🌀🎀
🎀
🌀
🙋سلام بانو!
بانوی برف و باران وآفتاب!

🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃

🌀از بودنت آرامش می تراود
و از قلبت پاکی
و از دامنت نجابت
واز کلامت وقار

🌀ای ساحل آرامش همسر
و ای دامنت پر از مهر مادری
و سایه مقاومت ایستاده بر چارچوب خانواده👨‍👩‍👧‍👦

🎀به محفل موعظه ای بانوان خوش آمدی🎉🎉🎉

🌀نشاط😃 برای توست
تا زندگی را بدان بیارایی🎊🎊
پس با پرسش⁉️ گره از مسیرت بگشا🔑

🔹 بدین منظور بانوی موعظه به خدمت بانوان است.

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

💖💕💖💕💖
💕💖💕💖
💖💕💖
💕💖
💕
💏 مردان، عاشق این گونه زنانند
🌟7⃣🌟

💠💠🌸💠💠🌸💠💠🌸💠💠

جمله های دیواره خانه شما

💜💙💚💛❤️💜💙💚💛❤️💜💙💚💛❤️

🌼🍃خوشبختی الزاما در داشتن پول نیست
بلکه در در نحوه زندگی کردن است.

🌼🍃آدم های اطرافتان را حتی اگر دوست داشتنی نیستم چون بخش لوه خداوند هستند دوست بدارید.

🌼🍃خود را عوض کنید تا زندگی شما خود به خود برطرف شود.

🌼🍃بنده ی من: آنگاه که به نماز می ایستی من آنچنان به سخنانت گوش می دهمکه انگار همین یک بنده را دارم و تو چنان غافلی که گویا صد ها خدا داری.

🌼🍃اگر در روی زمین کسی نیست که به او فکر کنی به آسمان نگاه کن در آسمان کسی هست که میشه به تو فکر می کنند.

🌼🍃لبخند قشنگ را در هیچ شرایطی با اخم معاوضه نکن.


🌼🍃اگر خودم به فکر خودم نباشم چه کسی خواهد بود.
و اگر فقط به فکر خودم باشم ،چه هستم!

🌼🍃کسی که برای خود ارزش قائل است خود را با تقوا می آراید و خود را با آلودگی گناه زشت نمی کنند.
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

💖💕💖💕💖
💕💖💕💖
💖💕💖
💕💖
💕
💏 مردان، عاشق این گونه زنانند
🌟8⃣🌟

💠💠🌸💠💠🌸💠💠🌸💠💠

❤️ تکالیف این هفته❤️

1.هر روزتان را با خوشامدگویی به خودش شروع کنید و با اهمیت به آن بنگرید.
👠👝👗 از که خواب بیدار میشوید، دوش می گیرید، شانه می زنید، دندانتان را مسواک می زنید . طوری که انگار مهمانی یا تولد میخواهید بروید و به همان اندازه که خوب و تمیز و مرتب لباس می پوشید آن روز هم همانطور شروع و اتمام می شود.


💟🍃2.همه لباس های کهنه و پاره ای خود را بیرون بدهید واز آنچه دارید استفاده کنید
ظروف لب پریده را دیگر استفاده نکنید و ظروف زیبای خود را استفاده نمائید.

💟🍃3.در روز تولدتان برای خودتان🎂🎁🎉 کادو و کیک تولد بخرید و عزت نفس خود را افزایش دهید.

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

🌸🍃🌸🍃🌸🍃
🍃🌸🍃🌸
🌸🍃🌸
🍃🌸
🍃
❓سوال:
شوهرمن مهربونه ولی درعین حال گاهی اوقات خیلی بداخلاق...من وقتی تندوعصبی میشه فقط به طلاق فکرمیکنم چون ازش متنفرمیشم.لطفاراهنماییم کنید
حوای آدم

🌸🍃🌸🍃🌸🍃
🍃🌸🍃🌸
🌸🍃🌸
🍃🌸
🍃
⭕️پاسخ:
دوست عزیز به شما تبریک میگم به خاطر همسر مهربانی که دارید🌸

عزیزم؛ در همه آدم ها ثبات اخلاق وجود ندارد و افراد مقتضای شرایط٬ خلقشان متفاوت است.

مهربانی٬ شادی٬ سکوت٬ گریه٬ خنده٬ عصبانیت و... جزء خلقیات متفاوت و حالت های متغیر افراد است.

همسر شما موقع عصبانیت شاید زیاد بد اخلاقی می کند و این شما را باید متوجه بکند که؛ مهارت برخورد در آن شرایط را داشته باشید.

و این که در موقع عصبانیت همسرتان٬ به جدایی فکر میکنید نشان دهنده روحیه حساس و عاطفی شماست.

کلا در رابطه با مردها باید قدری از این حساسیت های زنانه کاست. چرا که باعث آسیب دیدن خانم میشود.
سعی کنید واقع گرا باشید و شخصیت مهربان همسرتان را در هر شرایطی در ذهن داشته باشید
چرا که فکر جدایی بیش از هر چیز به روحیه حساس شما آسیب میزند و کانون خانواده تان را تحت تاثیر قرار می دهد.

مواردی که مهارت شما را افزایش می دهد برایتان ارسال میکنم.

بهترین ها را برایت آرزومندم🌸🙋

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

🎀🌀🎀🌀🎀🌀
🌀🎀🌀🎀
🎀🌀🎀
🌀🎀
🎀
🌀
رفتار با شوهر بداخلاق، کار ساده‌ای نیست. مردان بیشتر کلامی هستند و به همین خاطر باید اجازه دهید عصبانیت خود را بیرون بریزند. درحالی که زنان تمام خشم خود را درون خود نگه می‌دارند و با گریستن آن را نشان می‌دهند. درمورد یک زوج متأهل، تمام خشم مرد متوجه زن خواهد بود چون او نزدیک‌ترین فرد به شوهرش می‌باشد. 

خشمی که از طرف شوهرتان سر می‌زند، مستقیماً شما را هدف قرار نمی‌دهد. در این شرایط شما به اندازه کافی به احساساتی شدن گرایش دارید. اندیشیدن به شوهرتان که همیشه با خشم برخورد می‌کند، باعث می‌گردد احساس فرومایگی کنید و این امری کاملاً طبیعی است. شما باید یک قدم به عقب بردارید و عملاً به آنچه رخ داده است بیندیشید و دلیلی که در پس این رفتار وجود دارد را بیابید. 

استرس، ناامیدی و ترس، مردان را عصبانی می‌کند. می‌توانید به همسرتان بگویید که با اینکه می‌دانید او این روز‌ها چه استرس فراوانی دارد و این مسئله او را عصبی کرده است، اما این موضوع باعث شده که رابطه زناشوییتان نیز تحت تأثیر قرار گیرد. با همسرتان شفاف و روشن گفت‌و‌گو کنید و او را بدون قید و شرط حمایت کنید. 
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

🎀🌀🎀🌀🎀🌀
🌀🎀🌀🎀
🎀🌀🎀
🌀🎀
🎀
🌀
۶ نکته برای آرام کردن شوهران خشمگین

۱ - نگذارید همسرتان درگیر خشم خود گردد. اگر دیدید عصبانی است، او را تنها بگذارید. اگر فکر می‌کنید که مسئله خاصی باعث عصبانیت همسرتان می‌شود، از طرح آن موضوعات اجتناب کنید. 

۲ - عصبانیت به آسیب‌های فیزیکی و عاطفی می‌انجامد. با شوهرتان لجبازی نکنید. در عوض سعی کنید راه‌هایی برای درک و حمایت او بیابید. 

۳ - شما باید درون خودتان را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید. باید به این فکر کنید که چرا همسرتان عصبانیت خود را برسر شما خالی کرد. غر نزنید، زیرا نتیجه‌ای جز انفجار عصبانیت و بد‌تر شدن شرایط ندارد. 

۴ - طوری رفتار کنید که همسرتان با شما احساس راحتی کند. شما می‌توانید انفجار خشم همسرتان را با برقراری ارتباطی درست با وی، خنثی کنید. گفت‌و‌گو با همسرتان به هیچ وجه او را ناراحت نخواهد کرد. پس از اینکه با او گفت‌و‌گو کردید، درخواهید یافت که همه چیز به حالت عادی بازگشته است. این زمان مناسبی است تا با شریک زندگی خود روبه رو شوید. 

۵ - شوهرتان را درک کنید. درک شما از او طغیان خشمش را کمتر می‌کند. در ضمن شنونده خوبی باشید. 

۶ - اگر متوجه شده‌اید که شوهرتان بیش از اندازه عصبانی می‌شود، می‌توانید از یک متخصص کمک بگیرید. از او بخواهید که خود را متعهد به انجام برنامه‌های مدیریت خشم نماید.
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

💖💕💖💕💖
💕💖💕
💖💕
💕
💖
ﻭﻇﺎﻳﻒ ﺯﻥ ﻳﺎ ﺷﻮﻫﺮﺩﺍﺭﻯ

1- ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺑﺨﺸﻴﺪﻥ
💕 ﻭ ﻣﻦ ﺁﻳﺎﺗﻪ ﺍﻥ ﺧﻠﻖ ﻟﻜﻢ ﻣﻦ ﺍﻧﻔﺴﻜﻢ ﺍﺯﻭﺍﺟﺎ ﻟﺘﺴﻜﻨﻮﺍ ﺍﻟﻴﻬﺎ 💕 ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻣﻰ ﻓﺮﻣﺎﻳﺪ: ﺍﺯ ﻧﺸﺎﻧﻪ ﻫﺎﻯ ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﻫﻤﺴﺮﻯ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﺁﻓﺮﻳﺪ ﺗﺎ ﻧﺰﺩ ﺍﻭ ﺁﺭﺍﻡ ﮔﻴﺮﻳﺪ.
ﻧﻈﺎﻡ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺑﻪ ﺗﻨﺎﺳﺐ ﺭﻭﺣﻴﺎﺕ ﻭ ﺗﻮﺍﻥ ﺯﻥ ﻭ ﻣﺮﺩ، ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﻳﺰﻯ ﻣﻰ ﺷﻮﺩ، ﻳﻜﻰ ﺍﺯ ﻭﻇﺎﺋﻒ ﻣﻬﻢ ﺑﺎﻧﻮﺍﻥ، ﺗﻌﺪﻳﻞ ﻋﻮﺍﻃﻒ ﻭ ﻣﻬﻴﺎ ﻛﺮﺩﻥ ﻓﻀﺎﻯ ﺁﺭﺍﻡ ﻭ ﺑﺎ ﺻﻔﺎ ﺩﺭ ﻣﻴﺎﻥ ﺧﺎﻧﻪ ﺍﺳﺖ، ﺑﺎﻧﻮﺍﻥ ﺑﻪ ﻟﺤﺎﻅ ﻟﻄﺎﻓﺖ ﻭ ﺣﺴﺎﺳﻴﺖ ﺭﻭﺡ، ﻣﺴﺌﻮﻝ ﺗﻨﻈﻴﻢ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﻭ ﺻﻔﺎﻯ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻣﻰ ﺑﺎﺷﻨﺪ.

ﺍﮔﺮ ﻣﺮﺩﻯ ﺑﺮ ﺍﺛﺮ ﺿﻌﻒ ﻧﻔﺲ، ﻭ ﻳﺎ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ ﺑﺎ ﻣﺸﻜﻠﺎﺕ ﻭ ﺳﺨﺘﻰ ﺭﻭﺡ ﻭ ﻳﺎ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺩﻟﻴﻞ ﻣﻮﺟﻪ ﻳﺎ ﻧﺎﻣﻮﺟﻪ، ﻋﺼﺒﺎﻧﻰ ﺷﺪ،
💫 ﺑﺮ ﻳﻚ ﺑﺎﻧﻮﻯ ﻓﻬﻤﻴﺪﻡ ﻟﺎﺯﻡ ﺍﺳﺖ، ﺑﻴﺶ ﺍﺯ ﺁﻧﻜﻪ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺭﻗﻴﺐ ﺣﺴﺎﺏ ﻛﻨﺪ، ﻫﻤﺎﻧﻨﺪ ﻳﻚ ﭘﺮﺳﺘﺎﺭ ﺩﻟﺴﻮﺯ، ﺑﻪ ﻓﻜﺮ ﺁﺭﺍﻡ ﻛﺮﺩﻥ ﺭﻭﺡ ﻭ ﺭﻭﺍﻥ ﺷﻮﻫﺮ ﻭ ﺍﻫﻞ ﺧﺎﻧﻪ ﺑﺎﺷﺪ،💫
ﺗﺎ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﻛﺶ ﻛﺮﺩﻥ ﮔﺮﺩﻭ ﻭ ﻏﺒﺎﺭ ﺧﺸﻢ ﻭ ﺑﻪ ﻛﺎﺭ ﺍﻓﺘﺎﺩﻥ ﻋﻘﻞ ﻭ ﻓﻜﺮ، ﺁﻥ ﻣﻮﻗﻊ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺻﺤﺒﺖ ﻛﻨﻨﺪ ﻭ ﺍﻳﻦ ﻛﺎﺭ ﺍﮔﺮ ﭼﻪ ﺍﺯ ﺩﻭ ﻃﺮﻑ ﻟﺎﺯﻡ ﺍﺳﺖ ﻭﻟﻰ ﻣﺴﺌﻮﻟﻴﺖ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺑﻪ ﻋﻬﺪﻩ ﺯﻥ ﺍﺳﺖ،

💛 ﻭ ﺑﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﻟﺤﺎﻅ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺭﻭﺍﻳﺎﺕ ﻣﺘﻌﺪﺩ ﺑﻪ ﺯﻧﺎﻥ ﺗﻮﺻﻴﻪ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ﺗﺎ ﺗﻠﺎﺵ ﻛﻨﻨﺪ ﺭﺿﺎﻳﺖ ﺷﻮﻫﺮ ﺭﺍ ﺑﺪﺳﺖ ﺁﻭﺭﻧﺪ، ﻭ ﺩﻳﺪﻳﻢ ﻛﻪ ﻗﺮﺁﻥ ﺍﺯ ﺯﻧﻬﺎ ﺑﻌﻨﻮﺍﻥ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺩﻫﻨﺪﻩ ﻳﺎﺩ ﻧﻤﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ،

💐 ﺩﺭ ﺭﻭﺍﻳﺘﻰ ﺍﺯ ﺣﻀﺮﺕ ﻋﻠﻰ ﻋﻠﻴﻪ ﺍﻟﺴﻠﺎﻡ ﻧﻘﻞ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﻓﺮﻣﻮﺩ: ﻭﻗﺘﻰ ﺑﻪ ﺯﻫﺮﺍ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﻰ ﻛﺮﺩﻡ، ﻫﺮ ﻏﻢ ﻭ ﻏﺼﻪ ﺍﻯ ﻛﻪ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﺑﺮﻃﺮﻑ ﻣﻰ ﺷﺪ.
ﻫﻤﭽﻮﻥ ﮔﻞ ﺷﻜﻔﺘﻪ، ﺷﺎﺩﻯ ﺁﻓﺮﻳﻦ ﺑﺎﺷﻴﺪ ﺯﻧﺎﻥ ﺑﺎﻳﺪ ﺷﺎﺩﻯ ﺁﻓﺮﻳﻦ ﺧﺎﻧﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ، ﺳﻨﮓ ﺻﺒﻮﺭ ﺧﺎﻧﻪ ﺯﻥ ﺍﺳﺖ، ﻫﻤﻴﺸﻪ ﻣﻰ ﺑﺎﻳﺪ ﻧﺒﺾ ﻋﻮﺍﻃﻒ ﻭ ﺟﻮ ﺍﺧﻠﺎﻗﻰ ﺧﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﻣﻌﺘﺪﻝ ﻧﮕﺎﻩ ﺩﺍﺭﺩ،

💐 ﭘﻴﺎﻣﺒﺮ ﺍﻛﺮﻡ (ﺹ ) ﺩﺭ ﺁﻥ ﺣﺪﻳﺚ ﺯﻧﻰ ﺭﺍ ﺷﺎﻳﺴﺘﻪ ﻭ ﭘﺮ ﺳﻮﺩ ﺩﺍﻧﺴﺖ ﻛﻪ ﮔﺎﻩ ﻣﺮﺩ ﺑﻪ ﺍﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﻛﻨﺪ ﻭ ﺷﺎﺩﻣﺎﻥ ﺷﻮﺩ،
ﭘﺲ ﮔﺮﻩ ﺍﺯ ﺍﺑﺮﻭ ﺑﺎﺯ ﻛﻨﻴﺪ، ﻭ ﺑﺎ ﺍﺳﺘﻘﺒﺎﻝ ﮔﺮﻡ ﻭ ﺻﻮﺭﺕ ﺧﻨﺪﺍﻥ، ﮔﻠﻬﺎﻯ ﻣﺤﺒﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺷﻜﻮﻓﺎ ﻛﻨﻴﺪ، ﭼﺮﺍ ﻛﻪ
💐 ﺣﻀﺮﺕ ﻋﻠﻰ ﻋﻠﻴﻪ ﺍﻟﺴﻠﺎﻡ ﻓﺮﻣﻮﺩ: ﺯﻥ ﮔﻞ ﺍﺳﺖ
🌺ﭘﺲ ﺑﺎﻳﺪ ﻫﻤﭽﻮﻥ ﮔﻞ ﺷﻜﻔﺘﻪ، ﺩﺭ ﮔﻠﺴﺘﺎﻥ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺷﺎﺩﻯ ﺁﻓﺮﻳﻦ ﺑﺎﺷﻴﺪ.


📓_اخلاق در خانواده،محمدنجفی
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo🔸
حوای آدم

بانوان با سلیقه!
نمونه های تزیین غذا برای بچه ها👇👇👇
حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

حوای آدم

🎀🌀🎀🌀🎀🌀
🌀🎀🌀
🎀🌀🎀
🌀
🎀
🌀
" آرامش"

به معنای آن نيست که صدايي نباشد،
مشکلي وجود نداشته باشد،
يا کار سختی پيش رو نباشد،
" آرامش" يعني در ميان صدا، مشکل و کار سخت، دلی آرام وجود داشته باشد...

"دلتون آرام "💜
@mawezah_banoo
حوای آدم

بخندید؛ حتی به خودتان        زیرا یک قلب شاد بهترین دارو برای ناامیدی است             mawezah_banoo@
بخندید؛ حتی به خودتان زیرا یک قلب شاد بهترین دارو برای ناامیدی است [email protected]
حوای آدم

🌹🌿🌹🌿🌹🌿
🌿🌹🌿
🌹🌿🌹
🌿
🌿
اگر یک زن نداند مایعی که از بدنش خارج می شود منی است یا چیز دیگر باید چکار کند؟

پرسش

با سلام، اگر انسان بعضی وقتها نداند مایعی که از بدنش خارج می شود منی است یا چیز دیگر باید چکار کند؟

پاسخ اجمالی

طبق نظر اکثر فقها رطوبتی که از زنها خارج می شود، اگر همراه با شهوت (در حد ارگاسم و اوج لذت جنسی) باشد درحکم منی است و باید غسل جنابت کرد.


در ذیل توجه شما را به دیدگاه فقها در این باره جلب می کنیم:


همه ی مراجع عظام (به جز تبریزی، بهجت و نوری): خروج ترشحات زن، اگر همراه با شهوت (اوج لذت جنسی) باشد، حکم به جنابت آنان می شود و لازم نیست با جستن بیرون آید و بدن سست شود و اگر بدون شهوت باشد، حکم به منی نمی شود، مگر آن که از راه دیگری یقین کند منی است.


آیت الله العظمی بهجت: خروج ترشحات زن اگر همراه با شهوت (اوج لذت جنسی) باشد و با جستن بیرون آید، حکم به منی می شود و اگر هیچ یک از دو علامت و یا یکی از آنها را نداشت، حکم به منی نمی شود، مگر آن که از راه دیگری یقین کند منی است. 


آیات عظام تبریزی و نوری: خروج ترشحات زن اگر همراه با شهوت خاصی (اوج لذت جنسی) باشد و بدن پس از آن سست شود، حکم به منی می شود و اگر هیچ یک از دو نشانه یا یکی از آنها را نداشت، حکم به منی نمی شود، مگر آن که از راه دیگری یقین کند که منی است.


به هر حال ترشحات زنانه پاک است و غسل ندارد، مگر آن که یقین کند بول یا منی است.
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

🌹🌿🌹🌿🌹🌿
🌿🌹🌿
🌹🌿🌹
🌿
🌿
چرا ترشحات گاهی بدبو می‌شود؟
بدبو شدن ترشحات به دلیل قارچی شدن محیط داخل واژن است. عوامل فراوانی می‌توانند سبب رشد قارچ‌ها در واژه شوند که به عنوان مثال به موارد زیر اشاره کرد: 
۱- پوشیدن لباس‌های زیر تنگ یا پلاستیکی که از عبور هوا جلوگیری ‌کند
۲- استفاده از ژل یا صابون واژینال که سبب به هم ریختن ph محیط شود
۳- مشکلات هورمونی در دوران قاعدگی، بارداری یا یائسگی
۴- برخی بیماری‌ها نظیر دیابت یا مصرف برخی داروها مثل آنتی‌بیوتیک‌ها. بهترین کار برای پیشگیری از قارچی شدن واژن تعویض مرتب لباس‌های زیر و نوار بهداشتی در دوران سیکل ماهانه است. 

آیا شستن واژن پس از برقراری رابطه جنسی لازم است؟
برای پیشگیری از بروز عفونت‌های ادراری توصیه می‌شود پس از اتمام رابطه جنسی خانم‌ها نیز توالت بروند و از صابون ملایم یا ژل مخصوص شستشو استفاده کنند. شستن داخل واژن بی‌فایده است و توصیه نمی‌شود. 

چرا برخی خانم‌ها در حین رابطه جنسی درد دارند؟
دلیل درد، یا خشکی واژن است یا عفونت آن که در صورت اول مشکل به کمک استفاده از ژل مخصوص حل می‌شود و در مورد دوم باید به متخصص زنان مراجعه کرد.
یکی دیگر از دلایل درد که البته بسیار نادر است یک نوع ناراحتی روانی به نام واژینیسم است که در آن فرد از خود، بدن و جنس‌اش ناراحت و ناراضی است.
در ۵ تا ۱۰ درصد زنان نیز آندرومتریوز یا مشکلات رحمی دلیل دردهای عمیق است که به هر حال باید برای درمان آن به پزشک زنان مراجعه کرد. آیا زایمان واژن را خراب می‌کند؟ زایمان ممکن است کمی به فرج به دلیل برشی که حین زایمان در اپیزیوتومی داده می‌شود، آسیب برساند. به محض اتمام زایمان، ماهیچه‌ها و بافت‌های رحم و واژن مجددا جمع می‌شوند البته همه چیز به نوع بافت و سن مادر بستگی دارد. 
آیا امکان دارد به سرطان واژن دچار شویم؟
بله.اما این نوع سرطان بسیار نادر است در عوض سرطان دهانه رحم بسیار شایع است به همین دلیل توصیه می‌شود برای کاهش احتمال ابتلا تمام خانم‌ها از ۲۰ سالگی و قبل از ۲۳ سالگی واکسن پاپیلوما ویروس انسانی را بزنند و به طور مرتب برای معاینه پیش پزشک زنان بروند.
 
افتادگی رحم یعنی چه؟
گاهی اوقات به دلیل مشکلاتی که برای ماهیچه‌ها و رباط‌های پرینه به وجود می‌آید رحم، مثانه و رکتوم دچار افتادگی می‌شوند. تقریبا ۱۵ درصد زنان با این مشکل روبه‌رویند و اکثرا نیز در سن یائسگی به آن دچار می‌شوند. بارداری، زایمان طولانی و سخت، درشتی نوزاد و دوقلوزایی از جمله دلایل افتادگی رحم است اما این ناراحتی گاهی در زنان که وزن نرمال دارند تنها یک بار زاییده‌اند هم دیده می‌شود. در واقع جنس بافت‌ها در این میان بسیار مهم است. در صورتی که خانم مبتلا در حین رابطه جنسی احساس ناراحتی کند یا خود بخواهد، به کمک عمل جراحی می‌توان مشکل را برطرف کرد .
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

💖💕💖💕💖
💕💖💕💖
💖💕💖
💕💖
💕
👨‍❤️‍👨 مردان، عاشق این گونه زنانند
🌟9⃣🌟

💠💠🌸💠💠🌸💠💠🌸💠💠


🎀درس سوم 🎀

💜بهترین باش💜

تمرینات هر قسمت از کتاب مانند حلقه از زنجیره است که در انتها منجر به موفقیت می شود
ابتدامجدداً تأکید می کنم تا تکالیف را تمرین نکرده اید سراغ درس بعدی نروید

🎁دیدگاه امان را تزیین کنیم🎁

😇در برابر وظایف روزانه چه دیدگاه تفکری دارید آیا میدانید که خوشبختی شما بستگی به دیدگاهی دارد تصمیم میگیرید ان تفکر را داشته باشید
🌴دیدگاه ما مهمتر از حقایق است اغلب اوقات برداشت ما از یک واقعه به ان معنا می دهدنه خود آن واقعه
☺ این شما هستیدکه تصمیم میگیرید در چه سطحی زندگی کنید
🙎مادری در سفر همراه همسر و فرزندانش ،دختر دوساله اش را در طول سفر روی پای خود حمل می کرد و حسابی خسته و کلافه شده بود
آنها برای استراحت و صرف ناهار در یک شهر کوچک در کنار یک قبرستان توقف کردن قبل از صرف نهار هنگامی که در یک پارک و قبرستان مجاور آن قد م می زدند خانوم به سنگ قبر مادری برخورد که روی آن حک شده بود🌞 او خورشید خانه ما بود🌞
در هنگام صرف نهاربا خود می اندیشید
اگر من هم فوت شوم آیا بر روی سنگ قبرم چنین می نویسند
از ان لحظه تصمیم گرفت که هر چه در توان دارند به کار گیرد تا خورشید خانه شود و لذا بقیه مسافرت آنها صددرصد رضایت بخش بود .چرا؟
چون این خانوم دیدگاهش را عوض کرد
😢با برداشت منفی زندگی شما مانند روزهای ابری غمگین و دلتنگ خواهند شد
😃 در حالی که اگر مثبت اندیش باشید همانند روزهای آفتابی زندگیتان شاداب پر و انرژی می شود

🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم

💖💕💖💕💖
💕💖💕💖
💖💕💖
💕💖
💕
👨‍❤️‍👨 مردان، عاشق این گونه زنانند
🌟1⃣0⃣🌟

💠💠🌸💠💠🌸💠💠🌸💠💠

🎀درس سوم🎀


🎁دیدگاهمان را تزیین کنیم🎁

تکلیف این درست این است که دیدگاه هایمان را تزیین کنیم چگونه ؟
💜با تفکر مثبت

زیرا که تفکر منفی دیدگاه ها را زشت و بی ریخت می کنند
شما هم میتوانید خورشید خانه خود شوید ولی باید بدانیم که مشکل ها در کجا قرار دارند
🌸 یک خوش بین تمام عیار باشید🌸 هر موقعیتی به دنبال چیزهای مثبت باشید تا بتوانید از آنها استفاده کنید
😞انسان منفی وقتی از پنجره نگاه می کنند کثیفی و غبار روی آن را میبیند و کسل می شود
😃ولی انسان مثبت به درختان و گل ها و فضای زیبای آن طرف پنجره
💞شما جزء کدام گروه هستید ؟؟
هوایی زندگی شما آفتابی است یا بارانی؟


🌺🍃وقتی به جریان عاشورا دقت می کنیم میزان مثبت اندیشی حضرت زینب سلام الله را نمی توان دریافت که در پاسخ ابن زیاد الله می فرمایید ما رآیت الا جمیلا
جز زیبایی چیزی ندیدم
🍃 بهترین پاداش یک انسان های مثبت اندیشی در زندگی دریافت می نمایند آرامش است وچه نعمتی بالاتر از این؟

💝 اگر می خواهیم شبها راحت بخوابیم و شاد و آرام باشید بهترین استفاده از لحظات زندگی خود ببرید باید انتخاب شخصی خودتان را بازنگری کنید

👰🏻 در هر روز خود انتخاب می کنید یک فرشته گان کنار ما باشند یا
👻 دیو ها


🎉 انسان هایی مثبت اندیش همیشه قسمت پرلیوان را میبیند و همیشه خوشحال و خندان به نظر می رسد و سالمند
🔸💠 https://telegram.me/mawezah_banoo 💠🔸
🔸💠 @mawezah_banoo 💠🔸
حوای آدم