تا سرزمین جنوبی 
عنوان گروه یا کانال:

تا سرزمین جنوبی


توضیحات: سلام دوستان عزیز اینجا گروهی است که سعی می کند راهنمای علاقمندان واقعی مهاجرت به کشور استرالیا باشد. https://t.me/joinchat/BbZ8fkT5vvbf3YkIhdH0GQ
شناسه: @
تعداد اعضا: 205
آربیتا ۹۵۸۴۵

☘️ کوالاها۹۹ درصدعمرشان رابه خوردنو خوابیدن سپری میکنن ویک درصدباقی مانده رادرجستجوی جفت هستند،آنها مدت زمانی را برای پیدا کردن جفت سپری میکنند اگرموفق نشوندتسلیم شده ودوباره میخوابند:))
☘️ کوالاها۹۹ درصدعمرشان رابه خوردنو خوابیدن سپری میکنن ویک درصدباقی مانده رادرجستجوی جفت هستند،آنها مدت زمانی را برای پیدا کردن جفت سپری میکنند اگرموفق نشوندتسلیم شده ودوباره میخوابند:))
آربیتا ۹۵۸۴۵

دوستان عزیز یه موضوعی رو من چند وقتی است که متوجه شدم

اونم اینه که چقدر علاقه و اشتیاق به مهاجرت بین ایرانیان زیاد شده تازگی ها


من به بد و خوبش کاری ندارم ولی این و فهمیدم که ، بله ، ایرانی های بسیاری در جستجوی زندگی بهتر قصد بستن بار سفر دارند
و در این بل بشوی داستان مهاجرت چه بسیار کسانی که دوست دارند از آب گل آلود ماهی بگیرن.
دنبال بزرگتر هاش هم هستند.
از استاد زبان دروغکی بگیر تا وکلای الکی !!!!
همه هم ماشالا مدعی !!!!!
رفقا در این مسیر پر پیچ و خم مراقب باشید تا در دام بسیاری نیفتید.
آربیتا ۹۵۸۴۵

Meysam Tehrani:
🔰 طبق آخرین گزارش ارائه شده توسط سازمان مهاجرت استرالیا که مربوط به نوبت 9 نوامبر سال جاری(2017) است ، 705 نفر از متقاضیان ویزا های 189 و 489 موفق به دریافت دعوتنامه شده اند که از این تعداد 700 نفر متقاضی ویزا 189 و 5 نفر متقاضی دریافت ویزا 489 بوده اند.
یکی از نکات قابل توجه در این گزارش افت شدید دریافت کنندگان دعوتنامه است، که به نسبت ماه های گذشته تقریبا نصف شده .

💯 نکته بسیار مهم دیگر این است که تقریبا 80 درصد دریافت کنندگان دعوتنامه ویزا 189 با امتیاز 75 و بالاتر و تمام دریافت کنندگان دعوتنامه ویزا 489 با امتیاز 80 و 85 سلکت شده اند.
با توجه به تعداد بالای متقاضیان برای دریافت این ساب کلاس از ویزاها، پروسه دریافت دعوتنامه برای دارندگان امتیازات پایین را مشکل تر از قبل کرده است.حداقل امتیاز لازم برخی رشته ها برای اقدام در مورد ویزاهای ذکر شده با توجه به گزارش ارائه شده در ذیل آمده است:

⚜️ حسابدار : 75 امتیاز
⚜️ مهندسین الکترونیک : 70 امتیاز
⚜️ مهندسین صنایع، مکانیک و مهندسی تولید : 70 امتیاز
⚜️ آنالیزگر سیستمها و متخصص آی سی تی : 70 امتیاز
⚜️ برنامه نویسان و کسترش دهندگان نرم افزاری : 70 امتیاز
⚜️ مهندسین کامپیوتر : 70 امتیاز
آربیتا ۹۵۸۴۵

💢استرالیا جیمزباند استخدام می‌کند‼️

⬅️این ماموران مخفی می‌توانند از میان افرادی انتخاب شوند که بطور مثال به حرفۀ معلمی یا بازرگانی مشغولند و یا در بخش ارائه خدمات به مشتریان کار می‌کنند.

برنامۀ استخدام نسل جدید جاسوس‌های استرالیایی روز دوشنبه راه‌اندازی شد. سازمان اطلاعات سری اعلام کرده است که از جیمز باندهای جدید خود برای خدمت در راستای منافع ملی این کشور استفاده خواهد کرد.

متقاضیان این شغل احتمالا با ارسال مدارک خود، با جالبترین مصاحبۀ شغلی مواجه خواهند شد. آژانس جاسوسی استرالیا اعلام کرده است که هوشمندی و قدرت درک بالا، احساس همدلی و همراهی بالا و هوش انسانی قابل توجه، از ویژگی‌هایی است که داشتن آنها برای کار در این حرفه ضروری است.

جولی بیشاپ، وزیر خارجه استرالیا می‌گوید از آنجا که به دلایلی روشن بسیاری از استرالیایی‌ها دربارۀ سرویس اطلاعاتی مخفی استرالیا و فعالیتهای این مرکز آگاهی ندارند «استخدام افراد مناسب برای کار در موضوعات مرتبط با جاسوسی سخت است.»

ماموران سرویس اطلاعاتی مخفی استرالیا در سراسر جهان کار می‌کنند و به جمع آوری اطلاعاتی می‌پردازند که می‌تواند به حفاظت از امنیت و منافع ملی استرالیا و ارتقای سطح آن کمک کند.

انتطار می‌رود پروسۀ جذب جاسوس هفت ماه طول بکشد. این پروسه شامل مراحلی همچون تقاضای کتبی، آزمون کتبی، آزمایش‌های روانشناختی، ارزیابی‌های امنیتی و معاینات پزشکی می‌شود

📌ادامه جزئیات را بخوانید: http://jjo.ir/dsqajcds

🆔 @jjonews
آربیتا ۹۵۸۴۵

Meysam Tehrani:
#بازنشستگی
برای دوستان علاقمند در رابطه با سیستم بازنشستگی استرالیا
این گزارش اقتصاد آنلاین هم شاید جالب باشه

استرالیا

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق ، طبق مطالعه انجام‌شده توسط این روزنامه کشور استرالیا بهترین سیستم بازنشستگی دنیا را دارد. البته این جایگاه بعد از اجرای سیاست‌های اصلاحاتی در کشور استرالیا در سال‌های اخیر ایجاد شد. استرالیا با هدف جذب حداکثر افراد برای زندگی در این کشور، سیستم‌های حمایتی زیادی ایجاد کرد که حمایت از سالمندان هم بخشی از آن است. در سال ۲۰۱۵ میلادی ارزش سیستم رفاهی در کشور استرالیا برابر با ۱۵۰میلیارد دلار بود ولی ضعف زیادی در خدمات‌رسانی در این سیستم وجود داشت که سبب شد تا دولت طرح اصلاحات سیستم تأمین اجتماعی را در دستور کار خود قرار دهد. مطالعات نشان می‌دهد حمایت‌های زیاد دولت در قالب نظام بازنشستگی از سالمندان در این کشور سبب شده است تا افراد در این کشور عمری طولانی‌تر و تا سال‌های پایانی عمر خود سطح سلامت بالاتری داشته باشند. این سلامت هم می‌تواند بهتر بودن وضعیت جسمی و هم بهتر بودن شرایط روانی را شامل شود که برای داشتن یک زندگی سالم ضروری است. در سال ۲۰۱۳ میلادی شمار افراد بالاتر از ۶۵ سال در استرالیا ۵۳۳ هزار نفر بیشتر از سال ۲۰۰۸ میلادی بود و ۱۷ درصد از افراد بالاتر از ۴۵ سال در این کشور اعلام کردند تا بعد از ۷۰سالگی کار خواهند کرد، زیرا از نظر جسمی و روانی توانایی لازم برای کار کردن را دارند. در سال ۲۰۱۲-۲۰۱۳ میلادی نیمی از مردان بازنشسته و یک‌چهارم زنان بازنشسته مستمری‌های بازنشستگی دولتی را به عنوان اصلی‌ترین منبع درآمد خود ذکر کردند. این در حالی است که شمار افرادی که تنها به درآمد بازنشستگی برای تأمین معاش تکیه داشتند، در سال ۲۰۰۰ میلادی از ۴۵درصد کمتر بود. نکته جالب این است که افراد بالاتر از ۶۵ سال که حداقل ١٠ سال در این کشور زندگی کرده باشند حقوق بازنشستگی دولتی را دریافت می‌کنند و قرار است این سن تا سال ۲۰۲۳ میلادی به ۶۷ سال برسد. این برای افرادی که حتی در ۵۵ سالگی وارد استرالیا می‌شوند مزیتی مهم و برای جذب مهاجر است. در سال ۲۰۱۱ میلادی بالغ بر ۶۰درصد از ساکنان این کشور شامل این طرح می‌شدند و حداقل دریافتی ماهانه آنها برابر با ۷۷۶.۷۰ دلار استرالیا (یعنی۳۹۲ پوند) بود. این مبلغ به سالمندان مجرد داده می شد  و ۶۳.۵ دلار استرالیا (برابر با ۳۲.۱۳ پوند) برای خرید دارو به آنها پرداخت می‌شد. البته بخشی از افراد، معافیت‌های دارویی و درمانی برای سالمندان هم در این کشور لحاظ شده بود. اما سالمندان متأهل هر یک ۵۸۵.۵ دلار استرالیا در ماه (معادل ۲۹۶ پوند) دریافت می‌کنند که مجموع دریافتی هر دو فرد خانواده به هزارو ١٧١ دلار استرالیا می‌رسد. از طرف دیگر افراد بالای ۶۰ سال در استرالیا می‌توانند از تخفیفات ویژه‌ای برای مسافرت‌‌های درون‌شهری و برون‌شهری برخوردار باشند و در خرید‌های خرده‌فروشی هم امتیازهایی دریافت خواهند کرد. از طرف دیگر سالمندانی که در این کشور زندگی می‌کنند، بر طبق نظر سازمان‌های بازنشستگی می‌توانند از خدمات مراقبت‌های خانگی یا مراقبت در مراکز نگهداری سالمندان هم برخوردار شوند. افراد بالاتر از ۶۵ سال در استرالیا می‌توانند درخواست استفاده از مراقبت‌های خانگی یا اسکان در مراکز نگهداری از سالمندان را بدهند. درخواست آنها بررسی می‌شود و در صورت تأیید توسط مقامات ذی‌ربط این خدمات به رایگان در اختیارشان قرار می‌گیرد.
آربیتا ۹۵۸۴۵

http://www.australia.gov.au/information-and-services/jobs-and-workplace/retirement
آربیتا ۹۵۸۴۵

#اخبار_استرالیا
🔰 کمک‌هزینه‌های پرداختی به مهاجرین استرالیا قطع خواهد شد!
براساس این خبر مهاجرین جدید مجبور هستند مدت زمان بیشتری برای دریافت بخشی از کمک‌هزینه‌های دولتی صبر کنند و انتظار می‌رود دولت استرالیا با وضع این قوانین سخت‌گیرانه‌ی جدید، 1.3 میلیلارد دلار در هزینه‌هایش صرفه‌جویی کند.

💯 مدت زمان لازم برای مهاجرین که بتوانند مشمول دریافت کمک‌هزینه‌های خانوار (family tax benefit)، شروع تازه (Newstart)، مرخصی زایمان (paid parental leave) و مستمری نگه‌داری (carer allowance) شوند، سه سال خواهد بود. به گفته‌ی اسکات موریسون این کار با هدف تشویق مهاجران به تامین هزینه‌هاشان انجام خواهد شد.

💯 انجمن‌های قومیتی نگرانند که قطع کمک مالیِ سنترلینک منجر به پیدایش طبقه‌ی اجتماعی مهاجرین کم‌درآمد خواهد شد. در همین راستا مری ماتتسو عضو فدراسیون انجمن‌های قومیتی استرالیا گفت: «حقیقت این‌ست که مهاجرین پس از ورودشان همیشه به زمانی برای فراهم کردن نیازهای زندگی جدید، اسکان و نیز یافتن کار نیاز دارند. وضع قوانین سخت‌گیرانه‌ی جدید در ازای صرفه‌جویی نسبتا کمی دولت به‌دنبال آن است، سکونت و جا افتادن مهاجرین در کشور تازه را سخت‌تر می‌کند.»

کریستین پورتر وزیر خدمات اجتماعی استرالیا گفت: «اوزی‌ها(استرالیایی ها) انتظار دارند که مهاجرین تازه‌وارد، قبل از دریافت کمک‌هزینه‌های سخاوت‌مندانه‌ی کشورشان، برای مدت قابل‌قبولی مشارکت اجتماعی و اقتصادی در استرالیا داشته باشند.»

💠 این دستور‌العمل نیاز به تصویب دارد و تا جولای سال 2018 به جریان خواهد افتاد و تا سال 2020-2021 به طور کامل اجرایی خواهد شد. تخمین زده شده 50000 خانوار و 30000 نفر از سایر دریافت‌کنندگان این خدمات با اجرایی شدن این قانون مواجه خواهند شد.
Source: news.com.au
آربیتا ۹۵۸۴۵

https://t.me/joinchat/BbZ8fkT5vvbf3YkIhdH0GQ
سوفیا ۸۱۷۱۸

سلام و تشکر از ایجاد گروه ببخشید میخواستم بدونم بهترین گزینه مهاجرت به استرالیا در حال حاضر چی هست ؟آیا کسی در این گروه هست که در استرالیا اقامت داشته باشه ؟
آربیتا ۹۵۸۴۵

سلام و تشکر از ایجاد گروه ببخشید میخواستم بدونم بهترین گزینه مهاجرت به استرالیا در حال حاضر چی هست ؟آیا کسی در این گروه هست که در استرالیا اقامت داشته باشه ؟
سلام و درود
بهترین راه ورود بستگی به شرایط شما دارد.
اما به طور کلی بهترین راه از طریق ویزای Skill Worker است.
که ویزای اقامت دائم به شما تعلق خواهد گرفت
سوفیا ۸۱۷۱۸

من قبلا شرایط اسکیل ورکر رو برای نیوزلند برای خودم و همسرم چک کردم فکر کنم از هزار نفر یک نفر امتیازش میرسید آیا استرالیا هم شرایط خاصی داره ؟ ممکنه در فرصت توضیح بدین شرایط اسکیل ورکر استرالیا رو ممنون
وحورا ۳۰۲۸۷۴

سلام دوستان عزیز
کسی گروه نیوزلند نداره؟
آربیتا ۹۵۸۴۵

من قبلا شرایط اسکیل ورکر رو برای نیوزلند برای خودم و همسرم چک کردم فکر کنم از هزار نفر یک نفر امتیازش میرسید آیا استرالیا هم شرایط خاصی داره ؟ ممکنه در فرصت توضیح بدین شرایط اسکیل ورکر استرالیا رو ممنون
شرایط استرالیا مثل نیوزلند نیست.

نیوزلند بعد از تغییرات امسال شرایط مهاجرت skill worker رو مشکلتر از قبل کرد.

استرالیا در حال حاضر راحت تر هست.

هرچند به هر حال روال خود رادارد.
آربیتا ۹۵۸۴۵

#امتیاز
امتیازبندی سیستم اسکیل سلکت به شرح زیر می باشد :

سن

✔️۱۸ تا٢٤ سال تمام ۲۵ امتیاز
✔️ ٢٥ تا ۳۲ سال تمام ۳۰ امتیاز
✔️۳۳ تا ۳۹ سال تمام ۲۵ امتیاز
✔️٤٠ تا٤٤ سال تمام ۱۵ امتیاز
✔️٤٥ تا٤٩ سال تمام صفر امتیاز
مثال : (اگر سن شما ٣٢سال و ١١ماه مى باشد،دربازه ٢٥تا٣٢قرار مى گيريد و ٣٠ امتياز دريافت مى كنيد)

نمره IELTS

✔️نمره 6.0 در هر ۴ مهارت ، امتیاز صفر
✔️نمره 7.0 در هر ۴ مهارت ، امتیاز ۱۰
✔️نمره 8.0 در هر ۴ مهارت ، امتیاز ٢٠
نکته : براى مهاجرت به استراليا ازطريق مهارت و تخصص،كسب نمره ٦در هر مهارت الزامى است.

سابقه كارى در استراليا

✔️١سال سابقه کار مرتبط در ۱۰ سال گذشته ۵ امتیاز
✔️٣ سال سابقه کار مرتبط در ۱۰ سال گذشته ۱۰ امتیاز
✔️٥سال سابقه کار مرتبط در ۱۰ سال گذشته ۱۵ امتیاز
✔️٨سال سابقه کار مرتبط در ۱۰ سال گذشته ۲۰ امتیاز

سابقه کاری در خارج از استرالیا

✔️٣ سال سابقه کار مرتبط در ۱۰ سال گذشته ۵ امتیاز
✔️ ٥سال سابقه کار مرتبط در ۱۰ سال گذشته ۱۰ امتیاز
✔️٨ سال سابقه كار مرتبط در ١٠ سال گذشته 15 امتياز
نکته: در برخی موارد غیر مرتبط نیز مشکلی ندارد.

مدارک تحصیلی

✔️مدرك ارزشیابی شده توسط سازمان های استرالیایی ۱۰ امتیاز (Assessment)
✔️مدارک Diploma گرفته شده در استرالیا ۱۰ امتیاز
✔️مدارك فنی حرفه ایی ارزشیابی شده ۱۰ امتیاز
✔️مدرک لیسانس یا فوق لیسانس از استرالیا یا خارج استرالیا ۱۵ امتیاز، لازم به توضیح است این امتیاز صرفا به مدارک لیسانسی که معادل لیسانس استرالیا باشد تعلق می گیرد و به هر لیسانسی که اخذ شود تعلق نمی گيرد.
✔️مدرک دكتری از استرالیا یا خارج استرالیا ۲۰ امتیاز
نکته : به مدارک معادل دیپلم استرالیا و فوق دیپلم 10 امتیاز و به مدارک معادل لیسانس استرالیا 15 امتیاز تعلق می گیرد.

تحصیل در استرالیا

✔️ 2 سال تحصیل تمام وقت در استرالیا ۵ امتیاز
✔️تحصیل در مناطق کم جمعیت استرالیا ۵ امتیاز

سابقه كار حرفه ایی در استرالیا

✔️داشتن یك سال سابقه كار حرفه ای منطبق با تخصص و مدرك در استرالیا ۵ امتیاز

امتیاز NAATI

✔️مترجمی ناتی ۵ امتیاز .به شرطی که فرد متقاضی حداقل امتحان Para Prfesional Naati را داده باشد و مدرک مربوطه را اخذ کرده باشد.

امتیاز همسر

✔️ همسر ۵ امتیاز
توضیحات: همسر شما باید آیلتس 6.0 داشته باشد مدرك خود را ارزشیابی كند و سابقه كار ۱ ساله با بیمه نیز داشته باشد. همچنین زیر 50 سال سن داشته باشد.

اسپانسر ایالتی

✔️گرفتن اسپانسر از ایالت های استرالیا ۵ امتیاز (ویزای 190)
✔️گرفتن اسپانسر از مناطق كم جمعیت استرالیا ۱۰ امتیاز (فقط ویزای 489 )

اسپانسر فامیلی

✔️اسپانسر فامیلی در استرالیا ۱۰ امتیاز (فقط ویزای 489)

اسپانسر شما نمی تواند در هر منطقه ای از استرالیا باشد و حتما باید در منطقه Designated Areas زندگی کند.
برای استفاده از این امتیاز اسپانسر شما باید در یکی از مناطق زیر باشد:
http://www.immi.gov.au/skilled/general-skilled-migration/designated-areas.htm


گروه مهاجرتی تا سرزمین جنوبی

https://t.me/joinchat/BbZ8fkT5vvbf3YkIhdH0GQ
آربیتا ۹۵۸۴۵

خانم لیلا سیستم امتیاز بندی استرالیا رو میتونید 👆 مشاهده کنید

حداقل امتیاز مورد نیاز ۶۰ امتیاز است ‌.
@leilaakhoondzadeh
سوفیا ۸۱۷۱۸

خانم لیلا سیستم امتیاز بندی استرالیا رو میتونید 👆 مشاهده کنید

حداقل امتیاز مورد نیاز ۶۰ امتیاز است ‌.
@leilaakhoondzadeh
تشکر از لطف شما
آربیتا ۹۵۸۴۵

تشکر از لطف شما
🙏🙏🙏🙏
صمد ۱۳۷۷۶۲

سلام مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی فرزند به چه صورته؟
آربیتا ۹۵۸۴۵

سلام مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی فرزند به چه صورته؟
فعالیت این گروه بیشتر در زمینه ویزاهای کاری است.

اما زمانی که ویزای تحصیلی دریافت میشود میتوان به عنوان همراه وارد خاک استرالیا شد.

ویزای تحصیلی ویزای اقامت دائم نیست.
صمد ۱۳۷۷۶۲

بله درسته ولی میخوام اطلاعات داشته باشم
صمد ۱۳۷۷۶۲

به چه صورت میشه مهندس ای تی اقدام به مهاجرت کنه عین کانادا سایتی هست که بایدباز بشه و سابمیت کرد؟
آربیتا ۹۵۸۴۵

به چه صورت میشه مهندس ای تی اقدام به مهاجرت کنه عین کانادا سایتی هست که بایدباز بشه و سابمیت کرد؟
بله
مهندس IT جزو مشاغل مورد نیاز استرالیاست.

روال مشخصی مثل کانادا برای استرالیا موجود است.

در صورت به حد نصاب رسیدن امتیاز شما میتوانید در سایت اداره مهاجرت اقدام به پر نمودن فرم Expression of interest یا EOI کنید.
صمد ۱۳۷۷۶۲

وقتی ایتلس نداری نمیشه سابمیت کرد درسته؟
صمد ۱۳۷۷۶۲

الان فعلا ایتلس من در حد ۶
آربیتا ۹۵۸۴۵

وقتی ایتلس نداری نمیشه سابمیت کرد درسته؟
بله درسته.

Each skill 6 حداقل نمره آیلتس باید
باشه تا بتونید EOI پر کنید
صمد ۱۳۷۷۶۲

ممنونم ازتون
آربیتا ۹۵۸۴۵

ممنونم ازتون
👍🙏
آربیتا ۹۵۸۴۵

🛑آیا مدت زمان مشخصی از به جریان انداختن پرونده تا انتهای کار و دریافت ویزا برای ویزاهای مهارتی وجود داد؟

به طور کلی می توان گفت از یک سال تا یک سال و نیم تا انتهای پرونده برای ویزاهای مهارتی زمان نیاز است.ولی نمیتوان زمان دقیق آن را تعیین نمود بدلیل اینکه قوانین سازمان مهاجرت بطور مداوم در حال تغییر است

🛑مزایای استرالیا نسبت به سایر کشورهای مهاجر پذیر؟

استرالیا با پیشرفت های چشم گیر علم وفناوری روزانه اش، امکانات بالای تحصیلی و کاری و دانشگاه هایی که در بهترین رنک ها قرار دارند، یکی از بهترین و مهاجر پذیرترین کشور های جهان به شمار می آید.

🛑آیا افرادی که با ویزای توریست وارد استرالیا می شوند، و فرزندشون در این کشور به دنیا میاد، نوزادشون میتونه تابعیت استرالیایی داشته باشه؟

خیر،در کشور استرالیا تنها در صورتی امکان شهروندی استرالیا به نوزاد داده میشود که یکی یا هردو والدین اقامت دائم داشته باشند.

🛑آیا برای افراد متاهل و مجرد تفاوتی برای اخذ ویزای شغلی وجود دارد؟

خیر- فقط برای افراد متاهل در صورت اینکه مدارک همسر طبق قوانین سازمان مهاجرت استرالیا ارزیابی شود، 5 امتیاز به مجموع امتیازات فرد اصلی پرونده اضافه می شود.🛑آیا برای به جریان انداختن پرونده مهاجرتی در همان ابتدای کار ، نیاز به ارائه نمره آیلتس می باشد؟

بستگی به ارگانی دارد که مدارک شما را بررسی می کند.در حال حاضر تنها رشته های مهندسی نیاز به ارائه دقیق نمره آیلتس یا معادل آن که مورد تائید سازمان مهاجرتی استرالیا باشد دارند.( مانند TOEFL یا PTE)


گروه تلگرامی مهاجرتی تا سرزمین جنوبی


https://t.me/joinchat/BbZ8fkT5vvbf3YkIhdH0GQ
سوده ۵۱۴۹۵

سلام
آیا وکیل میتونه تو‌ زمینه مهاجرت از طریق اسکیل سلکت کمکی بکنه؟
کسی تجربه اینچنینی داره؟
سامیار ۱۵۶۲۶۰

ممنون از شما كه اين گروه مفيد رو راه اندازي كرديد
آربیتا ۹۵۸۴۵

ممنون از شما كه اين گروه مفيد رو راه اندازي كرديد
🙏🙏🙏🙏
سامیار ۱۵۶۲۶۰

🙏🙏🙏🙏
🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
آربیتا ۹۵۸۴۵

🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺
دانشگاه های برتر استرالیا کدامند

اگر در فکر برنامه‌ریزی برای تحصیل و مهاجرت به خارج از کشور هستید، در نظر داشته باشید که استرالیا هم می‌تواند انتخاب بسیار خوبی باشد. نه تنها کشوری آرام و زیبا است بلکه دانشگاه‌های بسیار عالی هم دارد. با وجود دوره‌های ارائه شده به زبان انگلیسی و کشوری فوق‌العاده دیدنی کالج‌های برتر استرالیا که در این پست نام برده شده‌اند قطعا می‌توانند فرصتی بسیار عالی برای علاقه‌مندان به تحصیل در خارج از کشور باشند.

۱. دانشگاه ملبورن

با داشتن رتبه ۴۱ در لیست برترین دانشگاه‌های جهان، دانشگاه ملبورن بهترین و یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های کشور استرالیا است. این دانشگاه هفت برنده جایزه نوبل، پنج فرماندار کل و چهار نخست وزیر را در خود پرورش داده است. دانشگاه ملبورن مدرسه پزشکی ملبورن، مدرسه حقوق ملبورن و مدرسه کسب و کار ملبورن را نیز در خود جای داده است. هزینه‌های تحصیلی برای دانشجویان بین‌المللی کارشناسی چیزی در حدود ۲۰,۰۰۰ $ تا ۸۰,۰۰۰ $ استرالیا است که بسته به نوع دوره متغیر است.

۲. دانشگاه ملی استرالیا

این دانشگاه دولتی همیشه با دانشگاه ملبورن برای تصاحب جایگاه برترین دانشگاه استرالیا در رقابت بوده است. هر سال بیش از ۲۰,۰۰۰ دانشجوی کارشناسی و مقاطع بالاتر وارد این دانشگاه می‌شوند. همچنین، این دانشگاه در سال ۲۰۱۴ در رتبه ۲۵ دانشگاه برتر QS قرار گرفته است. شش برنده جایزه نوبل از این دانشگاه فارغ التحصیل شده‌اند و یکی از بالاترین نرخ پذیرش دانشجو در این کشور را دارا است. هزینه تحصیل برای دانشجویان بین‌المللی از ۲۶,۰۰۰ $ تا ۳۳,۰۰۰ $ است.

۳. دانشگاه کوئینزلند استرالیا

دانشگاه کوئینزلند یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی و از بزرگ‌ترین کالج‌های جهان است. این دانشگاه همچنین قدیمی‌ترین و منحصربه‌فردترین کالج در ایالت کوئینزلند استرالیا است و در سال ۱۹۰۶ تأسیس شده است. هزینه‌ی تحصیل در هر ترم برای دانشجویان بومی در حال حاضر ۱۰،۰۰۰ دلار استرالیا است.

۴. دانشگاه نیو ساوث ولز

دانشگاه نیو ساوت یکی از دانشگاه‌های معتبر در استرالیا است. این دانشگاه برنامه‌های مبادله‌ای بین‌المللی با بیش از ۲۰۰ دانشگاه دیگر در سراسر جهان ارائه می‌دهد و همین مسئله این دانشگاه را برای تحصیل دانشجویان خارجی ایده‌آل می‌کند. دانشجویان بین‌المللی در طول یک ترم تحصیلی بین ۱۱,۰۰۰ تا ۱۲,۶۰۰ دلار باید شهریه پرداخت کنند.

۵. دانشگاه موناش

موناش دومین دانشگاه قدیمی در ویکتوریا و تنها دانشگاه استرالیا است که عضو اتحادیه مرکزی مراکز علمی، دانشگاه‌ها و آکادمی‌های ملی M8 است _ شبکه جهانی موسسات که بر آموزش و تحقیقات تمرکز دارد. این دانشگاه بیش از ۶۲,۰۰۰ دانشجو و ۱۰۰ مرکز تحقیقاتی دارد. هزینه تحصیل دانشجویان بین‌المللی از ۴۳,۰۰۰ تا ۵۰,۰۰۰ دلار استرالیا در سال است.


گروه تلگرامی مهاجرتی تا سرزمین جنوبی


https://t.me/joinchat/BbZ8fkT5vvbf3YkIhdH0GQ
آربیتا ۹۵۸۴۵

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

First part

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

چرا استرالیا را برای مهاجرت انتخاب کنیم؟

اکثر افرادی که برای مهاجرت اقدام میکنند، در مورد کشور مقصد تحقیقات فراوانی انجام میدهند تا خود را برای حضور در جامعه ای جدید با شرایط جدید آماده کنند. در این مقاله(دو بخش) قصد داریم اطلاعاتی در مورد استرالیا و دلایلی که این کشور را جز برترین کشورهای مقصد مهاجرین در دنیا کرده است در اختیار شما قرار دهیم.✅ موقعیت بهتر شغلی

یکی از مهمترین دلایل رواج مهاجرت به استرالیا، اقتصاد قوی این کشور میباشد که حتی در دوره رکود جهانی نیز آسیب چندانی ندید. استرالیا از نرخ بیکاری پایینی بهره میبرد و نیاز زیادی به بسیاری از مشاغلی دارد که میتوانند توسط متقاضیان مهاجرت به استرالیا تامین شوند.

درآمد متوسط در استرالیا حدود ۵۸۵۰۰ دلار استرالیا در سال و حداقل حقوق پرداختی برای کار تمام وقت در استرالیا، حدود ۳۵۰۰ دلار استرالیا در ماه میباشد و با توجه به مخارج استاندارد زندگی در این کشور (حدود ۱۵۰۰ دلار استرالیا در ماه برای هر نفر)، میتوان گفت که این کشور از سطح درآمد بالایی نسبت به سایر کشورها برخوردار است.

✅ کیفیت بالای زندگی در استرالیا

استرالیایی ها به طور متوسط حدود ۸۲.۵ سال عمر میکنند و آمار موسسه Better Life نشان میدهند که مردم این کشور جز خوشحالترین مردم در میان سایر کشورها هستند.

استرالیا کشوری مهاجرپذیر و چند فرهنگی است که به خانه ای برای تعداد زیاد مهاجرین تبدیل شده است. مجاورت تعداد کثیر فرهنگهای گوناگون در استرالیا، باعث جذب آداب و رسوم مختلف از بسیاری از کشورها و به خصوص کشورهای آسیایی شده است.

زندگی روتین استرالیایی را میتوان در زندگی در شهر ( و نه در روستاهای دور!)، گذراندن مدت زمان طولانی در خارج از خانه (و استفاده از هوای خوب)، ورزش مکرر (استرالیا جزو ۱۰ کشور برتر المپیک است) و استفاده از غذای سالم و تازه خلاصه کرد.

✅ سطح بالای آموزش در استرالیا

کشور استرالیا به عنوان محلی فوق العاده برای زندگی شناخته شده است اما جدا از این مساله، جالب است بدانید که استرالیا از کشوهای پیشگام در دنیا در ارایه خدمات آموزشی میباشد. سیستم آموزشی استرالیا، دانشمندان، طراحان، هنرمندان، مدرسان و نوابغ زیادی به دنیا عرضه کرده که به نوعی به پیدایش دنیایی بهتر کمک کردند. ابداع جعبه سیاه Black Box هواپیماها و همینطور، سیستم اینترنت بیسیم WiFi از جمله دستاوردهای استرالیاییها بوده است. جالب است بدانید که در سال ۲۰۱۲، دولت استرالیا اقدام به برگزاری یک نظرسنجی کرد که در آن از دانشجویان خارجی در مورد تجربه آنها در زندگی و تحصیل در استرالیا نظر خواهی کرد و طی این نظرسنجی، ۸۷٪ دانشجویان خارجی از تجربه کلی انتخاب کشور استرالیا ابراز خرسندی کردند.


https://t.me/joinchat/BbZ8fkT5vvbf3YkIhdH0GQ
آربیتا ۹۵۸۴۵

سلام
آیا وکیل میتونه تو‌ زمینه مهاجرت از طریق اسکیل سلکت کمکی بکنه؟
کسی تجربه اینچنینی داره؟
سلام
سوالتون به صورت کلی جوابش مثبته.

بله وکیل میتواند به شما در پروسه مهاجرت کمک کنه.
یعنی کلا کار وکیل همین هست که کمک کنه.
اما البته باید در انتخاب وکیل دقت کافی رو داشته باشید.

معیارهایی مثل تجربه وکلا
عضویت در سازمان MARA
دقت
دلسوزی
و غیره
در انتخاب وکیل خیلی مهم هستش
😊👍
هلنا ۱۱۱۱۱۲

با سلام و وقت بخیر خدمت تمامی دوستان...
عذر ميخوام رشته ی مهندسی معماری جزو رشته های مورد نیاز استرالیا هست؟ آیا به محض اقدام باید مدرک ایلس یا پی تی ای ارائه داد؟
سوده ۵۱۴۹۵

ممنون از پاسختون
امکانش هست یه وکیل مجرب معرفی بفرمایین؟ اگر شناخت دارین البته
آربیتا ۹۵۸۴۵

با سلام و وقت بخیر خدمت تمامی دوستان...
عذر ميخوام رشته ی مهندسی معماری جزو رشته های مورد نیاز استرالیا هست؟ آیا به محض اقدام باید مدرک ایلس یا پی تی ای ارائه داد؟
سلام
لیست رشته های مورد نیاز رو از اینجا میتونید ملاحظه کنید.
بعضی از رشته ها بسته به سازمان ارزیاب نیاز به ارائه مدرک آیلتس در ابتدا ندارند ولی بعضی رشته ها چرا نیازمند ارائه آیلتس در ابتدا به سازمان ارزیاب هستند
آربیتا ۹۵۸۴۵

با سلام و وقت بخیر خدمت تمامی دوستان...
عذر ميخوام رشته ی مهندسی معماری جزو رشته های مورد نیاز استرالیا هست؟ آیا به محض اقدام باید مدرک ایلس یا پی تی ای ارائه داد؟
https://www.homeaffairs.gov.au/Trav/Work/Work/Skills-assessment-and-assessing-authorities/skilled-occupations-lists#
آربیتا ۹۵۸۴۵

ممنون از پاسختون
امکانش هست یه وکیل مجرب معرفی بفرمایین؟ اگر شناخت دارین البته
خواهش میکنم.
راستش من توصیه ام اینه که اگر میخواین با وکیل خاصی کار کنید اول مد نظر داشته باشید که عضو سازمان مارا باشند.
و تجربه کافی داشته باشند.

وکیل خاصی رو من بهتره پیشنهاد ندم.
این سایت رسمی سازمان مارا هست که میتونین وکلای رجیستر شده رو تو اون پیدا کنید.
آربیتا ۹۵۸۴۵

ممنون از پاسختون
امکانش هست یه وکیل مجرب معرفی بفرمایین؟ اگر شناخت دارین البته
https://www.mara.gov.au
سوده ۵۱۴۹۵

خواهش میکنم.
راستش من توصیه ام اینه که اگر میخواین با وکیل خاصی کار کنید اول مد نظر داشته باشید که عضو سازمان مارا باشند.
و تجربه کافی داشته باشند.

وکیل خاصی رو من بهتره پیشنهاد ندم.
این سایت رسمی سازمان مارا هست که میتونین وکلای رجیستر شده رو تو اون پیدا کنید.
🙏🙏🙏
هلنا ۱۱۱۱۱۲

سلام
لیست رشته های مورد نیاز رو از اینجا میتونید ملاحظه کنید.
بعضی از رشته ها بسته به سازمان ارزیاب نیاز به ارائه مدرک آیلتس در ابتدا ندارند ولی بعضی رشته ها چرا نیازمند ارائه آیلتس در ابتدا به سازمان ارزیاب هستند
ممنونم🍀🌸🙏
آربیتا ۹۵۸۴۵

ممنونم🍀🌸🙏
🙏🙏🙏🙏
آربیتا ۹۵۸۴۵

🙏🙏🙏
🙏🙏🙏🙏
امجد ۱۰۳۵۳۸

سلام مجدد ودرود فراوان به شما بابت این گروه خوبی که ایجاد کردید
آیا لینکی هم از گروه مهاجرین به کانادا دارید؟
كیوان ۹۸۸۴۲

دوستان دو‌ تا سوال دارم راجع به سابقه کار
یکی اینکه واسه اثبات سابقه کار قراردادی که با شرکت یا کارخونه مورد نظر دارم رو ارایه بدم کافیه یا اینکه مدرک دیگه ای هم باید آماده کنم ؟

و مورد بعدی اینکه به عنوان مثال من لیسانسم رو سال ۹۴ گرفتم
اگه از یه سال قبلش سابقه کارم شروع شده باشه اون یه سالم به حساب میاد یا فقط سابقه کار بعد از ۹۴ رو مد نظر قرار میدن ؟

رشته ام مهندسی مواد هستش اگه نیاز هست بدونین
آربیتا ۹۵۸۴۵

دوستان دو‌ تا سوال دارم راجع به سابقه کار
یکی اینکه واسه اثبات سابقه کار قراردادی که با شرکت یا کارخونه مورد نظر دارم رو ارایه بدم کافیه یا اینکه مدرک دیگه ای هم باید آماده کنم ؟

و مورد بعدی اینکه به عنوان مثال من لیسانسم رو سال ۹۴ گرفتم
اگه از یه سال قبلش سابقه کارم شروع شده باشه اون یه سالم به حساب میاد یا فقط سابقه کار بعد از ۹۴ رو مد نظر قرار میدن ؟

رشته ام مهندسی مواد هستش اگه نیاز هست بدونین
سلام
برای اثبات سابقه کار غیر از قرارداد لازم هست مدارک دیگه هم ارائه بشه
مثل فیش حقوقی ، نامه شرح وظائف ، بیمه.

در رابطه با سابقه کاریتون حین تحصیل هم فکر میکنم میتونید claim کنید.
منتها part time بزن.مشکلی بوجود نمیا ره.

من خودم ۱ سال سابقه کار حین خدمت سربازی رو ارائه دادم.البته part time زدم
آربیتا ۹۵۸۴۵

سلام مجدد ودرود فراوان به شما بابت این گروه خوبی که ایجاد کردید
آیا لینکی هم از گروه مهاجرین به کانادا دارید؟
اکسپرس اینتری کانادا رو دارم
اگر خواستی بگو تو pv میفرستم 👍
كیوان ۹۸۸۴۲

سلام
برای اثبات سابقه کار غیر از قرارداد لازم هست مدارک دیگه هم ارائه بشه
مثل فیش حقوقی ، نامه شرح وظائف ، بیمه.

در رابطه با سابقه کاریتون حین تحصیل هم فکر میکنم میتونید claim کنید.
منتها part time بزن.مشکلی بوجود نمیا ره.

من خودم ۱ سال سابقه کار حین خدمت سربازی رو ارائه دادم.البته part time زدم
ممنون از پاسخگوییتون
ببخشید یعنی قرارداد داشته باشم به همراه یکی از موارد (فیش حقوقی،نامه شرح وظایف،بیمه) یا همشون ؟
و اینکه نامه شرح وظایف چیه ؟
آربیتا ۹۵۸۴۵

Meysam Tehrani:
🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

Second part

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

🔰چرا استرالیا را برای مهاجرت انتخاب کنیم؟

💯 بخش دوم

💠 تنوع فرهنگی استرالیا

یکی از بزرگترین مزایای مهاجرت به استرالیا نسبت به بقیه کشورها، وجود تنوع فرهنگی در این کشور است. اکثر ساکنین استرالیا، یا در خارج از استرالیا متولد شده اند و یا دارای پیشینه از کشوری غیر از استرالیا هستند. در یک نظرسنجی که در سال ۲۰۱۶ برگزار شد، مشخص شد که فقط ۴۷.۳٪ جمعیت این کشور دارای والدینی هستند که هر دو در داخل استرالیا متولد شده اند. این تنوع فرهنگی به متقاضیان مهاجرت استرالیا کمک میکند تا راحت تر با شرایط این کشور اخت شوند و بتوانند استرالیا را خانه خود بنامند.

جالب است بدانید که اجداد جمعیت ساکن در استرالیا به ملیتهای زیر برمیگردند:

انگلستان:‌۳۶.۱٪
استرالیا: ۳۳.۵٪
ایرلند:‌۱۱٪
اسکاتلند:‌۹.۳٪
چین: ۵.۶٪
ایتالیا: ۴.۶٪
آلمان: ۴.۵٪
هند: ۲.۸٪
یونان: ۱.۸٪
هلند: ۱.۶٪


💠 امکان سفر به کشورهای خارجی بدون نیاز به ویزا

داشتن اقامت دایم استرالیا فاکتور بسیار مهمی برای تسهیل اخذ ویزای بقیه کشورها است ولی صرفا، داشتن اقامت استرالیا حقی برای سفر بدون نیاز به ویزا ایجاد نمیکند. سفر به بقیه کشورها بدون نیاز به ویزا فقط از طریق اخذ تابعیت استرالیا و دریافت پاسپورت این کشور مقدور خواهد بود. طبق آخرین رتبه بندی پاسپورت کشورهای جهان استرالیا هفتمین پاسپورت معتبر دنیا است که با داشتن آن میتوانید به 157 کشور مختلف بدون ویزا سفر کنید

💠 امنیت بیشتر

نرخ ارتکاب جرم در استرالیا بسیار پایین است و این مساله، استرالیا را برای متقاضیان مهاجرت استرالیا جذاب تر کرده است. ایحاد قانونی یکپارچه و جدا از مباحث استرالیایی بودن یا مهاجر بودن باعث تعامل بیشتر مردم با هم و رعایت قوانین شده که این موارد در ثبات امنیت عمومی این کشور نقش بسزایی داشته است.


💠 سبک خاص زندگی استرالیایی

استرالیایی ها به داشتن زندگی آرام و بی دغدغه معروف هستند. این امر مدیون شرایط جغرافیایی خاص این کشور و موقعیت مالی مناسب استرالیایی ها است.

علاوه بر این، تسهیلات اصلی کشور استرالیا برای افراد مقیم دایم این کشور از قرار زیر میباشند:

💯 بیمه درمانی استرالیا یا Medicare

بیمه درمانی استرالیا Medicare نام دارد و به صورت رایگان در دسترس افرادی که دارای اقامت دایم و یا تابعیت استرالیا هستند قرار میگیرد. این به این معنی است که اگر ویزای شما از نوع دایم است،‌ میتوانید از امتیاز این نوع بیمه بهره مند شوید. نکته دیگر در مورد این ویزا این است که افرادی که در داخل استرالیا برای اقامت دایم این کشور اقدام میکنند، میتوانند تا موقع گرفتن نتیجه Visa Application، از خدمات بیمه درمانی بهره مند شوند.

💯 بیمه بیکاری

برای دریافت مزایای بیمه بیکاری، به غیر از افرادی که دارای ویزای پناهندگی هستند، نیاز به داشتن تابعیت کشور استرالیا میباشد و افرادی که توسط ویزای مهارت به این کشور مهاجرت کرده اند، تا وقتی که تابعیت این کشور را اخذ نکنند نمیتوانند از تسهیلات بیمه بیکاری استفاده کنند.

💯 استفاده از وام تحصیل در استرالیا

شهروندان استرالیا میتوانند از وام تحصیلی به نام HELP برای تحصیل در استرالیا استفاده کنند. این وام به محصلین این اجازه را میدهد تا از خدمات تحصیلی بدون نیاز به پرداخت هزینه بهره مند شوند و وقتی شروع به کار کردند و درآمدی بالا داشتند، به صورت قسطی هزینه تحصیل خود را به دولت بپردازند. برای استفاده از این نوع تسهیلات نیز، نیاز به داشتن تابعیت کشور استرالیا میباشد.

البته لازم به ذکر است که هزینه تحصیل افراد دارای اقامت دایم استرالیا از دانشجویان خارجی به مراتب کمتر است ولی امکان اخذ وام تحصیلی برای این افراد مقدور نمیباشد.

پایان

گروه تلگرامی مهاجرتی تا سرزمین جنوبی


https://t.me/joinchat/BbZ8fkT5vvbf3YkIhdH0GQ
آربیتا ۹۵۸۴۵

ممنون از پاسخگوییتون
ببخشید یعنی قرارداد داشته باشم به همراه یکی از موارد (فیش حقوقی،نامه شرح وظایف،بیمه) یا همشون ؟
و اینکه نامه شرح وظایف چیه ؟
خواهش میکنم 🙏
حسام جان البته اینم بگم بستگی به سازمان Assessor هم داره مثلا من برای ACS اصلا بیمه ارائه ندادم.لازم نداشت

ولی مثلا میدونم vetassess که اینها رو همه لازم داره.

اگر رشته شما رو مثلا EA بخواد Assess کنه علاوه بر مدارکی که گفتم لازمه CDR هم ارائه بدین.

نامه شرح وظایف نامه ای هست که تو اون با فرمت خاصی شما اعلام میکنید که از تاریخی تا تاریخ مشخصی در شرکتی مشغول به کارید و وظایف که اونجا بر عهده شما بوده به شرح زیر است.

مهمه به دلیل اینکه حتما باید مواردی جزو وظایف بیاد که برای رشته مورد نظرتون تعریف شده.
سوده ۵۱۴۹۵

سلام
آیا سرتیفیکیت‌های بین‌المللی غیر مربوط به رشته دانشگاهی امتیاز محسوب میشه؟ و اینکه میشه اصن رشته‌ای که درخواست میدین با رشته تحصیلی متفاوت باشه؟
آربیتا ۹۵۸۴۵

سلام
آیا سرتیفیکیت‌های بین‌المللی غیر مربوط به رشته دانشگاهی امتیاز محسوب میشه؟ و اینکه میشه اصن رشته‌ای که درخواست میدین با رشته تحصیلی متفاوت باشه؟
کامپیوتر هستید؟
سوده ۵۱۴۹۵

من برق خوندم ولی سابقه کار و‌ تخصصم شبکه‌ست
كیوان ۹۸۸۴۲

خواهش میکنم 🙏
حسام جان البته اینم بگم بستگی به سازمان Assessor هم داره مثلا من برای ACS اصلا بیمه ارائه ندادم.لازم نداشت

ولی مثلا میدونم vetassess که اینها رو همه لازم داره.

اگر رشته شما رو مثلا EA بخواد Assess کنه علاوه بر مدارکی که گفتم لازمه CDR هم ارائه بدین.

نامه شرح وظایف نامه ای هست که تو اون با فرمت خاصی شما اعلام میکنید که از تاریخی تا تاریخ مشخصی در شرکتی مشغول به کارید و وظایف که اونجا بر عهده شما بوده به شرح زیر است.

مهمه به دلیل اینکه حتما باید مواردی جزو وظایف بیاد که برای رشته مورد نظرتون تعریف شده.
ممنون آقا میثم
من اگه از لیسانسم ۱۵ امتیاز بگیرم دیگه مدرک فنی حرفه‌ای که نوشته ۱۰ امتیاز واسه من منتفیه ؟
آربیتا ۹۵۸۴۵

من برق خوندم ولی سابقه کار و‌ تخصصم شبکه‌ست
اوکیه
مشکلی نداره.
میتونی ارائه بدی مدرکت رو هم
یه مقدار ازسابقه کار به دلیل نامرتبط بودن رشته کم میکنن.

اگر مدارک بین الملی شبکه مثل MCSE یا CCNA داری ارائه بده حتما
امتیاز اضافه نداره اما برای گرفتن ASSESS کمک میکنه.
سازمان ACS این certificate ها رو قبول داره
آربیتا ۹۵۸۴۵

ممنون آقا میثم
من اگه از لیسانسم ۱۵ امتیاز بگیرم دیگه مدرک فنی حرفه‌ای که نوشته ۱۰ امتیاز واسه من منتفیه ؟
خواهش میکنم 🙏

آره . این دو تا رو با هم نمیشه ازش امتیاز گرفت
اون ده امتیاز رو معمولا کسانی که مدرک دانشگاهی ندارن استفاده میکنند.
سوده ۵۱۴۹۵

اوکیه
مشکلی نداره.
میتونی ارائه بدی مدرکت رو هم
یه مقدار ازسابقه کار به دلیل نامرتبط بودن رشته کم میکنن.

اگر مدارک بین الملی شبکه مثل MCSE یا CCNA داری ارائه بده حتما
امتیاز اضافه نداره اما برای گرفتن ASSESS کمک میکنه.
سازمان ACS این certificate ها رو قبول داره
ممنونم از اینکه انقدر سریع و باحوصله جواب میدین🙏
یعنی الان باید برای رشته‌ی Electrical engineering اقدام کنم یا مثلا Network administrator؟
اگر ویزای ۱۸۹ بخوام این غیرمرتبط بودن مشکلی ایجاد نمیکنه تو امتیازبندی؟
و اینکه به جای مدرک دانشگاهی نمیشه مدارک ccna و ccnp ارائه داد؟
آربیتا ۹۵۸۴۵

ممنونم از اینکه انقدر سریع و باحوصله جواب میدین🙏
یعنی الان باید برای رشته‌ی Electrical engineering اقدام کنم یا مثلا Network administrator؟
اگر ویزای ۱۸۹ بخوام این غیرمرتبط بودن مشکلی ایجاد نمیکنه تو امتیازبندی؟
و اینکه به جای مدرک دانشگاهی نمیشه مدارک ccna و ccnp ارائه داد؟
مخلصیم 🙏

عطا جان اگر سابقه کاری که داری در زمینه شبکه هست باید با عنوان network اقدام کنی.

چون شرح وظایف این دو تا رشته با هم متفاوته.

دادم دنبال یه فایل میگردم که از خود سایت ACS گرفتم.

اگر پیداش کنم تمام این موارد و گفته.

میفرستم
آربیتا ۹۵۸۴۵

Skills Assessment Guidelines for Applicants - August 2017.pdf
آربیتا ۹۵۸۴۵

https://www.acs.org.au/msa/skills-faqs.html
سوده ۵۱۴۹۵

ممنونم میثم‌ جان
آربیتا ۹۵۸۴۵

ممنونم میثم‌ جان
مخلصیم
تو این فایلها که بالا گذاشتم همه رو گفته 👍👍👍🙏🙏🙏
محمدزمان ۱۲۲۴۵۳

فوری فوری
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان.
بنده لیسانس مهندسی صنایع غذایی هستم ۳۵ ساله با ۹ سال سابقه کار در واحد بازاریابی و صادرات شرکت غذایی.همسرم ۳۹ ساله فوق لیسانس حسابداری و دارای یک دختر ۷ ساله.لطفا راهنمایی بفرمایید در مورد اخذ ویزای skill worker جهت کشور استرالیا
آربیتا ۹۵۸۴۵

فوری فوری
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان.
بنده لیسانس مهندسی صنایع غذایی هستم ۳۵ ساله با ۹ سال سابقه کار در واحد بازاریابی و صادرات شرکت غذایی.همسرم ۳۹ ساله فوق لیسانس حسابداری و دارای یک دختر ۷ ساله.لطفا راهنمایی بفرمایید در مورد اخذ ویزای skill worker جهت کشور استرالیا
سلام رشته همسر شما رو میدونم در لیست مورد نیاز استرالیا هست هرچند امتیاز بالایی نیاز داره

ولی رشته خودتون رو باید یک بار چک کنید و ببینید تو مشاغل مورد نیاز هست یا خیر
كیوان ۹۸۸۴۲

آقا میثم من کجا باید ببینم که رشته‌ام چند امتیاز نیاز داره و اینکه هیچ ایالتی اسپانسرش میشه یا نه ؟
@MeysamTeh
آربیتا ۹۵۸۴۵

آقا میثم من کجا باید ببینم که رشته‌ام چند امتیاز نیاز داره و اینکه هیچ ایالتی اسپانسرش میشه یا نه ؟
@MeysamTeh
https://www.anzscosearch.com/search/
آربیتا ۹۵۸۴۵

آقا میثم من کجا باید ببینم که رشته‌ام چند امتیاز نیاز داره و اینکه هیچ ایالتی اسپانسرش میشه یا نه ؟
@MeysamTeh
حسام جان سایت بالا میتونه کمک کنه 👍
كیوان ۹۸۸۴۲

حسام جان سایت بالا میتونه کمک کنه 👍
ممنونم آقا میثم
🙏🙏
آربیتا ۹۵۸۴۵

ممنونم آقا میثم
🙏🙏
ارادتمندیم 🙏
آهو ۱۰۶۹۰۷

سلام
وقت بخیر
این موضع صحت داره که بسته به مقطع تحصیلی نمره آیلتس مورد نیاز تفاوت داره؟
به عنوان مثال برای مقطع دکتری حداقل آیلتس 8 مورد نیاز است؟

سوال دیگه ای که داشتم اینه که هرچه امیتازات بالاتر باشه پروسه گرفتن ویزا سریعتر انجام میشه؟
فرضا اگر با امتیاز 60 به مدت 2 سال طول بکشه با امتیاز 70 میشه 6 ماه؟
آربیتا ۹۵۸۴۵

سلام
وقت بخیر
این موضع صحت داره که بسته به مقطع تحصیلی نمره آیلتس مورد نیاز تفاوت داره؟
به عنوان مثال برای مقطع دکتری حداقل آیلتس 8 مورد نیاز است؟

سوال دیگه ای که داشتم اینه که هرچه امیتازات بالاتر باشه پروسه گرفتن ویزا سریعتر انجام میشه؟
فرضا اگر با امتیاز 60 به مدت 2 سال طول بکشه با امتیاز 70 میشه 6 ماه؟
سلام
سوال اول: خیر
این مورد رو اینجوری کلی نمیشه گفت


در کل آیلتس ۶ حداقل مورد نیاز است و بدون امتیاز.

رشته های پزشکی هم نیاز به آیلتس ۷ دارند.

سوال دوم: قطعا داشتن امتیاز بالاتر در زمان گرفتن invitation تاثیر داره.
نمیشه زمان قطعی داد که چند ماه ولی خوب تاثیر داره.
سارا ۱۰۴۰۰۶

دوستان سلام.شغل مورد نظر با توجه به داشتن نامه سابقه کار باید باید با رشته تحصیلی مطابقت داشته باشه؟
آربیتا ۹۵۸۴۵

دوستان سلام.شغل مورد نظر با توجه به داشتن نامه سابقه کار باید باید با رشته تحصیلی مطابقت داشته باشه؟
نمیشه الزاما گفت باید یکی باشه
بستگی به تعداد واحدهای مرتبط دانشگاهی هم داره

مثلا ممکنه یک نفر لیسانس نرم افزار باشه.یا حتی برق.

ولی با شغل شبکه اقدام کنه
اكرم ۱۸۴۵۲۶

درود بر ادمین محترم
در مورد اثبات سابقه کار راهنمایی می‌فرماید.
آیا سابقه قبل از تحصیل برای رشته کامپیوتر مورد قبول اداره ارزیاب هست.
اكرم ۱۸۴۵۲۶

به طور مثال تاریخ شروع تحصیل ۱۳۸۳ و اتمام ۱۳۸۷
اما سابقه از ۱۳۸۲ ارائه بشه.
آربیتا ۹۵۸۴۵

درود بر ادمین محترم
در مورد اثبات سابقه کار راهنمایی می‌فرماید.
آیا سابقه قبل از تحصیل برای رشته کامپیوتر مورد قبول اداره ارزیاب هست.
سلام
محمد جان صفحه ۴ و ۵ این داکیومنت و نگاه کنی جوابت و میگیری
اكرم ۱۸۴۵۲۶

سلام
محمد جان صفحه ۴ و ۵ این داکیومنت و نگاه کنی جوابت و میگیری
متشکرم آقا میثم، چندین بار خوندم ، اما نتونستم به جواب برسم،ممنون اگه راهنمایی بفرمائید .
آربیتا ۹۵۸۴۵

متشکرم آقا میثم، چندین بار خوندم ، اما نتونستم به جواب برسم،ممنون اگه راهنمایی بفرمائید .
If your degree is assessed as having an ICT major which is closely related to your nominated
occupation, you will require 2 years relevant work experience completed within the past 10
years or 4 years relevant work experience completed anytime in your past work history
(whichever provides the earliest skill date) to meet the suitability criteria
اكرم ۱۸۴۵۲۶

If your degree is assessed as having an ICT major which is closely related to your nominated
occupation, you will require 2 years relevant work experience completed within the past 10
years or 4 years relevant work experience completed anytime in your past work history
(whichever provides the earliest skill date) to meet the suitability criteria
متشکرم 🙏
آربیتا ۹۵۸۴۵

متشکرم 🙏
🙏🙏🙏🙏
سارا ۱۰۴۰۰۶

نمیشه الزاما گفت باید یکی باشه
بستگی به تعداد واحدهای مرتبط دانشگاهی هم داره

مثلا ممکنه یک نفر لیسانس نرم افزار باشه.یا حتی برق.

ولی با شغل شبکه اقدام کنه
متشکرم.مثلا رشته تحصیلی بهداشت محیط ولی چهارده سال سابقه آی تی ارایه بدیم میشه؟اینجوری نیست که بخاطر مرتبط نبودن چند سال کم کنن و بعد محاسبه کنن
آربیتا ۹۵۸۴۵

متشکرم.مثلا رشته تحصیلی بهداشت محیط ولی چهارده سال سابقه آی تی ارایه بدیم میشه؟اینجوری نیست که بخاطر مرتبط نبودن چند سال کم کنن و بعد محاسبه کنن
تا جایی که من میدونم ACS اینکار رو انجام میده.

ولی از سابقه کار کم میکنه
سارا ۱۰۴۰۰۶

تا جایی که من میدونم ACS اینکار رو انجام میده.

ولی از سابقه کار کم میکنه
خیلی ممنونم میثم عزیز🖐🖐🖐🌹🌹
آربیتا ۹۵۸۴۵

خیلی ممنونم میثم عزیز🖐🖐🖐🌹🌹
🙏🙏🙏
محمدزمان ۱۲۲۴۵۳

سلام رشته همسر شما رو میدونم در لیست مورد نیاز استرالیا هست هرچند امتیاز بالایی نیاز داره

ولی رشته خودتون رو باید یک بار چک کنید و ببینید تو مشاغل مورد نیاز هست یا خیر
ممنون از راهنماییتون
آربیتا ۹۵۸۴۵

ممنون از راهنماییتون
🙏🙏🙏🙏
آربیتا ۹۵۸۴۵

گام به گام مهاجرت به استراليا :

1. انتخاب Occupation مناسب متناسب با شغل خود از لیست SOL
2. بررسی سازمان ارزیابی متناسب با Occupation انتخابی
3. آماده سازی نامه سابقه کار متناسب با Occupation شما
4. جمع آوری مدارک مورد نیاز سازمان ارزیابی و ارسال مدارک به سازمان مربوطه
5. محاسبه امتیازات و بررسی مجدد شرایط مهاجرت شما و پر کردن فرم EOI
6. بررسی اسپانسرهای ایالتی و جمع آوری داده های مورد نظر ایالت انتخابی
7. ثبت آنلاین اسپانسری
8. انتظار جهت دریافت اسپانسری و گرفتن Invitation
9. ثبت پرونده در سایت سازمان مهاجرت و آپلود داکیومنت های شما در سایت
10. مشخص شدن Case Officer و پاسخگویی به سوالات احتمالی او
11. انجام Checking های مختلف از جمله سابقه کار
12. ارائه نمره آیلتس
13. انجام آزمایش های مدیکال و گرفتن عدم سوء پیشینه
14. گرفتن Visa

گروه مهاجرتی تا سرزمین جنوبی

لطفا دوستان خود را از طریق لینک زیر به گروه دعوت نمایید
🙏

https://t.me/joinchat/BbZ8fkT5vvbf3YkIhdH0GQ
امجد ۱۰۳۵۳۸

سلام و وقت بخیر
آیا مهندسی عمران هم شامل اسکیل ورکر میشود؟
كیوان ۹۸۸۴۲

آقا میثم ببخشید یه سوال داشتم
رشته مهندسی مواد رو الان هیچ ایالتی اسپانسرش نمیشه ؟
و اینکه این قضیه هر چند وقت آ‌پدیت میشه ؟
منظورم همین موضوع اسپانسرهای ایالتی واسه ویزای ۱۹۰ و ۴۸۹ هستش
@MeysamTeh
آربیتا ۹۵۸۴۵

سلام و وقت بخیر
آیا مهندسی عمران هم شامل اسکیل ورکر میشود؟
سلام بله
رشته عمران جزو مشاغل مورد نیاز هست.
آربیتا ۹۵۸۴۵

آقا میثم ببخشید یه سوال داشتم
رشته مهندسی مواد رو الان هیچ ایالتی اسپانسرش نمیشه ؟
و اینکه این قضیه هر چند وقت آ‌پدیت میشه ؟
منظورم همین موضوع اسپانسرهای ایالتی واسه ویزای ۱۹۰ و ۴۸۹ هستش
@MeysamTeh
حسام جان تو اون سایتی که دادم تونستی چک کنی؟

اونجا نیازمندی های ایالات مختلف رو میزنه
آربیتا ۹۵۸۴۵

آقا میثم ببخشید یه سوال داشتم
رشته مهندسی مواد رو الان هیچ ایالتی اسپانسرش نمیشه ؟
و اینکه این قضیه هر چند وقت آ‌پدیت میشه ؟
منظورم همین موضوع اسپانسرهای ایالتی واسه ویزای ۱۹۰ و ۴۸۹ هستش
@MeysamTeh
Meysam Tehrani:
https://www.anzscosearch.com/search/
كیوان ۹۸۸۴۲

حسام جان تو اون سایتی که دادم تونستی چک کنی؟

اونجا نیازمندی های ایالات مختلف رو میزنه
راستش خیلی تلاش کردم وصل شم آقا میثم
اما نمیدونم چیکار کردن با این نت که اصلا هر ترفندی هم استفاده می‌کنم سایت رو بالا نمیاره واسم
آربیتا ۹۵۸۴۵

راستش خیلی تلاش کردم وصل شم آقا میثم
اما نمیدونم چیکار کردن با این نت که اصلا هر ترفندی هم استفاده می‌کنم سایت رو بالا نمیاره واسم
میتونی عنوان شغلی که داری رو به انگلیسی به من بگی واست سرچ کنم؟