ايرانيان مقيم آمريكا 
عنوان گروه یا کانال:

ايرانيان مقيم آمريكا


توضیحات: اين گروه براي پرسش و پاسخ و اطلاعات راجع به مهاجرت و كار و تحصيل و مسكن در آمريكاست https://t.me/joinchat/Df7UJUop3Eb2Uuz_utLr2Q
شناسه: @
تعداد اعضا: 225
امیدرضا ۲۳۴۸۰۴

🇺🇸⚖💵 اگر فرزند دارید یا از والدین خود نگهداری می کنید، ممکن است بتوانید از تمام یا برخی از اعتبار های مالیاتی (credit) زیر استفاده کنید:
👈 اعتبار مالیاتی موسوم به Child Tax Credit
اگر فرزند زیر ۱۶ سال دارید، نیمی از مخارج زندگی آن فرزند را تامین می کنید، و آن فرزند نیمی از سال را با شما زندگی کرده است، به ازای هر فرزند ۲ هزار دلار کردیت دریافت می کنید. ۱۴۰۰ دلار از این مبلغ refundable است یعنی اگر بدهی مالیاتی شما صفر باشد دولت ۱۴۰۰ دلار به شما پرداخت خواهد کرد.
- اگر فرزند بالای ۱۳ سال دارید یا وابسته مالیاتی دیگری دارید(برای اطلاع از اینکه چه کسانی وابسته مالیاتی شما هستند به پست های قبلی همین کانال مراجعه کنید)، ۵۰۰ دلار اعتبار به شما تعلق خواهد گرفت.
- زوج هایی که به صورت مشترک اظهارنامه مالیاتی خود را تکمیل و ارسال می کنند تا سقف درآمدی ۴۰۰ هزار دلار در سال از این کردیت بهره‌مند هستند. سایر دسته های مالیاتی هم اگر درآمدشان زیر ۲۰۰ هزار دلار در سال باشد می توانند از این کردیت استفاده کنند.

👈 اعتبار مالیاتی موسوم به Child and Dependent Care Tax Credit
اگر فرزند زیر ۱۳ سال دارید ممکن است بتوانید بخشی از هزینه های مربوط به نگهداری فرزند خود را در ساعاتی که مشغول به کار بوده اید به عنوان اعتبار مالیاتی دریافت کنید.
همچنین اگر از والدین خود که نگهداری می کنید و والدین شما طبق قانون ایالت محل سکونت شما به لحاظ ذهنی یا جسمی قادر به نگهداری از خود نیستند هم ممکن است بتوانید از این کردیت استفاده کنید. هزینه های نگهداری از همسر دارای ناتوانی جسمی یا ذهنی هم برای دریافت این کردیت قابل قبول است.
میزان این کردیت بسته به درآمد سالیانه شما از ۲۰ تا ۳۵ درصد مخارج نگهداری و حداکثر تا سقف ۳ هزار دلار برای یک فرزند و حداکثر تا ۶ هزار دلار برای بیش از دو فرزند یا وابسته مالیاتی متغیر است. برای مثال، اگر یک فرزند ۸ ساله دارید و از پدر و مادر ناتوان خود هم نگهداری می کنید و درآمد شما ۳۰ هزار دلار در سال بوده و برای نگهداری از این افراد در زمانی که سر کار بوده‌اید ۵ هزار دلار هزینه کرده اید، ۱۷۵۰ دلار کردیت دریافت خواهید کرد. این کردیت refundable نیست.
- اگر متاهل هستید برای دریافت این کردیت حتما باید به صورت Married filing jointly اظهارنامه مالیاتی خود را ارسال کنید.
- باید نام، آدرس شماره سوشیال سکیورتی یا EIN فرد یا موسسه ای را که از فرزند یا والدین شما نگهداری کرده است را در اظهارنامه مالیاتی خود درج کنید.
- علاوه بر هزینه نگهداری و مراقبت، هزینه پخت غذا یا نظافت هم برای دریافت این کردیت قابل قبول است.

👈 اعتبار مالیاتی موسوم به Earned Income Tax Credit
این اعتبار مالیاتی مخصوص افرادی است که درآمد کمی دارند. بسته به میزان درآمد و تعداد فرزندان، دولت مبلغی را به عنوان اعتبار مالیاتی برای افراد و خانواده های کم‌درآمد در نظر می گیرد. برای مثال اگر دو فرزند دارید و به صورت مشترک با همسرتان فایل می کنید و درآمد شما در سال ۲۰۱۸ کمتر از ۵۱۴۹۲ دلار است، حداکثر تا سقف ۵۷۱۶ دلار کردیت دریافت می کنید. اگر یک فرزند دارید، درآمد شما نباید از ۴۶۰۱۰ دلار بیشتر باشد تا بتوانید حداکثر تا سقف ۳۴۶۱ دلار کردیت دریافت کنید. این کردیت refundable است یعنی اگر بدهی مالیاتی نداشته باشید باز هم دولت این مبلغ را به شما پرداخت خواهد کرد. دریافت این کردیت یکی از مهم ترین دلایل لزوم ارسال اظهارنامه مالیاتی برای افرادی است که به دلیل پایین بودن درآمد طبق قانون ملزم به ارسال اظهارنامه مالیاتی خود نیستند
مونا ۷۹۳۲۷

صمیم ۴۷۱۲۴۱

🏠 آگهی اجاره و درخواست همخانه خود را با کلیک بر لینک زیر به طور رایگان ثبت نمایید. آگهی شما را، هزاران ایرانی مقیم آمریکا مشاهده خواهند کرد.
goo.gl/jGeZHZ

👈 لطفا این پیام را برای دوستان خود که جویای خانه و همخانه هستند و یا خانه ای برای اجاره و سابلیز دارند ارسال فرمایید.
.
امیدرضا ۲۳۴۸۰۴

دوستان عزيز امروز در ايالات متحده ساعت رسمي يك ساعت به عقب كشيده شد و اختلاف ساعت كاليفرنيا با ايران ١١ ساعت و ٣٠ دقيقه شد
امیدرضا ۲۳۴۸۰۴

مطابق اعلام وزارت خزانه داری آمریکا، فروش اموال منقول و غیر منقول و انتقال سرمایه ناشی از این معاملات از ایران به آمریکا توسط افراد ساکن آمریکا در دور تازه تحریم ها که از ديروز اجرا شد نیز همچنان مجاز است به شرط اینکه این اموال قبل از اقامت فرد در آمریکا تحصیل شده یا بعد از شروع اقامت فرد در آمریکا به وی ارث رسیده باشد.
⚠️سرمایه‌گذاری مجدد این اموال در ایران ممنوع است.
امیدرضا ۲۳۴۸۰۴

با توجه به تلاطمات اقتصادی و مشکلات مالی پیش آمده برای دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در آمریکا،مرکز برابری پارس با همکاری بنیاد اسکالرشیپ به ایرانیان، به دانشجویان ایرانی در مقطع “فوق لیسانس” که با “ویزای دانشجویی”مشغول به تحصیل در آمریکا هستند، کمک هزینه تحصیلی اهدا می کند.
برای اطلاعات بیشتر و پرکردن فرم درخواست به وبسایت زیر رجوع کنید. مهلت پرکرن فرم درخواست ۱۵ دسامبر
می‌باشد.
http://theisf.org/apply/graduate-scholarship/?fbclid=IwAR2EyMry9i_4g_l_4M4wY4Ss6ly8rgyQR1kDLVu1VojZBkc76nQxHjwk3bY

@parsequalitycenterla